![]() |
Cytat:
Na Bednarza można dużo zrzucić, ale.. Lucas gra o 17:00 mecz w 3. lidze. Wiec o co mu chodzi? |
Skad wiesz ze jest w składzie na ten mecz??
Sprawa druga... Czy mi się wydaje czy w składzie jest 17 zawodnikow?? I to pokazuje jak młodzi zawodnicy interesują Franciszka... Puszczenie Kuczaka czy Wojcika na rewzerwy pokazuje ze On już teraz wie ze i tak by ich nie wpuscil...-przykre.... PS. Wyglada ze Lucas jest w składzie rezerw... |
Cytat:
|
System hulaaaa:
https://pbs.twimg.com/media/BvP-ArnIMAAD-Oa.jpg Chodza sluchy o 7 tysiecznej publice na dzisiejszym meczu... Oczywiście w większości z darmowych voucherow... |
No w koncu 3 punkty na Reymonta myslałem, ze sie nie doczekam. Tak jak pisałem Lechia idealna na przełamanie, dzisiaj znowu mielismy tego potwierdzenie. W statystykach 17 strzałow, 8 celnych i 3 gole czyli nie ma sie do czego przyczepic. Moze poza arbitrem Gilem i jego pomocnikami, ktorzy pokazali ze sa bardzo słabymi arbitrami. Jak boczny nie zauwazył reki w polu karnym majac idealna sytuacje to ja ....a nie rozumiem.
|
6016 kibicow...
Nie wiem czy było ok 5. tys ale już mnie to wali ponieważ polowa z tego to voucherowicze... Na tym meczu moglo być 15-18 tys kibicow.... A Wegrzyn swoje moraly na koniec meczu może sobie wsadzić w dupe jak nie wie co ma mowic... |
Mieć tyle sytuacji i wygrać 3:1 wstyd powinno być 5:1
|
Gdyby wzmocnić obecną kadrę 3 dobrymi piłkarzami, a na ławce trenerskiej zamiast Smudy zasiadałby np. Skorża to walczylibyśmy do końca o Mistrzostwo.
Dziś wygrana, fajnie, ale gdyby nie blok Głowackiego to w tej wymianie ciosów skończyłoby się jak z Ruchem pewnie. |
Cytat:
Cytat:
Stilic przechodzi sam siebie... pomijajac jego umiejetnosci koles naserio zakasal rekawy i gryzie trawe, Sadlok tez strzal w dziesiatke, oby sie tylko nie polamal chlopak znowu. |
Niech wynik nas nie zmyli, w defensywie to wyglądało fatalnie, ile razy Lechia wychodziła większą ilością zawodników niż my? Gdyby nie ich nieporadność oraz bloki Arka mogło się to skończyć fatalnie. Bardziej ogarnięty zespół na pewno to wykorzysta.
|
nie wiem jak Wy ale według mnie Głowa dziś nie zagrał pierwszych skrzypiec. Parę razy się przeliczył i rozminął z piłką.
|
Cytat:
|
Cytat:
Bo ja widziałem wyrównane kursy z lekką przewagę Wisły. |
Cytat:
|
Dobrze, że wygrali. Emocjonujący mecz. Ale gdyby Lechia zagrała dokładniej w ataku w 2 połowie, to wynik mógłby być inny.
|
Cytat:
|
Jesień tamtego roku oparta była na dobrej defensywie ...
A teraz więcej strzelamy ... za to strach gdy przeciwniki odbiorą piłkę ... Teraz dopiero widać czym różni się gra 2 porządnymi def. pomocnikami (Chrapek, Stjepanowicz) od gry jednym i to niedoświadczonym Urygą. Mimo wszystko Brawo Wisła !! Nie załamali się i widać że bardzo chcieli odrobić straty .... Sadlok jest naprawdę ok ... Jankowski musi jeszcze coś pokazać aby można było powiedzieć że się opłacało. Głowacki miał parę wpadek .... ale chyba to on uratował zwycięstwo blokiem w 88 minucie. |
Szkoda meczu z Piastem i Ruchem bylibysmy na pierwszym miejscu. W koncu moze ta skutecznosc sie rozwiniei te 2 bramki w meczu bedziemy ładowac.
|
Wolałbym mimo wszystko zwyciestwo w Poznaniu niż na odwrót z Piastem ;) Zaczynamy podobnie jak w tamtym roku, zobaczymy ile starczy sił oraz (odpukac) kartki, kontuzje.
|
S. Stilić na 3:1
https://www.youtube.com/watch?v=lbdEhzMC3Ic Skrót meczu: http://www.dailymotion.com/video/x23...-lgd-3-1_sport |
Smuda czyni cuda , mając 11 piłkarzy + 2 rezerwowych z czego jeden Zajac się nie nadaje na seniorska pilke i bez formy Sarki
|
Cytat:
Po pierwszej kolejce wszyscy mówili ze Uryga jest słabiutki...a po czwartej ze niepotzrebnie został zmieniony bo dobrze gral... |
A tu jeszcze Głowa zagrożony kartkami .....
|
Cytat:
|
Sadlok i Stilic w 11stce kolejki, Semir dodatkowo pozamiatał zostajac graczem kolejki. Sadlok jak na razie najlepszy transfer.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Kibice skwk załamani... Dlaczego ta drużyna + Janusze i kiełbasiarze nie chcą umrzeć?
|
Cytat:
|
niestety prawda jest taka, że im lepsze wyniki będą tym większa frekwencja
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl