![]() |
....y sprzedajne, CBA i CBŚ do Ekstraklasy
|
Czerwień Burligi :haha:
|
któryś z kolei mecz sędziuje gość z Mazowieckiego, czy to Płocka czy Warszawy, no kurde...
|
Gdzie Legła nie może tam sędzie pomoże proste! W następnej kolejce pewnie nam też będzie sędziował ktoś z Warszawki albo Mazowsza....
|
Rozumiem sflustrowanie wynikiem, ale przecież sędzia dobrze prowadził mecz. Burliga gdyby trzymał nogi przy ziemi to by kartki nie dostał, a tak sędzia miał prawo pokazać. Trochę obiektywności.
Poza tym nie uznał dwóch bramek dla Korony, choć gdyby tylko chciał, mógłby to przeoczyć. Sytuacje stykowe. |
Nie ma dzisiaj co sapać do Raczkowskiego. Pozwalał na wiele, może trochę za wiele, przez co ten wślizg Burligi wpisał się w szereg ostrych wejść. Czerwona kartka taka, z której niestety się może wytłumaczyć - dał pretekst Burliga... choć dla mnie było to na żółtko, biorąc pod uwagę ogólny obraz przewinień i decyzji sędziowskich.
Nie wiem, swoją drogą, czy przy golu nieuznanym autorstwa Kapo, liniowy coś zasygnalizował? Miałem wrażenie, że była to autonomiczna decyzja głównego... |
Niestety ale Burliga sam się prosił o czerwoną kartkę. Wystarczy dobrze oglądać mecze żeby zauważyć że Burliga w każdym spotkaniu wchodzi w rywala wyprostowanymi nogami, to była kwestia czasu kiedy zarobi czerwień
|
Łatwo jest powiedzieć, że jak jest jakaś czerwona kartka lub karny przeciwko nam to sprawka "warszawki". Ale akurat wczoraj sędzia się nie mylił. Miał prawo wywalić Burego z boiska, więc pretensje miej raczej do swojego piłkarza, a nie do arbitra.
|
Zauwazcie ze przy pierwszej nieuznanej bramce (Kapo?) byl ewidentny spalony, a liniowy nawet nie drgnal. Pewnie gdyby nie reka to bramka zostalaby uznana.
Czerwona dla Burligi za ostra. |
12/16 meczów mazowieckie czyli 75%, przypadek? .....A NIE SĄDZĘ
|
a tych pozostałych 4 mają żony co mają ciotki z mazowieckiego, więc prawie 100%....
|
To jest już całkowicie pewne, że gdyby nie ci mazowieccy sędziowie (nie podważam tego, że popełniali błędy) to Wisła byłaby na najlepszej drodze do mistrzostwa?
Oczywiście, umiem liczyć i dodawać punkty, które nam "zabrano". Ale jesteście pewni, że to już by wystarczyło? |
Cytat:
Brak już słów na to, co wypisujesz. Nikt nie pisze, że tylko w sędziach leży problem. Ale to już przestaje być zabawne, gdy od meczu z Zawiszą, każdy po kolei jest sędziowany przez ....ę z Mazowsza. Zobaczycie, posędziuje szmata na remis. |
Cytat:
|
Cytat:
|
hhmm ...ale jakos niektorym udalo sie odsunac Tomasza Musiala od meczow Nowej Uczciwej Legii ...da sie ?? .... i nie zapominajcie : LetFotballWin :lol: :haha:
|
Cytat:
Zrozumcie, tu nie chodzi o to, żeby sędziowie z Mazowsza nigdy nam nie gwizdali, ale ta powtarzalność jest do bólu przewidywalna już w tej chwili. Jest ich czterech i cykl jest taki, że co czwarty mecz mamy powtóreczkę z rozrywki. |
Powinniśmy zarzucić im skrzynkę listami, mailami, a klub powinien wystosować list otwarty.
Nie obchodzi mnie, czy Mazowszanie nas rżną bardziej od innych- niepokojąca jest powtarzalność około warszawskiego sędziowania, przy jednoczesnej, rocznej "dyspensie" dla Musiała na mecze Legii (po bodajże jednym błędzie). |
Nie wiem czemu ciągle dostajemy sędziego z województwa mazowieckiego. Nie może być tak, że sędzia mówi do zawodnika, że ten mu powiedział złe słowo, to teraz będzie mu wszystko gwizdał. Błędy sędziów kosztują kluby dużo pieniędzy, ale tak jak to było dzisiaj może człowieka ruszyć - zakończył Smuda.
|
Cytat:
|
Cytat:
lub odwrotnie, dostaniemy sędziego z mazowsza żeby udowodnić wszystkim, że mają na nas wyjebane :) |
Cytat:
|
Cytat:
Warte uwagi są też słowa Smudy, Dudka ukarany kartką, do tego faktycznie sporo było tych jego dziwnych "fauli". |
Sędziowie już od kilku spotkań notorycznie gwiżdżą przeciw Wiśle. A w ostatnich dwóch spotkaniach było to widoczne szczególnie od 60 minuty, kiedy Wisła sie zaczynała rozkręcać. Z Koroną usuniety został Burliga, który nie zasłużył w ogóle na czerwoną kartkę, a wczoraj były gwizadane wszystkie sytuacje stykowe na niekorzyść Wisły, które w pierwszej połowie zagwizdane by nie były. Zwykłe skakanie do główki ten pa!ant gwizdał, o ile było blisko wiślackiego pola karnego.
Nie wiem czy sędziowie dostali jakieś wytyczne, ale AŻ TAKICH jaj do tej pory nie widywałem w meczach Wisły. Ponadto co chwila gwiżdżą nam sędziowie z mazowieckiego i nic z tym nie możemy zrobić. A jak Legia powiedziała że nie chce Musiała to od razu zaczęli go ustawiać do innych spotkań. Ja mam w dup!e taki PZPN z warszaffki. Sytuacja normalnie jak w jakieś skorumpowanej Grecji. Tego coraz bardziej nie da sie oglądać. A tu piękny artykuł na WP: http://sport.wp.pl/kat,32282,title,S...wiadomosc.html |
Sędzia pilnował wyniku korzystnego dla... Legii. Zwycięstwo jednego czy drugiego zespołu nie wchodziło w grę. Zadanie wykonał.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No dobra tak piszecie, że spiski i w ogóle, sam się często zastanawiam o co chodzi sędziom gwiżdżącym mecze Wisły. Ale nie oglądam w sumie meczy Lecha i innych w naszej ekstraklasie, więc chciałbym wiedzieć jak tam wygląda sędziowanie ? Czy też pilnują interesu Legii ? A od jakiegoś czasu sędziowie mają przenośne radia czy coś, żeby mogli się ze sobą komunikować w łatwy sposób, ciekawe czy rozmowy są nagrywane czy też nie .
|
Cytat:
Tzn. Pewnie nagrywani są, ale do opinii publicznej tego nie podają. |
Był film stworzony przez C+ z Musiałem w roli głównej. Nic, czego by się zapalony kibic nie domyślał.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl