![]() |
Informujemy, że w dniach 29-30 listopada 2014 nie jest prowadzona sprzedaż biletów na euroligowy mecz Wisły Can-Pack Kraków z Galatasaray odeabank Stambuł.
Plan sprzedaży biletów: 1-5 grudnia– godz. 9:00 – 17:00 6 grudnia – godz. 9:00 – 19:00 Bilety nabywać można w hali TS Wisła w pokoju nr 11. |
Jakby bilety sprzedawali między 24 a 2 w nocy to i tak by zeszły wszystkie. Taki problem wysłać kogoś? Wczoraj sprzedawali tak jak pisali do 18:30.
|
|
#KrakówArena: Na chwilę obecną wyprzedane są bilety na sektory: A1, A2, A3, A9, A10, A11, A12, A18, A19, A20, B2, B3, B6, B7, C1, C12, C17, C18, C19, C20, C21, C20, C19, C18, C17.
W sprzedaży pozostało jeszcze ok. 4 000 biletów. Przypominamy, że bilety na prestiżowy mecz z Galatasaray odebank Stambuł można zakupić w Hali TS Wisła. Więcej szczegółów znajdziecie pod adresem: http://wislacanpack.pl/krakow-arena/ |
Zostały 3 sektory w sprzedaży. C2, C13, A13
|
3 wymienione wyżej sektory pomieszczą ok. 4000 widzów ? Nie wydaje mi się.
|
Na A8 też na pewno sprzedają
|
Pozostały tylko A7 i C15. kupowałem godzinę temu.
|
No dziwne z tymi biletami. Wczoraj były tylko na A5 i C9. Dzisiaj rano byłem jeszcze raz i nagle były tylko A6 i A15...
|
Nie dziwne, nie wszystkie bilety są wypisane. Organizatorzy nie spodziewali się takiego boomu i bilety są wypisywane 'na bieżąco'.
|
Byłem przed chwilą i biletów już brak.
|
kupie Bilet/y na mecz jak by ktos posiadal jakis to pisac na priv
|
kupie 1-3 bilety na mecz jakby ktoś miał odsprzedać to pisać na priv
|
odkupie 2 bilety na dowolny sektor. Gdyby ktoś zrezygnował z meczu, albo miał ich w nadmiarowej ilości piszcie na priv.
|
Kilka biletów na mecz z Galatasaray w Kraków Arenie będzie można wygrać podczas dzisiejszej transmisji z meczu ligowego: www.wisla.tv/live/
|
Kupie 2 bilety na dowolny sektor.Kontakt pw
|
To i ja kupię bilety, 2-3! Gdyby ktoś nie mógł iść, bardzo chętnie odkupię! Mogę odebrać dziś przed meczem np., ewentualnie podjechać gdzieś.
|
Bilety na Galatasaray do kupienia podczas dzisiejszego meczu z Amica pod gniazdem w przerwie meczu.
|
Odkupie 1 lub 2 bilety. Jak coś to priv
|
|
powiedzcie mi jak to jest na arenie mozna przemieszczac sie miedzy sektorami i pietrami ?
|
Na Memoriale Wagnera w siatkówkę można było obejść całą halę. Nie wiem jak było podczas innych imprez.
|
Cytat:
|
Witamy wszystkich Kibiców Wisły!
Wciąż dostępne ostatnie Pakiety VIP na mecz Wisła Can-Pack Kraków vs.Galatasaray Odeabank Stambuł, w ramach Euroligi Kobiet. Zagrają 18 grudnia 2014 r. o godz. 18.30 w najnowocześniejszym obiekcie w Polsce. To niepowtarzalna szansa, żeby przeżyć te emocje w jego najbardziej ekskluzywnej części. Kontakt do naszych Specjalistów ds.VIP: tel. 739455725 [email protected] |
Bilety do młyna beda dostepna na wyjezdzie w Chorzowie.
|
Jeszcze kilka biletów do wygrania:
http://www.facebook.com/wislakrakowt...70919093045049 |
|
sprzedam bilet na młyn,pv.
|
Kupie 2 bilety
|
Witam. Jest ten mecz gdzieś w telewizji?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl