![]() |
Hop hop hop, jak wszyscy to i ja.
|
Spamujemy :D jeszcze 48 :D
|
sprzedam forda!! :]
|
kto nie skacze ten za Tuskiem, hop hop hop
|
A ten milionowy post na TWSD jest od początku istnienia forum. Pamiętam że chyba w okolicach 2008 roku była dość poważna usterka forum i dużo rzeczy wyparowało ...
|
|
Pozdrawiam Mamę !
|
Za milionowego dostaniesz talon na jacka i balon!
|
milion jest mój !
i ..uj ;) |
Cytat:
Szczesliwej drogi już czas..... |
Buchalik nie umie bronić, nie płakał po papieżu i korzysta z naszej klasy !
|
Jak będzie milion to wrócę! :D
|
Cytat:
:D |
Cytat:
|
do tego jeszcze nowe, klocki hamulcowe :D
|
Rycerze "Nibylandii" - do dzieła!
Czy to prawda, że za milionowy post jest voucher? :D |
Cytat:
Na kolację z Jackiem. |
6:1 = 4:4 = .... !
|
Cytat:
A w razie czego można się zrzec nagrody na rzecz kogoś innego? |
Cytat:
Masz na myśli kogoś konkretnego? :D |
Cytat:
|
Posty: 999 974
|
Zawsze możemy podyskutować. Mamy jeszcze kilkanaście postów :D
|
Kolacja jest z Jackiem i komornikiem. Po kolacji Jacek bierze karchera i myje samochód gości.
|
Cytat:
Nie będę sypal nazwiskami...:haha: |
Cytat:
|
Przyznać się kto czeka z wpisem
Ja 10 znaków? |
19 ..............................
|
Cytat:
|
Czuje ze Jack czuwa i ma zamiar trafic tego milionowego posta...:foch:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl