Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9315)

brylant17 25.07.2014 19:17

Cholera a ja ich skreśliłem na początku sezonu :/ mogą sporo namieszać lub nie sezon jest długi

filemon 25.07.2014 23:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1369548)
mogą sporo namieszać lub nie sezon jest długi

Brylant, głębokie :D

szprotson 26.07.2014 12:01

Cytat:

Piotr Kuklis miał zostać zawodnikiem GKS Tychy i spróbować się odbudować po nieudanym pobycie w Zawiszy Bydgoszcz. Nie trafi jednak do śląskiego klubu ze względu na "interwencję" kibiców.

O wszystkim w specyficznym stylu pisze portal Zawiszafans.net: "Jeden z pseudopiłkarzyków osuchowej drużyny niejaki wkład Kuklis był już jedną nogą w tyskim GKS-ie ale spotkała go przykra niespodzianka! Na dwa dni przed podpisaniem kontraktu został wezwany przez Panią Prezes, która oznajmiła mu,że muszą się pożegnać ponieważ tyscy kibice nie godzą się aby typ, który podpisał się pod pismem przeciwko kibicom Zawiszy grał w ich klubie. Wkład Kuklis popłakał się przed kibicami GKS-u i próbował się usprawiedliwić, bezczelnie kłamiąc, że odszedł z Zawiszy bo walczył z Osuchem o kibiców. To trzeba mieć tupet! Piotruś w akcie desperacji zaproponował, że mógłby wystąpić na rozgrzewce przed pierwszym meczem w koszulce z napisem "PRZEPRASZAM KIBICÓW ZAWISZY". Na nic się jednak zdały te wszystkie jego wysiłki - Piotr Kuklis w GKS-sie Tychy nie zagra! Tak skończył ten, który stanął po stronie kapusia Osucha i taki los czeka innych jemu podobnych!" - czytam
szacunek dla Tyskich :)

p.s. tak wiem ze to nie ekstraklasa

Kocur 26.07.2014 15:32

Wow, niespotykana sytuacja. Nie tylko szacun dla kibiców ale dla pani prezes przede wszystkim :)

Czemu tylko nam się trafiło zgniłe jajko ...

Ogryzek 27.07.2014 07:44

Oglądałem w TV sracovia-Legia i powie że Legia nie zasłużyła na wygraną. Jeśli już ktoś miał wygrać to sąsiadka. A w sumie to powinien być remis.

A co do pucharów i Legii to Celtic to jeden z najłatwiejszych rywali jakich Legia mogła dostać. Zespół bez gwiazd (jak na warunki europejskie) średni technicznie, nie wiadomo jak przygotowany do sezonu... wg mnie łatwiejszy rywal niż np. Steua. Życzę Legii odpadnięcia no ale będzie ciężko bo ten Celtic to jakiś słabowity mi się wydaje. (Obym się mylił).

wolfy 27.07.2014 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1369707)
Oglądałem w TV sracovia-Legia i powie że Legia nie zasłużyła na wygraną. Jeśli już ktoś miał wygrać to sąsiadka. A w sumie to powinien być remis.

Tym lepiej. Niezasłużona przegrana boli podwójnie :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1369707)
A co do pucharów i Legii to Celtic to jeden z najłatwiejszych rywali jakich Legia mogła dostać. Zespół bez gwiazd (jak na warunki europejskie) średni technicznie, nie wiadomo jak przygotowany do sezonu... wg mnie łatwiejszy rywal niż np. Steua. Życzę Legii odpadnięcia no ale będzie ciężko bo ten Celtic to jakiś słabowity mi się wydaje. (Obym się mylił).

Do tego Celtik to jednak jakaś marka, więc będzie można publicznie wytłumaczyć ewentualny w........ Nie postawiłbym na Legię ani złotówki, że awansuje. Są po prostu ciency (jak na poziom europejski, bo w naszej e-klasie wystarczy jedna indywidualność - jak Radović - i kilku rzemieślników żeby regularnie wygrywać).

krwawy 28.07.2014 22:35

Sorry ale nie mogłem się powstrzymać shaggy jak to możliwe że (L)osersi grając w rezerwach są wyżej od Wisły i ten w koralikach z przepłaconymi pupilami....
( To było tylko do shaggy bo my to arogancka Warszawfka z manią wielkości i nie ma to tamto :))

Teraz bardziej poważnie, to dopiero początek a wygląda na to że Wiśle będzie brakować ławki, trochę szkoda bo pucharów raczej nie będzie, tym bardziej że jak tu ktoś pisał Wisła ma nadal dobry współczynnik i zawsze jakieś pkt dla kraju by wpadły, to z czasem przepadnie i będzie ciułanie od nowa.

4karol4 28.07.2014 23:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krwawy (Post 1369959)
Teraz bardziej poważnie, to dopiero początek a wygląda na to że Wiśle będzie brakować ławki, trochę szkoda bo pucharów raczej nie będzie, tym bardziej że jak tu ktoś pisał Wisła ma nadal dobry współczynnik i zawsze jakieś pkt dla kraju by wpadły, to z czasem przepadnie i będzie ciułanie od nowa.

No nie wylewaj tutaj krokodylich łez. Tak ci będzie przykro jak nie zagramy w pucharach?

krwawy 29.07.2014 15:32

^ Wisły jako Wisły mi nie szkoda ale jako polskiego klubu który by miał szanse na grupę LE i jakieś punkty dla kraju to tak.

emj10 29.07.2014 17:34

No to niezly z Ciebie kibic polskich druzyn w europejskich pucharach :D

Kocur 01.08.2014 20:51

Kolejka zaczęła się idealnie. Kolejny oklep garbatych od Jagi.

Jak na razie Lechia prowadzi z Piastem 2:1 - oby tak dalej.

Ogryzek 01.08.2014 21:24

Sracovia przegrała, Lechia wygrała i jest OK:)

Smuga 01.08.2014 23:03

Wiem, że może 2 kolejki, to za mało, żeby jakiekolwiek wnioski wyciągać, ale coś czuję, że pasiaści razem ze scyzorami pożegnają się z naszą wspaniałą Ekstraklasą. Lechia powoli będzie nabierać rozpędu. Podium w ich wykonaniu już w tym sezonie bardzo realne.

Ogryzek 01.08.2014 23:12

Pasiaści się utrzymają (niestety)..

Za to Lechia mam nadzieje będzie co najmniej na podium. Naprawdę szczerze im życzę MP:D

filemon 02.08.2014 00:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1370653)
Pasiaści się utrzymają (niestety)..

Za to Lechia mam nadzieje będzie co najmniej na podium. Naprawdę szczerze im życzę MP:D

Również Lechii życzę MP.
Natomiast dwa-trzy spotkania to naprawde za mało żeby wnioskować kto spadnie. Przykład Ruchu z zeszłego sezonu jest dobitny. Co więcej, jedna runda to dalej za mało, co pokazało Bielsko raz czy dwa.

johny96 02.08.2014 16:46

Jak myślicie kto będzie pierwszym trenerem, który polegnie kiedy i dlaczego to będzie Pedoliński ;) ?

Mario Nh 02.08.2014 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez johny96 (Post 1370698)
Jak myślicie kto będzie pierwszym trenerem, który polegnie kiedy i dlaczego to będzie Pedoliński ;) ?

Myślę, że trener Piasta Gliwice. W pakiecie z tym bramkarzem, którego przywiózł.

Bereszyński raczej nie jest patriotą skoro ciska opaską biało-czerwoną w ziemię.

krwawy 03.08.2014 22:05

Gratulacje z pyrami tak trzeba, mina Rumaka po przegranej to zawsze banan na twarzy:haha:

palikot 03.08.2014 23:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krwawy (Post 1370869)
Gratulacje z pyrami tak trzeba, mina Rumaka po przegranej to zawsze banan na twarzy:haha:

Czytam wasze fora, to strasznie się tego Lecha boicie :-D

pierwsze słyszę, że wielka (L) trzęsie portkami przed kimkolwiek :D

Blaszczu16 04.08.2014 23:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1370878)
Czytam wasze fora, to strasznie się tego Lecha boicie :-D

pierwsze słyszę, że wielka (L) trzęsie portkami przed kimkolwiek :D

Przecież Poznań to się skończył wraz z odejściem Peszki. Teraz to grają tam miernoty, które co chwilę dostają jakiś w........ Zawsze mnie dziwiło stwierdzenie, że oni mają lepszy skład od Wisły. Na pierwszy rzut oka widać, że pierwsza 11. Wisły góruje nad tą z Lecha. A co do eLki to nic tylko się cieszyć, że tak "wspaniale" zaczęła sezon. Niby dwie/trzy wyrównane jedenastki a tu raptem 4 pkt. po 3. meczach.

No i na koniec słówko o Wisełce. Zaczęliśmy sezon identycznie jak w tamtym sezonie - 2 remisy i zwycięstwo na wyjeździe wydarte w ostatnich minutach. Oby runda jesienna powtórzyła się z poprzedniego sezonu. Guła znowu w formie!

brylant17 08.08.2014 13:24

Rumak zwolniony ogłoszenie we wtorek czas na Skorżę

Elendil 08.08.2014 20:20

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...83578379_n.jpg

pięciu zawodników na spalonym, a sędzia uznaje gola. Te szmaty zawsze muszą być ciągnięte za uszy.

Gwiaździsty 08.08.2014 21:15

I sędzia u góry zdjęcia ewidentnie kontroluje sytuację. Niezły przekręt, Połowa drużyny na spalonym a gostek rzekomo tego nie widzi, chociaż biegnie równo z nimi w linii.

Kocur 08.08.2014 22:17

garbate szmaty musiały to wygrać - taniej im wyszło dać w łapę widocznie

w kurniku bez zmian

silver03 09.08.2014 01:13

Stevie Wonder pier.dol.ony. Mam nadzieje, że to był ostatni mecz tych sędziów ekstraklasie.

mitmichael 09.08.2014 09:04

Postawilem w konkursie 1-1, jakbym postawil u buka to bym sie niezle w....il.

Mario Nh 10.08.2014 15:25

Ten Sadajev jest głupszy niż Balotelli. Jeszcze jedno takie zachowanie i coś czuje, że szybko się z nim w Gdańsku pożegnają.
Kolejna kuriozalna decyzja sędziego i nieuznany gol, tym razem dla Lecha.

johny96 10.08.2014 21:29

Mario. Kuriozalna? Chyba za duże słowo. Spalony był. Nie milimetrowy, ale mikrometrowy. Ledwo połowa buta była za linią, ale była. Czy sędzia to zauważył, wątpię, ale podniósł i się udało. Jakby puścił nikt by nie mógł mieć pretensji. Puścił, też nie można mieć.

shaggy 11.08.2014 06:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez johny96 (Post 1372191)
Mario. Kuriozalna? Chyba za duże słowo. Spalony był. Nie milimetrowy, ale mikrometrowy. Ledwo połowa buta była za linią, ale była. Czy sędzia to zauważył, wątpię, ale podniósł i się udało. Jakby puścił nikt by nie mógł mieć pretensji. Puścił, też nie można mieć.

Tak mnie zastanawia czym się kierują sędziowie w takich sytuacjach 50/50, w których na bank nie mają pewności co do poprawności decyzji. Robią to pod wpływem impulsu wyłączając całkowicie inne aspekty czy np drużyna prowadzi to podniosę bo jak nawet nie było to mniejsze ryzyko w przypadku jej wygranej ze ktoś będzie miał o to pretensje.
Czy po prostu nie ma na to czasu i takie decyzje to czysta intuicja...

arti 11.08.2014 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1372232)
Tak mnie zastanawia czym się kierują sędziowie w takich sytuacjach 50/50, w których na bank nie mają pewności co do poprawności decyzji. Robią to pod wpływem impulsu wyłączając całkowicie inne aspekty czy np drużyna prowadzi to podniosę bo jak nawet nie było to mniejsze ryzyko w przypadku jej wygranej ze ktoś będzie miał o to pretensje.
Czy po prostu nie ma na to czasu i takie decyzje to czysta intuicja...

To pewnie zależy od sędziego i sytuacji - np. atakuje bogaty czy biedny, gospodarz czy gość itp.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl