Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Podsumowanie sezonu 2013/2014 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9293)

Babba 02.06.2014 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1363311)
Jako trener odpowiada za wyniki...

to w takim razie zgodnie z wiślacką tradycją powinno się go zaraz zwolnić,a piłkarzy pogłaskać

Ogryzek 02.06.2014 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Babba (Post 1363310)
A to franz hasał po murawie?

Sparciały Smuda wybrał samobójczą taktykę na ten mecz - wiedząc że nie ma podstawowych obrońców postanowił grać otwarty futbol - zamiast bronic się całym zespołem. Żaden inny zespół nie dał tak dupy w meczu z Legią jak Wisła. Nawet te teoretycznie sporo słabsze. W erze Cupiała nigdy nie przegraliśmy tak wysoko z Legią i w ogóle z nikim!. Nawet Kulawik nie przegrał tak wysoko. Masz jeszcze jakieś "mądrości"?

BTW
To ten sam kazus jak przegrana Polski z Hiszpanią 0-6 w meczu towarzyskim kiedy to sparciały prowadził kadrę. Cały świat (zwłaszcza średniacy) grali wtedy defensywnie z Hiszpanami ale nie My! Fantazja Smudy, brak realnej oceny zespołu i 0-6. Potem jak zwykle coś bredził że woli piłkarzy nauczyć gry.... i na Euro widzieliśmy efekty tych nauk.

Bednarz, Kapka, Smuda out!

63.5 Kg 02.06.2014 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Babba (Post 1363312)
to w takim razie zgodnie z wiślacką tradycją powinno się go zaraz zwolnić,a piłkarzy pogłaskać

Kolego tutaj jest wszystko do rozje..... poczawszy do prezesa konczac na kopaczach...

Mario Nh 02.06.2014 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1363321)
Sparciały Smuda wybrał samobójczą taktykę na ten mecz - wiedząc że nie ma podstawowych obrońców postanowił grać otwarty futbol - zamiast bronic się całym zespołem. Żaden inny zespół nie dał tak dupy w meczu z Legią jak Wisła. Nawet te teoretycznie sporo słabsze. W erze Cupiała nigdy nie przegraliśmy tak wysoko z Legią i w ogóle z nikim!. Nawet Kulawik nie przegrał tak wysoko. Masz jeszcze jakieś "mądrości"?

BTW
To ten sam kazus jak przegrana Polski z Hiszpanią 0-6 w meczu towarzyskim kiedy to sparciały prowadził kadrę. Cały świat (zwłaszcza średniacy) grali wtedy defensywnie z Hiszpanami ale nie My! Fantazja Smudy, brak realnej oceny zespołu i 0-6. Potem jak zwykle coś bredził że woli piłkarzy nauczyć gry.... i na Euro widzieliśmy efekty tych nauk.

Bednarz, Kapka, Smuda out!

Dokładnie tak. To jest dobitny przykład na to jakim trenerem jest Franciszek Smuda.

Zero pewności siebie, zero inteligencji.
Charyzmatyczny? Tylko wtedy gdy biegnie do mediów ze swoim "ozorem".
Gdy zaś drużynie nie idzie, zamiast na tablice z wynikiem lepiej popatrzyc na jego twarz. Na myśli mam Poznań gdzie jeszcze przed pierwszym gwizdkiem był wbity swój fotel a jego twarz przejawiala ból i rozpacz z położenia w jakim znalazla się w tym dniu jego drużyna.

Dziękować Bogu, że początek przyniósł tyle punktów.
Zdaniem prezesa milosciwie nam panującego Jacka Bednarza Smuda jest najlepszym transferem tego sezonu. Dla mnie osobiście najgorszym. Chociaż nie, wróć. Jest gorszy, przecież trener podpisał się pod transferem Burdenskiego.

Nie winie go za wszystko. Jednak gdy się patrzy na grę choćby Ruchu, czy słucha inteligentne wypowiedzi w studiu nc+ trenera Rumaka, tak sobie myślę, że Wisła mogła trafić zdecydowanie lepiej.

huberix 02.06.2014 22:35

Jedyną zaletą Smudy jest motywacja zawodników i braku miejsca dla ciot. Chodzi mi o to, że przy nim nie można płakać, że jest za ciężko. To jest niestety jego jedna, a raczej dwie zalety. Szkoda, że na te 2 zalety przypada 100 wad.

4karol4 02.06.2014 22:58

Jak rozumiem przedmówców głównym problemem Wisły jest Smuda... Gdyby nie on to bylibyśmy mistrzami. Bo przecież nawet jak przez większą część sezonu byliśmy na 3 miejscu, a na wiosnę nawet na 2 to i tak dyżurni krytycy wylewali na niego pomyje. Więc skoro 2 miejsce to za mało, powinien być mistrz. Ciekaw jestem jaki trener wg Was zrobiłby dużo lepszy wynik? Bo wydaje mi się, że to czy nas będzie prowadził Smuda, czy ktoś inny nie ma większego znaczenia. Dla mnie zrobił dobry wynik, poskładał drużynę, skazywano nas na dól tabeli, a dopóki nie było plagi kontuzji byliśmy na podium. Trzeba się pogodzić z tym, że nie jesteśmy już piłkarską potęgą w Polsce.. Wróciły szare i nijakie sportowo lata sprzed ery TF. Im szybciej to zrozumiecie, tym mniej będzie płaczu na forum. Dostało mi się kilka razy na forum jak studziłem emocje jesienią. Ale jak ktoś się napalał na tytuł przed wiosną jak na rajską dziewice to nie ma pojęcia o piłce i jest sam sobie winien. Wyniki jesienią były ponad stan, bo omijały nas kontuzje i mimo, ze graliśmy kadrą 13-14 zawodników nie dało się tego odczuć. Na wiosnę zabrakło zmienników. Przy takiej kadrze nawet The Special One wiele nie pomoże..

silver03 02.06.2014 23:12

Miało być MP! Znowu nas dyzma oszukał...

Lepszego treneiro i tak nie będzie przez najbliższe 2 lata... Na dzisiejszą Wisłę jest jak znalazł. Niech się pozmienia wszystko wokół trenera, a dopiero później rozmawiajmy o tym kto lepszy za Smude.

Poza tym odnoszę wrażenie, że "eksperci" szukający problemu Wisły głównie pod postacią trenera to Ci sami co trajkoczą na Burligę za jego poziom sportowy "bo tak się przyjęło" - nieważne, że gra już na poziomie dobrego obrońcy ekstraklasy i obok Głowackiego był najlepszym obrońcą naszego bloku defensywnego. Ale wiadomo internet posiada wielu ekspertów.

Osobiście z wyniku sportowego Wisły jestem zadowolony, po poszerzeniu składu o paru piłkarzy liczę w następnym sezonie na skuteczna walkę o 3 miejsce i prawo do gry w el. LE.

BiałaGwiazda 02.06.2014 23:22

Co poniektórym się w dupach poprzewracało. Smuda głównym problemem Wisły? Przypomne że kasy u nas nie ma,zawodników sprowadzamy za darmo z czego do gry na poziomie ekstraklasy to ciężko złożyć całą 11-ke. Osiągamy 5 miejsce,po świetnej rundzie jesiennej i gorszej wiosennej,co chyba niektórym przesłoniło oczy i myślą że nasza drużyna ma jakiś niesamowity potencjał. Ten potencjał uwolnił na początku Smuda,potem niestety okazało się że z pustego to i Salomon nie naleje bo jak na obronie u nas musi grać Czekaj to nie wymagajmy cudów. Z gówna bata nie ukręcisz. Ci co wypominają Smudzie Burdeńskiego to niech będą konsekwetni i jednocześnie podziękują mu za Stilica.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1363340)
Dziękować Bogu, że początek przyniósł tyle punktów.

Czyli za runde jesienną mamy dziękować Bogu,ale za wiosne obwiniamy już tylko Smude?

arti 03.06.2014 05:04

Z przebiegu sezonu spokojnie mogliśmy skończyć na pudle, ale niezrozumiale koszmarny okres marzec-maj pogrzebał nasze nadzieje. Przy czym jak dla mnie w klubie bronili się rękami i nogami przed trzecim miejscem. Nienormalna sytuacja niestety, ale u nas to częste.
Radosna działalność Franka na obozach przygotowawczych i cała otoczka pozasportowa nie wróżą niestety zbyt dobrze, ale może jakimś cudem nastąpi nieoczekiwany zwrot na dobrą drogę?

dynek.pl 03.06.2014 06:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BiałaGwiazda (Post 1363352)

Czyli za runde jesienną mamy dziękować Bogu,ale za wiosne obwiniamy już tylko Smude?

Haha, no to jest cała kwintesencja myślenia co niektórych.

63.5 Kg 03.06.2014 08:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1363363)
Haha, no to jest cała kwintesencja myślenia co niektórych.

Idz może lepiej na mecz....

Gwiaździsty 03.06.2014 09:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1363368)
Idz może lepiej na mecz....

:lol: Bednarza i tak nie zbawi. Fajne zestawienie ktos wrzucił ze sport.interia.pl, gdzie jasno widać różnice między frekwencją sprzed bojkotu a tą po jego ogłoszeniu. Ze stadionu zniknęło ok. 10 tys. kibiców średnio na mecz !
Jacku, jeśli to czytasz jesteś wielki ! Takiego odpływu ludzi jeszcze nikt nie dokonał. Nawet Zawisza z 5 tys. zszedł tylko na 2700. A Wisła z ponad 14 tys. na 4835 !
Zwycięzcą został więc Jacek Bednarz za największy odpływ sezonu ! (niestety wyniku już raczej nie powtórzy bo nowy sezon zacznie od 3,5 tys. widzów na trybunach).

Ajax 03.06.2014 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1363311)
Jako trener odpowiada za wyniki...

Dokładnie i miał kim grać w zastępstwie za kontuzjowanych/wykartkowanych zawodników?

Smuda Czekaja i Nalepy grać nie nauczy.

63.5 Kg 03.06.2014 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1363402)
Dokładnie i miał kim grać w zastępstwie za kontuzjowanych/wykartkowanych zawodników?

Smuda Czekaja i Nalepy grać nie nauczy.

Trudno taki ma zespol i to on swoim nazwiskiem go firmuje.
Jak się nie podobalo mogl podac się do dymisji ze 100 razy...a nie robic z siebie pajaca....

Ajax 03.06.2014 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1363410)
Trudno taki ma zespol i to on swoim nazwiskiem go firmuje.
Jak się nie podobalo mogl podac się do dymisji ze 100 razy...a nie robic z siebie pajaca....

Zrobił z siebie pajaca zajmując najlepsze miejsce od 3 lat? Legia jest lata świetlne poza naszym zasięgiem jeśli tylko chce się im grać. W pierwszym meczy po 2-0 nas olali w drugim tego błędu nie popełnili.

Smuda dostał rozpadający się zespół z emerytów którzy nic nie grali kupę czasu kilku sflustorwanych zawodników po Holenderskiej Wiśle i cudowną młodzież.
Plus ławkę rezerwową z 3 ligi.

Wynik który osiągną jest ponad miarę - jego poprzednicy też mieli dobre zespoły na papierze.

Viper 03.06.2014 12:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1363410)
Trudno taki ma zespol i to on swoim nazwiskiem go firmuje.
Jak się nie podobalo mogl podac się do dymisji ze 100 razy...a nie robic z siebie pajaca....

Tak, by przyszedł nowy trener, który by się zwolnił po miesiącu a potem kolejny i następny :P

tak to ma głęboki sens. :P

silver03 03.06.2014 13:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1363410)
Trudno taki ma zespol i to on swoim nazwiskiem go firmuje.
Jak się nie podobalo mogl podac się do dymisji ze 100 razy...a nie robic z siebie pajaca....

Ty się lepiej ciesz, że nie mamy jakiegoś trenera z pipidówka...

Gwiaździsty 03.06.2014 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1363418)
Zrobił z siebie pajaca zajmując najlepsze miejsce od 3 lat? Legia jest lata świetlne poza naszym zasięgiem jeśli tylko chce się im grać. W pierwszym meczy po 2-0 nas olali w drugim tego błędu nie popełnili.

Smuda dostał rozpadający się zespół z emerytów którzy nic nie grali kupę czasu kilku sflustorwanych zawodników po Holenderskiej Wiśle i cudowną młodzież.
Plus ławkę rezerwową z 3 ligi.

Wynik który osiągną jest ponad miarę - jego poprzednicy też mieli dobre zespoły na papierze.

Sugerujesz, ze 3 miejsce tez było poza naszym zasięgiem ? Ruch, który ze swoim "magicznym" składem potrafił wystartować nam zza pleców i przegonić na luzie, ukazał co można zrobić gdy ma się dobrego trenera.

Tym emerytem to niby jest Paweł Brożek ? Ten co strzelił w tym sezonie 17 bramek, bez których wielki trener Smuda byłby w głębokiej , czarnej d..e, a Wisła kopałaby się po czołach z Widzewem czy Zagłębiem w grupie spadkowej. Smuda powinien do Częstochowy na kolanach pójść, że Paweł zdecydował się na grę w Wiśle w tym sezonie. Bo gdyby nie to siedziałby każdy mecz z głupią miną na ławce jak w Poznaniu.
W drugiej kolejności powinien podziękować Donaldowi, że rozruszał skrzydło i tyle bramek tez strzelił. Jego tez dostał.Zaliczysz go do emerytów ? No, Głowacki emerytem jest ? Ale jak widać ci emeryci w naszej lidze jeszcze sporo potrafią. Dostał tez w trakcie rundy Stilica i Dudkę, nie wspominam już o Stiepanovicu. Faktycznie jednym słowem Smuda nie miał kim grac biedaczysko. Nie to co Ruch czy Lechia. Nie wspominajac już o Widzewie, Zagłębiu, PBB, Górniku, Cracovii, tam to składy pełne znakomitych kopaczy były.

A jego poprzednik, to mógł tylko pomarzyć o takim składzie jaki miał teraz Smuda. Kulawik dysponował przez całą rundę bramkostrzelnym (1 bramka w sezonie) nie emerytem Sikorskim.

mitmichael 03.06.2014 13:55

Ja napisze tylko tyle - a mielismy walczyc o utrzymanie :D

Gwiaździsty 03.06.2014 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1363436)
Ja napisze tylko tyle - a mielismy walczyc o utrzymanie :D

Na tej samej zasadzie co mieliśmy być 2 Irlandią :haha:

Ajax 03.06.2014 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1363429)
Sugerujesz, ze 3 miejsce tez było poza naszym zasięgiem ? Ruch, który ze swoim "magicznym" składem potrafił wystartować nam zza pleców i przegonić na luzie, ukazał co można zrobić gdy ma się dobrego trenera.

Tym emerytem to niby jest Paweł Brożek ? Ten co strzelił w tym sezonie 17 bramek, bez których wielki trener Smuda byłby w głębokiej , czarnej d..e, a Wisła kopałaby się po czołach z Widzewem czy Zagłębiem w grupie spadkowej. Smuda powinien do Częstochowy na kolanach pójść, że Paweł zdecydował się na grę w Wiśle w tym sezonie. Bo gdyby nie to siedziałby każdy mecz z głupią miną na ławce jak w Poznaniu.
W drugiej kolejności powinien podziękować Donaldowi, że rozruszał skrzydło i tyle bramek tez strzelił. Jego tez dostał.Zaliczysz go do emerytów ? No, Głowacki emerytem jest ? Ale jak widać ci emeryci w naszej lidze jeszcze sporo potrafią. Dostał tez w trakcie rundy Stilica i Dudkę, nie wspominam już o Stiepanovicu. Faktycznie jednym słowem Smuda nie miał kim grac biedaczysko. Nie to co Ruch czy Lechia. Nie wspominajac już o Widzewie, Zagłębiu, PBB, Górniku, Cracovii, tam to składy pełne znakomitych kopaczy były.

A jego poprzednik, to mógł tylko pomarzyć o takim składzie jaki miał teraz Smuda. Kulawik dysponował przez całą rundę bramkostrzelnym (1 bramka w sezonie) nie emerytem Sikorskim.


Ale to jak Kocian był chujowy cześnieji bo dał się przegonić Smudzie a dopiero potem był zajebisty? Do jakiejś szkoły wieczorowej chodził? Bo nie łapie.

3 miejsce było w naszym zasięgu ale zabrakło ławki rezerwowych. Przypominam, że mieliśmy walczyć o utrzymanie.

Hmmm Tak między innymi bo ten sam Paweł Brożek przez długi czas odwalał manianę i kopał się po czole.
Kulawik/Probierz też mieli mocny zespół na papierze jak wyszło wszyscy pamiętamy.

Tak samo jak Paweł Powinien się cieszyć, że Smuda w niego uwierzył. Ile Brożek strzelił bramek przez 2 lata przed przyjściem do Wisły?

Ale to my wyżej w tabeli od Widzewie, Zagłębiu, PBB, Górniku, Cracovii jesteśmy czy niżej?? Chyba musisz jeszcze raz na tabelę zerknąć. Ruch i Lechia mają przede wszystkim dużo szerszą kadrę od nas.

Zresztą o czym my rozmawiamy? Twoim zdaniem:
- Jak Brożek/Guerrier grają dobrze to ich sukces i nic Smudzie do tego
- Jak Czekaj/Nalepa grają dno i oddają bramki po indywidualnych błędach to wina Smudy?
Nie mam nawet cienia nadziei, że załapiesz, że to sprzeczność;)

Stilic na bank by tu przyszedł dla innego trenera.

Co powiesz o formie Chrapka, Garguły, Bunozy, Jovanica przed Smuda i pod wodzą Smudy. To rozumiem też o niczym nie świadczy?

Dorzuć jeszcze Burligę do tego pytania.

63.5 Kg 03.06.2014 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1363423)
Ty się lepiej ciesz, że nie mamy jakiegoś trenera z pipidówka...

W ramach uzupełnienia dokładniejszego...
Miejscem urodzenia Franciszka jest miejscowość Lubomia -liczba ludności za wikipedia na rok 2008 to 3779...

JacobCFC 03.06.2014 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1363423)
Ty się lepiej ciesz, że nie mamy jakiegoś trenera z pipidówka...

A Smuda to niby skąd jest? :haha: I pamiętaj, jest takie przysłowie: Baba ze wsi wyjdzie zawsze, wieś z baby nigdy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1363402)
Dokładnie i miał kim grać w zastępstwie za kontuzjowanych/wykartkowanych zawodników?

Smuda Czekaja i Nalepy grać nie nauczy.

To wyobraź sobie, że w nowym sezonie będą inni juniorzy, zamiast Nalepy. Ostrzegam Cię, że oni od razu nie będą grali na poziomie Głowackiego. Ale przynajmniej znów będziesz mógł z połową forum płakać, że Smuda nie ma składu. ( No chyba, że genialny Franc liczy, że tym razem uda mu się 11 zawodnikami rozegrać cały sezon)

PS: A od czego jest trener jak nie od tego, by poprawić umiejętności zawodnika?

silver03 03.06.2014 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1363461)
W ramach uzupełnienia dokładniejszego...
Miejscem urodzenia Franciszka jest miejscowość Lubomia -liczba ludności za wikipedia na rok 2008 to 3779...

Nie o miejsce urodzenia czy zamieszkania tu chodzi.

Gwiaździsty 03.06.2014 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1363442)
Ale to jak Kocian był chujowy cześnieji bo dał się przegonić Smudzie a dopiero potem był zajebisty? Do jakiejś szkoły wieczorowej chodził? Bo nie łapie.
.

Jak nie łapiesz to trudno będzie zrozumieć fakt, kto został wybranym najlepszym trenerem tego sezonu. Kocjan wziął Ruch, który sezon wcześniej zajął miejsce spadkowe i na pczątku tego sezonu był chłopcem do bicia. I zajął 3 miejsce. Ruch w pucharach. Koniec kropka.

Cytat:

3 miejsce było w naszym zasięgu ale zabrakło ławki rezerwowych.
Zabrakło chyba dobrego trenera, który potrafi przygotować zespół do gry na wiosnę. Bajkamii o ławce można
przykryć jescze końcówkę sezonu wiosennego ale nie jego poczatek. Bo od 3 kolejki juz było widać dno jakie prezentują na wiosnę a jeszcze nikt nie był kontuzjowany. Więc nie powielaj bzdetów i głupich smudowych tłumaczeń dla niedorozwinietych.

Cytat:

Przypominam, że mieliśmy walczyć o utrzymanie.
A parchy miały grać o puchary. Też uwierzyłeś tym "fachowcom" ? To jesteś naiwny.

Cytat:

Tak samo jak Paweł Powinien się cieszyć, że Smuda w niego uwierzył. Ile Brożek strzelił bramek przez 2 lata przed przyjściem do Wisły?
A co ma do rzeczy ile bramek strzelił w ligach, od których jesteśmy lata świetlne ? W polskiej strzelił ponad 100 i to świadczy, że umie to robić. To nie wiara Smudy spowodowała , ze strzelił ich 17 w tym seszonie tylko jego umiejętności. Jego obecność w Wiśle uratowała nam ligę a Smudzie dupę.

Cytat:

Ale to my wyżej w tabeli od Widzewie, Zagłębiu, PBB, Górniku, Cracovii jesteśmy czy niżej
My, bo mamy lepszy skład.

Cytat:

Ruch i Lechia mają przede wszystkim dużo szerszą kadrę od nas.
Ruch ma przede wszystkim lepszego trenera. W Lechii póki był Probierz Lechia była za nami, przyszedł nowy Munioz i Lechia przed nami.

Cytat:

Stilic na bank by tu przyszedł dla innego trenera.
Tak, Stilic zakochał się w Smudzie i dlatego po nieudanej przygodzie za granicą wrócił do ligi, z której wyjechał. I pojechał za Smudą do Poznania :) Ale tam go pogonili to przypomniał sobie o Smudzie w Krakowie. Skoro wierzysz, ze to dzięki Smudzie jest w Krakowie to wierz, lżej będzie się żyło z tą myślą.

Cytat:

Co powiesz o formie Chrapka, Garguły, Bunozy, Jovanica przed Smuda i pod wodzą Smudy. To rozumiem też o niczym nie świadczy?
Akurat ich forma na wiosnę nie powalała, nawet można stwierdzić, ze była słaba.

4karol4 03.06.2014 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1363493)
Jak nie łapiesz to trudno będzie zrozumieć fakt, kto został wybranym najlepszym trenerem tego sezonu. Kocjan wziął Ruch, który sezon wcześniej zajął miejsce spadkowe i na pczątku tego sezonu był chłopcem do bicia. I zajął 3 miejsce. Ruch w pucharach. Koniec kropka.

Problem w tym, że Kocian za zajęcie 3 miejsca jest uznawany za boga na tym forum. Jak my byliśmy na 3, a nawet na 2 miejscu to i tak gromy sypały się na Smudę. Było to stałe grono dyżurnych krytyków z Tobą na czele. Praktycznie w każdym temacie najeżdżasz na Smudę. Rozumiem,że każdy może mieć swoje zdanie, ale winienie Smudę za wszystko robi się już nudne. Gdybyśmy zajęli to 3 miejsce, pisałbyś dzisiaj to samo. Jak mieliśmy szansę na puchary to czytałem na forum " po .... nam te puchary? żeby dostać lanie do Azerów". Jak nie ma pucharów to nikt nie pisze "po .... Ruchowi te puchary". Nagle to jest sukces. Krótko mówiąc, jak ktoś chce szukać dziury w całym to zawsze znajdzie.

dulli78 03.06.2014 21:27

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/30392/jacek_..._reka_660.jpeg

Tak mniej więcej można podsumować sezon 2013/14

JacobCFC 03.06.2014 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4karol4 (Post 1363497)
Problem w tym, że Kocian za zajęcie 3 miejsca jest uznawany za boga na tym forum. Jak my byliśmy na 3, a nawet na 2 miejscu to i tak gromy sypały się na Smudę. Było to stałe grono dyżurnych krytyków z Tobą na czele. Praktycznie w każdym temacie najeżdżasz na Smudę. Rozumiem,że każdy może mieć swoje zdanie, ale winienie Smudę za wszystko robi się już nudne. Gdybyśmy zajęli to 3 miejsce, pisałbyś dzisiaj to samo. Jak mieliśmy szansę na puchary to czytałem na forum " po .... nam te puchary? żeby dostać lanie do Azerów". Jak nie ma pucharów to nikt nie pisze "po .... Ruchowi te puchary". Nagle to jest sukces. Krótko mówiąc, jak ktoś chce szukać dziury w całym to zawsze znajdzie.

Primo ktoś gdzieś napisał, po .... Ruchowi te puchary? Ultimo porównaj sobie składy Wisły i Ruchu

4karol4 03.06.2014 21:48

Cytat:

Primo ktoś gdzieś napisał, po .... Ruchowi te puchary?
" Jak nie ma pucharów to nikt nie pisze "po .... Ruchowi te puchary" Czytaj ze zrozumieniem.

Pisałem, o tym, że u nas nawet 2 miejsce było uznawane za porażkę. Wyżej można być tylko na 1, a więc trzeba by porównać nasz skład o Legii. A tego nawet nie chcę robić..

eye63 03.06.2014 22:07

Jest taka piosenka Kultu, nazywa się "Amnezja" (czy jakoś tak) (żart). Były kiedyś przecież piękne Probierzowo-Kulawikowe dni, gdzie obijaliśmy się o dno aż huczało. "Franz" jakim by ekspertem nie był, to sprawił, że w tym sezonie powąchaliśmy nawet lidera i to nie w pierwszej kolejce. Można gadać dowoli, ale prawda jest taka, że wielu chyba zależy na tym, żebyśmy obijali dno - nie będzie kibiców, drużyna będzie na dnie - po prostu świetlany czas dla Wisły. Smuda jak dla mnie jest wygranym tego sezonu, bo to nie tylko miejsce w tabeli grupy mistrzowskiej (nie spadkowej), ale i Stilić, ale i przede wszystkim Głowa, który nie wiem czy pamiętacie, po tym sezonie miał kończyć karierę. Kogo chcecie za Smudę? Na kogo nas stać? Nawet ten Kocian cały, niech powtórzy z Ruchem taki wynik dwukrotnie, wtedy mogę pomyśleć o nim jako o solidnym trenerze. U nas wszystko się nie zmienia, tylko mit potężnej Wisły mimo dwóch lewych sezonów zostaje cały czas w głowie.

Jesteśmy biedakami, powinniśmy być na miejscu Widzewa, ale jakoś pchamy ten wózek - i nie boję się tego powiedzieć, także dzięki Smudzie - mit o potędze mogliśmy w tym roku chociaż trochę podpielęgnować.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl