Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków vs pzpn (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9361)

WhiteDoctor 28.10.2014 13:07

....y sprzedajne, CBA i CBŚ do Ekstraklasy

Kamson 31.10.2014 22:26

Czerwień Burligi :haha:

szczepek19 31.10.2014 22:58

któryś z kolei mecz sędziuje gość z Mazowieckiego, czy to Płocka czy Warszawy, no kurde...

brylant17 31.10.2014 23:20

Gdzie Legła nie może tam sędzie pomoże proste! W następnej kolejce pewnie nam też będzie sędziował ktoś z Warszawki albo Mazowsza....

Karherop 31.10.2014 23:27

Rozumiem sflustrowanie wynikiem, ale przecież sędzia dobrze prowadził mecz. Burliga gdyby trzymał nogi przy ziemi to by kartki nie dostał, a tak sędzia miał prawo pokazać. Trochę obiektywności.

Poza tym nie uznał dwóch bramek dla Korony, choć gdyby tylko chciał, mógłby to przeoczyć. Sytuacje stykowe.

!!IRIVER!! 31.10.2014 23:57

Nie ma dzisiaj co sapać do Raczkowskiego. Pozwalał na wiele, może trochę za wiele, przez co ten wślizg Burligi wpisał się w szereg ostrych wejść. Czerwona kartka taka, z której niestety się może wytłumaczyć - dał pretekst Burliga... choć dla mnie było to na żółtko, biorąc pod uwagę ogólny obraz przewinień i decyzji sędziowskich.

Nie wiem, swoją drogą, czy przy golu nieuznanym autorstwa Kapo, liniowy coś zasygnalizował? Miałem wrażenie, że była to autonomiczna decyzja głównego...

alexx6 01.11.2014 08:19

Niestety ale Burliga sam się prosił o czerwoną kartkę. Wystarczy dobrze oglądać mecze żeby zauważyć że Burliga w każdym spotkaniu wchodzi w rywala wyprostowanymi nogami, to była kwestia czasu kiedy zarobi czerwień

gypsy 01.11.2014 10:10

Łatwo jest powiedzieć, że jak jest jakaś czerwona kartka lub karny przeciwko nam to sprawka "warszawki". Ale akurat wczoraj sędzia się nie mylił. Miał prawo wywalić Burego z boiska, więc pretensje miej raczej do swojego piłkarza, a nie do arbitra.

mic 03.11.2014 09:07

Zauwazcie ze przy pierwszej nieuznanej bramce (Kapo?) byl ewidentny spalony, a liniowy nawet nie drgnal. Pewnie gdyby nie reka to bramka zostalaby uznana.

Czerwona dla Burligi za ostra.

WhiteDoctor 06.11.2014 10:28

12/16 meczów mazowieckie czyli 75%, przypadek? .....A NIE SĄDZĘ

szprotson 06.11.2014 10:34

a tych pozostałych 4 mają żony co mają ciotki z mazowieckiego, więc prawie 100%....

FraMat 06.11.2014 11:54

To jest już całkowicie pewne, że gdyby nie ci mazowieccy sędziowie (nie podważam tego, że popełniali błędy) to Wisła byłaby na najlepszej drodze do mistrzostwa?
Oczywiście, umiem liczyć i dodawać punkty, które nam "zabrano". Ale jesteście pewni, że to już by wystarczyło?

!!IRIVER!! 06.11.2014 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1381547)
To jest już całkowicie pewne, że gdyby nie ci mazowieccy sędziowie (nie podważam tego, że popełniali błędy) to Wisła byłaby na najlepszej drodze do mistrzostwa?
Oczywiście, umiem liczyć i dodawać punkty, które nam "zabrano". Ale jesteście pewni, że to już by wystarczyło?

Ty naprawdę zawsze, kiedy ktoś pluje Ci w twarz, uznajesz że to tylko pada deszcz? :lol: Zawsze cudze słowa i oburzenie obarczasz taką NADINTERPRETACJĄ ?
Brak już słów na to, co wypisujesz.
Nikt nie pisze, że tylko w sędziach leży problem. Ale to już przestaje być zabawne, gdy od meczu z Zawiszą, każdy po kolei jest sędziowany przez ....ę z Mazowsza.

Zobaczycie, posędziuje szmata na remis.

maaarcin 06.11.2014 14:53

Cytat:

Zobaczycie, posędziuje szmata na remis.
Przy naszej obecnej sytuacji to chyba dobry wynik? :)

wolfy 06.11.2014 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maaarcin (Post 1381572)
Przy naszej obecnej sytuacji to chyba dobry wynik? :)

Wał to wał. Nieważne w którą stronę.

AntyMod 06.11.2014 15:34

hhmm ...ale jakos niektorym udalo sie odsunac Tomasza Musiala od meczow Nowej Uczciwej Legii ...da sie ?? .... i nie zapominajcie : LetFotballWin :lol: :haha:

!!IRIVER!! 06.11.2014 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1381580)
hhmm ...ale jakos niektorym udalo sie odsunac Tomasza Musiala od meczow Nowej Uczciwej Legii ...da sie ?? .... i nie zapominajcie : LetFotballWin :lol: :haha:

Sędziował im z Zawiszą po raz pierwszy od chyba roku.
Zrozumcie, tu nie chodzi o to, żeby sędziowie z Mazowsza nigdy nam nie gwizdali, ale ta powtarzalność jest do bólu przewidywalna już w tej chwili. Jest ich czterech i cykl jest taki, że co czwarty mecz mamy powtóreczkę z rozrywki.

piotek 06.11.2014 19:22

Powinniśmy zarzucić im skrzynkę listami, mailami, a klub powinien wystosować list otwarty.
Nie obchodzi mnie, czy Mazowszanie nas rżną bardziej od innych- niepokojąca jest powtarzalność około warszawskiego sędziowania, przy jednoczesnej, rocznej "dyspensie" dla Musiała na mecze Legii (po bodajże jednym błędzie).

Karherop 08.11.2014 22:57

Nie wiem czemu ciągle dostajemy sędziego z województwa mazowieckiego. Nie może być tak, że sędzia mówi do zawodnika, że ten mu powiedział złe słowo, to teraz będzie mu wszystko gwizdał. Błędy sędziów kosztują kluby dużo pieniędzy, ale tak jak to było dzisiaj może człowieka ruszyć - zakończył Smuda.

shaggy 08.11.2014 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1381833)
Nie wiem czemu ciągle dostajemy sędziego z województwa mazowieckiego. Nie może być tak, że sędzia mówi do zawodnika, że ten mu powiedział złe słowo, to teraz będzie mu wszystko gwizdał. Błędy sędziów kosztują kluby dużo pieniędzy, ale tak jak to było dzisiaj może człowieka ruszyć - zakończył Smuda.

Dobrze ze Smuda nagłośnił sprawę. Dzięki temu w nastepnej kolejce nikt nie odważy się nam po raz 10 dać gamonia z Mazowsza - tak profilaktycznie dla wyciszenia sprawy co nie panie Przesmycki?

St Yabol 09.11.2014 01:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1381835)
Dobrze ze Smuda nagłośnił sprawę. Dzięki temu w nastepnej kolejce nikt nie odważy się nam po raz 10 dać gamonia z Mazowsza - tak profilaktycznie dla wyciszenia sprawy co nie panie Przesmycki?


lub odwrotnie, dostaniemy sędziego z mazowsza żeby udowodnić wszystkim, że mają na nas wyjebane :)

Karherop 09.11.2014 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1381847)
lub odwrotnie, dostaniemy sędziego z mazowsza żeby udowodnić wszystkim, że mają na nas wyjebane :)

jeśli legia mogła zakazać poprzez swoje wpływy sędziego Musiała (bo jest z Krakowa i jakiś mecz średnio posędziował) to cholera jasna my też możemy podobne kroki wyciągnąć wobec paru sędziów

!!IRIVER!! 09.11.2014 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1381560)
Zobaczycie, posędziuje szmata na remis.

OK, nie było w tym meczu jakichś SKANDALICZNYCH błędów w jedną lub drugą stronę, ale w każdej stykowej gwizdał na korzyść Śląska. Kartek nie szło się doprosić, choć fauli mnożyło się w pewnym momencie prawie tyle co z Bielskiem.
Warte uwagi są też słowa Smudy, Dudka ukarany kartką, do tego faktycznie sporo było tych jego dziwnych "fauli".

crazykaro 09.11.2014 13:39

Sędziowie już od kilku spotkań notorycznie gwiżdżą przeciw Wiśle. A w ostatnich dwóch spotkaniach było to widoczne szczególnie od 60 minuty, kiedy Wisła sie zaczynała rozkręcać. Z Koroną usuniety został Burliga, który nie zasłużył w ogóle na czerwoną kartkę, a wczoraj były gwizadane wszystkie sytuacje stykowe na niekorzyść Wisły, które w pierwszej połowie zagwizdane by nie były. Zwykłe skakanie do główki ten pa!ant gwizdał, o ile było blisko wiślackiego pola karnego.

Nie wiem czy sędziowie dostali jakieś wytyczne, ale AŻ TAKICH jaj do tej pory nie widywałem w meczach Wisły. Ponadto co chwila gwiżdżą nam sędziowie z mazowieckiego i nic z tym nie możemy zrobić. A jak Legia powiedziała że nie chce Musiała to od razu zaczęli go ustawiać do innych spotkań.
Ja mam w dup!e taki PZPN z warszaffki. Sytuacja normalnie jak w jakieś skorumpowanej Grecji. Tego coraz bardziej nie da sie oglądać.

A tu piękny artykuł na WP:
http://sport.wp.pl/kat,32282,title,S...wiadomosc.html

FraMat 09.11.2014 14:24

Sędzia pilnował wyniku korzystnego dla... Legii. Zwycięstwo jednego czy drugiego zespołu nie wchodziło w grę. Zadanie wykonał.

!!IRIVER!! 09.11.2014 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1381870)
Sędzia pilnował wyniku korzystnego dla... Legii. Zwycięstwo jednego czy drugiego zespołu nie wchodziło w grę. Zadanie wykonał.

No co Ty?! Wreszcie to dostrzegłeś?! Brawo, kur-wa. :-) Idzie ku dobremu.

brylant17 09.11.2014 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1381870)
Sędzia pilnował wyniku korzystnego dla... Legii. Zwycięstwo jednego czy drugiego zespołu nie wchodziło w grę. Zadanie wykonał.

Z choinki żeś się urwał ? od dawna tak jest

cfa 09.11.2014 15:46

No dobra tak piszecie, że spiski i w ogóle, sam się często zastanawiam o co chodzi sędziom gwiżdżącym mecze Wisły. Ale nie oglądam w sumie meczy Lecha i innych w naszej ekstraklasie, więc chciałbym wiedzieć jak tam wygląda sędziowanie ? Czy też pilnują interesu Legii ? A od jakiegoś czasu sędziowie mają przenośne radia czy coś, żeby mogli się ze sobą komunikować w łatwy sposób, ciekawe czy rozmowy są nagrywane czy też nie .

piotek 10.11.2014 00:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cfa (Post 1381877)
A od jakiegoś czasu sędziowie mają przenośne radia czy coś, żeby mogli się ze sobą komunikować w łatwy sposób, ciekawe czy rozmowy są nagrywane czy też nie .

Mają- fakt. Jeden z meczy był kiedys nagrywany i upubliczniony, ale to raczej jednorazowy wyskok.
Tzn. Pewnie nagrywani są, ale do opinii publicznej tego nie podają.

PiVoSH92 10.11.2014 00:09

Był film stworzony przez C+ z Musiałem w roli głównej. Nic, czego by się zapalony kibic nie domyślał.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl