Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - inne dyscypliny (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Koszykówka: WISŁA - Galatasaray- Kraków Arena- 18 grudnia- MOBILIZACJA ! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9386)

heoij 29.11.2014 13:40

Informujemy, że w dniach 29-30 listopada 2014 nie jest prowadzona sprzedaż biletów na euroligowy mecz Wisły Can-Pack Kraków z Galatasaray odeabank Stambuł.

Plan sprzedaży biletów:

1-5 grudnia– godz. 9:00 – 17:00
6 grudnia – godz. 9:00 – 19:00


Bilety nabywać można w hali TS Wisła w pokoju nr 11.

LanceTS 29.11.2014 13:56

Jakby bilety sprzedawali między 24 a 2 w nocy to i tak by zeszły wszystkie. Taki problem wysłać kogoś? Wczoraj sprzedawali tak jak pisali do 18:30.

heoij 30.11.2014 10:42

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/...ad&oe=55062285

heoij 01.12.2014 21:03

#KrakówArena: Na chwilę obecną wyprzedane są bilety na sektory: A1, A2, A3, A9, A10, A11, A12, A18, A19, A20, B2, B3, B6, B7, C1, C12, C17, C18, C19, C20, C21, C20, C19, C18, C17.

W sprzedaży pozostało jeszcze ok. 4 000 biletów.

Przypominamy, że bilety na prestiżowy mecz z Galatasaray odebank Stambuł można zakupić w Hali TS Wisła.

Więcej szczegółów znajdziecie pod adresem: http://wislacanpack.pl/krakow-arena/

White91 02.12.2014 09:49

Zostały 3 sektory w sprzedaży. C2, C13, A13

gaudi10 02.12.2014 11:51

3 wymienione wyżej sektory pomieszczą ok. 4000 widzów ? Nie wydaje mi się.

Krav 02.12.2014 11:55

Na A8 też na pewno sprzedają

kucharz_77 02.12.2014 18:01

Pozostały tylko A7 i C15. kupowałem godzinę temu.

Markuson 04.12.2014 11:36

No dziwne z tymi biletami. Wczoraj były tylko na A5 i C9. Dzisiaj rano byłem jeszcze raz i nagle były tylko A6 i A15...

Bartosz 04.12.2014 11:57

Nie dziwne, nie wszystkie bilety są wypisane. Organizatorzy nie spodziewali się takiego boomu i bilety są wypisywane 'na bieżąco'.

Scorpion7ABG 04.12.2014 14:06

Byłem przed chwilą i biletów już brak.

polak2 05.12.2014 11:29

kupie Bilet/y na mecz jak by ktos posiadal jakis to pisac na priv

Roszek 05.12.2014 15:41

kupie 1-3 bilety na mecz jakby ktoś miał odsprzedać to pisać na priv

miras108 05.12.2014 21:50

odkupie 2 bilety na dowolny sektor. Gdyby ktoś zrezygnował z meczu, albo miał ich w nadmiarowej ilości piszcie na priv.

rav 06.12.2014 14:18

Kilka biletów na mecz z Galatasaray w Kraków Arenie będzie można wygrać podczas dzisiejszej transmisji z meczu ligowego: www.wisla.tv/live/

perezek11 07.12.2014 13:49

Kupie 2 bilety na dowolny sektor.Kontakt pw

przemonik 07.12.2014 13:55

To i ja kupię bilety, 2-3! Gdyby ktoś nie mógł iść, bardzo chętnie odkupię! Mogę odebrać dziś przed meczem np., ewentualnie podjechać gdzieś.

c. 07.12.2014 14:01

Bilety na Galatasaray do kupienia podczas dzisiejszego meczu z Amica pod gniazdem w przerwie meczu.

Marcin_fan 07.12.2014 15:18

Odkupie 1 lub 2 bilety. Jak coś to priv

Coglin 09.12.2014 08:19

można kupić miejsce parkingowe.

http://wislacanpack.pl/informacja-do...krakow-arenie/

OpEnTaNy 09.12.2014 09:05

powiedzcie mi jak to jest na arenie mozna przemieszczac sie miedzy sektorami i pietrami ?

luke1906 09.12.2014 09:58

Na Memoriale Wagnera w siatkówkę można było obejść całą halę. Nie wiem jak było podczas innych imprez.

Arkas 10.12.2014 09:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez OpEnTaNy (Post 1384606)
powiedzcie mi jak to jest na arenie mozna przemieszczac sie miedzy sektorami i pietrami ?

Napewno na młynie można się przemieszczać, ale jak z innymi to nie wiem.

Kraków Arena 11.12.2014 02:11

Witamy wszystkich Kibiców Wisły!
Wciąż dostępne ostatnie Pakiety VIP na mecz Wisła Can-Pack Kraków vs.Galatasaray Odeabank Stambuł, w ramach Euroligi Kobiet. Zagrają 18 grudnia 2014 r. o godz. 18.30 w najnowocześniejszym obiekcie w Polsce. To niepowtarzalna szansa, żeby przeżyć te emocje w jego najbardziej ekskluzywnej części.
Kontakt do naszych Specjalistów ds.VIP: tel. 739455725 [email protected]

c. 11.12.2014 17:16

Bilety do młyna beda dostepna na wyjezdzie w Chorzowie.

rav 11.12.2014 22:48

Jeszcze kilka biletów do wygrania:
http://www.facebook.com/wislakrakowt...70919093045049

c. 14.12.2014 15:13

http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie...-w-arenie.html

Matti1231 14.12.2014 18:28

sprzedam bilet na młyn,pv.

AMF 15.12.2014 11:21

Kupie 2 bilety

TSNH 16.12.2014 12:52

Witam. Jest ten mecz gdzieś w telewizji?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl