Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24 kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, 28 lutego, piątek 20:30. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9238)

buczo1985 27.02.2014 20:42

Ale to z międzylądowaniem w stolicy czy bezpośrednio?
Fajną fuchę masz, przy okazji zapytam nie potrzebujecie tam rąk do pracy? :D

dulli78 27.02.2014 21:28

Uważam, że nawet punkt zdobyty w Gdańsku to będzie niezły wynik. Lechia jest bardzo dobrze przygotowana do rundy wiiosennej, co pokazał mecz w Bydgoszczy - a z świetną Pogonią też zagrali nieźle i wynik mógł być równie dobrze 3 : 2 zamiast 2 : 3. Patryk Tuszyński w życiowej formie - 5 bramek w dwóch meczach! Dodatkowo nowi, ciekawi zawodnicy - z Zawiszą bardzo dobrze zagrał lewy obrońca Levković, a w meczu z nami może już zadebiutować 3 krotny reprezentant Bośni i Hercegowiny, ofensywny pomocnik Stojan Vranjes.

Adenalix 27.02.2014 21:59

Brak napadziora bo Brozio kontuzja. Zakładam, że wyjdziemy bez nominalnego napastnika (nie wejdzie Szewczyk) i zagramy: Misiek-Dudka, Głowa, Buni, Pietia-Ostoja, Chrapek, Guła, Semir, Sarki - Guerrier W tej konfiguracji praktycznie nie mamy wartościowych zmienników, a koło 75 minuty będzie kryzys fizyczny. Kto wejdzie i to pociągnie? Burdeński? Nalepa? Kamiński? Szewczykk? Dlatego trzeba zagrać spokojnie i szanować remis, nie za wszelką cenę się odsłaniać. Lechia musi ten mecz wygrać żeby piąć się w górę. Lechia gra, dobrą, odważną, ale nieco chaotyczną piłkę.Jest w tym sporo fantazji, ale brak konsekwencji. Uważam, że stać Wisełkę na zwycięstwo, trzeba tylko dużo rozwagi i konsekwencji w obronie. Trzeba grać z kontry, bo to naprawdę umiemy.

Co do strony kibicowskiej, mam nadzieję, że niebiesko-biało-czerwony pociąg wyjeżdża do naszych Braci. Życzę im dobrego meczu i zdrowia.

El'kabat 27.02.2014 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1350798)
Brak napadziora bo Brozio kontuzja. Zakładam, że wyjdziemy bez nominalnego napastnika (nie wejdzie Szewczyk) i zagramy: Misiek-Dudka, Głowa, Buni, Pietia-Ostoja, Chrapek, Guła, Semir, Sarki - Guerrier

Smuda dzisiaj mówi na konferencji "Na dzień dzisiejszy wygląda na to, że zagra, ale mamy jeszcze jeden dzień i zobaczymy, czy rzeczywiście będzie tak jak myślę." . Jesteś jakimś wizjonerem,czy masz lepsze info niż od Franza z dziś żeby stwierdzić,że Brozio nie zagra ? Rozumiem,że to co on mówi to można brać z dużym dystansem,ale bez przesady.

Fakt faktem,że Paweł to kluczowa postać i zrobią wszystko,żeby go postawić na nogi,włącznie pewnie z blokadą.

Ciężki mecz się zapowiada,ale o dziwo spokojny jestem o wynik ;)

wislak2214 27.02.2014 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dulli78 (Post 1350789)
Uważam, że nawet punkt zdobyty w Gdańsku to będzie niezły wynik. Lechia jest bardzo dobrze przygotowana do rundy wiiosennej, co pokazał mecz w Bydgoszczy - a z świetną Pogonią też zagrali nieźle i wynik mógł być równie dobrze 3 : 2 zamiast 2 : 3. Patryk Tuszyński w życiowej formie - 5 bramek w dwóch meczach! Dodatkowo nowi, ciekawi zawodnicy - z Zawiszą bardzo dobrze zagrał lewy obrońca Levković, a w meczu z nami może już zadebiutować 3 krotny reprezentant Bośni i Hercegowiny, ofensywny pomocnik Stojan Vranjes.

W Bydgoszczy dobrze? oglądałeś mecz? trzy strzały trzy brami i to tyle ... nawet kibice Lechi piszą , że nie wiadomo czego sie po drużynie spodziewać...

Uran235 27.02.2014 22:52

Trochę niepokoi mnie perspektywa wystawienia Dudki na prawej obronie. Gość nie jest zgrany z drużyną, zawsze był troszkę zbyt klocowaty na bok obrony, a w dodatku ma trochę zaległości treningowych. Dużo znaków zapytania przy tym nazwisku, a że na wyjazdach punkty zapewnia nam przede wszystkim defensywa i jakoś nie widzę, żeby miało się to prędko odmienić, to korzystny wynik też stoi pod znakiem zapytania. Znów każde zwycięstwo biorę w ciemno, a i remisem pewnie nie wzgardzę.

buczo1985 28.02.2014 00:20

Remis nie będzie zły. Byle nie wtopić...

wanciak86 28.02.2014 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 1350772)
Ale to z międzylądowaniem w stolicy czy bezpośrednio?
Fajną fuchę masz, przy okazji zapytam nie potrzebujecie tam rąk do pracy? :D


bezpośrednio ;) eurolotem, a wkrótce i Ryanairem :) tym drugim będzie to rewelacyjna opcja, bo na wyjazd będzie można dotrzeć w godzinę za cenę praktycznie taką jak w PKP :)

Adenalix 28.02.2014 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1350807)
Fakt faktem,że Paweł to kluczowa postać i zrobią wszystko,żeby go postawić na nogi,włącznie pewnie z blokadą

Myślę, że nikt nie zaryzykuje zdrowia Pawła i blokady bo to pewne pogłębienie się kontuzji. Bardziej Paweł moim zdaniem wystąpi w roli takiej jak Guła w Derbach jeśli nie uda się go postawić na nogi. Przed nami wiele spotkań więc dajmy sobie spokój z blokadą bólu.

kristos 28.02.2014 13:59

W Gdańsku o punkty będzie trudno ,więc nawet z remisu będę się cieszył.
Jednak przydałoby się potwierdzenie ,że zaczynamy coś grać na wyjazdach w postaci zwycięstwa.

hoper 28.02.2014 17:16

Mamy najlepszą obronę w lidze, więc jeśli przód da radę (oby z Pawłem) to nie ma wyjścia i wracamy z 3 punktami.

s1mone 28.02.2014 20:06

Mnie interesuje jak zwykle TYLKO zwycięstwo.

Jak mają zremisować to już nawet mogą przerżnąć.

TYLKO 3 PUNKTY.

JAZDA JAZDA JAZDA

Adenalix 28.02.2014 20:08

Na ławce rezerwowych widzę skład węgla i papy. W ogóle 17 stka meczowa jest jak podane. I jedna niepokojąca informacja. "Daniel Klaric nie może wystąpić bo nie udało się go zarejestrować. I nie wiadomo czy się uda" -> za relacją na żywo naszej stronki.

Naprzód Wisełko!

AntyMod 28.02.2014 21:00

Mam nadzieje ze Arek zlapie dzis zolta kartke

Proximus 28.02.2014 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1351027)
Mam nadzieje ze Arek zlapie dzis zolta kartke

Przed wypożyczeniem Fryca miało by to sens. Z Ruchem zagrali by Fryc-Dudka-Bunoza-Brożek.
A teraz? Z całym szacunkiem ale w meczu z, mimo wszystko, jedną z lepszych drużyn naszej kopanej wolałbym nie wystawiać Nalepy..

El'kabat 28.02.2014 21:26

Kopanina jak s....ysyn póki co,kto strzeli ten wygra.

Patryko 28.02.2014 21:26

W pierwszej połowie niestety znowu pokaz siatkonogi i dzidy do przodu. Mam nadzieję, że w drugiej połowie uda im się wymienić kilka szybkich podań po ziemi...

mitmichael 28.02.2014 21:34

Dzicz i tyle moze 2 połowa bedzie lepsza - ale przynajmniej na wyjazdach sa strzały celne co w rundzie jesiennej zdarzało sie nie czesto

AntyMod 28.02.2014 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proximus (Post 1351030)
Przed wypożyczeniem Fryca miało by to sens. Z Ruchem zagrali by Fryc-Dudka-Bunoza-Brożek.
A teraz? Z całym szacunkiem ale w meczu z, mimo wszystko, jedną z lepszych drużyn naszej kopanej wolałbym nie wystawiać Nalepy..


Przy takiej nedzy jaka teraz widzimy - to wole eksperyment z jakims Ruchem na R22 niz wyjazd po wpi...ol do Wa-wy bez Arka

Adenalix 28.02.2014 21:59

Lechia zaczyna wygrywać agresją. Na tym kartoflisku nie da się grać piłką więc mecz wygląda jak spotkanie dwóch solidnych ekip VI ligi.My lubimy grać p"po krakowsku" czyli milion podać i solidne budowanie akcji. A tutaj jest przekątna na chorągiewkę, kick and rush. Wisa może to wygrać, ale w 70 minucie stwierdzam, że absolutnie każdy wynik jest możliwy. Dla mnie mecz na 0-0 albo 1-0 w którąkolwiek stronę.

Patryko 28.02.2014 22:24

Mecz, który zostanie zapamiętany z tego, że się odbył. Obie drużyny zagrały bez ładu i składu, zero pomysłu na grę, bardziej to przypominało zawody w konkurencji "kto dłużej utrzyma piłkę w powietrzu", a to wszystko na nawierzchni sprowadzonej zdaje się z Łeby.
Jedynymi plusami tego spotkania są: punkt przywieziony z wyjazdu i żółta kartka dla Arka.

Uran235 28.02.2014 22:26

Takie mecze można oglądać aż do znudzenia... Czyli gdzieś tak do 15 minuty, nie dłużej.

DysoN 28.02.2014 22:27

To była nędza straszna, jak kiedys za Liczki czy pozniej za Kulawika. Wygladalo jakby technike pilkarze zostawili w szatni. Te dlugie niecelne podania doprowadzaly mnie do szału.
Na plus jedynie kibice.

rafkur 28.02.2014 22:27

Po oglądnięciu tego meczu zacytuję klasyka: jestem zajebany. Zmęczyłem się oglądaniem tej kopaniny jakbym sam biegał 90 min. Pomijając pomysł na grę obu ekip to ciągle nie znam odpowiedzi na jedno pytanie: kto dopuszcza takie pastwisko do rozgrywania meczów? Na tym się nie da grać. No chyba, że jest to pomysł Lechii na gromadzenie punktów na własnym boisku z mocniejszymi zespołami.

TymonPRO 28.02.2014 22:28

Mecz się odbył

...

murawa -Champions League

mitmichael 28.02.2014 22:28

Mecz niby słaby ale okazje były nie jest zle 7 punktow na 3 mecze w tym 2 wyjazdowe progress wzgledem jesieni jest widoczny tylko co sie do diaska stalo z Pawłem Brozkiem tragedia to juz nie jest ten sam zawodnik co po połowie sezonu to co było widac na turbokozaku w C+ akurat potwierdza na bosku skutecznosc zawodzi. Moze to przez to, ze nadal nie ma konkurenta w składzie i za pewnie sie czuje? nie wiem Franc ma rozkmine nad nim a teraz czekamy na Ruch i kolejne 3 punkty na R22. Tylko ciekawe kto zastapi Głowe Dudka? a wtedy ciekawe kto na prawa obrone czyli kolejny temat to rozstrzasania przez Smude - jeszcze zle wyjdziemy na wypozyczaniu wszystkich obroncow jakich mamy

brylant17 28.02.2014 22:29

Mecz TRAGEDIA zęby bolą od oglądania,ale chociaż nie przegrywamy, jak na razie na wyjeździe.DG wie co to jest komunikacja ? chyba nie

4karol4 28.02.2014 22:31

Bieda z nędzą. Słaby mecz z obydwu stron. jednak punkt zdobyty na wyjeździe, w dodatku w takim kartoflisku, musi cieszyć. wróciliśmy do starego, dobrego 0-0 :) Widać, że nasi w drugiej połowie opadli z sił. Lechia była szybsza, wyprzedzała ich, szybciej zgarniała drugie piłki. Jak z takiego meczu chce się wynieść 3 punkty to trzeba trafić co się nadarzy. Dzisiaj tego zabrakło i mamy remis, który z przebiegu meczu nie jest zły. W zeszłej kolejce odskoczyliśmy goniącym nam drużynom, teraz to pewnie się odwróci bo oni graja ze słabszymi rywalami. Teraz czeka nas arcyważny mecz z ruchem o obronę 2 miejsca.

picasso 28.02.2014 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1351046)
Mecz TRAGEDIA zęby bolą od oglądania,ale chociaż nie przegrywamy, jak na razie na wyjeździe.DG wie co to jest komunikacja ? chyba nie

a po co mu wiedzieć co to komunikacja?samochód ma pewnie

Wislak35 28.02.2014 22:33

Dawno nie ogladałem takiego meczu.... i jeszcze sobie samolotem wracaja do Krakowa ...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl