Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   TWSD Ticket Challenge! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9353)

wolfy 08.10.2014 22:23

http://i62.tinypic.com/2lo5hj6.png

zim zum 09.10.2014 08:09

Clipboard01.bmp
Clipboard02.bmp

Nominuję Siarę i Krissa

wiesniak84 09.10.2014 14:00

Z pewnych wzgledow Dariook nie ma mozliwosci wplat, kupna biletu i chodzenia na mecze. W jego imieniu leci kasa na Akademie. Nie nominuje nikogo, prosze go tam tylko wykreslic z nominowanych :)

http://i57.tinypic.com/zkn11c.png

fialo 09.10.2014 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pychowice (Post 1379669)

Nominuje na WYJAZD DO GLIWIC:
- fialo (jeśli nie pojedzie to wpłata na TS Wisła Kraków - 50 zł)
- hubert.fan (jeśli nie pojedzie to wpłata na TS Wisła Kraków / Akademię Piłkarską - 50 zł)
- BondTSW (raczej nominacja dla zabawy, bo pojedzie)

....a no i teraz na wyjazd muszę jechać. Na co ja ten temat zakładałem :help:

W.S 10.10.2014 12:37

To ja może wkleję aktualną listę osób nadal nominowanych:

Nadal nominowani:
Grantar
s1mone
Piesek z Krainy Pejsów
picasso
4karol4
PANDEMONIUM
RybaTs
aNouc
!!RIVER!!
Milosz
022
rav
El'kabat
chomik10
Wit.Ek
brylant17
Kibicka
8samuraj
kreseq
ToTylkoJa
Matejas
gigant
JacobCFC
darean
19sebawro06
kamson
tofik
domin_czyzyny
Gwiazdzisty
Siara
Kriss

Kamson 10.10.2014 14:01

http://i60.tinypic.com/5xj4gh.jpg

http://i58.tinypic.com/2hxm3p5.jpg

Nominuję:

Ogryzek
Mario Nh

19sebawro06 10.10.2014 21:06

z racji tego że nie mam skanera wrzucam screena. sorry za jakość/wielkość ale robione na szybko

http://static.pokazywarka.pl/bigImag...jpg?1412971326

nominuje patrycje i crazykaro

PabloTS 11.10.2014 13:29

RACHUNEK MA (ODBIORCA):
Numer rachunku: 70 2490 0005 0000 4600 1632 0774
Nazwa banku: Alior Bank S.A. , ALIOR Centrala , Warszawa
Odbiorca: Akademia Piłkarska Wisły
ul.Reymonta 22
Kraków 30-059
SZCZEGÓŁY OPERACJI
Kwota operacji: -30,00 PLN
Tytułem: Wsparcie dla projektu Wielka Wisła
Data księgowania: 11/10/2014
Data waluty: 11/10/2014
Nr referencyjny operacji: 0341011603208498
Data i godzina wystawienia dokumentu: 11/10/2014 14:27

Nikt mnie nie nominował....nie będę sie prosił........sam sie nominowałem.........

19sebawro06 11.10.2014 14:40

wrzucam lepszego screena wczoraj nie miałem czasu, żebyście się nie czepiali
http://static.pokazywarka.pl/bigImag...jpg?1413034766

gooro33 11.10.2014 16:31

Chociaż nie jestem nominowany chętnie dołącze. Potrzebuje jeszcze linku do wpłaty na nasze muzeum?? Skwk miało to na stronie i nie mogę tego odszukać...

WISŁAZWE 11.10.2014 19:29


WRZUCAMY ZDJĘCIA Z PODBESKIDZIA!






Przeliczyłem wpłaty i jest słabo!
Co jest z wami? Tacy wielce kibice?

862,11 złotych!




Nadal nominowani:


Grantar

s1mone

Piesek z Krainy Pejsów

picasso

4karol4

PANDEMONIUM

RybaTs

aNouc

!!RIVER!!

Milosz

022

rav

El'kabat

chomik10

Wit.Ek

brylant17

Kibicka

8samuraj

kreseq

ToTylkoJa

Matejas

gigant

JacobCFC

darean

tofik

domin_czyzyny

Gwiazdzisty

Siara

Kriss

patrycja

crazykaro

Ogryzek

MarioNh









WRZUCAMY ZDJĘCIA Z PODBESKIDZIA!

MałyTSW 11.10.2014 22:27

Akcja trochę ucichła, nikt mnie nie nominował gdyż, cytując klasyka:

Cytat:

wiesniak84: @MałyTSW: wszyscy wiedza ze bide klepiesz:D


postanowiłem wyzwać samego siebie. Przelew 20 PLN na akademię zrobiony (w związku z tym, że GetinBank nie księguje w weekendy, skrina wstawię w poniedziałek, ale data operacji będzie dzisiejsza):

http://bankfotek.pl/image/1800739

Trochę późno ale za dużo na głowie.

Na Akademię Piłkarską poszła wpłata oraz byłem na meczu.
Na Podbeskidzie kupię dopiero po 17.10 jak bilety będą w kasach, bo zbieram.
http://oi61.tinypic.com/289vu6g.jpg http://oi58.tinypic.com/2vv7ukn.jpg



Moje nominacje będą nieco inne.

Nominuje na WYJAZD DO GLIWIC:
- hubert.fan (jeśli nie pojedzie to wpłata na TS Wisła Kraków / Akademię Piłkarską - 50 zł)

Nominuję rzodkiewkę i shaggy

dwdx1906 12.10.2014 11:30

Z racji tego, że trochę zarobiłem na meczu z Niemcami, 10% wygranej trafia na konto Akademii :-)

http://bankfotek.pl/image/1800408.jpeg

Pozwolę sobie nominować 3 osoby, do wpłacenia dyszki:
PaJo
Pato7
WesterSyl

WISŁAZWE 12.10.2014 11:45

WesterSyl nie jest i nie będzie dostępny.

dwdx1906 12.10.2014 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1379765)
WesterSyl nie jest i nie będzie dostępny.

Coś się stało? Czy po prostu chodzi o to, że nie zagląda na forum?

Ogryzek 13.10.2014 09:09

W związku z tym iż "Your file of 205,5 KB bytes exceeds the forum's limit of 19,5 KB for this filetype." muszę tak:

POTWIERDZENIE PRZELEWU
RACHUNEK MA (ODBIORCA):
Numer rachunku:
70 2490 0005 0000 4600 1632 0774
Nazwa banku:
Alior Bank S.A. , ALIOR Centrala , Warszawa
Odbiorca:
Akademia Piłkarska Wisły
ul.Reymonta 22
Kraków 30-059
SZCZEGÓŁY OPERACJI
Kwota operacji:
-50,00 PLN
Tytułem:
Wsparcie dla Akademii
Data księgowania:
13/10/2014
Data waluty:
13/10/2014
Nr referencyjny operacji:
1531013601804681
Data i godzina wystawienia dokumentu:
13/10/2014

Nikogo nie nominuję

WISŁAZWE 13.10.2014 16:50

Proszę wrzucać zdjęcia Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała.


JAK ZROBIĆ SCREEN?

- Wykonaj przelew
- Pozostań na stronie banku
- Wciśnij na klawiaturze ''PrtScn''
- Otwórz paint
- Obrób zdjęcie tak aby nie było widać Twoich danych.
- Wrzuć zdjęcie np na tinypic.pl



AKTUALNA KWOTA:

1040.11 PLN




Nadal nominowani:


Grantar

s1mone

Piesek z Krainy Pejsów

picasso

4karol4

PANDEMONIUM

RybaTs

aNouc

!!RIVER!!

Milosz

022

rav

El'kabat

chomik10

Wit.Ek

brylant17

Kibicka

8samuraj

kreseq

ToTylkoJa

Matejas

gigant

JacobCFC

darean

tofik

domin_czyzyny

Gwiazdzisty

Siara

Kriss

patrycja

crazykaro

MarioNh

!!IRIVER!! 13.10.2014 18:27

http://pics.tinypic.pl/i/00585/hv9rut1dtpl4.jpg

Nominuję Kaan i Ayala :-)

m954 13.10.2014 18:47

http://pl.tinypic.com/r/wkgvuh/8http://i58.tinypic.com/wkgvuh.jpg

Nie byłem nominowany i nie nominuje nikogo

Brawo za akcje !!

Gwiaździsty 13.10.2014 19:22

Karnet wykupiony (sektor H). Poniżej dowód wpłaty:

http://images.tinypic.pl/i/00585/jj0qr8mzpmky.jpg

alterego 13.10.2014 19:35

http://images.tinypic.pl/i/00585/zunk7qeqddmy.png]

Na mecz nie idę. Karniaczek wpłacony.

Nadal nominowani:


Grantar

s1mone

Piesek z Krainy Pejsów

picasso

4karol4

PANDEMONIUM

RybaTs

aNouc

Milosz

022

rav

El'kabat

chomik10

Wit.Ek

brylant17

Kibicka

8samuraj

kreseq

ToTylkoJa

Matejas

gigant

JacobCFC

darean

tofik

domin_czyzyny

Siara

Kriss

patrycja

crazykaro

MarioNh

fran23 13.10.2014 20:00

http://i58.tinypic.com/15oif0i.jpg
Nie byłem nominowany. Nominuję - RoS i fanfan.

WISŁAZWE 13.10.2014 20:46


Wrzucamy skany biletów z meczu Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko Biała

Jedziemy dalej!


Aktualna kwota: 1130,11

Nadal nominowani:


Grantar

s1mone

Piesek z Krainy Pejsów

picasso

4karol4

PANDEMONIUM

RybaTs

aNouc

Milosz

022

rav

El'kabat

chomik10

Wit.Ek

brylant17

Kibicka

8samuraj

kreseq

ToTylkoJa

Matejas

gigant

JacobCFC

darean

tofik

domin_czyzyny

Siara

Kriss

patrycja

crazykaro

Mario Nh

AYALA

Kaan

rzodkiewka

shaggy

hubert.fan

kuba j.g

Szpen

MJ

mtk

AntyMod

gwk123

piter116 13.10.2014 22:02

To jest przyszłość Wisły:

http://www.youtube.com/watch?v=2PGIUBioGGU

Dołóżcie i Wy cegiełkę do tego projektu. ;)

Jaroo1 13.10.2014 23:21

Mnie nikt nie lubi więc sam się nominowałem

http://i60.tinypic.com/hs50tx.jpg

Nominuję kubajg i Szpen, co by się przysłużyli Wiśle...

Kilka uwag ode mnie:
1. Jak kogoś nominujecie to piszcie wiadomość prywatną bo nie każdy musi czytać całe forum
2. Może ktoś uważa, że ta zabawa w wyzwania jest śmieszna, też do tych ludzi należę ale akurat tutaj się robi coś dla naszego klubu, bez żadnego pajacowania i pokazywania jaki to ja jestem fajny bo sobie wyleję zimną wodę czy nasram na głowę więc bez wymówek.
3. Jak wpłacacie kasę to nominujcie ludzi. Chyba o to chodzi żeby tych wpłat było jak najwięcej a nie żeby wpłaciło kilkadziesiąt osób i się na tym zakończyło bo nie ma kolejnych na liście do wpłaty
4. Dla tych co robią łaskę żeby normalnego screena wkleić to hańba a tym co żydzą na akademię (pewnie na wszystko inne tzn puchy czy inne akcje też żydzą) c.w.d Tyle tu fajnych osób, wielkich fanatyków i git ludzi na forum a jak widać 10 zł na akademię wpłacić łaska, śmiech na sali. Dzięki głupiej zabawie wyszło kto judasz (oczywiście piszę o tych co ewidentnie unikają wpłacenia i omijają temat a nie o tych co nie ogarnęli, że taka zabawa tu powstała i że zostali nominowani - stąd propozycja o pisanie na pw na temat nominacji)
5. Wklejajcie regularnie tę listę z nickami, które mają wpłacić kasę bo się burdel bez niej robi

Nadal nominowani:


Grantar

s1mone

Piesek z Krainy Pejsów

picasso

4karol4

PANDEMONIUM

RybaTs

aNouc

Milosz

022

rav

El'kabat

chomik10

Wit.Ek

brylant17

Kibicka

8samuraj

kreseq

ToTylkoJa

Matejas

gigant

JacobCFC

darean

tofik

domin_czyzyny

Siara

Kriss

patrycja

crazykaro

Mario Nh

AYALA

Kaan

rzodkiewka

shaggy

hubert.fan

kuba.j.g.

Szpen

FraMat 14.10.2014 09:49

Ja rozumiem ideę i rozumiem, że wiele osób chce tę zabawę kontynuować, ale błagam: nie róbcie z wpłat na Akademię, a zwłaszcza z wklejania dowodów wpłat wyznacznika tego czy ktoś jest kibicem! A już pisanie po innych tematach haseł typu: "zacznij udzielać się w tym temacie jak odpowiesz na nominację" to skrajna przesada. Z zabawy niektórzy robią polowanie na czarownice.

shaggy 14.10.2014 10:42

http://i62.tinypic.com/8y9bn4.jpg

Nominuję:

MJ, mtk

OpEnTaNy 14.10.2014 12:55

Dowiedziałem sie że nikt nie potrafi napisac mojego nicku (nikt mnie nie lubi) wiec sam sie nominuje :D
http://i60.tinypic.com/25saa8z.jpg
http://i57.tinypic.com/2s8pmi9.jpg

Nominuję gwk123, AntyMod

WISŁAZWE 14.10.2014 18:48



Aktualna kwota:


1180,11


Lista osób nadal nominowanych:




1. Grantar

2. s1mone

3. Piesek z Krainy Pejsów

4. picasso

5. 4karol4

6. PANDEMONIUM

7. RybaTs

8. aNouc

9. Milosz

10. 022

11. rav

12. El'kabat

13. chomik10

14. Wit.Ek

15. brylant17

16. Kibicka

17. 8samuraj

18. kreseq

19. ToTylkoJa

20. Matejas

21. gigant

22. JacobCFC

23. darean

24. tofik

25. domin_czyzyny

26. Siara

27. Kriss

28. patrycja

29. crazykaro

30. Mario Nh

31. AYALA

32. Kaan

33. rzodkiewka

34. hubert.fan

35. kuba j.g

36. Szpen

37. MJ

38. mtk

39. AntyMod

40. gwk123

gooro33 14.10.2014 19:02

Jeśli ktoś ma możliwości zapraszam do wpłat na budowę naszego MUZEUM oraz renowację grobu Henryka Reymana.
Nominowałem się sam
:)

http://images70.fotosik.pl/274/9172ab339ff8b26a.jpg


http://images70.fotosik.pl/274/0bf20e56c8d7e589.jpg


http://images69.fotosik.pl/274/be4decbbd9b21624.jpg

EDIT: Sam nie rozumiesz :) Nie zaśmiecaj tematu bo nic dobrego tu nie wnosisz.,,Nie burz, buduj twórz''. Pozdrawiam.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl