Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   wR22acamy! 7 kolejka, WISŁA Kraków - GKS Bełchatów, 29 sierpnia, piatek, 20:30. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9337)

WISŁAZWE 28.08.2014 20:54

Kadra Wisły Kraków na spotkanie z GKS-em Bełchatów:

Bramkarze:


Michał BUCHALIK
Gerard BIESZCZAD

Obrońcy:

Arkadiusz GŁOWACKI
Piotr ŻEMŁO
Michał CZEKAJ
Maciej SADLOK
Łukasz BURLIGA
Dariusz DUDKA

Pomocnicy:

Alan URYGA
Semir STILIĆ
Emmanuel SARKI
Maciej JANKOWSKI
Łukasz GARGUŁA
Przemysław LECH


Napastnicy:

Paweł BROŻEK
Mariusz STĘPIŃSKI
Rafał BOGUSKI
Tomasz ZAJĄC

AntyMod 28.08.2014 21:47

mam nadzieje ze Arek jest na tyle kumaty ze zlapie jutro zolta kartke

Patryk_185 29.08.2014 09:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1375022)
mam nadzieje ze Arek jest na tyle kumaty ze zlapie jutro zolta kartke

Drugi raz Czekaja w "11" na Legie nie chce widzieć, zwłaszcza po tym co podobno pokazał ostatnio w rezerwach.

Krav 29.08.2014 09:06

i jak Głowa złapie karte (oby) to nie zobaczysz bo będzie pauzował z Zawiszą.

St Yabol 29.08.2014 09:12

Najlepiej żeby teraz dostał kartke, o ile z Zawiszą jeszcze dalby rade zagrac czysto to z Legią juz pewnie nie, a wiadomo, że pozniej derby

Ajax 29.08.2014 09:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryk_185 (Post 1375059)
Drugi raz Czekaja w "11" na Legie nie chce widzieć, zwłaszcza po tym co podobno pokazał ostatnio w rezerwach.


Co zrobił w rezerwach?

Barti 29.08.2014 09:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1375068)
Co zrobił w rezerwach?

Dostał czerwoną kartkę (za 2 żółte)

gdsmk 29.08.2014 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1375068)
Co zrobił w rezerwach?

Chodziło mu o słabą grę.

Jazon 29.08.2014 09:45

Nie mogę się doczekać tego meczu. Atmosfera tak w drużynie jak i wśród kibiców najlepsza od miesięcy. Brożek, Stilić, Sadlok i kilku innych zawodników na fali. Mecz przy R22. Mam nadzieję, że te wszystkie czynniki złożą się na ładną i nieustępliwą grę, a co za tym idzie, pewne zwycięstwo.

hehehehe 29.08.2014 10:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez antymod (Post 1375022)
mam nadzieje ze arek jest na tyle kumaty ze zlapie jutro zolta kartke

obowiązkowo kartka musi dziś być !!!!

robert777 29.08.2014 10:24

Jakże się mylili ci, którzy twierdzili, ze mecze Wisły bojkotuje jedynie paru gówniarzy z C. Średnia przed bojkotem ok. 5,3 tys, dzis będzie ok. 20 tys. ludzi. Wnioski do wyciągnięcia pozostawiam tym geniuszom.

domin_czyzyny 29.08.2014 10:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez robert777 (Post 1375080)
Jakże się mylili ci, którzy twierdzili, ze mecze Wisły bojkotuje jedynie paru gówniarzy z C. Średnia przed bojkotem ok. 5,3 tys, dzis będzie ok. 20 tys. ludzi. Wnioski do wyciągnięcia pozostawiam tym geniuszom.

"Geniusze za 4 zł" powiedzą Ci, że większa frekwencja to wynik końca wakacji, lepszej pogody, dobrej gry, rozpoczęcia sprzedaży przez net. A nie przez to, że jakiś bojkot się skończył.

Barti 29.08.2014 10:26

A propos kadry na mecz z Bełchatowem. Ile żółtych kartek na koncie ma Michał Czekaj w III lidze? Żeby nie było takiej wtopy jak wiecie u kogo :D. Mam nadzieję że u nas ktoś to ogarnia :D

St Yabol 29.08.2014 11:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1375082)
A propos kadry na mecz z Bełchatowem. Ile żółtych kartek na koncie ma Michał Czekaj w III lidze? Żeby nie było takiej wtopy jak wiecie u kogo :D. Mam nadzieję że u nas ktoś to ogarnia :D

a co ma 3 liga do ekstraklasy?

Barti 29.08.2014 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1375087)
a co ma 3 liga do ekstraklasy?

No właśnie, ma coś czy nie? Mam nadzieję że jakiś biegły to ogarnia. Ja nie znam się na tych przepisach.

St Yabol 29.08.2014 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1375088)
No właśnie, ma coś czy nie? Mam nadzieję że jakiś biegły to ogarnia. Ja nie znam się na tych przepisach.

to są inne rozgrywki, musialby dostać jakaś kare od pzpn, która zawieszała by go na wszystkie rozgrywki - coś jak Suarez - zakaz jakiejkolwiek aktywności

art 29.08.2014 11:37

W Anglii kartki liczą się w wszystkich rozgrywkach chyba, ale na pewno nie u Nas. U Nas nawet Puchar Polski i Ekstraklasa to zupełnie rożne rozgrywki.

Barti 29.08.2014 11:52

Regulamin dyscyplinarny PZPN
Art. 20 par.1
"Karę dyskwalifikacji, stanowiącą zakaz uczestnictwa w określonej liczbie meczów za przewinienie popełnione w rozgrywkach mistrzowskich, wykonuje się w klasie rozgrywek mistrzowskich, w której zawodnik grał w chwili popełnienia czynu (...) Organ dyscyplinarny może rozszerzyć karę dyskwalifikacji na inne klasy rozgrywkowe, w których klub aktualnie występuje"
W związku z powyższym, najważniejsze jest orzeczenie organu dyscyplinarnego.

Karherop 29.08.2014 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1375082)
A propos kadry na mecz z Bełchatowem. Ile żółtych kartek na koncie ma Michał Czekaj w III lidze? Żeby nie było takiej wtopy jak wiecie u kogo :D. Mam nadzieję że u nas ktoś to ogarnia :D

równie dobrze idąc tym tokiem myślenia można powiedzieć, że jak Głowa zdobędzie teraz czwartą żółtą kartkę to odbębni ją w 3 lidze :P

Karherop 29.08.2014 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dzollo (Post 1375098)
Chlopaki mam pytanie bo nie moge sie dodzwonic do strefy kibica, przyjezdza do mnie dzis kuzyn z niemiec i chcialem go zabrac na mecz, do ktorej moge wyrobic dla niego karte kibica? Na stronie oficjalnej pisze jedynie, ze w dniu meczu godziny strefy kibica moga ulec zmianie.

godziny otwarcia strefy kibica są takie same jak kasy biletowej, przed meczem wyrobicie, tylko przyjdzcie minimum 2h przed meczem, bo nie wiadomo jak z kolejkami będzie

Zieniu17 29.08.2014 12:52

Panowie i Panie, jak szacujecie? Będzie >20000 ludzi, bo właśnie się założyłem z kumplem z pracy o szmalec. Ja over, on under. Oj coś czuje, że będzie na styku... :D

arth_ur 29.08.2014 13:12

Będzie 19 999 :) ale mam cisnienie. W pracy tylko odliczam godziny do meczu.

Zieniu17 29.08.2014 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1375115)
Jak będzie 20 001 to stawiasz mi piwo, bo miałem nie iść, ale ostatecznie kuzyn mnie wyciągnął i zapewne się pojawię.

Of course! :D

Potrzeba jakieś 700-800 biletow na godzine, wykonalne?

dzollo 29.08.2014 13:35

Mysle, ze bedzie okolo 17 tys.
Bedzie zabawa! Bedzie sie dzialo!!

cygan 29.08.2014 14:44

a kto ma troszke kasy to pomoc dla malolalow

palikot 29.08.2014 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1375115)
Jak będzie 20 001 to stawiasz mi piwo, bo miałem nie iść, ale ostatecznie kuzyn mnie wyciągnął i zapewne się pojawię.

Dobrze zrobił! :) Stawiaj mu browca :alleluja:

KOMINEK 29.08.2014 16:44

wszyscy strasznie najarani że wygramy. Będzie duża presja na wygraną tak że zobaczymy jak to będzie. Wg mnie wcale łatwo nie będzie

Matejas_ 29.08.2014 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1375148)
wszyscy strasznie najarani że wygramy. Będzie duża presja na wygraną tak że zobaczymy jak to będzie. Wg mnie wcale łatwo nie będzie

Niestety ten mecz może być zimnym kubłem na rozgrzane głowy... oby pompowany balon dziś nie pękł. Porównując wywiady Smudy z Gargułą, Franek widac że się napala jak szczerbaty na suchary, zawodnicy jak widać są onnego zdania.

Arked 29.08.2014 18:33

Mam nadzieję, że ten mecz rzeczywiście będzie zimnym kubłem na rozgrzane głowy... w Bełchatowie.

Pablo84 29.08.2014 19:21

Aż mnie skręca, że mnie dzisiaj nie ma w Krakowie. Dawno nie miałem takie ciśnienia na mecz.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl