![]() |
Cholera a ja ich skreśliłem na początku sezonu :/ mogą sporo namieszać lub nie sezon jest długi
|
Cytat:
|
Cytat:
p.s. tak wiem ze to nie ekstraklasa |
Wow, niespotykana sytuacja. Nie tylko szacun dla kibiców ale dla pani prezes przede wszystkim :)
Czemu tylko nam się trafiło zgniłe jajko ... |
Oglądałem w TV sracovia-Legia i powie że Legia nie zasłużyła na wygraną. Jeśli już ktoś miał wygrać to sąsiadka. A w sumie to powinien być remis.
A co do pucharów i Legii to Celtic to jeden z najłatwiejszych rywali jakich Legia mogła dostać. Zespół bez gwiazd (jak na warunki europejskie) średni technicznie, nie wiadomo jak przygotowany do sezonu... wg mnie łatwiejszy rywal niż np. Steua. Życzę Legii odpadnięcia no ale będzie ciężko bo ten Celtic to jakiś słabowity mi się wydaje. (Obym się mylił). |
Cytat:
Cytat:
|
Sorry ale nie mogłem się powstrzymać shaggy jak to możliwe że (L)osersi grając w rezerwach są wyżej od Wisły i ten w koralikach z przepłaconymi pupilami....
( To było tylko do shaggy bo my to arogancka Warszawfka z manią wielkości i nie ma to tamto :)) Teraz bardziej poważnie, to dopiero początek a wygląda na to że Wiśle będzie brakować ławki, trochę szkoda bo pucharów raczej nie będzie, tym bardziej że jak tu ktoś pisał Wisła ma nadal dobry współczynnik i zawsze jakieś pkt dla kraju by wpadły, to z czasem przepadnie i będzie ciułanie od nowa. |
Cytat:
|
^ Wisły jako Wisły mi nie szkoda ale jako polskiego klubu który by miał szanse na grupę LE i jakieś punkty dla kraju to tak.
|
No to niezly z Ciebie kibic polskich druzyn w europejskich pucharach :D
|
Kolejka zaczęła się idealnie. Kolejny oklep garbatych od Jagi.
Jak na razie Lechia prowadzi z Piastem 2:1 - oby tak dalej. |
Sracovia przegrała, Lechia wygrała i jest OK:)
|
Wiem, że może 2 kolejki, to za mało, żeby jakiekolwiek wnioski wyciągać, ale coś czuję, że pasiaści razem ze scyzorami pożegnają się z naszą wspaniałą Ekstraklasą. Lechia powoli będzie nabierać rozpędu. Podium w ich wykonaniu już w tym sezonie bardzo realne.
|
Pasiaści się utrzymają (niestety)..
Za to Lechia mam nadzieje będzie co najmniej na podium. Naprawdę szczerze im życzę MP:D |
Cytat:
Natomiast dwa-trzy spotkania to naprawde za mało żeby wnioskować kto spadnie. Przykład Ruchu z zeszłego sezonu jest dobitny. Co więcej, jedna runda to dalej za mało, co pokazało Bielsko raz czy dwa. |
Jak myślicie kto będzie pierwszym trenerem, który polegnie kiedy i dlaczego to będzie Pedoliński ;) ?
|
Cytat:
Bereszyński raczej nie jest patriotą skoro ciska opaską biało-czerwoną w ziemię. |
Gratulacje z pyrami tak trzeba, mina Rumaka po przegranej to zawsze banan na twarzy:haha:
|
Cytat:
pierwsze słyszę, że wielka (L) trzęsie portkami przed kimkolwiek :D |
Cytat:
No i na koniec słówko o Wisełce. Zaczęliśmy sezon identycznie jak w tamtym sezonie - 2 remisy i zwycięstwo na wyjeździe wydarte w ostatnich minutach. Oby runda jesienna powtórzyła się z poprzedniego sezonu. Guła znowu w formie! |
Rumak zwolniony ogłoszenie we wtorek czas na Skorżę
|
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...83578379_n.jpg
pięciu zawodników na spalonym, a sędzia uznaje gola. Te szmaty zawsze muszą być ciągnięte za uszy. |
I sędzia u góry zdjęcia ewidentnie kontroluje sytuację. Niezły przekręt, Połowa drużyny na spalonym a gostek rzekomo tego nie widzi, chociaż biegnie równo z nimi w linii.
|
garbate szmaty musiały to wygrać - taniej im wyszło dać w łapę widocznie
w kurniku bez zmian |
Stevie Wonder pier.dol.ony. Mam nadzieje, że to był ostatni mecz tych sędziów ekstraklasie.
|
Postawilem w konkursie 1-1, jakbym postawil u buka to bym sie niezle w....il.
|
Ten Sadajev jest głupszy niż Balotelli. Jeszcze jedno takie zachowanie i coś czuje, że szybko się z nim w Gdańsku pożegnają.
Kolejna kuriozalna decyzja sędziego i nieuznany gol, tym razem dla Lecha. |
Mario. Kuriozalna? Chyba za duże słowo. Spalony był. Nie milimetrowy, ale mikrometrowy. Ledwo połowa buta była za linią, ale była. Czy sędzia to zauważył, wątpię, ale podniósł i się udało. Jakby puścił nikt by nie mógł mieć pretensji. Puścił, też nie można mieć.
|
Cytat:
Czy po prostu nie ma na to czasu i takie decyzje to czysta intuicja... |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl