Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [1 kolejka] Górnik Łęczna - WISŁA KRAKÓW, 18 lipca piątek godz. 20:30. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9312)

wolfy 18.07.2014 16:09

Pierwszy mecz po przygotowaniach Smudy, więc pewnie nasi będą od 60-tej minuty słaniać się na nogach.
Może paść każdy wynik, ale raczej pogromu Łęcznej się nie spodziewam. Znając życie - będą zmęczeni :-)

Niska wygrana albo bezbramkowy remis, ale mam obawy czy Łęczna nie pójdzie na fantazji od pierwszego meczu.

Mario Nh 18.07.2014 17:42

Jak wyjdziemy szeroko ustawieni i zagramy z wykorzystaniem skrzydeł (które Smuda często ignorował w poprzednim sezonie na wyjazdach), grając z kontry to może nawet wygramy.

63.5 Kg 18.07.2014 19:45

Szybka refleksja po 14 min...

Uryga już mi się nie podoba...

PS .Brameczka Buchalika...srodeczek...

Mario Nh 18.07.2014 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1368629)
Szybka refleksja po 14 min...

Uryga już mi się nie podoba...

PS .Brameczka Buchalika...srodeczek...

Uryga strasznie słaby.
Bramka Buchalika.

I znów z pominięciem skrzydeł a w środku się kotłują. To co w zeszłym sezonie. Żadnych wniosków. Smuda jest ślepy....

63.5 Kg 18.07.2014 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1368633)
Uryga strasznie słaby.
Bramka Buchalika.

I znów z pominięciem skrzydeł a w środku się kotłują. To co w zeszłym sezonie. Żadnych wniosków. Smuda jest ślepy....

Zgodnosc 100%

arti 18.07.2014 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1368633)
Uryga strasznie słaby.
Bramka Buchalika.

I znów z pominięciem skrzydeł a w środku się kotłują. To co w zeszłym sezonie. Żadnych wniosków. Smuda jest ślepy....

Nie oczekujmy od niego wiele. Ponad 20 lat na rynku więc plusy i minusy są ogólnie znane. Poza tym niezbyt ma kim grać na tych skrzydłach...

Kamson 18.07.2014 21:19

Brak akcji, brak pomysłu, brak większego zaangażowania. Jednym słowem ch*jnia, jak w zeszłym sezonie.

domin_czyzyny 18.07.2014 21:22

Kopanina straszna. Grali jak bylaby to kara. Brak organizacji i pomyslu. Semir na lawke, a Gargula na srodek...

Gercu 18.07.2014 21:22

Jak dla mnie to nie jest źle. Ważne, że nie ma porażki na początku sezonu, a i kilka akcji było całkiem dobrych.

Łęczna nie będzie łatwym terenem dla innych w tym sezonie i myślę, że niewiele drużyn wywiezie stamtąd 3 punkty.

Seba_kraków 18.07.2014 21:23

Strasznie słaby mecz. Wszyscy grali słabo. Aż mi się nie chce pisać o poszczególnych zawodnikach.
Straciliśmy 2 punkty mimo że Górnik był dzisiaj do ogolenia na 1-3, 1-4 wystarczyło chcieć bardziej.

Ps. Powiedzcie Smudzie że jak się nie wykorzysta zmiany to ona nie przechodzi na następny mecz. To tak nie działa. ;_;

speedfashion 18.07.2014 21:24

Bednarz właśnie realizuje swe szlachetne zamiary. Na tak grającą Wisłę elity intelektualne i kulturalne (?) będą walić drzwiami i okna... tfu, spokojnie przemierzać miasto.

To był ciężki koszmar. Uryga momentami robił grę Górnikowi.

Patryko 18.07.2014 21:24

Bez oklepu na wyjeździe na początek sezonu - mogło być gorzej :]

wolfy 18.07.2014 21:27

Remisik na wyjeździe, nawet bramkowy - na plus.
Że gra beznadziejna? A kiedy ostatnio była dobra?

4karol4 18.07.2014 21:28

Nie jest źle. Podobny mecz do zeszłorocznej inauguracji z Zabrzem. Oby teraz też było lepiej. Nie zasłużyliśmy na nic więcej. Górnik był miał mniejsze posiadanie piłki, ale za to był konkretniejszy. U nas kompletnie brakowało pomysłu na rozegranie akcji. Mało gry skrzydłami, dużo klepania w środku w zwolnionym tempie. Ofensywni zawodnicy ustawiali się pod polem karnym jakby czekali na długie piłki, nikt nie pokazywał się do gry. Dlatego obrońcy głównie rozgrywali ją między sobą. Martwi tez kilka prostych kiksów Sadloka i Głowackiego przy wyprowadzaniu piłki. Koniecznie trzeba to wyeliminować. Czekam na lepszą formę :(

wiesniak84 18.07.2014 21:30

Mecz jak mecz. Kopanina. Raz zagramy lepiej, raz zagramy gorzej. Raz stukniemy kogos 5:0, raz dostaniemy po dupie 5:0. O pucharach mozna pomarzyc. Spasc nie spadniemy. Taki ligowy szaraczek. Nic nowego.

Ilonka 18.07.2014 21:31

Brozek nie widoczny, Semir nie ten sam co w tamtym sezonie.
Boguski gra (tzn drepta) do 75 minuty gdzie powinien byc zmieniony po pierwszej polowie.

Na Plus mysle ze Sadlok (nie za bramke) ale za strzaly z dystansu.... (taka lepsza forma Bunozy) ale tylko w ofensywie.

Na nastepny mecz na lawke powinien leciec Uryga Boguski i od pierwszej minuty dac szanse Zajacowi.

Glowa tez cos nie pewny .

Mario Nh 18.07.2014 21:33

Też jestem tego zdania - mogło być gorzej.
No i wytypowałem dokładny wynik bodaj.
Brawa dla Arka Głowackiego za poświęcenie.

O nowych zawodnikach ciężko cokolwiek napisać.
Buchalik, poza golem, gdzie nie był to jego jakiś kuriozalny błąd, a mógł się lepiej ustawić, poruszał się jakoś pewniej od Miśkiewicza.

Sadlok solidnie. Jankowski raczej niewidoczny poza jedną akcją.

Smuda wpuścił na końcówkę Zająca, to dobrze.
Niech się ogrywa chłopak. Wiśle jest potrzebny lojalny wychowanek, który strzelałby bramkę za bramką. Może Zając...

pilot80 18.07.2014 21:34

Słaby mecz, ale napisze tak: będzie sianko będzie granko, tyle w temacie.

Wojtas 18.07.2014 21:36

Kopanina ale zdazylo sie przywyknac....


na razie jednak widac ze wygladaja ociezale,oby nie wygladali tak samo caly sezon,bo jak Smuda znowu zje*al okres przygotowawczy to niech sie odrazu pakuje,aha no i niech Jacka wezmie ze soba:)

Karherop 18.07.2014 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez speedfashion (Post 1368646)
Bednarz właśnie realizuje swe szlachetne zamiary. Na tak grającą Wisłę elity intelektualne i kulturalne (?) będą walić drzwiami i okna... tfu, spokojnie przemierzać miasto.

To był ciężki koszmar. Uryga momentami robił grę Górnikowi.

My jako kibice sukcesu żądamy tylko wygranych, nie macie po co wracać do domu! :rotfl:

Jak na inauguracje i wyrównany mecz nie było źle. Wynik sprawiedliwy.

Dużo niedokładności, ale mamy praktycznie 4 nowe ogniwa ( Sadlok, Buchalik, Jankowski i Uryga w środku). Myślę że z każdym meczem będzie lepiej. A i Łęczna to drużyna na spokojne utrzymanie w środku stawki.

Dobry mecz Burligi, Sadloka ( za bramkę i grę na poziomie Bunozy) i pary stoperów. Z przodu nikogo nie można wyróżnić. Na minus bardzo Jankowski. Brożek widać że na hamulcu, a Stillić wyjątkowo nie miał swojego dnia.

A i Uryga miał kilka fatalnych zagrań ( zresztą bramka jego), choć powiem szczerze że i tak zagrał poprawne. Bałem się że będzie bardzo słabo. Niemniej jednak brak Ostoji będzie baardzo dotkliwy......

Elefant 18.07.2014 21:37

Czy da się grać bardziej na stojąco ?

Czekam na uświęcone świecką tradycją :

Świeżość przyjdzie na... :lol:

Jedynym zawodnikiem, który zwrócił moją uwagę był Sadlok. Ale tylko w ofensywie.
Reszta zlała się w jedno z zielona murawą.

Mario Nh 18.07.2014 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ilonka (Post 1368653)
Brozek nie widoczny, Semir nie ten sam co w tamtym sezonie.
Boguski gra (tzn drepta) do 75 minuty gdzie powinien byc zmieniony po pierwszej polowie.

Nie powinniśmy chyba jeszcze oceniać aż tak pochopnie piłkarzy formacji ofensywnych.
Na wyjazdach, uwzględniając materiał ludzki jaki posiada Smuda i jakim jest strategiem, ciężko będzie takim piłkarzom zaistnieć.

Ale u siebie to inna bajka. Póki co zapowiada się na powtórkę z zeszłego sezonu.
Jesteśmy po prostu takim ligowym przeciętniakiem.

Zelari 18.07.2014 21:44

Mecz bardzo przeciętny w naszym wykonaniu, Sadlok mimo bramki wyglądał dość niepewnie, Urydze wielkiej przyszłości nie wróżę, widzieliście ile wolnego miejsca w jego strefie mieli piłkarze Górnika? Szczególnie w drugiej połowie, chwała Bogu że nie potrafili tego wykorzystać. Z silniejszym przeciwnikiem przewiduje katastrofę.

PiVoSH92 18.07.2014 21:44

Zając ma świetny drybling, serce do gry i dobrą technikę, dziś nic nie zepsuł, strzelił na bramkę, zasadniczo był widoczny, grając tylko przez 15 minut. Jankowskiego nie było, Stilic przymulony, Boguś gra piach jak zawsze od kilku lat, Brożek mało kreatywny. Na plus Dudka i Głowa na obronie, bardzo silny punkt dzisiaj, obrońcy w ofensywie dobrze, w defensywie mizeria, znów pasuje to do ustawienia 5-4-1, gdzie boczni obrońcy są tak na prawdę cofniętymi skrzydłowymi - Sadlokowi i Buremu to wyraźnie pasuje. Ale Smuda od wielu lat ma swoje zasady, więc pewnie nawet nie pomyśli o takim wariancie. Na koniec dwie perełki - Garguły nie było widać, po 20 minutach gry nie znałem składów i szukałem go na livescore na ławce :/ Uryga jest tak mało zwrotny i wolny, że smutno patrzeć. Szansa dla Przemka Lecha, gorzej od Alana nie zagra.

dziki 18.07.2014 21:45

Ten młody, Zając ... dobrze wszedł w grę. Chciałbym go zobaczyć na boisku zamiast Boguskiego od 1 minuty w najbliższym spotkaniu.

El'kabat 18.07.2014 22:04

Górnik szału nie zagrał,a pomimo tego i tak lekkim fartem ten remis wyciągnęliśmy.
Z taką grą u siebie z Piastem może remis ugramy,a z amiką szykuje sie kolejny w.......,nie ma cudów.

Nie ma Chrapka i Ostoji w środku,którzy robili czarną robotę tylko Uryga wieczny junior i jest panika.

Ogryzek 18.07.2014 22:14

Co roku to samo. Pierwsze mecze naszych kopaczy po okresie przygotowawczym są marne. Ciężkie nogi, brak szybkości, zgranie nie to - ale zawsze się znajdą tacy co wręcz piszą o braku ambicji... a tej akurat naszym piłkarzom nie brakowało. dajcie sobie na wstrzymanie co poniektórzy.

Jak dla mnie wynik dobry. Owszem, mogliśmy wygrać ale też przegrać. Za tydzień, dwa kiedy świeżość wróci nie będzie źle. Szkoda że Smuda nie wpadł na to że ma 3 zmiany. Za zmęczonego Jankowskiego mógł wejść Lech na ostatnie 10 minut. No ale może życie zmusi Smudę do większego stawiania na młodych. Nie ma się czego bać w końcu gramy tylko o 8.

s1mone 18.07.2014 23:25

Ja zacząłem oglądać od 55 minuty, bo dopiero wróciłem z pracy.

W tym okresie to Górnik był konkretniejszy i groźniejszy w ofensywie.

Fajnie zagrał Zając, wiadomo, to tylko krótki epizod ale pokazał, że warto dawać mu szanse - bo gra bez kompleksów.

W drugiej połowie rzuciła mi się świetna gra Sadloka (nie licząc jednej głupiej straty) - bardzo dużo odbiorów, pożyteczny w ofensywie, waleczny.

Do tego bardzo pewnie bronił Buchalik. I ta kontrola piłki, jak dostał od obrońcy głową i podrzucił sobie noga, żeby złapać. U Miśka raczej byłoby to nie do zrobienia:D Ale podobno zawalił bramkę, tak? Muszę zerknąć na powtórkę.

Żeby nie było tak słodko : bezproduktywni w ataku Brożek, Sarki, Boguski i Stilić.

/Edit : oglądnąłem powtórkę i jako ex bramkarz (dawne czasy) mogę stwierdzić, że strzał był do wybronienia, gdyby Buchalik zrobił krok w tył najpierw a potem próbował parować. Tak to musiał się rzucać 'przez plecy' przez co automatycznie skrócił sobie skok dosiężny.
Po 1 błąd ustawienia (trochę za wysoko), po 2 błąd reakcji.

Piłka do wyciągnięcia, ale nie był to kiks typu 'Pawełek'. Źle się zachował i tyle. Mógł to wybronić, ale nie dał rady.

fialo 18.07.2014 23:40

Za podpisanie dwuletniego kontraktu z tym emerytowanym pozorantem Łukaszem Gie, Jacek zasłużył na kolejne wrzuty na mieście. Nie wytrzymie z tym zblazowanym paralitykiem w świętej koszulce jeszcze DWA okrągłe lata..

AYALA 19.07.2014 06:59

brakowało tego ostatniego podania Stilicia do Brozia otwierającego droge do bramki


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl