![]() |
Cytat:
Czyżbyś mi nie dowierzał:D skąd ta nieufność i niewiara w to, że po stolicy może chodzić ktoś kto zamiast elki w serduchu ma Białą Gwiazdę:) |
shaggy w stolicy poznałem wielu, którzy zamiast elki w sercu mają Białą Gwiazdę... i ja się do nich również zaliczam:)
|
U mnie też w robocie (Wawa) kibice Legii wieszczą szybkie i łatwe manto spuszczone Wiśle. Mecz ze Śląskiem podbudował ich morale. A my z formą nie idziemy do góry, może być słabo...
|
po tym co zobaczylem w 4 meczach niestety nie mam zadnych zludzen ....mysle ze bedzie duzy wpi...oll , okolo 3 w plecy niestety ....chcialbym sie myslic i pierwszy odszczekac ten wpis , ale rozsadek bierze gore nad "sercem " ... nie ma zadnych realnych przeslanek zeby wywiezc z wa-wy korzystny wynik ....na szczescie pilka nozna jest nieprzywidywalna i cuda sie czasem zdarzaja - to jedyny argument
|
Łatwo nie będzie to na pewno, ale umówmy się, Legia póki co też nie zachwyca, jesienią radziła sobie znacznie lepiej. Modlę się, żeby zagrał niejaki Ondrej Duda, który w ostatnim meczu miał ładnie rozregulowany celownik.
Remis nie będzie złym wynikiem, ale zwycięstwo byłoby idealne w kontekście ewentualnej walki o mistrzostwo. Bo nie ukrywajmy, że o to właśnie walczy drużyna zajmująca drugie miejsce w lidze. Mecz może być ciekawy, ale o wiele ciekawszy byłby, gdyby trybuny nie były zamknięte. |
Cytat:
btw jak ten Duda zagra to lepiej, żeby sobie już tego celownika jeszcze nie nastawił bo może to być bolesne |
Mam jakieś dziwne przeczucie, że od kiedy Bednarz rozpoczął wojnę z kibicami Wisła będzie dołować ...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Patrząc na grę w ostatnich czterech meczach i grę Legii na Śląsku to jakiekolwiek punkty uznam za sporą niespodziankę.
Choć oczywiście w smudocuda wierzyć trzeba. No, ale to jest wiara a nie chłodna ocena sytuacji. Mamy grać z kontry, tylko zawodnicy są ociężali:-/ Gramy bez publiczności, teoretycznie lepiej. Ale to my mamy większe problemy pozasportowe. Radovic jest w gazie, ale nie będziemy stosować staromodnego plastra. Wygląda, że ogólnie szykujemy się na obronę Częstochowy. |
Nie widziałem Legii ze Śląskiem, ale na punkty i tak się nie nastawiam. Oczywiście mamy atut w postaci szczelnej defensywy z wracającym Głowackim, ale trzeba wziąć pod uwagę, że z silniejszymi rywalami zawsze najlepszą obroną jest atak - trzeba przetrzymać trochę piłkę z przodu, żeby defensywa nie była pod ciągłym naciskiem. A przy tej dyspozycji naszej pomocy i ataku, z jednym napastnikiem w kadrze i brakiem skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia, utrzymanie piłki z przodu raczej nie wchodzi w rachubę. Można mieć tylko nadzieję, że Legia zagra "na dziko" w pomocy jak to czasem ma w zwyczaju (Legia w wielu meczach tego sezonu była katastrofalna jesli idzie o przejście z ataku do obrony) i przynajmniej będziemy mogli się odgryzać z kontry.
|
będzie 0-0
|
Plus,że wraca Głowacki, minus ,że Brożek jest bez formy. O zwycięstwie nawet nie marze dlatego remis biorę w ciemno.
|
Będzie to ciężki mecz i raczej nie będzie to przez nas wygrany. Liczę, że Brożek strzeli im co najmniej 1 bramkę w końcu ma patent na ich :) Remis w Warszawie będzie bardzo dobrym wynikiem.
|
Cytat:
Co do meczu, liczę na lepszą organizację gry niż w meczu z Ruchem i to, że Paweł Brożek przestanie kombinować, bawić się w króla asyst itp tylko zacznie robić to, co lubimy najbardziej - ładować bramki. |
Hehe, a ja optymistycznie.
Jak przegramy to się nic nie stanie. Raczej faworytami nie jesteśmy. A wtedy właśnie gramy dobrze. Legia nie będzie grała z kontry, tylko zagra otwartą piłkę, będzie z przodu więcej luzu - a wtedy gramy dobrze :) Wiem, że Legia jest mocna, ale mamy szanse coś ugrać w tym meczu :) Trzymam kciuki za naszych. Może Brożek po golu w sparingu wreszcie się odblokuje. |
Jedna sytuacja pod bramką ruchu z Brożkiem w roli głównej dośrodkowanie Semira i piłka przy bramce z prawej strony ląduje pod nogami Pawła a on rozgląda się wokół jak by tej piłki nie widział , całym szacunkiem ale taką akcje by na orliku wykorzystali amatorzy , nie mam do Pawła nic bo to bardzo dobry napastnik jak strzeli 1 gola tak był jego 1 gol w meczu z lechem gdzie karnego walnoł to potem zaczoł strzelać na maxa , tylko matrwi mnie dlaczego tak jest , a co do meczu to mam nadzieję że hmm no że wywieziemy jakieś punty ale patrząć z innej strony to nasza liga jest taka fajna i ciekawa że możemy z legią zagrać najlepszy mecz na wyjezdzie w tym sezonie i wygrać . DOPÓKI PIŁKA W GRZE WSZYSTKO JEST MOŻLIWE. z ruchem to na boisku mieliśmy lepszą 11 niż z ruchem a jednak...
Odliczam czas do jutra do 13:00 |
Właśnie wybudziłem się ze snu, w którym co ciekawe sprawdzałem stronę livesports i widniało tam, że będzie 3-3 i zacznie się oczywiście od prowadzenia po golu Brożka w 1 połowie. W drugiej Stilic i Garguła, a kto dla L nie spojrzałem, ale to dopiero pod koniec meczu 2 gole dla nich padły. No coz, ale bardziej się zapowiada to na 0-0.
|
za Chrapka (ewentualnie) Sarki czy Nalepa ?
Smuda wsadzi Nalepę .... |
Cytat:
|
Cytat:
Secundo: Hmmmm... W Warszawie, chyba właśnie Rado, który jest w bardzo dobrej formie oraz Sa, który musi w końcu zaliczyć premierowe trafienie, są wymieniani jako najbardziej prawdopodobni strzelcy w tym meczu. W każdym razie ważny mecz. Ale czy o mistrza? No ni chvja. Mecze w tej rundzie tak naprawdę nic nie znaczą. Po podziale punktów wszystko można odrobić i wszystko można stracić. Decydujące to będą mecze w rundzie mistrzowskiej. |
Cytat:
|
|
Brożek w beznadziejnej formie, więc będzie dupa. Może niech na napastniku zagra, hmmm. kto? Szewczyk, Klarić?
|
Wydaje się, że punkt będzie tu szczytem marzeń. Oby L zagrała równie skutecznie jak ze Śląskiem...:)
|
Zagrac jak z Gornikiem w Zabrzu tylko wtedy jest szansa na dobry rezultat. Oby tylko sedzia nie robił sobie jaj jak to było w tamtym meczu a jest o co sie martwic w koncu arbiter z okregu mazowieckiego. I pasowałoby gdyby sie Brozek odblokował w koncu lubi strzelac Legii jak nikt inny
|
Mecz ślepego z kulawym.... też mi hit. Legia to jedyny klub w Polsce, który ma piłkarzy na ławce rezerwowych ... a jako, że liga jest tak słaba jak nigdy to posiadanie rezerwowych wystarczy, żeby w miarę spokojnie zmierzać po kolejny tytuł a potem przegrać z marną Steauą... No i Wisła, wciąż liżąca rany po bardzo kosztownych "sukcesach" w Lidze Europejskiej za Maaskanta. Ogólnie mecz bez kibiców, bez większego znaczenia (mecz o 1,5pkt, wtf?), bez historii... nawet pogoda się "zgrywa" z tym "Świętem" przypominającym raczej pogrzeb polskiej piłki klubowej, w której nic nikomu od lat tak naprawdę się nie udało. Bo który klub tak naprawdę w ostatnim czasie może czuć się wygrany? Dziś na Łazienkowskiej zobaczymy przykre podsumowanie obrazu nędzy i żałości, czego nie zmienią w żaden sposób ładne opakowania w postaci wymuskanych stadionów, nadpobudliwych komentatorów i transmisji w HD z kilkunastu kamer.
0:0 |
3-0 dla L. Jeszcze Chrapka nie ma to już nie ma nadziei.
|
Cytat:
to jakie spotkanie można uznać nie za starcie ślepego z kulawym? |
Ciągłe pojawiają się tu sugestie ze pobyt holendrów w Wiśle to katastrofa finansowa .Ludzie nie dajcie się OGŁUPIAĆ to zwykła propaganda .............................Na zasadzie jeśli 100 razy powtórzysz kłamstwo stanie się PRAWDA .Dzisiejszy mecz jest kompletnie bez znaczenia ,jeśli wygra Legia mimo ze maja trenera ,ze tak go nazwie nic ale to nic kapletnie pozytywnego z tego dla nich niewynikła .
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl