![]() |
|
|
Z pewnych wzgledow Dariook nie ma mozliwosci wplat, kupna biletu i chodzenia na mecze. W jego imieniu leci kasa na Akademie. Nie nominuje nikogo, prosze go tam tylko wykreslic z nominowanych :)
http://i57.tinypic.com/zkn11c.png |
Cytat:
|
To ja może wkleję aktualną listę osób nadal nominowanych:
Nadal nominowani: Grantar s1mone Piesek z Krainy Pejsów picasso 4karol4 PANDEMONIUM RybaTs aNouc !!RIVER!! Milosz 022 rav El'kabat chomik10 Wit.Ek brylant17 Kibicka 8samuraj kreseq ToTylkoJa Matejas gigant JacobCFC darean 19sebawro06 kamson tofik domin_czyzyny Gwiazdzisty Siara Kriss |
|
z racji tego że nie mam skanera wrzucam screena. sorry za jakość/wielkość ale robione na szybko
http://static.pokazywarka.pl/bigImag...jpg?1412971326 nominuje patrycje i crazykaro |
RACHUNEK MA (ODBIORCA):
Numer rachunku: 70 2490 0005 0000 4600 1632 0774 Nazwa banku: Alior Bank S.A. , ALIOR Centrala , Warszawa Odbiorca: Akademia Piłkarska Wisły ul.Reymonta 22 Kraków 30-059 SZCZEGÓŁY OPERACJI Kwota operacji: -30,00 PLN Tytułem: Wsparcie dla projektu Wielka Wisła Data księgowania: 11/10/2014 Data waluty: 11/10/2014 Nr referencyjny operacji: 0341011603208498 Data i godzina wystawienia dokumentu: 11/10/2014 14:27 Nikt mnie nie nominował....nie będę sie prosił........sam sie nominowałem......... |
wrzucam lepszego screena wczoraj nie miałem czasu, żebyście się nie czepiali
http://static.pokazywarka.pl/bigImag...jpg?1413034766 |
Chociaż nie jestem nominowany chętnie dołącze. Potrzebuje jeszcze linku do wpłaty na nasze muzeum?? Skwk miało to na stronie i nie mogę tego odszukać...
|
WRZUCAMY ZDJĘCIA Z PODBESKIDZIA! Przeliczyłem wpłaty i jest słabo! Co jest z wami? Tacy wielce kibice? 862,11 złotych! Nadal nominowani: Grantar s1mone Piesek z Krainy Pejsów picasso 4karol4 PANDEMONIUM RybaTs aNouc !!RIVER!! Milosz 022 rav El'kabat chomik10 Wit.Ek brylant17 Kibicka 8samuraj kreseq ToTylkoJa Matejas gigant JacobCFC darean tofik domin_czyzyny Gwiazdzisty Siara Kriss patrycja crazykaro Ogryzek MarioNh WRZUCAMY ZDJĘCIA Z PODBESKIDZIA! |
Akcja trochę ucichła, nikt mnie nie nominował gdyż, cytując klasyka:
Cytat:
http://bankfotek.pl/image/1800739 Trochę późno ale za dużo na głowie. Na Akademię Piłkarską poszła wpłata oraz byłem na meczu. Na Podbeskidzie kupię dopiero po 17.10 jak bilety będą w kasach, bo zbieram. http://oi61.tinypic.com/289vu6g.jpg http://oi58.tinypic.com/2vv7ukn.jpg Moje nominacje będą nieco inne. Nominuje na WYJAZD DO GLIWIC: - hubert.fan (jeśli nie pojedzie to wpłata na TS Wisła Kraków / Akademię Piłkarską - 50 zł) Nominuję rzodkiewkę i shaggy |
Z racji tego, że trochę zarobiłem na meczu z Niemcami, 10% wygranej trafia na konto Akademii :-)
http://bankfotek.pl/image/1800408.jpeg Pozwolę sobie nominować 3 osoby, do wpłacenia dyszki: PaJo Pato7 WesterSyl |
WesterSyl nie jest i nie będzie dostępny.
|
Cytat:
|
W związku z tym iż "Your file of 205,5 KB bytes exceeds the forum's limit of 19,5 KB for this filetype." muszę tak:
POTWIERDZENIE PRZELEWU RACHUNEK MA (ODBIORCA): Numer rachunku: 70 2490 0005 0000 4600 1632 0774 Nazwa banku: Alior Bank S.A. , ALIOR Centrala , Warszawa Odbiorca: Akademia Piłkarska Wisły ul.Reymonta 22 Kraków 30-059 SZCZEGÓŁY OPERACJI Kwota operacji: -50,00 PLN Tytułem: Wsparcie dla Akademii Data księgowania: 13/10/2014 Data waluty: 13/10/2014 Nr referencyjny operacji: 1531013601804681 Data i godzina wystawienia dokumentu: 13/10/2014 Nikogo nie nominuję |
Proszę wrzucać zdjęcia Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała.
JAK ZROBIĆ SCREEN? - Wykonaj przelew - Pozostań na stronie banku - Wciśnij na klawiaturze ''PrtScn'' - Otwórz paint - Obrób zdjęcie tak aby nie było widać Twoich danych. - Wrzuć zdjęcie np na tinypic.pl AKTUALNA KWOTA: 1040.11 PLN Nadal nominowani: Grantar s1mone Piesek z Krainy Pejsów picasso 4karol4 PANDEMONIUM RybaTs aNouc !!RIVER!! Milosz 022 rav El'kabat chomik10 Wit.Ek brylant17 Kibicka 8samuraj kreseq ToTylkoJa Matejas gigant JacobCFC darean tofik domin_czyzyny Gwiazdzisty Siara Kriss patrycja crazykaro MarioNh |
|
http://pl.tinypic.com/r/wkgvuh/8http://i58.tinypic.com/wkgvuh.jpg
Nie byłem nominowany i nie nominuje nikogo Brawo za akcje !! |
Karnet wykupiony (sektor H). Poniżej dowód wpłaty:
http://images.tinypic.pl/i/00585/jj0qr8mzpmky.jpg |
http://images.tinypic.pl/i/00585/zunk7qeqddmy.png]
Na mecz nie idę. Karniaczek wpłacony. Nadal nominowani: Grantar s1mone Piesek z Krainy Pejsów picasso 4karol4 PANDEMONIUM RybaTs aNouc Milosz 022 rav El'kabat chomik10 Wit.Ek brylant17 Kibicka 8samuraj kreseq ToTylkoJa Matejas gigant JacobCFC darean tofik domin_czyzyny Siara Kriss patrycja crazykaro MarioNh |
http://i58.tinypic.com/15oif0i.jpg
Nie byłem nominowany. Nominuję - RoS i fanfan. |
Wrzucamy skany biletów z meczu Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko Biała Jedziemy dalej! Aktualna kwota: 1130,11 Nadal nominowani: Grantar s1mone Piesek z Krainy Pejsów picasso 4karol4 PANDEMONIUM RybaTs aNouc Milosz 022 rav El'kabat chomik10 Wit.Ek brylant17 Kibicka 8samuraj kreseq ToTylkoJa Matejas gigant JacobCFC darean tofik domin_czyzyny Siara Kriss patrycja crazykaro Mario Nh AYALA Kaan rzodkiewka shaggy hubert.fan kuba j.g Szpen MJ mtk AntyMod gwk123 |
To jest przyszłość Wisły:
http://www.youtube.com/watch?v=2PGIUBioGGU Dołóżcie i Wy cegiełkę do tego projektu. ;) |
Mnie nikt nie lubi więc sam się nominowałem
http://i60.tinypic.com/hs50tx.jpg Nominuję kubajg i Szpen, co by się przysłużyli Wiśle... Kilka uwag ode mnie: 1. Jak kogoś nominujecie to piszcie wiadomość prywatną bo nie każdy musi czytać całe forum 2. Może ktoś uważa, że ta zabawa w wyzwania jest śmieszna, też do tych ludzi należę ale akurat tutaj się robi coś dla naszego klubu, bez żadnego pajacowania i pokazywania jaki to ja jestem fajny bo sobie wyleję zimną wodę czy nasram na głowę więc bez wymówek. 3. Jak wpłacacie kasę to nominujcie ludzi. Chyba o to chodzi żeby tych wpłat było jak najwięcej a nie żeby wpłaciło kilkadziesiąt osób i się na tym zakończyło bo nie ma kolejnych na liście do wpłaty 4. Dla tych co robią łaskę żeby normalnego screena wkleić to hańba a tym co żydzą na akademię (pewnie na wszystko inne tzn puchy czy inne akcje też żydzą) c.w.d Tyle tu fajnych osób, wielkich fanatyków i git ludzi na forum a jak widać 10 zł na akademię wpłacić łaska, śmiech na sali. Dzięki głupiej zabawie wyszło kto judasz (oczywiście piszę o tych co ewidentnie unikają wpłacenia i omijają temat a nie o tych co nie ogarnęli, że taka zabawa tu powstała i że zostali nominowani - stąd propozycja o pisanie na pw na temat nominacji) 5. Wklejajcie regularnie tę listę z nickami, które mają wpłacić kasę bo się burdel bez niej robi Nadal nominowani: Grantar s1mone Piesek z Krainy Pejsów picasso 4karol4 PANDEMONIUM RybaTs aNouc Milosz 022 rav El'kabat chomik10 Wit.Ek brylant17 Kibicka 8samuraj kreseq ToTylkoJa Matejas gigant JacobCFC darean tofik domin_czyzyny Siara Kriss patrycja crazykaro Mario Nh AYALA Kaan rzodkiewka shaggy hubert.fan kuba.j.g. Szpen |
Ja rozumiem ideę i rozumiem, że wiele osób chce tę zabawę kontynuować, ale błagam: nie róbcie z wpłat na Akademię, a zwłaszcza z wklejania dowodów wpłat wyznacznika tego czy ktoś jest kibicem! A już pisanie po innych tematach haseł typu: "zacznij udzielać się w tym temacie jak odpowiesz na nominację" to skrajna przesada. Z zabawy niektórzy robią polowanie na czarownice.
|
|
Dowiedziałem sie że nikt nie potrafi napisac mojego nicku (nikt mnie nie lubi) wiec sam sie nominuje :D
http://i60.tinypic.com/25saa8z.jpg http://i57.tinypic.com/2s8pmi9.jpg Nominuję gwk123, AntyMod |
Aktualna kwota: 1180,11 Lista osób nadal nominowanych: 1. Grantar 2. s1mone 3. Piesek z Krainy Pejsów 4. picasso 5. 4karol4 6. PANDEMONIUM 7. RybaTs 8. aNouc 9. Milosz 10. 022 11. rav 12. El'kabat 13. chomik10 14. Wit.Ek 15. brylant17 16. Kibicka 17. 8samuraj 18. kreseq 19. ToTylkoJa 20. Matejas 21. gigant 22. JacobCFC 23. darean 24. tofik 25. domin_czyzyny 26. Siara 27. Kriss 28. patrycja 29. crazykaro 30. Mario Nh 31. AYALA 32. Kaan 33. rzodkiewka 34. hubert.fan 35. kuba j.g 36. Szpen 37. MJ 38. mtk 39. AntyMod 40. gwk123 |
Jeśli ktoś ma możliwości zapraszam do wpłat na budowę naszego MUZEUM oraz renowację grobu Henryka Reymana.
Nominowałem się sam :) http://images70.fotosik.pl/274/9172ab339ff8b26a.jpg http://images70.fotosik.pl/274/0bf20e56c8d7e589.jpg http://images69.fotosik.pl/274/be4decbbd9b21624.jpg EDIT: Sam nie rozumiesz :) Nie zaśmiecaj tematu bo nic dobrego tu nie wnosisz.,,Nie burz, buduj twórz''. Pozdrawiam. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl