Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Kibicowskie miss i nie tylko! [FOTO] (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9303)

Kocur 22.06.2014 09:52

Ta Japonka z postu powyżej jest cudna :)

http://img.joemonster.org/i/2014/06/best_reak07.gif


http://img.joemonster.org/i/2014/06/best_reak17.gif

http://img.joemonster.org/i/2014/06/..._mundial22.jpg

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/33354/AG12061406.jpeg

szprotson 22.06.2014 10:05

jednej się nie da wybrać :)

ale gdybym musiał to jednak Sara Sampaio a potem jakas Kolumbia/Kostaryka

mitmichael 22.06.2014 19:43

https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hpho...27831466_n.jpg

szprotson 22.06.2014 23:49

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/...23812249_n.jpg

LuKaS TSW 24.06.2014 15:18

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/...40551707_n.jpg

Błaszczu_WIŚLAK 24.06.2014 15:30

http://i1.ytimg.com/vi/Th-BTgX-Oxc/0.jpg
http://worldcupgirls.net/girls-pics/...d-cup-2014.jpg
http://i.imgur.com/dTHoL7z.jpg
http://s3.amazonaws.com/br-cdn/temp_...a4e1817e44.gif
http://i.imgur.com/PoJGRUw.jpg
http://s3-ap-northeast-1.amazonaws.c.../450953034.jpg

LuKaS TSW 25.06.2014 10:22

http://english.ahram.org.eg/Media/Ne...249592-624.jpg
http://i500.listal.com/image/7061282/300full.jpg
po wczorajszym meczu chyba tu pasuje.

piter116 25.06.2014 20:51

http://2.bp.blogspot.com/-j95qaB8RWc...gs/s1600/3.gif

wiesniak84 25.06.2014 21:26

No ta od piterastoszesnascie zaiste przeurocza:D

ulTraS 25.06.2014 21:27

może staje sie monotonny już, ale Azjatki <3

Kocur 25.06.2014 22:37

piter pozamiatał w temacie, dajcie mi adres i się pakuje :D

sergio 25.06.2014 22:56

Ach te usta namiętne:P

Arkas 26.06.2014 08:39

To teraz rezerwować lot po kosztach na przyszły rok do Japonii i iść na kurs języka i można zwiedzać :D Kocur !

ulTraS 26.06.2014 16:19

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...70395790_n.jpg

Uran235 26.06.2014 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1365557)
Ta Japonka z postu powyżej jest cudna :)

To jest z koreańskiej telewizji, zresztą dziewczyna ma raczej koreańską urodę, względnie to może być też Chinka. Na Japonkę raczej nie wygląda :-p

No ale, jak wiemy, dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk... ;)

Kocur 26.06.2014 17:03

Mówimy o tej z postu Błaszcza? Czy ja wiem czy Koreanka.... ale nie znam się:)

Zresztą pal licho - i tak ją przebiła ta od Pitera ;)

serek.c2 26.06.2014 17:28

Przecież to Hiszpanka jest :D

jendrus 26.06.2014 19:27

piter116 przez Cb sie w niej zakochałem ;/ ciekawe jak cala wyglada :D

sergio 26.06.2014 19:39

Panowie może wiślacka akcja poszukiwania danych personalnych owej piękności? Ktoś zna?:P

Kocur 27.06.2014 07:47

Z serii korespondentki. Niektóre już znamy, a to i tak tylko fragment ;)


Vanessa Hupenkoten (Meksyk)



http://img.joemonster.org/i/2014/06/reporterki_01.jpg



http://img.joemonster.org/i/2014/06/reporterki_03.jpg


Ines Sainz (Meksyk)



http://img.joemonster.org/i/2014/06/reporterki_05.jpg


http://img.joemonster.org/i/2014/06/reporterki_06.jpg



Roberta Setimi (Brazylia)



http://img.joemonster.org/i/2014/06/reporterki_09.jpg


http://img.joemonster.org/i/2014/06/reporterki_11.jpg


Alejandra Bitrago (Kolumbia)



http://img.joemonster.org/i/2014/06/reporterki_14.jpg


http://img.joemonster.org/i/2014/06/reporterki_15.jpg


Kay Murray (Anglia)



http://img.joemonster.org/i/2014/06/reporterki_18.jpg


http://img.joemonster.org/i/2014/06/reporterki_19.jpg




Co nie zmienia faktu że dalej szukamy namiarów na Japonkę :D

Błaszczu_WIŚLAK 29.06.2014 13:45

https://pbs.twimg.com/media/BrPIwvXCAAAeTo0.jpg
http://www.oldschool-samp.com/slike/images/imagenun.jpg

http://youtu.be/f2g4RfpffRA

Błaszczu_WIŚLAK 29.06.2014 13:50

http://worldcupgirls.net/girls-pics/...d-cup-2014.jpg
http://worldcupgirls.net/girls-pics/...ilian-girl.jpg
http://i57.tinypic.com/11rakqh.jpg
https://pbs.twimg.com/media/BrKDAiPCEAAbtgy.jpg
http://worldcupgirls.net/girls-pics/...up-2014_04.jpg

ulTraS 01.07.2014 23:25

http://4.bp.blogspot.com/-hp0CSGXubv...0/DSC01001.JPG

Padre1906 01.07.2014 23:33

http://korzik.net/uploads/posts/2014...odborka_68.jpg

Kocur 04.07.2014 10:52

Żeby temat nie umarł ...



http://img.joemonster.org/i/2014/07/kibicki_08.jpg


http://img.joemonster.org/i/2014/07/kibicki_10.jpg


http://img.joemonster.org/i/2014/07/kibicki_13.jpg


http://img.joemonster.org/i/2014/07/kibicki_17.jpg


http://img.joemonster.org/i/2014/07/kibicki_20.jpg


http://img.joemonster.org/i/2014/07/kibicki_21.jpg


http://img.joemonster.org/i/2014/07/kibicki_27.jpg



http://img.joemonster.org/i/2014/07/kibicki_30.jpg


http://img.joemonster.org/i/2014/07/kibicki_32.jpg


http://img.joemonster.org/i/2014/07/kibicki_41.jpg


http://img.joemonster.org/i/2014/07/kibicki_43.jpg


http://img.joemonster.org/i/2014/07/kibicki_46.jpg

ulTraS 05.07.2014 14:05

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/33471/lariss...404527973.jpeg

piter116 05.07.2014 14:37

http://worldcupgirls.net/girls-pics/...ny-algeria.jpg

https://pbs.twimg.com/media/Bqnrf8gIcAEqSQj.jpg

https://pbs.twimg.com/media/BrWDdcwIIAE3xa7.jpg

https://pbs.twimg.com/media/BrOupyKIQAAN5y3.jpg

https://pbs.twimg.com/media/Bq_Vn9mCUAA4_Iz.jpg

https://pbs.twimg.com/media/BqgK0kaIUAA59HF.jpg

Patryk_185 12.07.2014 13:00

http://prod.static9.net.au/%7E/media...hx?h=228&w=403

http://golem13.fr/wp-content/uploads...iegelaere2.jpg

http://bi.gazeta.pl/im/e3/55/f7/z162...i-Brazylii.jpg

ulTraS 12.07.2014 23:43

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...34509491_n.jpg

Kocur 14.07.2014 05:45

http://ocdn.eu/images/pulscms/ZDM7MD...cfcb21ca3a.jpg





http://ocdn.eu/images/pulscms/YjA7MD...084fecff24.jpg


http://ocdn.eu/images/pulscms/MTE7MD...47f3b9d66b.jpg


http://ocdn.eu/images/pulscms/MzQ7MD...8331212f1f.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl