Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Bedzie dziś milion?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9326)

Seba_kraków 12.08.2014 15:29

Hop hop hop, jak wszyscy to i ja.

OpEnTaNy 12.08.2014 15:38

Spamujemy :D jeszcze 48 :D

Kamil_mchw 12.08.2014 15:42

sprzedam forda!! :]

!!IRIVER!! 12.08.2014 15:47

kto nie skacze ten za Tuskiem, hop hop hop

arth_ur 12.08.2014 15:51

A ten milionowy post na TWSD jest od początku istnienia forum. Pamiętam że chyba w okolicach 2008 roku była dość poważna usterka forum i dużo rzeczy wyparowało ...

Ajax 12.08.2014 16:02

SPAM SPAM SPAM

https://www.youtube.com/watch?v=cFrtpT1mKy8

huberix 12.08.2014 16:03

Pozdrawiam Mamę !

ABGwislakABG 12.08.2014 16:15

Za milionowego dostaniesz talon na jacka i balon!

szorstki 12.08.2014 16:16

milion jest mój !
i ..uj ;)

63.5 Kg 12.08.2014 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 1372461)
4 wakaty w pewnym klubie sie zrobiły także

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/...77969995_n.jpg

Oh tak oh tak ....:-D
Szczesliwej drogi już czas.....

fialo 12.08.2014 16:22

Buchalik nie umie bronić, nie płakał po papieżu i korzysta z naszej klasy !

WISŁAZWE 12.08.2014 16:27

Jak będzie milion to wrócę! :D

MatMario 12.08.2014 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 1372468)
sprzedam forda!! :]

Wtryski do roboty i pompa.

:D

63.5 Kg 12.08.2014 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1372480)
Jak będzie milion to wrócę! :D

Na stadion ??:foch:

ABGwislakABG 12.08.2014 16:31

do tego jeszcze nowe, klocki hamulcowe :D

wolfy 12.08.2014 16:32

Rycerze "Nibylandii" - do dzieła!

Czy to prawda, że za milionowy post jest voucher?
:D

WISŁAZWE 12.08.2014 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1372484)
Rycerze "Nibylandii" - do dzieła!

Czy to prawda, że za milionowy post jest voucher?
:D


Na kolację z Jackiem.

gooro33 12.08.2014 16:34

6:1 = 4:4 = .... !

Ajax 12.08.2014 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1372485)
Na kolację z Jackiem.


A w razie czego można się zrzec nagrody na rzecz kogoś innego?

WISŁAZWE 12.08.2014 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1372487)
A w razie czego można się zrzec nagrody na rzecz kogoś innego?


Masz na myśli kogoś konkretnego? :D

Ajax 12.08.2014 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1372488)
Masz na myśli kogoś konkretnego? :D

Jeszcze się zastanawiam:D Ale mam kilka typów:P

KOMINEK 12.08.2014 16:41

Posty: 999 974

WISŁAZWE 12.08.2014 16:41

Zawsze możemy podyskutować. Mamy jeszcze kilkanaście postów :D

MatMario 12.08.2014 16:42

Kolacja jest z Jackiem i komornikiem. Po kolacji Jacek bierze karchera i myje samochód gości.

63.5 Kg 12.08.2014 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1372487)
A w razie czego można się zrzec nagrody na rzecz kogoś innego?

Chetnych to znajdziesz i to zaraz....
Nie będę sypal nazwiskami...:haha:

wolfy 12.08.2014 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1372492)
Kolacja jest z Jackiem i komornikiem. Po kolacji Jacek bierze karchera i myje samochód gości.

Myje tylko na zewnątrz, czy też w środku poodkurza?

MatMario 12.08.2014 16:48

Przyznać się kto czeka z wpisem

Ja 10 znaków?

KOMINEK 12.08.2014 16:49

19 ..............................

MatMario 12.08.2014 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1372495)
Myje tylko na zewnątrz, czy też w środku poodkurza?

Kierowniku, szybki tez przetrze :D

63.5 Kg 12.08.2014 16:50

Czuje ze Jack czuwa i ma zamiar trafic tego milionowego posta...:foch:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl