Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Idzie nowe, czas na zmiany na TAK! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9281)

pysio 15.05.2014 12:55

Apeluję do samozwańczych władz forum o zaprzestaniu rozmywania tego tematu!

maaarcin 15.05.2014 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1360953)
Nie, nie przed! Po meczu bo mam zamiar wykupić Ci baner wokół boiska, GŁOSUJ NA PYSIA!!!

Na Kałuży?

panowie 15.05.2014 12:57

Popieram pysio.

WISŁAZWE 15.05.2014 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez panowie (Post 1360957)
Popieram pysio.


Ale którego:


http://www.bangla.pl/zdjecia/agros-n...768_5_6035.jpg

pysio 15.05.2014 13:01

Władza teraz już usilnie spamuje zdjęciami i docinkami.

No nieźle, to znaczy, że się nas obawiają i boją się o wynik ankiety!

maaarcin 15.05.2014 13:04

Widzę, że kampania ruszyła z kopyta.

Misio Pysio obroni Cię!


pysio 15.05.2014 13:12

Mam poparcie pierwszego moderatora WISŁAZWE. Dlatego myślę, że jak wygramy te wybory to u władz będę miał sojusznika.

Będę walczył o unieważnienie wszystkich banów dla naszych kibiców nałożonych przez moderatorów bez podania konkretnego powodu kary!

Gwiaździsty 15.05.2014 13:34

Jak pójdziesz do Bednarza i załatwisz zdjęcie banów z wszystkich kibiców spisanych po meczu z Ruchem i zmusiesz go do opuszczenia fotela prezesa, to zostaniesz zgłoszony na przewodniczącego SKWK (podczas najbliższych wyborów).

pysio 15.05.2014 13:43

Nie na żarty...

Mam pomysł na TWSD i aby go zrealizować potrzebuję mieć moderatora i dostęp do konfiguracji całego serwisu.

WISŁAZWE 15.05.2014 14:16

Pysio chciał być moderatorem. Pysio nie dziękuj! Działaj.

pysio 15.05.2014 14:20

Zdrajca!

Władza manipuluje moim loginem, bo wiedzą, że ten obecny "Moderator." nie jest rozpoznawalny i nikt go nie będzie utożsamiał ze mną.

Chyba się poddaję, nie skruszymy tego betonu jednak...

kornd 15.05.2014 14:24

http://ihero2012.com/hero-1488071187-20140515.html

odkurzyłem klasyk, nie pamiętam już kto to wrzucił pierwszy

Lukasz 15.05.2014 14:33

Panie Moderatorze. poważnie rozważam oddanie całego głosu na Pana.
Ma Pan może swojego zastępce? :)

63.5 Kg 15.05.2014 14:39

Nie poddawaj się ....walcz....:D

DevilMayCry 15.05.2014 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kornd (Post 1360980)
http://ihero2012.com/hero-1488071187-20140515.html

odkurzyłem klasyk, nie pamiętam już kto to wrzucił pierwszy

normalnie Nostradamusem jestem :)

pysio 15.05.2014 14:46

http://meganadruki.pl/resource/produ...oduct_1412.png

iq1000 15.05.2014 14:55

AVE PYSIO

jebać agenckie udające moderatorów niemieckie ....y niszczące portal i wiślacką atmosferę

składam ofiarę na pochybel s....ysynom

<podpalam się>

pysio 15.05.2014 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iq1000 (Post 1360987)
ave pysio

jebać agenckie udające moderatorów niemieckie ....y niszczące portal i wiślacką atmosferę

składam ofiarę na pochybel s....ysynom

<podpalam się>

zwyciężymy!
Zwyciężymy!

Już 45% poparcia!

Padre1906 15.05.2014 15:14

Po przekroczeniu 50% odpal sobie to
http://www.kurshtml.edu.pl/html/zielony.html

Będziesz przygotowany do wielkiej reorganizacji :D

iq1000 15.05.2014 15:18

"najpierw cię ignorują. potem śmieją się z ciebie. później z tobą walczą. później wygrywasz"

pysio 15.05.2014 15:38

Etap ignorowania mam za sobą, teraz się pośmiali, a obecnie walczą ze mną.. :)

Coś czuję zwycięstwo w tym pojedynku! Mam Wasze poparcie!

fialo 15.05.2014 16:46

Dzięki za poprawienie humoru w tym smutnym dniu :)

Pysio jedno Ci trzeba przyznać trollowales w Internetach zanim to było modne, a dalej się trzymasz prawilnie :D

JacobCFC 15.05.2014 18:00

Wole Kubusia, tym bardziej, że coś Pysio podrożał skoro woła sobie 3 tysiączki.
A tak apropo to dziwie się, że ten temat jeszcze nie jest zamknięty.

sergio 15.05.2014 19:18

http://www.youtube.com/watch?v=tvbyY7oMT2E

Genio 15.05.2014 19:59

dobra rada, wrzuc szkic swojej wizji na wyglad strony/forum, zobaczysz jak drastycznie poparcie wzrosnie

popieram kandydature!

maaarcin 15.05.2014 20:28

Tak chciałem tylko wspomnieć, że jednym z pomysłów założyciela tego tematu było wysyłanie skanu dowodu osobistego do wglądu moderatorom ;)

iq1000 15.05.2014 20:39

Szefie, nie daj się podpuścić czerwonej hołocie.

Poznasz czerwonego po nicku jego.

Tylko Nowa Pysica!!!

szprotson 15.05.2014 20:41

dajesz dajesz, mogą być jaja

rav 15.05.2014 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Moderator. (Post 1360949)
Dlaczego osoby, które wcześniej oddały głosy teraz nie mogą głosować?

Bo tak działa oprogramowanie forum.

Ale niech stracę. Dorzuciłem wam te 6 starych głosów :)

wiesniak84 15.05.2014 20:46

Pomysl z dowodami nie jest wcale taki zly. Gimbaza z przyczyn oczywistych by odpadla w przedbiegach a forumowe trolle nie bylyby juz takie harde w poczynaniach nie bedac anonimowymi:)
Forumowy Korwinie walcz o prawde!!! Jestem ZA.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl