Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [27 kolejka] Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz - piątek 21 marca, godzina 20.30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9250)

mitmichael 21.03.2014 22:32

Frajersko przegrany mecz, tyle w temacie. Klaric przyszedł chyba tylko zeby statystowac kolejny mecz i znowu nie dostał szansy. Szkoda, ze trener robi zmiany dopiero po stracie gola - tak 5 minut wczesniej to nie była łaska. Przegrana na własne zyczenie i ch.. bąbki strzelił remis z Legia w Warszawie. Mecz pokazał, ze ta liga na prawde jest posrana remisujemy w Warszawie z Legia zeby przegrac w Krakowie z Zawisza

ślimak 21.03.2014 22:35

Dziwny mecz...
Kursy u buka na Wisłę: od 1:90 (wiadomo było o absencji Głowy i sektora C) do 2:35 przed meczem.
2:35 u siebie z Zawiszą...
No sorry....

funkykoval 21.03.2014 22:35

W sumie coś tam grali, ale jak już podchodzili pod pole karne to nie wiedzieli co zrobić z piłką. A Zawisza "bohatersko" się bronił i wykorzystał jedyną konkretną okazję w meczu. Na plus dla mnie Nalepa, natomiast Bunoza niestety ława - na lewej Brożek jest lepszy, na stopera się nie nadaje. Wejście zmienników - Chrapek nieźle, Garguła starał się, ale jego starania to jedynie kilka strat na 30-40 metrze, Szewczyk tak się podpalił, że zamiast przełożyć na prawą strzelał z lewej - Panu Bogu w okno, a i żółtko za symulkę dla Masłowskiego jak nic, no i Drygasowi należało się wcześniej żółtko (w I połowie) za faul taktyczny.
Kibicowsko - jak przewidywałem - słabo trochę ponad 7000 ludzi, z Podbeskidziem gramy w sobotę o 18 to mają szansę na lepszy wynik, ale jak w Lubinie i Łodzi zdobędziemy np. tylko punkt, to być może zejdziemy poniżej 5 tys na trybunach - nie zdziwiłbym się....

Blaszczu16 21.03.2014 22:36

http://www.youtube.com/watch?v=qqpgZhJTxQs

Idealnie tu pasują słowa Radka Kałużnego. pomału w....ia to, że u siebie nie potrafimy nawet zremisować.

ProMateo 21.03.2014 22:36

Kurde, straszny niedosyt. Gramy, ciśniemy, oni nie istnieją, pachnie, śmierdzi na maksa golem dla nas i co...? Bramka dla nich. Super wyglądała współpraca Brożka ze Stiliciem. Dwa-trzy razy zabrakło centymetrów po cudownych passach Bośniaka.

Stilić kolejny świetny mecz. Maestria momentami. W pierwszej połowie co miał piłkę, to stwarzał zagrożenie. Profesorski mecz zagrał też Nalepa. Brawa.

brylant17 21.03.2014 22:37

Mieć tyle sytuacji i nie strzelić chociaż dwóch goli ? Wisła zaczyna puchnąć rewelka na jesień słaba na wiosnę

-Goral- 21.03.2014 22:38

1) Sprawa brakło szczęścia.

2) Sprawa sędzia z Warszawy - czerwona kartka dla Drygasa.

3) Dobra gra, teraz pasjonująca dalsza część sezonu i walka o jak najlepsze miejsce na podium.

gigant 21.03.2014 22:38

Zawisza odskoczył parchom, to jakiś plus tego meczu.
Drugi, to że większość olała Bednarza.

silver03 21.03.2014 22:38

Wszystko fajnie, gdyby tylko strzelali w światło bramki... i gdyby Piotr Brożek tak perfidnie nie odpuścił krycia.

Gwiaździsty 21.03.2014 22:39

4 ostatnie mecze raptem 2 pkt. Franek Smuda czyni cuda.

buczo1985 21.03.2014 22:40

Smutny początek weekendu :( Szkoda tego całego klepania. Zaczynam się zastanawiać czy Brozio w tym sezonie strzeli te 3 bramki, których mu brakuje do setki.

Fatalnie gramy na wiosnę...

Co do ocen. Fajny mecz Michała Nalepy.

vabanq 21.03.2014 22:48

....a 20 strzalow prawie i 1 ? 2 celne? co to ma byc ? co oni na tych treningach robia ! ? 4 mecze 2 punkty. 2 sila ekstraklasy. Smiech!

Wojtas 21.03.2014 22:51

K*waa wkurzony jestem bo robi sobie taka Zawisza jedna akcje ,strzela iw ygrywa mecz

nosz Co to ma BYC ??


jak mozna sie tak sfrajerzerzyć pytam sie ,zeby gola w meczu i nie zdobyc?

jakas paranoja ,olewactwo,ciezko znalesc inne epitety.

Patryko 21.03.2014 22:58

Brakło szczęścia. Nie wyglądało to wszystko dziś tak źle, Zawiszy się trafiła ta kontra jak ślepej kurze ziarno... Przynajmniej walka była :/

Glazik 21.03.2014 23:00

Wisła 20 strzalow oddanych 3 celne... Nie posiadamy napastnika w tym momencie Pawel zostal na obozie przygotowawczym...

buczo1985 21.03.2014 23:02

Nie wiem, niby tam czasem coś pograli na jeden kontakt, ale pod bramką paraliż i jak na złość nic nie szło w światło bramki. Nie wiem czy to pech, czasem mi to wyglądało na straszne niechlujstwo, jakby nie chcieli trafić tego gola. Runda zasadnicza się kończy i coś czuję, że pozornie łatwy terminarz nic nam nie da, bo jak widać można wtopić nawet u siebie z Zawiszą :| Pogubią jeszcze punkty i wcale się nie zdziwię, gdy skończymy przed podziałem na 4 albo 5 miejscu.

-Goral- 21.03.2014 23:10

Ważne, żeby nie wypaść poza 4.

3 lub 4 miejsca oznaczają trzy mecze u siebie na pierwsze cztery mecze rundy finałowej.

Strata do Legii może już wynosić teraz 5 punktów ale po dobrym terminarzu początku rundy finałowej można nadrobić i na mecz finałowy do Warszawy jechać jeszcze z szansami.

Dobrze, że szczęścia brakło teraz, ważne, żeby dobra gra tak jak dzisiaj została poparta szczęściem w rundzie finałowej.

Gwiaździsty 21.03.2014 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez -Goral- (Post 1355312)
Dobrze, że szczęścia brakło teraz, ważne, żeby dobra gra tak jak dzisiaj została poparta szczęściem w rundzie finałowej.

Szczescia a raczej formy to juz brakuje od pewnego czasu. Gdyby nie strzal zycia Stilica to bylby 1 pkt. w 4 meczach.

dulli78 21.03.2014 23:26

Nalepa, Burliga na plus, Dudka całkiem nieźle w środku pola, Sarki też poprawnie. W pierwszej połowie świetnie Stjepanović , w drugiej totalnie zgasł. Paweł Brożek kompletnie bez formy (nie wiem czy to efekt tego niezaleczonego urazu, zafiksowania się na punkcie dobicia do setki strzelonych goli a może braku konkurencji w ataku). Donald jak zwykle w tej rundzie biegał jak porąbany po boisku bez ładu i składu. Liczba oddanych strzałów w światło bramki przerażająca.

Mam nadzieję, że dla dobra Wisły bednarz wyleci jak najszybciej z naszego klubu i na trybuny wróci normalność.

piun 21.03.2014 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1355317)
Szczescia a raczej formy to juz brakuje od pewnego czasu. Gdyby nie strzal zycia Stilica to bylby 1 pkt. w 4 meczach.

Od 60 minuty biegali tylko ci w okolicy piłki. Reszta się snuła.
Druga rzecz - większość piłek na połowie przeciwnika grana na krok do tyłu. Jak już któryś szedł na pozycje to dostawał za plecy.

AntyMod 21.03.2014 23:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1355300)
K*waa wkurzony jestem bo robi sobie taka Zawisza jedna akcje ,strzela iw ygrywa mecz

nosz Co to ma BYC ??


jak mozna sie tak sfrajerzerzyć pytam sie ,zeby gola w meczu i nie zdobyc?

jakas paranoja ,olewactwo,ciezko znalesc inne epitety.


a czy mecz z Ruchem wygladal inaczej ????:>

Kiedys napisalem ze obawiam sie minimalizmu - czyli byleby tylko wejsc do grupy mistrzowskiej - i zagwarantowac sobie utrzymanie .... i strach przed przypadkowymi pucharami i wyjazdem do Kazachstanu albo Azerbejdzanu ....obym sie mylil ...i niebierzmy fuksa sprzed tygodnia jako dobry p[rognostyk - bo legia nas olala ( czym sie sfrajerzyla) a Stilicowi wyszedl strzal zycia .... rownie dobrze moglismy ten mecz skonczyc na 4 dzidach w plecy

Uran235 21.03.2014 23:56

Druga linia sfrajerowała na całego. To, że przeciwnik nie jeździ na dupie nie oznacza, że można sobie dreptać. Stilić przez duża część meczu grał strasznie wysoko, Dudka z Stjepanoviciem bardzo nisko i nie było komu podjąć jakiejś odważniewjszej decyzji, wciągnąć Zawiszę w grę, żeby się nie bronił w 11 na 30 metrach od bramki. A tak było walenie głową w mur, pewnie, że momentami wyglądało efektownie, ale to nie przypadek, że właściwie nie mieliśmy okazji oddać poważnego strzału w światło bramki. My mogliśmy klepać, ale tylko do pewnego momentu.

Na plus Nalepa, który naprawdę fajnie się rozwija.

Na duży plus Burliga, bez którego nie byłoby nawet 1/10 tej gry, która była. Jako jedyny potrafił odważyć się na zagrania, które stwarzały przewagę, kiedy przeciwnik mu przeszkadzał. Cała reszta grała w takich momentach do tyłu albo wszerz. Poza tym coraz fajniej wygląda jego współpraca ze Stiliciem dobrze razem kombinują. Burliga wirtuozem nie jest, ale jak mało kto ma głowę w górze i się nie podpala - dużo rozsądnych nieoczywistych podań z jego strony.

Brożek niestety cień samego siebie. Widzew, Podbeskidzie... Jak jest problem ze zdrowiem, to może warto dać szansę Klariciowi?

!!IRIVER!! 21.03.2014 23:57

Strasznie szkoda tego wyniku. Prawdę powiedziawszy przypominają się mecze z ubiegłych sezonów na R22.. Niby gnieciemy, niby są okazje, a potem idzie jedna jebana kontra i ... bach. Po meczu. Bardzo nie podobali mi się dzisiaj obaj Brożkowie, chociaż Paweł miał przebłysk w pierwszej części po dograniu Stilicia. Słabiutki dzisiaj Donek.

Bury i Nalepa bardzo dobre występy. Chciałbym, żeby w kolejnym meczu na środku obrony zagrał Nalepa z Dudką, a Bunoza wrócił na lewą obronę. Pietia na ławkę.

Absurdalne sędziowanie Borskiego, no ale czego po tej pipce się można spodziewać?

Wojtas 22.03.2014 00:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1355326)
a czy mecz z Ruchem wygladal inaczej ????:>

Kiedys napisalem ze obawiam sie minimalizmu - czyli byleby tylko wejsc do grupy mistrzowskiej - i zagwarantowac sobie utrzymanie .... i strach przed przypadkowymi pucharami i wyjazdem do Kazachstanu albo Azerbejdzanu ....obym sie mylil ...i niebierzmy fuksa sprzed tygodnia jako dobry p[rognostyk - bo legia nas olala ( czym sie sfrajerzyla) a Stilicowi wyszedl strzal zycia .... rownie dobrze moglismy ten mecz skonczyc na 4 dzidach w plecy



Ruch przy Zawiszy to Barcelona


To nie Zawisza ten mecz wygrala tylo Wisla sfrajerzyła,jak mozna przegrac z takim zespołem ?

Powionno byc po 60 minutach 3;0 i idziemy na miasto ,a nie tak ze jeden afro robi akcje strzela a my przegrywamy bo nic nie potrafimy strzlelic .

speedfashion 22.03.2014 02:50

Moim zdaniem na plus zagrali Stjepanovic i Nalepa.

Na drugim biegunie, z wielkim bólem serca, muszę umieścić Pawła Brożka - kolejny mecz katastrofa (jeśli chodzi o to, z czego napastnika rozliczamy). Jeżeli ma tę kontuzję, to może warto dać mu trochę odpocząć.

Aha, Smuda dzisiaj/wczoraj, w przeciwieństwie do meczu z Legią, rozczarował zmianami.

St Yabol 22.03.2014 09:32

- bramki: 0 - 1
- strzały: 20 - 8
- strzały celne: 3 - 2
- strzały zablokowane: 6 - 2
- posiadanie piłki: 64% - 36%
- dośrodkowania: 34 - 5
- rzuty rożne: 14 - 1
- spalone: 0 - 3
- faule: 13 - 11
- żółte/czerwone kartki: 2/0 - 3/0

a ile celnych?

zenders 22.03.2014 09:39

Zawisza ON ,nie -ona czy to takie trudne

4karol4 22.03.2014 10:26

Ok, Zawisza MIAŁ jedną sytuację ;)

silver03 22.03.2014 10:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1355398)
- bramki: 0 - 1
- strzały: 20 - 8
- strzały celne: 3 - 2
- strzały zablokowane: 6 - 2
- posiadanie piłki: 64% - 36%
- dośrodkowania: 34 - 5
- rzuty rożne: 14 - 1
- spalone: 0 - 3
- faule: 13 - 11
- żółte/czerwone kartki: 2/0 - 3/0

a ile celnych?

Sytuacja całkiem jak za Maaskanta ;)

KrzychooR 22.03.2014 10:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1355407)
Sytuacja całkiem jak za Maaskanta ;)

Robaka nam trza ;) Ew. Piechaa...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl