Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [5 kolejka] MECZ PRZYJAŹNI, niedziela 17 sierpnia, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9329)

Mati_ 17.08.2014 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1373110)


E. To nie dzieje się naprawdę.. Co ten Łysy okupant zrobił z tym klubem..

http://i61.tinypic.com/2uh78ko.png


Na Bednarza można dużo zrzucić, ale.. Lucas gra o 17:00 mecz w 3. lidze. Wiec o co mu chodzi?

63.5 Kg 17.08.2014 14:51

Skad wiesz ze jest w składzie na ten mecz??
Sprawa druga...
Czy mi się wydaje czy w składzie jest 17 zawodnikow??
I to pokazuje jak młodzi zawodnicy interesują Franciszka...
Puszczenie Kuczaka czy Wojcika na rewzerwy pokazuje ze On już teraz wie ze i tak by ich nie wpuscil...-przykre....

PS.
Wyglada ze Lucas jest w składzie rezerw...

sayek89 17.08.2014 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapsel (Post 1373130)
Odstaw to co bierzesz. ;)

Patrze realnie na sytuacje i niektórzy też powinni tak zrobić.

63.5 Kg 17.08.2014 16:43

System hulaaaa:

https://pbs.twimg.com/media/BvP-ArnIMAAD-Oa.jpg

Chodza sluchy o 7 tysiecznej publice na dzisiejszym meczu...
Oczywiście w większości z darmowych voucherow...

mitmichael 17.08.2014 18:57

No w koncu 3 punkty na Reymonta myslałem, ze sie nie doczekam. Tak jak pisałem Lechia idealna na przełamanie, dzisiaj znowu mielismy tego potwierdzenie. W statystykach 17 strzałow, 8 celnych i 3 gole czyli nie ma sie do czego przyczepic. Moze poza arbitrem Gilem i jego pomocnikami, ktorzy pokazali ze sa bardzo słabymi arbitrami. Jak boczny nie zauwazył reki w polu karnym majac idealna sytuacje to ja ....a nie rozumiem.

63.5 Kg 17.08.2014 18:58

6016 kibicow...
Nie wiem czy było ok 5. tys ale już mnie to wali ponieważ polowa z tego to voucherowicze...
Na tym meczu moglo być 15-18 tys kibicow....
A Wegrzyn swoje moraly na koniec meczu może sobie wsadzić w dupe jak nie wie co ma mowic...

brylant17 17.08.2014 19:00

Mieć tyle sytuacji i wygrać 3:1 wstyd powinno być 5:1

Mario Nh 17.08.2014 19:03

Gdyby wzmocnić obecną kadrę 3 dobrymi piłkarzami, a na ławce trenerskiej zamiast Smudy zasiadałby np. Skorża to walczylibyśmy do końca o Mistrzostwo.

Dziś wygrana, fajnie, ale gdyby nie blok Głowackiego to w tej wymianie ciosów skończyłoby się jak z Ruchem pewnie.

dzollo 17.08.2014 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 1373115)
Dostaniemy takie baty że każdy z zawodników nie będzie wiedział jaki numer i nazwisko ma na koszulce.

Szacun... uwielbiam takich fachowcow...mam nadzieje, ze za tydzien znowu cos nam przepowiesz..

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1373145)
Gdyby wzmocnić obecną kadrę 3 dobrymi piłkarzami, a na ławce trenerskiej zamiast Smudy zasiadałby np. Skorża to walczylibyśmy do końca o Mistrzostwo.

Dziś wygrana, fajnie, ale gdyby nie blok Głowackiego to w tej wymianie ciosów skończyłoby się jak z Ruchem pewnie.

Smuda nawet nie mial, zadnego def pom zeby wpuscic przy wyniku 2:1 wiec nie ma o czym gadac, Smuda wpuscil dwuch szybkich skrzydlowych i liczyl na to ze jakas kontra wyjdzie, wiec gramy tym co mamy i modlic sie zeby nie bylo kontuzji...


Stilic przechodzi sam siebie... pomijajac jego umiejetnosci koles naserio zakasal rekawy i gryzie trawe, Sadlok tez strzal w dziesiatke, oby sie tylko nie polamal chlopak znowu.

Zelari 17.08.2014 19:10

Niech wynik nas nie zmyli, w defensywie to wyglądało fatalnie, ile razy Lechia wychodziła większą ilością zawodników niż my? Gdyby nie ich nieporadność oraz bloki Arka mogło się to skończyć fatalnie. Bardziej ogarnięty zespół na pewno to wykorzysta.

adam_09 17.08.2014 19:10

nie wiem jak Wy ale według mnie Głowa dziś nie zagrał pierwszych skrzypiec. Parę razy się przeliczył i rozminął z piłką.

arti 17.08.2014 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1373113)
Typuję nasze zwycięstwo 3-1 - i to w dobrym, przekonującym stylu.

:tsw_wielkaflaga:

mr_kwolf 17.08.2014 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1373110)
Mi coś mówi, że się nie podniesie z ławki, bo abonament na miejsce w składzie ma wynalazek Bednarza, najbardziej bezproduktywny zawodnik w drużynie Maciej Jankowski. Pierwszy do zmiany jest miłośnik Frana, Sarki Emmanuel. Trzy zmiany to dla Franciszka rzecz w tym sezonie nieosiągalna, szkoda tylko młodych, bo to musi być dla nich strasznie w....iające.

Prawda jest taka, że te dwa mecze u siebie można było spokojnie wygrać, ale w grobowej ciszy ciężko im się gra. Oczywiście, żaden nie ma na tyle jaj, żeby publicznie się do tego przyznać, bo to by spowodowało zjazd w liście oczekujących na przelew (celowo nie mówię o "liście płac", bo jak wiadomo za panowania Jacka Bednarza coś takiego nie istnieje).

Wg buków Lechia jest faworytem i każdy inny wynik niż ich 3pkty będzie dużą niespodzianką.

Który buk faworyzował Lechie?

Bo ja widziałem wyrównane kursy z lekką przewagę Wisły.

63.5 Kg 17.08.2014 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dzollo (Post 1373146)
Szacun... uwielbiam takich fachowcow...mam nadzieje, ze za tydzien znowu cos nam przepowiesz..



Smuda nawet nie mial, zadnego def pom zeby wpuscic przy wyniku 2:1 wiec nie ma o czym gadac, Smuda wpuscil dwuch szybkich skrzydlowych i liczyl na to ze jakas kontra wyjdzie, wiec gramy tym co mamy i modlic sie zeby nie bylo kontuzji...


Stilic przechodzi sam siebie... pomijajac jego umiejetnosci koles naserio zakasal rekawy i gryzie trawe, Sadlok tez strzal w dziesiatke, oby sie tylko nie polamal chlopak znowu.

Lech gra defensywnego...

domin_czyzyny 17.08.2014 19:38

Dobrze, że wygrali. Emocjonujący mecz. Ale gdyby Lechia zagrała dokładniej w ataku w 2 połowie, to wynik mógłby być inny.

St Yabol 17.08.2014 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 1373115)
Dostaniemy takie baty że każdy z zawodników nie będzie wiedział jaki numer i nazwisko ma na koszulce.

:czytaj::gp::pala::rotfl::haha:

Grantar 17.08.2014 20:08

Jesień tamtego roku oparta była na dobrej defensywie ...
A teraz więcej strzelamy ... za to strach gdy przeciwniki odbiorą piłkę ...
Teraz dopiero widać czym różni się gra 2 porządnymi def. pomocnikami (Chrapek, Stjepanowicz) od gry jednym i to niedoświadczonym Urygą.
Mimo wszystko Brawo Wisła !! Nie załamali się i widać że bardzo chcieli odrobić straty ....
Sadlok jest naprawdę ok ... Jankowski musi jeszcze coś pokazać aby można było powiedzieć że się opłacało.
Głowacki miał parę wpadek .... ale chyba to on uratował zwycięstwo blokiem w 88 minucie.

mitmichael 17.08.2014 20:11

Szkoda meczu z Piastem i Ruchem bylibysmy na pierwszym miejscu. W koncu moze ta skutecznosc sie rozwiniei te 2 bramki w meczu bedziemy ładowac.

kpn 17.08.2014 20:16

Wolałbym mimo wszystko zwyciestwo w Poznaniu niż na odwrót z Piastem ;) Zaczynamy podobnie jak w tamtym roku, zobaczymy ile starczy sił oraz (odpukac) kartki, kontuzje.

panowie 17.08.2014 20:20

S. Stilić na 3:1

https://www.youtube.com/watch?v=lbdEhzMC3Ic

Skrót meczu:

http://www.dailymotion.com/video/x23...-lgd-3-1_sport

AS82 17.08.2014 20:20

Smuda czyni cuda , mając 11 piłkarzy + 2 rezerwowych z czego jeden Zajac się nie nadaje na seniorska pilke i bez formy Sarki

63.5 Kg 17.08.2014 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1373168)
Smuda czyni cuda , mając 11 piłkarzy + 2 rezerwowych z czego jeden Zajac się nie nadaje na seniorska pilke i bez formy Sarki

Stwierdzasz to po jego 120 min. w Ekstraklasie??
Po pierwszej kolejce wszyscy mówili ze Uryga jest słabiutki...a po czwartej ze niepotzrebnie został zmieniony bo dobrze gral...

Grantar 17.08.2014 20:33

A tu jeszcze Głowa zagrożony kartkami .....

St Yabol 17.08.2014 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1373170)
A tu jeszcze Głowa zagrożony kartkami .....

a nie dostal drugiej teraz?

mitmichael 17.08.2014 20:50

Sadlok i Stilic w 11stce kolejki, Semir dodatkowo pozamiatał zostajac graczem kolejki. Sadlok jak na razie najlepszy transfer.

63.5 Kg 17.08.2014 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1373171)
a nie dostal drugiej teraz?

W transmisji pokazali ze 3...

filemon 17.08.2014 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1373171)
a nie dostal drugiej teraz?

Trzecią, drugą złapał z Lechem a pierwszą z Łęczną.

BigLeb 17.08.2014 21:07

Kibice skwk załamani... Dlaczego ta drużyna + Janusze i kiełbasiarze nie chcą umrzeć?

serek.c2 17.08.2014 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BigLeb (Post 1373179)
Kibice skwk załamani... Dlaczego ta drużyna + Janusze i kiełbasiarze nie chcą umrzeć?

Możesz błaźnie skończyć takie głupie .......enie?

St Yabol 17.08.2014 21:12

niestety prawda jest taka, że im lepsze wyniki będą tym większa frekwencja


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl