![]() |
Albo drukujemy albo możesz sobie pdf ściągnąć na telefon i pokazujesz w KFC na ekranie co chcesz.
|
https://pl.betclic.com/content.aspx?...e=spo_cashback
jak komuś się chce czytac regulamin to niech powie czy sa jakieś gwiazdki bo na razie wygląda że nie ma i jest to promocja podobna do tego stsu. |
http://www.intersport.pl/
Jeśli chcecie kupić kurtke na narty czy deske to teraz jest dobra okazja. |
Jeśli macie rodzinę lub znajomych w Stanach, to polecam kupno jeansów Levisa w ich sklepie internetowym. U nas kosztują 200-300 PLN a na levis.com zapłaciłem za takie same 20- 30 USD (czyli jakieś 4 razy mniej). Problemem jest jedynie, że wysyłają tylko na teren USA - stąd też trzeba mieć rodzinę, która to prześle dalej do Polski. Jako ciekawostkę dodam, że kurierzy w Stanach nie doręczają osobiście, tylko zostawiają np. pod drzwiami domu (taką miałem informację na stronie).
|
Cytat:
|
tylko w expekcie trzeba obrócić wpłata jeden raz po 1,5 a w betclicu nie
|
A to widzę, że od lutego zmienili.
|
Czy ktoś zna w miarę tanie kino w Krakowie? Kiedyś pod baranami były bilety po 6 zł czy w ARSie po 5zet. jest może w jakimś mniejszym kinie jakaś promocja?
Ewentualnie teatr tak do 15-20zł? |
Pod Baranami po 11,9 w pon, w Arsie po 13 (też pon), środy z orange w Cinema - 14 zł (mowa o normalnych biletach). Taniej nie da rady. Do teatru w miarę niedrogie bilety są do Teatru Starego
|
http://www.groupon.pl/oferty/warszaw...ska-1/34939758
Kody obniżające abonament Orange o 30% znów dostępne. Więc jeśli komuś kończy się umowa to polecam! |
Cytat:
|
Jezeli mieszakcie w Wielkiej brytani i macie karte COSTCO, to swietne kurtki dla dziewczynek 6-9 lat maja...puchowe, z kapturem, w niebieskiem i rózowym (a jakże) kolorże za 7 funtów sztuka. Maja też meskie i damskie puchowe bezrekawniki, bardzo lekkie (podobno taka jakas moda jest teraz) po ok 15 funtów za sztuke...generalnie fajny sklep
|
Cytat:
Póki co jestem jeszcze związany umową z konkurencją. Natomiast oferty po odjęciu tych 30% w "Orenż", stają się naprawdę atrakcyjne - nawet dla nowych klientów. I, o ile oczywiście, taka akcja będzie powtarzana, chętnie bym się przeniósł do pomarańczowych. |
Cytat:
Zmieniaja sie serwisy, gruper, citydeal itd ale ogolnie sa do dostania. |
Ja właśnie kupiłem ten kod, zobaczymy czy zadziała :)
|
Dla lubiących podróżować, dość ciekawą propozycję oferuje intercity:
29 marca rusza „Weekendowa Biletomania”. PKP Intercity zaoferuje swoim klientom milion biletów w niskich cenach. Bez względu na odległość za przejazd pociągiem TLK pasażer zapłaci 29, a za podróż Expressem InterCity 49 zł. Oferta będzie dostępna wyłącznie internecie. http://kurierkolejowy.eu/aktualnosci...Intercity.html |
W McDonalds'ie trwa promocja - codziennie rano do godz. 10:30 (w weekendy do 11:00) można zamówić dowolną małą kawę ZA DARMO.
http://www.mcdonalds.pl/poczestuj-sie-kawa/ |
Jako ze sobota to moze sie komus przydac.
Jezdzimy za darmo taksowkami. Sciagamy aplikacje itaxi na iphona albo androida. Na stronie itaxi.pl/free dajecie swojego maila na ktorego otrzymujecie kod. Odpalacie aplikacje, ustawiacie nr telefonu, imie nazwisko. W menu w zakladce kody promocyjne wklepujecie kod z maila. Dajecie zweryfikuj, wyskakuje info ze kod poprawny. Zamawiacie takse, pierwsze 15 zl macie zaplacone, jak przkroczycie to doplacacie roznice. Jak kurs do 15 zl nie placicie nic. Macie 45 zl, wiec mozecie jechac 3 razy. Za kazdym razem powttorzcie kroki z wklepaniem kodu i daniem kliku na zweryfikuj a pozniej zamawiajcie taksowke. Proponuje brac z aplikacji taksowki z sieci taksowkarskich a nie tych niezrzeszonych bo w nocy maja jakies chore stawki. |
Z tym Mc Donaldem to jak jest? Trzeba coś zamówić i dodają Ci kawkę?
|
nic nie musisz zamawiać, przychodzisz, mówisz, że chcesz tylko kawę (czarna, biała, cappucino) małą i masz kawe za free. Jeszcze przez ten tydzień (do soboty), obowiązuje w tygodniu do 10 30 i w sob do 11. Działa na bank bo zawsze przed pracą rano chodzę ;)
|
spoko, w takim razie koniecznie zaglądnę :P
|
Na gruponie znów dostepne kody do Orange.
http://www.groupon.pl/oferty/krakow/...ska-3/37983820 Jeśli ktoś potrzbuje nowy abonamnet lub przedłużyć obecną umowę to dobra oferta. |
Kupiłem drugi raz kod do Orange, mam nadzieję, że teraz nie zaśpię i go wykorzystam.
|
W ciagu 10 dni zawsze go mozesz zwrocic.
|
Zamówienie złożone, abonament jaki wybrałem to Multi II za 62 zł ( po rabacie ) który oferuje nielimitowane rozmowy/sms/mms do wszystkich sieci, 2 GB Internetu, Nawigację i 400 minut w roamingu w UE. Do tego telefon LG L90 za 1 zł.
|
Nowy kupon, za darmo do pobrania ze strony Orange. Niestety obniża tylko o 20%
http://oferty.orange.pl/promocje/naj...FbMftAodgggAzA |
Jest tutaj ktoś kto ‘kurzy fajki’? Od pewnego czasu są w Krakowie punkty z tytoniem i maszynami do nabijania gilz tytoniowych firmy taniepapierosy.com.pl. Kupujesz tytoń, wrzucasz do maszyny i cała paczka papierosów zamyka się w kwocie 5-6zł, a to jest połowa taniej niż w sklepie. W Krakowie stoi kilka takich maszyn. M1 przy al. Pokoju, os. Piastów w Hucie, Carrefour na Witosa na Kurdwanowie.
|
Ponownie do wyciągnięcia z Getin Banku łatwa kasa - 300zł. Proste warunki promocji.
Ja już mam konto dla kierowców i nie wiem czy mogę skorzystać ale jutro lece na żone zakładać konto. http://www.jakoszczedzic.pl/2014/05/...li-do-300.html |
Cytat:
|
Tak, sa tez taksowki we Wroclawiu
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl