![]() |
Coś duża cisza w wątku.
w HT spada liczba użytkowników z Polski. Na tą chwile jest ich 30 373. |
Jak zdominować środek pola i mieć wyższe posiadanie piłki? Wiem, że liczy się rozgrywanie u pomocników, skrzydłowych, i obrońców. U środkowych pomocników mam moim zdaniem dobre statystyki rozgrywania (błyskotliwy). U środkowych obrońców słabsze ale minimum na poziomie solidny. Gorzej ze skrajnymi pomocnikami i obrońcami. Ale czy to właśnie przez nich mam problemy żeby dominować w meczu w posiadaniu piłki?
Jak gram z cienkimi zespołami z ligi to posiadanie piłki jest wyrównane albo trochę na moją korzyść/nie korzyść - a moi rywale mają piłkarzy gdzie średnio TSI pierwszej 11 wynosi 2-3 tys, moje TSI ponad 6 tys. Wątpię żeby ci ich kopacze mieli wyższe statystyki rozgrywania od moich. Zresztą nawet w ocenie gwiazdkowej w meczu ich piłkarze dostają średnio gorsze oceny niż mój środek pomocy a mimo to z tym posiadaniem bywa na styk. Z kolei gram z lepszymi drużynami z ligi i średnio moi pomocnicy mają prawie 5 gwiazdek (4,5 i 5), ich pomocnicy 3; 5,5 oraz 6 gwiazdek. Mają jeszcze lepszy atak ale resztę zespołu mają słabszą i tutaj posiadanie piłki wygląda 60 do 40 na moją niekorzyść. Może problemem jest tutaj doświadczenie zespołu, które mam na niskim poziomie (nędzny - wysoki)? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl