![]() |
Cytat:
:// Boguski może też kuma ale to pół piłkarza... |
Liczę, że Alan Uryga, jako prawdziwy Wiślak, rodem z Krakowa pokaże, że można zapierdalać, może reszta weźmie z niego przykład? Może i chłopak młody, ale gra nieźle, a w Wiśle już od dłuższego czasu (9 lat), liczę, że będzie grał ostro -nawet niech wyleci z boiska, ale jesli pokaże, że ma serce do walki to dla mnie będzie najważniejsze. Boję się o Semira, bo jak zobaczy raz czy dwa na początku meczu, co może mu zrobić Covilo (budlak, wzrost słuszny i agresywny) to może całkiem odejść w cień i przejść obok meczu, a tego nie można mu podarować. Wierzę, że jesli Głowa wystąpi to bramki nie stracimy, a ze zdobyciem (jeśli piłkarze okażą zaangażowanie) nie powinno być większych problemów.
|
Każdy piłkarz który nie ma totalnie wy....ben na grę czuje co to są derby. Zresztą jak wyjdzie na stadion Cracovii i poczuję tę ,,atmosferę" od razu się nakręci. Czasem można być za bardzo w gazie i tego obawiam się w stosunku do Urygi i Burligi
|
nie zdziwie sie jak Uryga siądzie na ławce kosztem Dudki w pomocy
Jazda z ku***** Wisełko! |
Cytat:
|
Moje przewidywania co do składu sie sprawdziły.dwohc defensywnych pomocników. teraz tylko zmiesc ich z powierzchni ziemi! do boju!
|
Jak dla mnie to może grać nawet Kominek ii inne wynalazki byleby tylko wygrali
|
Też u was takie ciśnienie na derby? od rana nie mogę znaleźć miejsca sobie i się nie mogę doczekać ajj to już za 40 minut :D
|
Kominek i WISLAWZE na defensywnych pomocników!
|
po 45 minutach niestety to derby kibicowskie- bo ogladac sie tego nie da ,beznadziejna Wisla gra z 1 ligowa cRACOVIA . na trybunach mega lipa ...sory- wasze roczniki nie maja pojecia czym sa derby, zawodnicy tym bardziej ...wstyd a trybunach ..zenada na boisku
|
|
JESTESMY FRAJERAMI, nic wiecej nie dodam
|
Ale siara...
|
Sędzia z warszawy :mysli:
|
Trzeba być mega frajerami żeby przegrać z takim zespolem....
Podziekowac należy tez Smudzie za swietne ustawienie zespołu... 2 def. pomocnikow i bardzo slaby Stilic i już brak rozegrania. Boguski którego przez caly okres gry nie był w ogole na prawym skrzydle.... Zenada jak skursywsyn... |
....a,gdyby Guzmics głupio nie sprokurował tego rzutu rożnego..
|
I co p Smuda? Odpuściłeś puchar i wszystko się zemściło. Wstyd i hańba, a Boguski czy Guerier powinni zostać już dawno wyjebani
|
mocne k.rwa 8 dni.
a dziś to w ogóle kompromitacja. co ten Gumiś zrobił??!! |
Ja czegoś nie rozumiem.
Z Legią gramy na 1 defensywnego pomocnika. Z koleżanką gramy na 2 defensywnych pomocników. Sami prosiliśmy się o mecz walki i go dostaliśmy zamiast grać w piłkę. My nie mamy piłkarzy pod taką grę i ten mecz tylko to potwierdził, trzymanie dwóch DP przez cały mecz było kretynizmem. Lepiej czujemy się w ofensywnej grze z piłką przy nodze to powinniśmy tak grać, a nie tak jak dziś, że Stilić jest podwojony i nasz środek pola w ofensywnie nie istnieje. A Guzmicsa nie ma co winić, bo był naszym najjaśniejszym punktem w tym meczu. Szczyt frajerstwa, zarówno Smudy jak i piłkarzy. Ja pier.dolę. |
Dno. Za to, co dzisiaj "pokazali", powinni zapie**alać na piechotę do Myślenic.
|
Guzmics(za tą ostatnią akcje),Boguski i Guerrier tragedia. Brożek dzisiaj mega beznadziejnie. Stępiński jak wszedł pokazał o wiele więcej ambicji i umiejtności.
|
3 prestiżowe mecze i 3 oklepy, zero strzelonych bramek, odpuszczony mecz PP ze wzgledu na derby. Na boisku wogole nie bylo widac ze pasiaki graly w tygodniu mecz a nasze gwiazdy odpoczywaly...
Panowie pilkarze i trenerzy w jaki sposob zmazecie ta plame? |
No to pora zacząć derby by night
|
Guzmics jednym błędem przekreślił cały dobry mecz jaki rozegrał...
|
no i co napinacze ???? wstd jak h.j ...przegrac z takimi cieniasami !!!!!!... macie teraz odpowiedz dlaczego 3 najwzaniejsze mecze roku skonczylu sie 0-6 ..... mam nadzieje ze Puchary Europejskie i inne tego typu marzenia sie skonczyly .... jesli Smuda sie nie zwolni sam to nie mam pytan ...
|
Cytat:
Gdzie sens i logika?! Na (7) jeden defensywny pomocnik, choć wiadomo jaką mają siłę w ofensywie, a z żydami Dudka i Uryga, jakby było się czego bać. Paradoksalnie brakowało dziś Garguły, który mógłby odciążyć trochę Semira. Jak można eksperymentować z ustawieniem w takim meczu? Druga połowa to wstyd, żenada, hańba, frajerstwo... |
Guzmics nie zagrał źle, popełnił 2 błędy, jeden w I połowie, drugi kluczowy dla wyniku, ale nie ma go co obwiniać, bo Covilo nikt nie krył, więc to była żenada. Boguski zagrał ....a dramatycznie słabo, Jankowski w II połowie dramat, Stilicowi niech ktoś kupi jakiegoś energetyka, bo dziś był najwolniejszym graczem na boisku, wiecznie spóźniony, nic nie zagrał. Brożek albo znów gra na blokadzie albo się szybko starzeje, bo gorzej od niego dziś tylko Semir. Reszte oceniać będę na chłodno, bo na razie w....iam się tylko...
|
I kto prorokował 3-0 dla nas?... Może wreszcie niektórzy pójdą po rozum do głowy.
Taka jest piłka Guzmic był dzisiaj najlepszy w naszej drużynie, a sprokurował rożnego po którym padła bramka. Graliśmy słabo, ale te kur.wy tak samo. 0-0 to byłby sprawiedliwy rezultat. Sprawdziły się moje obawy, druga linia kompletnie nie podjęła walki. Dlatego tak to wyglądało. Piłkarzom zabrakło ambicji i zrozumienia czym są derby. Który to już raz.. Mimo wszystko: kocham Cie Wisełko za zawsze! |
Skończcie pierd.lić.. Guzmics był najlepszym zawodnikiem Wisły dziś, bez wątpienia. To, że akurat jego jedyny kiks został wykorzystany, miał niefarta. Dziwne, że nikt nie przyczepi się do Brożka? Gdzie on jest drugi mecz z kolei? Ile razy dotknął piłkę? Ile razy coś z nią zrobił pożytecznego? Stępiński wszedł na 15 minut i potrafił sobie wypracować jedną sytuację. Poza tym Jankowski to jest porażka, Boguski przy nim to profesor..
|
Macie swoje ....a lekkie 3-0, Boguski tak szybko schodził z boiska w końcówce meczu przy stanie 0-0, że sobie prawie nóg nie połamał. Grali na remis to mają - wielkiego chuja.
@AntyMod co Ty .......isz, z Lechem wygraliśmy w Poznaniu 3-2, zapomniałeś już? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl