![]() |
No to podsumowanie "chyba" gotowe
Tradycja tradycją - mało osób wzięło udział ale wyniki "must sein" :) ================================================== ====== Najlepszy forumowicz: WISŁAZWE 10 głosów Kocur 8 głosów LuKaS TSW 4 głosy fialo 3 głosy gigant 3 głosy RoS 3 głosy Jędrek76 2 głosy FraMat 2 głosy wiesniak84 2 głosy Padre1906 2 głosy Irman Jaroo1 Elefant piter116 rw88 Gwiaździsty matmario MałyTSW serek c2 1 głos Miss forum: alterego 7 głosów gypsy 6 głosów Ela 3 głosy Kibicka 3 głosy AniaD303 ŻMIJKA patrycja tiramisu MalyTSW 1 głos Innowierca: kreseq 15 głosów emj10 7 głosów 0 22 2 głosy ToTylkoJa 2 głosy Mila 1 głos Legioniści za całokształ Żartowniś: gigant 12 głosów wieśniak84 6 głosów LuKaS TSW 4 głosy BógTrybun 2 głosy Padre1906 2 głosy pysio 2 głosy Kocur Gwiaździsty Drozd Bobek90 Szpen dariook MałyTSW El'kabat 1 głos Najmądrzejsze posty: serek.c2 7 głosów fialo 6 głosów WISŁAZWE 5 głosów szproston 4 głosy Bóg Trybun 3 głosy Kocur 3 głosy JEDREK76 2 głosy fanfan 2 głosy wolfy 2 głosy jaroo1 R33 Elefant piter116 rw88 MatMario picasso gypsy domin_czyzyny spartan arth_ur arti LukasTSW arked Arapaho Mareq BBudowniczy ogryzek kristos Wit.Ek 1 głos Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): MałyTSW 9 głosów Pan_Wątrobian adam_09 Valandil Miśkiewicz 1 głos Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): fialo 2 głosy dulli78 19sebawro06 Mario Nh 1 głos Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): 7kotów 5 głosów orzeu 3 głosy BBudowniczy 2 głosy Ela 2 głosy 1q2 2 głosy dorotja pan premier gigant Tomo kiqt picasso WiślakMyślenice usiu wormal guldarek mic Wiślak68 wienek OlTSchool 1 głos Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Drozd 3 głosy pysio 3 głosy Bobek90 3 głosy szpen 2 głosy des89 2 głosy AS82 2 głosy Merkury 2 głosy shaggy ArturBarlinek mitmichael wolfy miłosz Tomek 11 kamikaze Turek For_FuN 1 głos Legiofani w barwach Wisły za całokształt Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): MałyTSW 2 głosy BiałaGwiazda 2 głosy SharksiK WISLAZWE 1 głos Najbardziej druzgocący post (oczywiście w sensie negatywnym): Laszi odnośnie bycia kibicem Wisły, jednocześnie mając zgody z dupie 2 głosy Posty przed meczem z Legią dotyczące liczenia biletów i ogólnej podniety Dariook za obrażanie Nawałki For_FuN_ za całokształt Drozd za całokształt Antifa na trybunach R22 Temat transferowy i polityczny za całokształt shaggy za całokształt Cytat:
Najweselszy post: Bóg Trybun (objawion) za całokształt shoutbox za całokształt Cytat:
Najgłupszy post: Drozd i bobek90 za całokształt Najmądrzejszy post: fialo za całokształt Cytat:
Cytat:
Cytat:
Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant 10 głosów wieśniak84 6 głosów Kocur 2 głosy wolfy 2 głosy MałyTSW R33 7 kotów Gwiaździsty BógTrybun Dariook Drozd 1 głos Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Drozd 5 głosów pysio 4 głosy Bobek90 4 głosy szpen 3 głosy For_Fun 2 głosy AS82 2 głosy wolfy 2 głosy Dariook shaggy Gwiaździsty milosz 1 głos Najlepszy moderator: WISŁAZWE 20 głosów FraMat 3 głosy KOMINEK maarcin 2 głosy Najgorszy moderator: FraMat 3 głosy Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Zagadki za całokształt 5 głosów Meczowe za całokształt 5 głosów Konkurs o Wiśle 4 głosy Polityczny 4 głosy Ekstraklasa 3 głosy Boks 3 głosy Krakowskie Inwestycje 2 głosy Bukmacherki nadszedł czas 2 głosy Seriale-temat zbiorczy 2 głosy Polityka transferowa Wisły 2 głosy Typer 2 głosy Shoutbox za całokształt 2 głosy nasi piłkarze Motoryzacja Mma Mam pytanie Śmieszne zdjęcia itd. Historia Wisły byli piłkarze 2 głos Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Tomo 4 głosy PhantomRanger 1 głos Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2013 roku): Biała Gwiazda na koszulkach 16 głosów Franz "cudotwórca" Smuda 10 głosów Pożegnanie Sobola 7 głosów Powrót Pawła (i Piotrka) Brożka 6 głosów Twierdza R22 3 głosy Odejście Kosy 2 głosy Atmosfera na meczu z Legią 2 głosy Wyróżnienia indywidualne: RoS za typera WISŁAZWE za konkurs o Wiśle pozytywne akcje SKWK działalność UW i WG ZWE i Kocur za próbę rozruszania tego forum rok Henryka Reymana Mistrzostwo Futsalowe Miśkiewicz sukcesy innych sekcji Wisły Na minusie: Patryk Małecki Derby bez wygranej ================================================= Dziękuję wszystkim, którym się chciało :) 3-majmy kciuki żeby za rok nie było nas mniej a co najmniej tyle samo :) ps1. żeby ułatwić głosowanie na Miss proponuję wysłać mi zdjęcia na priv :-p ps2. w dziale Miss o ile dobrze widzę jest osobnik płci męskiej ... ach ta poprawność polityczna :neutral: ps3. gratulacje zdobywcom i zdobywczyniom największej ilości głosów - tym negatywnym kolejny rok apeluję do rozsądku :) |
Chwała Zwycięzcom i Kocurowi!
Dziękuję za 3 głosy :P |
Dzięki wszystkim za wzięcie udziału w naszej forumowej zabawie, szkoda, że z roku na rok frekwencja jest mniejsza. Przedtem potrafiliśmy uzbierać 2-3 strony samych głosów a teraz 1 storna.
Dziękuje za głosy oddane na mnie :) p.s Ale słabo się spisaliście, bo nie pójdę przez to na sok z Kibicką :( |
Cytat:
|
ggghhh
Cytat:
|
Cytat:
|
Dzieki za glosy i za zabawe :)
|
Heh, powiem tak - kiedyś więcej wpisów było w temacie komentującym udzielone głosy :neutral:.
Samych głosujących w TWSA było kilka dobrych stron... Szkoda, bo kiedyś to forum żyło na każdym froncie: sportowym, kibicowskim i hydeparkowym... ale to się już ne wrati. Klimat odszedł trochu ze Starą Gwardią... |
True true :/
|
Mnie sie wydaje ze to za sprawa shoutboxa ;) tam caly czas sie cos dzieje ;)
|
Cytat:
No ale fakt, łatwiej napisać 3 słowa na czacie niż przemyślanego posta coś wnoszącego do tematu... :-/ |
Wiadomo i posta może ktoś skomentować, trzeba by się odnieść, po co ryzykować. A, że gimnazja zatraciły zdolność uczenia jak posługiwać się ojczystym językiem to aktywność sprowadzająca się do kilkuwyrazowych wrzutek jest szczytem możliwości.
|
Może, gdyby shoutbox funkcjonował tylko podczas meczów, forum by odżyło.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl