Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Żyjemy oszczędnie - piszemy o promocjach! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9204)

MatMario 10.02.2014 14:55

Albo drukujemy albo możesz sobie pdf ściągnąć na telefon i pokazujesz w KFC na ekranie co chcesz.

wiślak 86 10.02.2014 17:57

https://pl.betclic.com/content.aspx?...e=spo_cashback

jak komuś się chce czytac regulamin to niech powie czy sa jakieś gwiazdki bo na razie wygląda że nie ma i jest to promocja podobna do tego stsu.

Marcin_fan 10.02.2014 18:24

http://www.intersport.pl/
Jeśli chcecie kupić kurtke na narty czy deske to teraz jest dobra okazja.

pzkwr 10.02.2014 18:39

Jeśli macie rodzinę lub znajomych w Stanach, to polecam kupno jeansów Levisa w ich sklepie internetowym. U nas kosztują 200-300 PLN a na levis.com zapłaciłem za takie same 20- 30 USD (czyli jakieś 4 razy mniej). Problemem jest jedynie, że wysyłają tylko na teren USA - stąd też trzeba mieć rodzinę, która to prześle dalej do Polski. Jako ciekawostkę dodam, że kurierzy w Stanach nie doręczają osobiście, tylko zostawiają np. pod drzwiami domu (taką miałem informację na stronie).

R33 10.02.2014 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1348086)
https://pl.betclic.com/content.aspx?...e=spo_cashback

jak komuś się chce czytac regulamin to niech powie czy sa jakieś gwiazdki bo na razie wygląda że nie ma i jest to promocja podobna do tego stsu.

Promocja działa (i tutaj i w Expekcie). Tylko chyba w obu bukmacherach musi być zdarzenie 3-drogowe (czyli np. wynik meczu typ 1x2) oraz wpłata musi być z konta bankowego (nie może być przelewów z portfeli internetowych). Po prostu wpłacasz 200 zł. (w Expekcie jest chyba 222), obstawiasz jakiś mecz i jak nie wejdzie to dają zwrot. Najlepiej przed obstawianiem zapytać się na czacie czy dany zakład kwalifikuje się do promocji.

wiślak 86 10.02.2014 20:06

tylko w expekcie trzeba obrócić wpłata jeden raz po 1,5 a w betclicu nie

R33 10.02.2014 22:25

A to widzę, że od lutego zmienili.

wiślak 86 12.02.2014 17:56

Czy ktoś zna w miarę tanie kino w Krakowie? Kiedyś pod baranami były bilety po 6 zł czy w ARSie po 5zet. jest może w jakimś mniejszym kinie jakaś promocja?

Ewentualnie teatr tak do 15-20zł?

Krav 12.02.2014 18:00

Pod Baranami po 11,9 w pon, w Arsie po 13 (też pon), środy z orange w Cinema - 14 zł (mowa o normalnych biletach). Taniej nie da rady. Do teatru w miarę niedrogie bilety są do Teatru Starego

MatMario 25.02.2014 11:12

http://www.groupon.pl/oferty/warszaw...ska-1/34939758

Kody obniżające abonament Orange o 30% znów dostępne.

Więc jeśli komuś kończy się umowa to polecam!

Arkas 25.02.2014 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1348356)
Czy ktoś zna w miarę tanie kino w Krakowie? Kiedyś pod baranami były bilety po 6 zł czy w ARSie po 5zet. jest może w jakimś mniejszym kinie jakaś promocja?

Ewentualnie teatr tak do 15-20zł?

Nowy teatr HOTHAUS: http://www.teatrhothaus.pl/, bilety właśnie po 20 zł.

kuba.j.g. 01.03.2014 03:04

Jezeli mieszakcie w Wielkiej brytani i macie karte COSTCO, to swietne kurtki dla dziewczynek 6-9 lat maja...puchowe, z kapturem, w niebieskiem i rózowym (a jakże) kolorże za 7 funtów sztuka. Maja też meskie i damskie puchowe bezrekawniki, bardzo lekkie (podobno taka jakas moda jest teraz) po ok 15 funtów za sztuke...generalnie fajny sklep

enzo 01.03.2014 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1350322)
http://www.groupon.pl/oferty/warszaw...ska-1/34939758

Kody obniżające abonament Orange o 30% znów dostępne.

Więc jeśli komuś kończy się umowa to polecam!

Często taka promocja na Grouponie jest? Pytam, bo w zasadzie w ogóle nie korzystam, ani też nie przeglądam tego serwisu. A napisałeś, że kody są "znów dostępne", więc to pewnie powtarzalna promocja.

Póki co jestem jeszcze związany umową z konkurencją. Natomiast oferty po odjęciu tych 30% w "Orenż", stają się naprawdę atrakcyjne - nawet dla nowych klientów. I, o ile oczywiście, taka akcja będzie powtarzana, chętnie bym się przeniósł do pomarańczowych.

MatMario 01.03.2014 12:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez enzo (Post 1351112)
Często taka promocja na Grouponie jest? Pytam, bo w zasadzie w ogóle nie korzystam, ani też nie przeglądam tego serwisu. A napisałeś, że kody są "znów dostępne", więc to pewnie powtarzalna promocja.

Póki co jestem jeszcze związany umową z konkurencją. Natomiast oferty po odjęciu tych 30% w "Orenż", stają się naprawdę atrakcyjne - nawet dla nowych klientów. I, o ile oczywiście, taka akcja będzie powtarzana, chętnie bym się przeniósł do pomarańczowych.

Od poczatku roku kody znizkowe sa 3 raz, dwa razy byly 30% na 24 msc raz 50% przez 12 msc.

Zmieniaja sie serwisy, gruper, citydeal itd ale ogolnie sa do dostania.

adam_09 01.03.2014 13:04

Ja właśnie kupiłem ten kod, zobaczymy czy zadziała :)

LuKaS TSW 25.03.2014 11:14

Dla lubiących podróżować, dość ciekawą propozycję oferuje intercity:
29 marca rusza „Weekendowa Biletomania”. PKP Intercity zaoferuje swoim klientom milion biletów w niskich cenach. Bez względu na odległość za przejazd pociągiem TLK pasażer zapłaci 29, a za podróż Expressem InterCity 49 zł. Oferta będzie dostępna wyłącznie internecie.

http://kurierkolejowy.eu/aktualnosci...Intercity.html

gypsy 29.03.2014 09:51

W McDonalds'ie trwa promocja - codziennie rano do godz. 10:30 (w weekendy do 11:00) można zamówić dowolną małą kawę ZA DARMO.

http://www.mcdonalds.pl/poczestuj-sie-kawa/

MatMario 29.03.2014 14:35

Jako ze sobota to moze sie komus przydac.

Jezdzimy za darmo taksowkami.

Sciagamy aplikacje itaxi na iphona albo androida.

Na stronie itaxi.pl/free dajecie swojego maila na ktorego otrzymujecie kod.

Odpalacie aplikacje, ustawiacie nr telefonu, imie nazwisko.

W menu w zakladce kody promocyjne wklepujecie kod z maila. Dajecie zweryfikuj, wyskakuje info ze kod poprawny.

Zamawiacie takse, pierwsze 15 zl macie zaplacone, jak przkroczycie to doplacacie roznice. Jak kurs do 15 zl nie placicie nic.

Macie 45 zl, wiec mozecie jechac 3 razy. Za kazdym razem powttorzcie kroki z wklepaniem kodu i daniem kliku na zweryfikuj a pozniej zamawiajcie taksowke.

Proponuje brac z aplikacji taksowki z sieci taksowkarskich a nie tych niezrzeszonych bo w nocy maja jakies chore stawki.

wisełka2014 31.03.2014 06:33

Z tym Mc Donaldem to jak jest? Trzeba coś zamówić i dodają Ci kawkę?

Krav 31.03.2014 08:14

nic nie musisz zamawiać, przychodzisz, mówisz, że chcesz tylko kawę (czarna, biała, cappucino) małą i masz kawe za free. Jeszcze przez ten tydzień (do soboty), obowiązuje w tygodniu do 10 30 i w sob do 11. Działa na bank bo zawsze przed pracą rano chodzę ;)

wisełka2014 01.04.2014 07:27

spoko, w takim razie koniecznie zaglądnę :P

MatMario 24.04.2014 15:04

Na gruponie znów dostepne kody do Orange.

http://www.groupon.pl/oferty/krakow/...ska-3/37983820

Jeśli ktoś potrzbuje nowy abonamnet lub przedłużyć obecną umowę to dobra oferta.

adam_09 24.04.2014 17:27

Kupiłem drugi raz kod do Orange, mam nadzieję, że teraz nie zaśpię i go wykorzystam.

MatMario 24.04.2014 21:39

W ciagu 10 dni zawsze go mozesz zwrocic.

adam_09 08.05.2014 23:00

Zamówienie złożone, abonament jaki wybrałem to Multi II za 62 zł ( po rabacie ) który oferuje nielimitowane rozmowy/sms/mms do wszystkich sieci, 2 GB Internetu, Nawigację i 400 minut w roamingu w UE. Do tego telefon LG L90 za 1 zł.

MatMario 09.05.2014 14:58

Nowy kupon, za darmo do pobrania ze strony Orange. Niestety obniża tylko o 20%

http://oferty.orange.pl/promocje/naj...FbMftAodgggAzA

Dzimi 14.05.2014 10:35

Jest tutaj ktoś kto ‘kurzy fajki’? Od pewnego czasu są w Krakowie punkty z tytoniem i maszynami do nabijania gilz tytoniowych firmy taniepapierosy.com.pl. Kupujesz tytoń, wrzucasz do maszyny i cała paczka papierosów zamyka się w kwocie 5-6zł, a to jest połowa taniej niż w sklepie. W Krakowie stoi kilka takich maszyn. M1 przy al. Pokoju, os. Piastów w Hucie, Carrefour na Witosa na Kurdwanowie.

julo 15.05.2014 16:06

Ponownie do wyciągnięcia z Getin Banku łatwa kasa - 300zł. Proste warunki promocji.
Ja już mam konto dla kierowców i nie wiem czy mogę skorzystać ale jutro lece na żone zakładać konto.

http://www.jakoszczedzic.pl/2014/05/...li-do-300.html

kermit06 15.05.2014 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1356236)
Jako ze sobota to moze sie komus przydac.

Jezdzimy za darmo taksowkami.

Sciagamy aplikacje itaxi na iphona albo androida.

Na stronie itaxi.pl/free dajecie swojego maila na ktorego otrzymujecie kod.

Odpalacie aplikacje, ustawiacie nr telefonu, imie nazwisko.

W menu w zakladce kody promocyjne wklepujecie kod z maila. Dajecie zweryfikuj, wyskakuje info ze kod poprawny.

Zamawiacie takse, pierwsze 15 zl macie zaplacone, jak przkroczycie to doplacacie roznice. Jak kurs do 15 zl nie placicie nic.

Macie 45 zl, wiec mozecie jechac 3 razy. Za kazdym razem powttorzcie kroki z wklepaniem kodu i daniem kliku na zweryfikuj a pozniej zamawiajcie taksowke.

Proponuje brac z aplikacji taksowki z sieci taksowkarskich a nie tych niezrzeszonych bo w nocy maja jakies chore stawki.

czy ta korporacja istnieje również we Wrocławiu?

MatMario 15.05.2014 22:41

Tak, sa tez taksowki we Wroclawiu


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl