![]() |
Niech jeszcze szerzej otworzą drzwi do Europy ...
|
Cytat:
Jesli Europa szeroko rozumiana, niech bedzie UE, nie zacznie ich odsyłać jako nielegalnych z powrotem to za kilka lat tak jak dzisiaj w Paryżu bedzie w większości miast w Europie. Dostaną rozkaz to podłoża bomby i wyciągną pukawki na skale o wiele większą. Drzwi są cały czas szeroko otwarte. |
W oba miejsca wejdzie GIGN , kozojebcy zostaną męczennikami i tak to się skończy. Szkoda przede wszystkim niewinnych ludzi, bo nikomu nie zawinili a zostawili rodziny.
Może w końcu to otworzy oczy Francuzom na wieczną tolerancję dla każdego. O tym trzeba było myśleć kilkadziesiąt lat temu , a nie jak ma się 5 mln takiego dziadostwa w kraju. |
Powinni ich wszystkich wyłapać- kulka i do dołu ze świńską krwią i wnętrznościami. Nakręcić to, i wysłać do Al Dżaziry.
|
Marsz przeciw terroryzmowi ma się rozpocząć w Paryżu w niedzielę o godz. 15.
Udział w manifestacji zapowiedzieli między innymi premierzy Wielkiej Brytanii, Włoch, Hiszpanii i Polski - David Cameron, Matteo Renzi, Mariano Rajoy i Ewa Kopacz, a także przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk oraz szefowie Komisji Europejskiej i Parlamentu Europejskiego Jean-Claude Juncker i Martin Schulz. Według dziennika "Die Welt" dołączy do nich również kanclerz Niemiec Angela Merkel. Ciekawe czy nasz prezes, który lubi manifestacje uliczne też się tam wybiera! Albo woli u nas w Warszawie manifestować, bo bezpieczniej. |
Kopara gdyby nie uciekała przed górnikami do Paryża, to pewnie też by się tam nie pojawiła
|
Cytat:
Ciekawostka na temat bezkompromisowości Charlie Hebdo. http://www.rp.pl/artykul/172591.html |
Cytat:
|
|
Cytat:
Mamy dość swoich kłopotów u siebie w Polsce. Lekarze, teraz górnicy niech się wypowie w tych sprawach a nie ucieka do Francji od problemów, do tego nikt jej nie zapraszał ... |
Cytat:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/te...-hebdo-2015-01 |
|
Cytat:
|
|
|
Cytat:
|
Cytat:
ten świat jest jednak niereformowalny |
Cytat:
|
Może źródło takie sobie (i trochę starawe), bo obcy jest mi profil tego pisma, ale warto zwrócić uwagę na to, o czym u nas mówi się/mówiło się niewiele (albo jakoś mi to umknęło):
http://www.washingtonpost.com/news/m...-of-extremism/ Tym, co zagraża Europie nie jest, moim zdaniem islam, ale coś o wiele gorszego - przesadny relatywizm moralny, zacieranie granic, wykorzenianie ludzi. Wartości te zastępuje się pozornymi (np. równość i wolność, którym sama UE zaprzecza). Wiadomo więc, że każdy będzie poszukiwał jedni zajmą się "sztuką nowoczesną", inni zatopią się w Internecie, kolejni w alkoholu, a reszta sięgnie dalej i, przykładowo, uda się po AK-47. Media i politycy zręcznie manipulują całą sytuacją, żerując na najniższych instynktach. Nie, nie zainspirował mnie JKM. Ostatnimi czasy bywam trochę w szkołach i widzę tabuny roszczeniowych bałwanów, których pieszczotliwie zwie się "uczniami", a którym nie potrzeba nic więcej ponad zbiór gotowych odpowiedzi z Internetu (nie tylko w tematach szkolnych). Ale przecież niemal każda szkoła w statucie ma, że naucza w zgodzie z wartościami Zjednoczonej Europy. |
Cytat:
Jedyna szansa na opamiętanie się tej bandy oszołomów krzyczącej o wolności i tolerancji to spektakularne odstrzelenie kogoś ze szczytów władzy przez jakiegoś fanatycznego brudasa. Najlepiej podczas jednego z tych marszów. Jeśli i to by nie pomogło to nie ma już dla Europy ratunku. |
Ale co, sami się mają rozstrzeliwać albo ucinać łby?
http://img-9gag-ftw.9cache.com/photo...0P_460s_v1.jpg |
Cytat:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Olof_Palme |
|
No i wygląda na to, że nie musieliśmy długo czekać:
Cytat:
|
Cytat:
Widziałem to zestawienie już kilka razy i nie mam pojęcia co autor ma na myśli i co mają na myśli powielający. A Ty ABGwislaABG co chciałeś przekazać ? |
A ja nie jestem Charlie, bo nie jestem żydowskim ignorantem jadącym po wszystkim oprócz żydów - a tak CH robiło i bije kapustę teraz na głupocie tej reszty.
Beżowych jest w Europie za dużo, ale to Żydzi zrobią na tym interes. |
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Kieł- skompromitowany szef rady chvj wie czego. Holenderski Franciszek- wpadka za wpadką. Zero jakichkolwiek sukcesów (nie licząc ilości 1 stron w brukowcach i "faktach" ekonomicznych). W dodatku czerwony. Idą w klice, bo są kliką. Jak widać na drugim obrazku mają zajebiste poparcie społeczne. Ale piastują stanowiska w ojropie lub rządzą w poszczególnych państwach. Cytatu chyba w ogóle nie czytałeś, albo angielski znasz na poziomie Kła. Tłumaczę zatem: Cytat:
|
Cytat:
Przerwa między vipami, a resztą maszerujących wynikała z powodów bezpieczeństwa. Podczas transmisji przemarszu pokazywano zarówno obraz z kamer z perspektywy ulicy(gdzie vipy zlewały się nieco z tłumem) jak i z tych położonych wyżej(np budynki), gdzie przerwa była wyraźnie zaznaczona. Dlatego też tworzenie zbitek zdjęć rzekomo dekonspirujących spisek jest śmieszne. Każdy kto oglądał transmisję widział, że ludzi było w .... i jeszcze trochę. Więc gdzie tu ogłupianie skoro każdy mógł zobaczyć konstrukcję marszu(VIPy--przerwa--najbliżsi---reszta ludzi) oraz ilość maszerujących ? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl