![]() |
Garguła ze Stiliciem grali razem rok temu na wiosnę i szału nie było jak pamiętasz. Co do dwóch napastników, też byłbym za, wtedy jednak grałby jeden z dwójki Guła-Stilić, bo defensywny pomocnik też jest potrzebny. Ale to wszystko może się okazać czczym gadaniem, bo pewnie Stilić odejdzie i albo zostanie sam Guła, albo będzie jakiś transfer.
|
Cieszy wygrana. Takie obrazu meczu się spodziewałem więc nie jestem "rozczarowany" stylem gry. Ważne że wreszcie coś pozytywnego na koniec roku. Oby w przyszłym coś się zmieniło wraz z przyjściem nowego prezesa Gaszyńskiego.
|
Cytat:
|
Najważniejsze, że są trzy punkty. Czwarte miejsce w tabeli na koniec roku - jak dla mnie miodzio!
|
Cytat:
Myślisz, że dlaczego każdy trener od xxx lat stawia na Boguskiego, jeśli tylko ten jest zdrowy? Wszyscy nasi trenerzy od xxx lat są idiotami, a kibice wiedzą lepiej? A Jankowski jak wróci na pewno będzie miał pewny plac. Niezależnie czy u Smudy czy u innego trenera, bo oni widzą trochę więcej niż przeciętny zjadacz chleba. Nawet nasz prosty Smudzior. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Rafał jak tylko był zdrowy i przygotowany to grał praktycznie zawsze. Za czasów o których mówisz to ledwie się wykurował, zaczynał regularne treningi z drużyną i wchodził do gry to łapał kolejną kontuzję.
Raczej nie ma co tego okresu brać pod uwagę. |
Stępiński jest aż taki słaby że znowu mecz zaczyna na ławce ?
|
To raczej Smuda jest ślepy. Smuda nienawidzi chyba białych piłkarzy poniżej 25 roku życia
|
Nie wiem czy w tym nie ma grania o obniżenie ceny ew. wykupu. Albo raczej podejścia, że po co ma grać skoro odchodzi. Z resztą cholera wie, ja tam Stępińskiego bardzo cenię.
|
A gra Dolce Gibbona czy Manu, rozsądku w tym nie ma, chyba, że chodzi o ew. wykup
|
"Skrzydłowy" Boguski - asysta, "skrzydłowy" Guła - asysta, więc o co chodzi wam chodzi z tym Stępińskim? Rozumiem jakby to nasze czarne asy biegały znowu na skrzydłach, a tak to...
Zresztą wszedł na 25 minut zagrał może na mały plus, niczego nie zawalił niczego nie stworzył. |
Bo na lepszych rywali parodia gry skrzydłami to nieco za mało - patrz mecz z Amicą.
|
Cytat:
Btw. Czy tylko ja uważam, że Dudka strasznie ostatnio obniżył loty? |
Oglądał ktoś kontrowersje w c+? Pan Sławek widział piłkę za linią czy tutaj też udało mu się wybronić arbitra?
|
Cytat:
|
Kolejna bramka zawalona przez Dudkę, drugi mecz z rzędu gubi krycie, a te swoje strzały z dystansu powinien sobie odpuścić na jakiś czas.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Zważywszy na to jakim materiałem ludzkim dysponujemy takie 3-2-5-1 nie byłoby głupim pomysłem. Z drugiej strony zajęłoby sporo czasu przestawienie piłkarzy (zwłaszcza defensywnych) na takie ustawienie. To jest bardzo duża zmiana w podstawowych zachowaniach, odruchach, mówił o tym Glik, który właśnie gra w takim ustawieniu w Torino. Nie sądzę aby Smuda się porwał na takie eksperymenty. Ja sam nie uważam takiego ustawienia za optymalne, ale zważywszy na nasz totalny brak efektywnych skrzydłowych mogłoby wypalić. Tylko, że to jest takie pierdu-pierdu sci-fi raczej niż rzeczywistość, bo bardzo wątpię (delikatnie powiedziawszy) by Smuda odstąpił od ustawienia z 4 defenzorami.
|
Pograć na zimę w sparingach, a jak do końca sezonu nie przyjdą skrzydłowi to grać tak i tyle.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl