![]() |
no to Franze, Jacki i nne przypadkowe osoby w tym klubie odetchneli z ulga ...Franz : przynajmniej nie odpadne z nizsza liga i obciachu nie bedzie, Jacek : jeden meczyk i z glowy, przynajmniej na transporcie zaoszczedze bo tu sie liczy moja wyplata i zmasakrowanie tego klubu na kazdej mozliwej plaszczyznie
|
Cytat:
|
To pograliśmy w pucharze. Jak zwykle z resztą. Franek pewnie nie będzie chciał się angażować w dodatkowe rozgrywki, jak w zeszłym roku. Szkoda, że w takim układzie nie ma rewanżu.
|
Nie dość tego kilka dni później gramy z parchovią w kauflandzie derby i pewnie na ten mecz będziemy się nastawiać. Zatem po PP...
|
Cytat:
Układ meczów faktycznie mamy wtedy trudny. I raczej trudno się spodziewać, aby mecze z Loosersami i Parchatymi zostały potraktowane po macoszemu. Lech pewnie też chce się odkuć za tę porażkę w lidze, a i nic dwa razy się nie zdarza... Choć nadzieja, jeśli nasi z przodu się przełamią, tlić się będzie. :) |
Cytat:
|
Na Puchar Polski to musimy jakieś rezerwy posłać, bo jeszcze nie daj Boże jakieś kontuzje się pojawią, a szanse na zwycięstwo i tak mamy niewielkie, wręcz iluzoryczne. Mamy tak wąską kadrę, że liga jest dla nas wyzwaniem, nie mówiąc już o jakichkolwiek innych dodatkowych rozgrywkach.
|
Cytat:
|
Mamy się Amiki bać ,chyba cię pojebało
|
Pamiętając jak zagraliśmy w ostatniej edycji tego pucharu...
Mecz z Lechią był ewidentnie ustawiony, żeby odpaść. Nie wierzę, że nie byli wstanie stworzyć ani jednej składnej akcji. Inaczej jest teraz. Mają wyjść najmocniejszym składem i gryźć trawę jeśli będzie trzeba! |
Pora odświeżyć temat...
Na razie pytanie kto w ogóle pojedzie do Poznania i w jakim składzie zobaczymy tam Wisłę. Ostatnie minuty z Legią były dramatyczne, Burliga kuśtykał, kuśtykał Głowacki. Sadloka kąsliwie kopnęli w jego słynną piętę. Na razie wiemy że na pewno nie zagra Głowacki. W ofensywie do wymiany jest zarówno Garguła, jak i Boguski. Choć nie wiem czy na tak "odważne" zmiany odważy się Smuda. Ja bym postawił na taki skład: Buchalik - Burliga, Guzmics, Dudka, Sadlok - Żemło - Guerrier, Stillić, Brożek, Zając - Stępiński ale zapewne zagra od początku Czekaj, a nie zagra ani Żemło, ani Zając których bardzo chciałbym zobaczyć. A tak poza tym wynik może nie jest drugorzędny, ale najważniejszy mecz jest w niedziele. W Poznaniu trzeba się dobrze pokazać, ale nie za wszelką cenę. |
Cytat:
|
Żemło nigdy w życiu na bok obrony. Bednarz (ślepo) widział go na lewej stronie. Piotrek to nominalny środkowy obrońca, zresztą wystarczy popatrzeć na warunki fizyczne. Ostatni sezon w CLJ był podporą defensywy.
|
Ja bym dał odpocząć podstawowym graczom, niech zbierają siły na derby. Niech jedynie Boguski zostanie, a nóż nie zagra w niedzielę. Na bramkę Bieszczada, kiedy jak nie w pucharach dawać szansę chłopakowi.
A tak apropo - jest gdzieś mecz w telewizji? |
Polsat Sport
|
Niedawno była afera, że Smuda młodym grać nie daje. Podejrzewam, że teraz zagrają. Do tego Guzmics, Stępiński, Sarki i Guerrier. Nie wiem czy Franz odważy się dołożyć do nich Czekaja, czy jednak będzie starał się zachować jakieś pozory...
Ogólnie - mamy kilku zawodników którzy nie grają wcale, albo bardzo mało, a mogą być potrzebni w dalszej części sezonu. Nie ma co ryzykować kontuzji przed najważniejszym meczem rundy. |
Cytat:
|
Cytat:
To że Żemło jest rasowym środkowym obrońcą to większość wie, poza tamtym kolegą, dodam też od siebie, że Smuda w sparingach próbował Żemło na defensywnym pomocniku i kto wie, czy nie tam miałby większą szansę na grę. Lech na tej pozycji też ma przyszłość, ale on musi się ograć w niższej lidze... a Żemło fizycznie jest już gotowy do gry na tym poziomie. |
Sedzia Tomasz Kwiatkowski z Warszawy wiec bedzie ciekawie.
|
Nie wiem czy mamy się na co napalać (PP) skoro i tak na samą ligę kadra za krótka. Jeśli PP nie jest dla nas priorytetem (szkoda) to trzeba dać pograć zmiennikom i kilku młodym jak Stępiński, Żemło, Lech, Zając. Jak przegramy to przynajmniej kilku młodych nabierze doświadczenia.
(Czekaj nie jest już młody, ma 22 lata i jego nie liczę jako szansa na ogrywanie się. Swoje szansę miał i się nie sprawdził. Pora żeby albo odszedł do innego słabszego klubu na wypożyczenie, albo definitywnie. Z taką grą nie ma dla niego miejsca w Wiśle) BTW Szkolenie młodych to nie jednorazowe wydarzenie, ale proces. Stała metodyczna praca, gdzie ci co sa słabi odchodzą a ciągle przychodzą nowi. I tak stale bez końca. A od czasu do czasu pojawia się nowy Chrapek:) Zatem szkolenie nie zaczyna się od Czekaja i na nim nie kończy. Ta uwaga do tych co ciągle podają przykład że nie warto szkolić młodych booo Czekaj:) Ale szkolenie to nie 1 Czekaj a stały proces. A sam Michał już młody nie jest bo ma 22 lata. |
A mnie denerwuje odpuszczanie tego pucharu. Przechodzac Lecha mielibysmy nawet spoko drabinke az do samego finalu. Na mistrzostwo nie ma szansa, spadek tez raczej nam nie grozi wiec w czym problem.
|
Też tego nie potrafię zrozumieć, przecież nie jesteśmy w Anglii czy gdzies żeby tych meczy w pucharach było nie wiadomo ile, w tej rundzie są tylko 2 mecze jutro i w październiku, potem dopiero w marcu, czyli dopiero za pół roku, przez ten czas nasza kadra może się znacząco zmienić i wtedy możemy żałować że odpuściliśmy puchar.
|
Cytat:
Nikt tez nam nie zagwarantował pierwszej ósemki a ewentualne mecze drugiej fazy rozgrywek z Legią Lechem czy Śląskiem albo Lechią ( bo myślę ) że też załapią się do pierwszej ósemki różnią się od walki z Podbeskidziem czy Zawiszą czy Piastem. W PP powinni grać zmiennicy jakich mamy plus coś ze stałego składu. Z drugiej strony jak dostaniemy wpier...dol tak 4 :0 na morale przed derbami też dobrze nie wpłynie |
Cytat:
tak mamy rozłożone priorytety na ten moment, a i kilku piłkarzy już w końcowych minutach meczu z Legią słaniało się na nogach, Sadlok, Burliga, Głowacki. Nie stać nas na granie do 3 dni tym samym składem. Przypuszczam zresztą, że nikt nie jedzie do Poznania po to aby przegrać, ale nie pojedziemy tam po prostu 1 składem, bo nie zdążymy się zregenerować. Cytat:
|
Bieszczad - Żemło, Czekaj, Guzmics, Guerrier - Sarki, Lech, Uryga, Dudka, Zając - Stępiński.
Na ławce debiutanci: Kamil Kuczak, Lucas Guedes, Bartłomiej Kolanko. Będzie ciekawie. Oby nie strasznie. Podoba mi się środek - dwóch młokosów i doświadczony Dudka. |
olac ten Pucharek i skupic sie na grze o vice mistrzostwo, z Amika zagrac z mlodym Zajacem i Stepinskim , bez Stilica- za to z Gargula jako ofensywnym, z czarnymi na skrzydlach - i z P.Lechem na DP, posadzic WKONCU Jankowskiego na lawie, w obronie dac odpoczac Arkowi bo jest jak wiadomo szklany i nie ma co ryzykowac przed NAJWAZNIEJSZYM MECZEM RUNDY ( choc nie dla wiekszosci ), moze zobaczyc jak Sadlok sobie radzi na srodku obrony ...ogolnie proponuje duza rotacje i inne warianty- wynik w Pucharze ktory jest i tak zarezerwowany pewnie dla uczciwej 7egii jest nieistotny, po przerwie dac sie pokazac mlodemu Cleberowi ....po prostu potraktowac mecz z tworem z Poznania/Wronek bardzo experymentalnie
|
Bardzo mi się podoba ten skład, Smuda mi zaimponował tym jak poszedł va banque. Kilku z tych chłopaków jak Zając, Żemło czy Lech bardzo zasługiwali na szansę w wyjściowym składzie. Ten mecz może pokazać kto jest już gotów do walki o pierwszy skład, który można powiedzieć że mamy lekko 'betonowy'.
A z PP już odpawaliśmy nie z takim rywalem i nie z takim składem. Nic się nie stanie, a nuż się uda. Może Zając walnie 2 bramki, czego mu bardzo życzę :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ka$a misiu, ka$a.
Vicemistrz to też tytuł. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl