Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wasi kandydaci na prezesa Wisły. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9334)

art 25.08.2014 12:52

A na weszlo nie ma relacji na żywo? Aaaa, to nie Legia przecież...

s1mone 25.08.2014 13:03

Każdy, tylko nie Mielcarski!!!

To jest bardzo prosty facet, który potrafi rzucać banałami ale bez żadnych konkretów. Wystarczy go trochę posłuchać. W kółko powtarza to samo, lubi być głośny ale nigdy nie powie niczego ciekawego. Jak chcę, żeby prezesem Wisły był ktoś choćby szczątkowo inteligentny!

Może być Czerwiński!

Ajax 25.08.2014 13:18

Prezesem będzie ktoś oddelegowany z TF lub RN.

No chyba że Baweł Prożek się zgodzi:D

rafkur 25.08.2014 13:53

Nie spodziewam się nikogo sensownego. Albo będzie ktoś z TF albo jakiś leszcz, który zgodzi się być kolejnym popychadłem Cupiała tudzież "grup decyzyjnych". Taka nasza zasrana rzeczywistość.
Tak bardzo chciałbym się mylić...

PitM 25.08.2014 13:58

Andrzej Iwan lub Jerzy Engel

rozarian 25.08.2014 14:02

Nie róbcie sobie jaj z tym Mielcarskim. Niech on już lepiej dalej jąka się i zacina w C+.

silver03 25.08.2014 14:04

Słyszałem, że Stanowski ma zostać prezesem.

DeadOrAlive 25.08.2014 14:28

Fedorowicz, bo mu sie koryto kończy, a wybory za pasem.

Kocur 25.08.2014 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1374115)

Realistycznie patrząc dostaniemy kogoś z TF.

Córkę Cupiała - i będzie można "j...ć prezesa" ;)

KOMINEK 25.08.2014 14:41

To zamykam otwarty jest Aktualni pracownicy


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl