![]() |
Frajersko przegrany mecz, tyle w temacie. Klaric przyszedł chyba tylko zeby statystowac kolejny mecz i znowu nie dostał szansy. Szkoda, ze trener robi zmiany dopiero po stracie gola - tak 5 minut wczesniej to nie była łaska. Przegrana na własne zyczenie i ch.. bąbki strzelił remis z Legia w Warszawie. Mecz pokazał, ze ta liga na prawde jest posrana remisujemy w Warszawie z Legia zeby przegrac w Krakowie z Zawisza
|
Dziwny mecz...
Kursy u buka na Wisłę: od 1:90 (wiadomo było o absencji Głowy i sektora C) do 2:35 przed meczem. 2:35 u siebie z Zawiszą... No sorry.... |
W sumie coś tam grali, ale jak już podchodzili pod pole karne to nie wiedzieli co zrobić z piłką. A Zawisza "bohatersko" się bronił i wykorzystał jedyną konkretną okazję w meczu. Na plus dla mnie Nalepa, natomiast Bunoza niestety ława - na lewej Brożek jest lepszy, na stopera się nie nadaje. Wejście zmienników - Chrapek nieźle, Garguła starał się, ale jego starania to jedynie kilka strat na 30-40 metrze, Szewczyk tak się podpalił, że zamiast przełożyć na prawą strzelał z lewej - Panu Bogu w okno, a i żółtko za symulkę dla Masłowskiego jak nic, no i Drygasowi należało się wcześniej żółtko (w I połowie) za faul taktyczny.
Kibicowsko - jak przewidywałem - słabo trochę ponad 7000 ludzi, z Podbeskidziem gramy w sobotę o 18 to mają szansę na lepszy wynik, ale jak w Lubinie i Łodzi zdobędziemy np. tylko punkt, to być może zejdziemy poniżej 5 tys na trybunach - nie zdziwiłbym się.... |
http://www.youtube.com/watch?v=qqpgZhJTxQs
Idealnie tu pasują słowa Radka Kałużnego. pomału w....ia to, że u siebie nie potrafimy nawet zremisować. |
Kurde, straszny niedosyt. Gramy, ciśniemy, oni nie istnieją, pachnie, śmierdzi na maksa golem dla nas i co...? Bramka dla nich. Super wyglądała współpraca Brożka ze Stiliciem. Dwa-trzy razy zabrakło centymetrów po cudownych passach Bośniaka.
Stilić kolejny świetny mecz. Maestria momentami. W pierwszej połowie co miał piłkę, to stwarzał zagrożenie. Profesorski mecz zagrał też Nalepa. Brawa. |
Mieć tyle sytuacji i nie strzelić chociaż dwóch goli ? Wisła zaczyna puchnąć rewelka na jesień słaba na wiosnę
|
1) Sprawa brakło szczęścia.
2) Sprawa sędzia z Warszawy - czerwona kartka dla Drygasa. 3) Dobra gra, teraz pasjonująca dalsza część sezonu i walka o jak najlepsze miejsce na podium. |
Zawisza odskoczył parchom, to jakiś plus tego meczu.
Drugi, to że większość olała Bednarza. |
Wszystko fajnie, gdyby tylko strzelali w światło bramki... i gdyby Piotr Brożek tak perfidnie nie odpuścił krycia.
|
4 ostatnie mecze raptem 2 pkt. Franek Smuda czyni cuda.
|
Smutny początek weekendu :( Szkoda tego całego klepania. Zaczynam się zastanawiać czy Brozio w tym sezonie strzeli te 3 bramki, których mu brakuje do setki.
Fatalnie gramy na wiosnę... Co do ocen. Fajny mecz Michała Nalepy. |
....a 20 strzalow prawie i 1 ? 2 celne? co to ma byc ? co oni na tych treningach robia ! ? 4 mecze 2 punkty. 2 sila ekstraklasy. Smiech!
|
K*waa wkurzony jestem bo robi sobie taka Zawisza jedna akcje ,strzela iw ygrywa mecz
nosz Co to ma BYC ?? jak mozna sie tak sfrajerzerzyć pytam sie ,zeby gola w meczu i nie zdobyc? jakas paranoja ,olewactwo,ciezko znalesc inne epitety. |
Brakło szczęścia. Nie wyglądało to wszystko dziś tak źle, Zawiszy się trafiła ta kontra jak ślepej kurze ziarno... Przynajmniej walka była :/
|
Wisła 20 strzalow oddanych 3 celne... Nie posiadamy napastnika w tym momencie Pawel zostal na obozie przygotowawczym...
|
Nie wiem, niby tam czasem coś pograli na jeden kontakt, ale pod bramką paraliż i jak na złość nic nie szło w światło bramki. Nie wiem czy to pech, czasem mi to wyglądało na straszne niechlujstwo, jakby nie chcieli trafić tego gola. Runda zasadnicza się kończy i coś czuję, że pozornie łatwy terminarz nic nam nie da, bo jak widać można wtopić nawet u siebie z Zawiszą :| Pogubią jeszcze punkty i wcale się nie zdziwię, gdy skończymy przed podziałem na 4 albo 5 miejscu.
|
Ważne, żeby nie wypaść poza 4.
3 lub 4 miejsca oznaczają trzy mecze u siebie na pierwsze cztery mecze rundy finałowej. Strata do Legii może już wynosić teraz 5 punktów ale po dobrym terminarzu początku rundy finałowej można nadrobić i na mecz finałowy do Warszawy jechać jeszcze z szansami. Dobrze, że szczęścia brakło teraz, ważne, żeby dobra gra tak jak dzisiaj została poparta szczęściem w rundzie finałowej. |
Cytat:
|
Nalepa, Burliga na plus, Dudka całkiem nieźle w środku pola, Sarki też poprawnie. W pierwszej połowie świetnie Stjepanović , w drugiej totalnie zgasł. Paweł Brożek kompletnie bez formy (nie wiem czy to efekt tego niezaleczonego urazu, zafiksowania się na punkcie dobicia do setki strzelonych goli a może braku konkurencji w ataku). Donald jak zwykle w tej rundzie biegał jak porąbany po boisku bez ładu i składu. Liczba oddanych strzałów w światło bramki przerażająca.
Mam nadzieję, że dla dobra Wisły bednarz wyleci jak najszybciej z naszego klubu i na trybuny wróci normalność. |
Cytat:
Druga rzecz - większość piłek na połowie przeciwnika grana na krok do tyłu. Jak już któryś szedł na pozycje to dostawał za plecy. |
Cytat:
a czy mecz z Ruchem wygladal inaczej ????:> Kiedys napisalem ze obawiam sie minimalizmu - czyli byleby tylko wejsc do grupy mistrzowskiej - i zagwarantowac sobie utrzymanie .... i strach przed przypadkowymi pucharami i wyjazdem do Kazachstanu albo Azerbejdzanu ....obym sie mylil ...i niebierzmy fuksa sprzed tygodnia jako dobry p[rognostyk - bo legia nas olala ( czym sie sfrajerzyla) a Stilicowi wyszedl strzal zycia .... rownie dobrze moglismy ten mecz skonczyc na 4 dzidach w plecy |
Druga linia sfrajerowała na całego. To, że przeciwnik nie jeździ na dupie nie oznacza, że można sobie dreptać. Stilić przez duża część meczu grał strasznie wysoko, Dudka z Stjepanoviciem bardzo nisko i nie było komu podjąć jakiejś odważniewjszej decyzji, wciągnąć Zawiszę w grę, żeby się nie bronił w 11 na 30 metrach od bramki. A tak było walenie głową w mur, pewnie, że momentami wyglądało efektownie, ale to nie przypadek, że właściwie nie mieliśmy okazji oddać poważnego strzału w światło bramki. My mogliśmy klepać, ale tylko do pewnego momentu.
Na plus Nalepa, który naprawdę fajnie się rozwija. Na duży plus Burliga, bez którego nie byłoby nawet 1/10 tej gry, która była. Jako jedyny potrafił odważyć się na zagrania, które stwarzały przewagę, kiedy przeciwnik mu przeszkadzał. Cała reszta grała w takich momentach do tyłu albo wszerz. Poza tym coraz fajniej wygląda jego współpraca ze Stiliciem dobrze razem kombinują. Burliga wirtuozem nie jest, ale jak mało kto ma głowę w górze i się nie podpala - dużo rozsądnych nieoczywistych podań z jego strony. Brożek niestety cień samego siebie. Widzew, Podbeskidzie... Jak jest problem ze zdrowiem, to może warto dać szansę Klariciowi? |
Strasznie szkoda tego wyniku. Prawdę powiedziawszy przypominają się mecze z ubiegłych sezonów na R22.. Niby gnieciemy, niby są okazje, a potem idzie jedna jebana kontra i ... bach. Po meczu. Bardzo nie podobali mi się dzisiaj obaj Brożkowie, chociaż Paweł miał przebłysk w pierwszej części po dograniu Stilicia. Słabiutki dzisiaj Donek.
Bury i Nalepa bardzo dobre występy. Chciałbym, żeby w kolejnym meczu na środku obrony zagrał Nalepa z Dudką, a Bunoza wrócił na lewą obronę. Pietia na ławkę. Absurdalne sędziowanie Borskiego, no ale czego po tej pipce się można spodziewać? |
Cytat:
Ruch przy Zawiszy to Barcelona To nie Zawisza ten mecz wygrala tylo Wisla sfrajerzyła,jak mozna przegrac z takim zespołem ? Powionno byc po 60 minutach 3;0 i idziemy na miasto ,a nie tak ze jeden afro robi akcje strzela a my przegrywamy bo nic nie potrafimy strzlelic . |
Moim zdaniem na plus zagrali Stjepanovic i Nalepa.
Na drugim biegunie, z wielkim bólem serca, muszę umieścić Pawła Brożka - kolejny mecz katastrofa (jeśli chodzi o to, z czego napastnika rozliczamy). Jeżeli ma tę kontuzję, to może warto dać mu trochę odpocząć. Aha, Smuda dzisiaj/wczoraj, w przeciwieństwie do meczu z Legią, rozczarował zmianami. |
- bramki: 0 - 1
- strzały: 20 - 8 - strzały celne: 3 - 2 - strzały zablokowane: 6 - 2 - posiadanie piłki: 64% - 36% - dośrodkowania: 34 - 5 - rzuty rożne: 14 - 1 - spalone: 0 - 3 - faule: 13 - 11 - żółte/czerwone kartki: 2/0 - 3/0 a ile celnych? |
Zawisza ON ,nie -ona czy to takie trudne
|
Ok, Zawisza MIAŁ jedną sytuację ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl