![]() |
A na weszlo nie ma relacji na żywo? Aaaa, to nie Legia przecież...
|
Każdy, tylko nie Mielcarski!!!
To jest bardzo prosty facet, który potrafi rzucać banałami ale bez żadnych konkretów. Wystarczy go trochę posłuchać. W kółko powtarza to samo, lubi być głośny ale nigdy nie powie niczego ciekawego. Jak chcę, żeby prezesem Wisły był ktoś choćby szczątkowo inteligentny! Może być Czerwiński! |
Prezesem będzie ktoś oddelegowany z TF lub RN.
No chyba że Baweł Prożek się zgodzi:D |
Nie spodziewam się nikogo sensownego. Albo będzie ktoś z TF albo jakiś leszcz, który zgodzi się być kolejnym popychadłem Cupiała tudzież "grup decyzyjnych". Taka nasza zasrana rzeczywistość.
Tak bardzo chciałbym się mylić... |
Andrzej Iwan lub Jerzy Engel
|
Nie róbcie sobie jaj z tym Mielcarskim. Niech on już lepiej dalej jąka się i zacina w C+.
|
Słyszałem, że Stanowski ma zostać prezesem.
|
Fedorowicz, bo mu sie koryto kończy, a wybory za pasem.
|
Cytat:
|
To zamykam otwarty jest Aktualni pracownicy
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl