![]() |
1. Najlepszy mecz - z Lechem.
2. Najgorszy mecz - z Górnikiem Zabrze - dać sobie wydrzeć 0:2 na wyjeździe echhhhh ;/ 3. Największy piłkarski plus - pozycja w tabeli i jakość gry zespołu. 4. Największy minus - terminarz, który każe nam większość meczów grać albo w poniedziałki albo w piątki o 20.30 |
Najlepszy mecz : Lech
Najgorszy mecz: Jagiellonia Plusy piłkarskie: - Smuda i poprawa gry. Jego fundamentalny wpływ na atmosferę w zespole, co widać na boisku. - Głowacki, Chrapek, Guerrier za stałą postawę na boisku. - Garguła, Boguski za poprawę postawy na boisku. Jak widzę Gargułę w wielu zagraniach i przyjęciach to zastanawiam się co się z nim działo w poprzednim roku... Minusy piłkarskie: - Gra na wyjazdach - Mały. A szkoda bo potencjał zawsze miał. Ale jak wiadomo wszystko siedzi w głowie... Plusy kibicowskie: - Parę pięknych opraw. - Średnia frekwencja - Maks na legii mimo wszystko Minusy kibicowskie: - Nierówny poziom kibicowania Dodatkowy plus: - w zarządzaniu (póki co) to jednak Pan Bednarz. Smuda jako trener i Bednarz jako ten odpowiedzialny za postawienie klubu na finansowe nogi, widać dają rezultaty. Oczywiście na efekty trzeba jeszcze poczekać. Ogólnie jeden wielki, zajebisty PLUS za całą rundę dla ukochanej Wisełki! :) Kupowałem karnet z myślą "Będę z Wisłą w jej zapowiadanym dołku", a tutaj, cokolwiek nie powiedzieć o słabej lidze, miernocie na wyjazdach, to Wisła dostarczyła mnóstwo emocji, zwrotów akcji, w porównaniu do "drewnianego" poprzedniego sezonu gdzie można było spać na niektórych meczach. To tyle... JJBG!!! |
1. Najlepszy mecz - z Amicą.
2. Najgorszy mecz - z Podbeskidziem. 3. Największy piłkarski plus - ciężko wybrać jedną osobę,wybiorę kilka(Misiek, Głowa, Guła, Chrapo, Broziu, DDW 77) 4. Największy plus - powrót Białej Gwiazdy na koszulki. 5. Największy minus - odpuszczenie PP, Małecki, gra na wyjazdach. Mimo że nie byłem zwolennikiem sprowadzenia Smudy na Reymonta, nie przepadam za nim i pewnie go nie polubię, to trzeba szczerze powiedzieć, że wyciągnął z tej drużyny maxa. Trzecie miejsce przy tak wąskiej kadrze to ogromny sukces. Większość z nas przed rozpoczęciem sezonu była nastawiona pesymistycznie. Sam Głowacki pod koniec maja wspomniał, że bez wzmocnień czeka nas walka o utrzymanie. Na dobrą sprawę wzmocnienia przyszły dopiero w trakcie sezonu(Paweł Brożek, Guerrier). Wisłę w końcu ogląda się z przyjemnością. Smuda bardzo dobrze przygotował zespół do sezonu stąd też niewielka liczba urazów. Z jego zgrupowaniami różnie bywało, mam nadzieję, że nie zajedzie chłopaków zimą. Żeby nie było zbyt kolorowo, wypada wspomnieć o jakichś minusach, a dokładniej o jednym - odpuszczenie PP. Czego oczekuję na wiosnę? Przede wszystkim wygrania derbów. Utrzymania miejsca w pierwszej ósemce + zawsze nad wami. Pawłowi Brożkowi życzę dołączenia do klubu 100 w 23 kolejce(w tym momencie ma strzelonych 97 bramek w Ekstraklasie) oraz zdobycia setnej ligowej bramki dla Wisły 3 kolejki później na Łazienkowskiej, gdzie strzelanie goli przychodziło mu z łatwością. Mam również nadzieję, że więcej szans na grę otrzymają Uryga, Fryc, Nalepa czy Stolarski. |
Runda letnio - jesienna oficjalnie zakończona, także kilka słów refleksji odnośnie gry Wisełki
Plusy: 1. Powrót Białej Gwiazdy na koszulki 2. Zmiana trenera - okazała się dobrym posunięciem władz klubu. Osobiście nie byłem wielkim zwolennikiem Smudy ale wyszło, że potrafił odnaleźć się po nieudanych przygodach z reprezentacją i Ratyzboną. Trenera oczywiście bronią wyniki ale też styl gry uległ znacznej poprawie. Z przyjemnością ogląda się nasz zespół w ofensywie w porównaniu do ostatnich 2 - 3 lat. Wiadomo, że do ideału jeszcze dużo brakuje ale w porównaniu z poprzednimi latami drużyna kreuje zdecydowanie więcej zagrożenia pod bramkami przeciwników. Smuda odpowiednio ustawił także blok obronny przywracając na właściwe pozycje Bunozę, Jovanovicia oraz Łukasza Burligę. Drużynie posłużyła także duża stabilizacja w składzie (na szczęście sprzyjał temu brak dużej ilości kontuzji). Słowa uznania należą się także trenerowi bramkarzy Tomaszowi Muchińskiemu za bardzo dobre przygotowanie Michała Miśkiewicza do sezonu - widać było, że z meczu na mecz Misiek gra coraz lepiej, nabiera coraz większej pewności. 3. Transfery - także na plus. Obiektywnie patrząc to pod tym względem obok Zawiszy to właśnie Wisła dokonała najlepszych jakościowo wyborów na rynku transferowym. Paweł Brożek, Wilde-Donald Guerrier - pomimo, że nie grali od początku rundy, byli bez okresu przygotowawczego - to potężne wzmocnienia przekładające się na bramki i asysty. Stjepanović również okazał się bardzo solidnym wzmocnieniem, do tego przyszłościowy Patryk Fryc. Jak na razie nie przekonuje Piotrek Brożek ale jego usprawiedliwieniem jest to, że miał zbyt długi rozbrat z futbolem - trzeba zobaczyć, jak będzie prezentował się po pełnym okresie przygotowawczym. Dużym plusem okazało się też to, że odejście "gwiazd " mocno obciążających budżet jak Genkov, Jaliens, Pareiko czy Iliev oraz tych co już się w Wiśle grać nie chciało jak Wilk w żadnym stopniu nie osłabiło zespołu, wręcz przeciwnie. Dla mnie jedyny minus jeśli chodzi o odejścia zawodników to oczywiście brak Sobola. 4. Odkrycia rundy - tutaj trzy nazwiska: Michał Miśkiewicz, Michał Chrapek i Guerrier. Dwaj pierwsi zrobili ogromny potęp w porównaniu z z poprzednim sezonem, natomiast co do Donalda to w życiu bym nie przypuszczał, że będzie się tak dobrze prezentował i tak szybko wkomponuje w zespół. Zastanawiałem się czy nie dodać tutaj Łukasza Burligi ale o tym, że potrafi nieźle grać na poziomie ekstraklasy to wiedziałem gdy był wypożyczony do Ruchu - a to, że często wystawiano go tam, gdzie nie trzeba (czyt. lewa obrona) to już nie jego wina. 5. Najlepsi piłkarze ekstraklasy - tutaj dwa nazwiska Arek Głowacki i Paweł Brożek. Prawdziwi liderzy. Głowa zaliczył wybitną rundę, niemal bezbłędny. Brozio ma jeszcze rezerwy, może grać znacznie lepiej ale obecna forma nie przeszkodziła mu zostać liderem klasyfikacji strzelców ekstraklasy. 6. Odbudowa Twierdzy przy Reymonta 22 - 9 zwycięstw i 2 remisy (na początku rundy) takie wyniki mówią same za siebie. Jedyna łyżka dziegciu to porażka w PP z Lechią. Minusy: 1. Wątła kadra - szczególnie widać to było na pozycji defensywnego pomocnika, gdzie po ucieczce Wilka trzeba było grać jedynie Stjepanoviciem, próbowany był tam Nalepa ale to raczej nie jego pozycja. Na szczęście w tej rundzie omijały nas kontuzje 2. Wyjazdy - bardzo słabo, 8 punktów na 21 kolejek 3. Młodzi - przy tak wątłej kadrze, powinni stawać na rzęsach żeby załapać się na granie, ciężko harować na treningach, mocniej niż ci z podstawowego składu, to powinno być ich 5 minut. Liczyłem, że bardziej pokażą się np. Stolarski, Uryga czy Kamiński 4. Forma Patryka Małeckiego 5. Tylko remis w derbach |
1. Najlepszy mecz - 2:0 z Lechem u siebie.
2. Najgorszy mecz - właściwie wszystkie wyjazdowe, gdybym miał wskazać jeden, to wybrałbym chyba ten w Białymstoku. 3. Największy piłkarski plus - ciężko wybrać; Miśkiewicz, Głowacki, Chrapek, Guerrier, Brożek. 4. Największy minus - niestety, ale Małecki - dlatego, że oczekiwałem po nim znacznie więcej niż po takim np. Burdenskim. |
1. 2-0 Wisła - Lech
2. 3-1 Zawisza - Wisła 3. Głowacki, Brożek, Chrapek, Garguła, Stjepanovic, Smuda + akcja z wczoraj Burligi :) 4. Słaba postawa na wyjazdach. Indywidualnie: Piotrek Brożek, Patryk Małecki |
1. Najlepszy mecz: Wisła - Lech.
2. Najgorszy mecz: Podbeskidzie - Wisła. 3. Największy piłkarski plus: Miśkiewicz, Garguła, Głowacki, Chrapek, Brożek, Donald. 4. Największy minus Małecki, Sarki. |
1. Najlepszy mecz. Wisła - Lech
2. Najgorszy mecz. Jaga - Wisła 3. Największy piłkarski plus. Cała podstawowa 11 4. Największy minus. Mały, Sarki |
1. Najlepszy mecz: Wisła - Lech 2:0
2. Najgorszy mecz: Podbeskidzie - Wisła 0:0 (matko, to była prawdziwa tragedia). 3. Największy plus: Chrapek (olbrzymi krok do przodu - inteligentna gra,którą nadrabia braki szybkościowe, waleczność, zaangażowanie), Guerrier (takich obcokrajowców potrzebujemy - waleczny, nie odpuszcza i zawsze stara się COŚ zrobić, szybki, może trochę brakuje mu boiskowej inteligencji i opanowania, ale to może nadrobić). No duet Brożek i Głowacki, ale to jasne jak słońce. 4. Największy minus: Małecki (niestety, ale coś zupełnie tutaj nie funkcjonuje - chyba psychika), Sarki (po wiośnie można było obiecywać sobie więcej. Kilka błysków to nie to, czego po nim oczekiwałem). Kibicowsko - sezon na pewno lepszy, niż przypuszczałem przed jego startem. Kilka razy naprawdę wspaniała zabawa na trybunach (i te magiczne ciarki), kilka świetnych opraw. Jednak pozostaje nie smak po meczu z Legią - mimo starań i pomysłowej oprawy niektórzy przyszli tylko po to, żeby zobaczyć Koseckiego, a później zapomnieli drogi na R22. Nie muszą być zawsze, ale jeśli mają wielkie wymagania, to niech wspierają swój klub. |
1. Najlepszy mecz - Wisła - Amika 2:0 i Górnik - Wisła 3:2;
2. Najgorszy mecz - PBB - Wisła 0:0 - powinniśmy dostać bęcki aż miło, i Amika - Wisła 2:0 3) Największe plusy: 1) Michał Chrapek - super postęp - kreatywny pomocnik, który walczy w defensywie i potrafi kreować świetne sytuacje bramkowe, jeżeli będzie dalej się rozwijał (nie dostanie sodówki), a przede wszystkim popracuje nad przyspieszeniem to będzie gwiazdą naprawdę wielkiego formatu.... 2) forma Garguły, Miśkiewicza i Głowackiego - szkielet zespołu, który naprawdę świetnie spisywał się przez całą rundę; 3) Guerrier - kupiliśmy lewego obrońcę, a dostaliśmy fajnego lewoskrzydłowego, oby dał się poukładać taktycznie bez utraty głównych atutów (bo obcokrajowcy w Polsce już tak maja, że po dobrym początku, tracą te walory) 4) Powrót Króla - Paweł Brożek wrócił do Wisły bardziej dojrzały i dalej umiejący strzelać bramki - jak mu powiedziałem przed meczem z Legią - wszędzie dobrze ale w domu najlepiej to uśmiechnął się i potwierdził.... 4. Największy minus - gra skrzydłowych - Małecki + Sarki, zupełnie ta runda im nie wyszła.... No i Burdenski który nie chciał oddać numeru 23 Brożkowi - szczyt debilizmu.... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Wątek przeczytam poźniej żeby się nie sugerować poprzednikami
Najlepszy mecz : 2:0 z Lechem Najgorszy mecz : Zdecydowanie wyjazdowy z Pogonią - przegrane z Jagą i Górnikiem a szczególnie z Górnikiem pod względem stylu niebo a ziemia Plus pilkarski : W tejże kolejności odlicz Miśiek, Guła, Brożek i Chrapek! Minus : Małecki zdecydowany faworyt, kilka długości za nim Sarki Dodatkowo: wygląda na to że zatrudnienie Franciszka to był strzał w dziesiątkę, miejsce na pudle i przede wszystkim seria meczy u siebie bez porażki, bez straty gola, najmniej straconych bramek i jeszcze dwa minusy: - wyjazdy! - młyn wg mnie chamieje |
1. Najlepszy mecz. - Wisła - Lech
2. Najgorszy mecz. - Jagiellonia - Wisła 3. Największy piłkarski plus. - Postawa całej drużyny. 3 miejsce na 'półmetku' 4. Największy minus. - Małecki. |
1. Nie będę oryginalny - Wisła vs Amica. Szybko, ładnie i skutecznie.
2. Miałem dylemat, jednak 5 goli w plecy w Białymstoku przeważyło. Jagiellonia vs Wisła. 3. Indywidualnie: cała podstawowa jedenastka. Grupowo: kibice za Legię !! 4. Też brak oryginalności: czas Małeckiego w Wiśle dobiegł końca. Na sam koniec MHO - cieszy miejsce Wisływ tabeli, ale powtórzę raz jeszcze - bez 3-4 SOLIDNYCH wzmocnień miejsca w pucharach dla nas być nie powinno ( wzmocnień, a nie uzupełnienia składu ). |
Runda "cudów". Cudów w cudzysłowie, bo jest to wypadkowa szczęśliwych zbiegów okoliczności, ale i również pracy piłkarzy, sztabu szkoleniowego i kogo tam jeszcze.
Cud pierwszy. Jak to się stało, że mając 12-14 piłkarzy nie rozegraliśmy żadnego meczu bez istotnego osłabienia z powodu kontuzji nigdy nie pojmę. Cud drugi. Kartki i jak wyżej. Cud trzeci. Wystrzał formy albo inaczej zagranie coś lepiej niż padlina zawodników na których mało kto liczył i którzy nigdy tak dobrze nie grali. Burliga, Bunoza, Jovanovic, Chrapek. Cud czwarty. Miśkiewicz. Cud piąty. Powrót do wielkiej formy Głowackiego, Garguły a także Brożka. Cud szósty. Jak to się stało, że zakontraktowaliśmy Donalda ? Cud siódmy. Pełny stadion na Legii. Obojętnie co by nie mówić, Legia itd, ale wcześniej też były derby, mistrzostwo itd a kompletu nie było. No i od razu cud ujemny. Frekwencja. Ogólnie i w szczególności na C. Jak to jest, że padlinę za Kulawika oglądało regularnie 15 i więcej tysięcy, a teraz choć nie gramy pięknie ale zawsze lepiej i zwycięsko czasami dycha z trudem pęka. Ta runda miała coś z tego co pierwsza runda Skorży. Wówczas drużyna była rozbita po fatalnym sezonie i udało się coś skleić i teraz chyba też. Wówczas wrócił Kosowski teraz Brożek. Wówczas wystrzelił z formą Zieńczuk teraz Głowacki i Garguła. Realnie patrząc nasze miejsce jest daleko ponad stan i zawdzięczamy go głównie świetnej formie Głowackiego oraz dobrym interwencjom Miśkiewicza. Mamy 7-8 zawodników na odpowiednim poziomie (mówię o walce o pierwszą czwórkę). Reszta niestety odstaje. Niepokojące jest to, że główni architekci sukcesu to zawodnicy raczej u schyłku kariery. Kto pociągnie wózek za dwa lata ? Miśkiewicz, Jovanovic, Chrapek, może Stolarski jak zostanie. Pomimo szczupłej kadry nie pokazał sie nikt z młodzieży. No i w telegraficznym skrócie. Najlepszy mecz - z Lechem w Krakowie. Najgorszy mecz - zdecydowanie Podbeskidzie. Największy piłkarski plus - Chrapek, ze względu na perspektywiczność. Oczywiście najlepszy Głowacki. Największy minus -nie zapamiętałem żadnego młodego, z którym można by łączyć nadzieje. Albo lepiej, w ogóle nikogo chyba nie było. |
fajny temat , moj prywatny ranking
Najlepszy mecz: 1. Wisła - Lech 2-0 ( za styl , zdominowanie rywala , poziom na jakim nie graliśmy od ponad 2 lat ) 2. Wisła - Legia 1-0 ( za taktyczny majstersztyk Smudy ) 3. Wisła - Śląsk 3-0 ( za otwartą grę , konsekwentną i skuteczną gre ) 4. Górnik - Wisła 3-2( mecz który powinniśmy wygrać , gdybyśmy się nie zagotowali , całkowicie zdominowaliśmy Górnika w 1 połowie ) 5. Wisła - Piast 3-0 ( za piękny rewanż za zeszły sezon , nie pozostawiający złudzeń ) 6. Korona - Wisła 2-3 ( tam narodziła się drużyna , wyszarpane zwycięstwo , choć mogliśmy tam równie dobrze przegrać , emocje do ostatnich sekund - tak buduje się sukces ) 7.Wisła - Widzew 3-0 ( gra jak na treningu , sprawiedliwymi wynikiem było by np 8-0 ) 8.Wisła - Lechia 3-0 ( pokaz tego jak gra się w przewadze , zabójcza skuteczność ) 9. Śląsk - Wisła 0-0 ( remis po którym nas mocno chwalono , jeden z najlepszych naszych spotkań na wyjeździe ) 10.Wisła - Korona 1-0 ( za walkę do końca ) Najgorszy mecz. 1. Podbeskidzie - Wisła 0-0 ( jeden z niewielu momentów gdy było po prostu wstyd mi za grę Wisły ) 2. Lech - Wisła 2-0 ( oddany bez walki , tym bardziej że spodziewano się rehabilitacji za Białystok ) 3. Jagiellonia - Wisła 5-2 ( za wynik i babole w obronie , choć jak dla mnie Jadze wpadało po prostu w tym meczu wszystko ) 4. Ruch - Wisła 1-1 ( za pewnie oddane zwycięstwo i dziwną drugą połowę , powinniśmy przegrać ) 5. Wisła - Lechia 0-1 ( PP , wyraźnie jednak odpuszczony przez drużynę , mimo wszystko szkoda ) więcej nie ma co się pastwić , bo i tak licząć tylko i wyłącznie na punkty , doczekaliśmy się także momentami i stylu Plusy : - Smuda!!!!! - drużyna jako całokształt - pojawienie się stylu w meczach u siebie. - twierdza na Reymona - pozycja w tabeli , konto punktowe - walka , determinacja , nie odstawienie nogi - gra obronna do 19 kolejki - przygotowanie do sezonu - brak kontuzji! ( niech inni się uczą i zazdroszczą) - Michał Chrapek - Łukasz Garguła - Arkadiusz Głowacki - Donald Guerrier - Paweł Brożek - Ostoja Stjepanovic - Michał Miśkiewicz mały plus : - Burliga - Bunoza - Jovanovic Minusy : - mecze wyjazdowe - momentami zbyt asekuracyjna gra - nie korzystanie z młodzieży - Fabian Burdenski - Patryk Małecki - Michał Nalepa - wąska ławka mały minus : - Rafał Boguski - Paweł Stolarski ( bardziej zamieszanie z nim związane - a i przeciętna gra ) - testy piłkarzy no-name |
1. Najlepszy mecz: Z Lechem na R22
2. Najgorszy mecz: Z Zawiszą. 3. Największy piłkarski plus: Michał Chrapek - tutaj wybór trudny, bo można co najmniej kilka plusów znaleźć. Ale stawiam na Chrapka, bo nie spodziewałam się po nim takiej gry, wręcz sądziłam, że jest za słaby na Wisłę. Teraz biję się w pierś i przyznaję, że źle go oceniałam. 4. Największy minus: Patryk Małecki - za wszystko. Za grę poniżej oczekiwań, a przede wszystkim za buractwo. Pierwszy do odstrzału. Czas zamknąć za nim drzwi i to na cztery spusty, żeby mu przez myśl nie przyszło, by tu wrócić. |
Najlepszy mecz - proste, z Amicą. Może i najlepszy (pod względem stylu i klasy piłkarskiej) w ostatnich latach. Drugi... mecz wyjazdowy z Górnikiem. Prawda, że przegraliśmy, ale zagraliśmy naprawdę świetnie, zwłaszcza w pierwszej połowie. Tym bardziej szkoda wyniku.
Najgorszy mecz - Podbeskidzie. Największy plus - po Głowackim można było się spodziewać, że będzie trzymał poziom, tak samo Brożek, kto się przyglądał rozwojowi Chrapka, to też nie jest zaskoczony jego świetną formą. Ale że Garguła znowu stanie się najlepszym rozgrywającym ligi? Cuda, proszę państwa. Więc wybieram Łukasza. Największy minus - wszyscy wiecie, kto... |
Cytat:
:-p |
Najlepszy mecz to ten , którego nie widziałem na żywo, czyli z Amiką u siebie. Drugi to z Górnikiem , choć przegrany.
Najgorszy mecz to chyba ten dramat z Podbeskidziem i zaraz po nim wyjazd do Białegostoku. Najlpeszy zawodnik? ufff.jest tego dużo. W kazdej formacji po jednym wskazuję. A więc Miśkiewicz, Głowacki, Garguła, Brożek. Najgorszy Patryk Małecki. Nie za te ostatnie wydarzenia, ale za całokształt tej rundy. Po prostu mega zawód. Mamy na wiosne 9 kolejek. Jak poprawimy wyjazdy to startujemy do rundy mistrzowkskiej z pierwszego miejsca. Jest o co walczyć!!! |
Wydaje mnie się, że warto rozróżnić mecze wyjazdowe i u siebie dla lepszego obrazu.
1. Najlepsze mecze dom/wyjazd Z pewnością jeśli chodzi o mecze domowe to Wisła - Lech na takich meczach stadion zapełniany byłby w okolicach 25 tysięcy. Jeżeli zaś chodzi o mecz wyjazdowy to przegrany z Górnikiem 3:2, co prawda na własne życzenie lecz bez wątpienia był to najlepszy mecz wyjazdowy Wisły w tym sezonie i przyznam, miałem nadzieje, że to da kopa i będzie lepiej. Stało się jednak inaczej. 2. Najgorsze mecze dom/wyjazd. Z domowych potyczek to na inaguracje z Górnikiem, który niejako potwierdzał przedsezonowe zapowiedzi. Z wyjazdowych to niestety, ale z outsiderem ligi czyli Podbeskidziem na wyjeździe. 3. Największy piłkarski plus. Nie będę ukrywał, że Guerrier. Przyznam, że byłem sceptyczny ze sprowadzeniem go. Jednak ograniczanie sie tylko do jednego piłkarza byłoby błedem. Tak więc oprócz Donalda wymienię: 1. Miśkiewicza grającego coraz lepiej i oby tą dyspozycję utrzymał, chociaż z początku sezonu bałem się, że trafił nam się kolejny Pawełek. 2. Bunoze po tej katastrofie, którą u nas grał teraz zaczął spełniać oczekiwania. Pytanie tylko czy nie dlatego, że kontrakt dobiega końca. 3. Gargułe zaczął grać tak jak powinian 4 lata temu, ale problem podobny jak wyżej. 4. Głowacki, który przeżywa 2 młodość 5. Chrapek - największy pozytyw w tej rundzie. 6. Stjepanović - może niezbyt widoczny, ale facet od czarnej roboty. Kiedy jego brakowało w składzie gra w pomocy się nie kleiła. 4. Największy minus. Małecki - w tej rundzie był po prostu słaby, a skoro przegrywał rywalizację z równie słabym Boguskim to coś oznacza. Boguski - jego czas w Wiślę powinien się skończyć po tej rundzie. Dostawał tyle szans od Smudy, a jednak żadnego progresu u tego zawodnika nie zauważyłem. |
Cytat:
|
Runda niemal perfekcyjna jesli chodzi o mecze u siebie ,natomiast bardzo duzy niedosyt jesli chodzi o mecze wyjazdowe, tylko 1 wygrana na 10 meczy...Oby Smudzie udalo sie cos zmienic in plus w meczach na wyjezdzie a powalczymy o najwyzsze cele (nie pompując balonika)
|
Na "wiosnę" zostało 9 meczów - 4 u siebie i 5 wyjazdów. 15 punktów w tych meczach będzie tak naprawdę sukcesem (na chwilę obecną, może się wzmocnimy?)
|
nawiązują do tego co napisał kolega wyżej , taki nasz terminarz na wiosnę
Piast ( wyjazd) Debry ( dom) Lechia ( wyjazd) Ruch (dom) Legia ( wyjazd) Zawisza (dom) Zagłębie (wyjazd) Widzew ( wyjazd) Podbeskidzie (dom) komplet punktów u siebie to w pewnym sensie obowiązek, poza tym wyjazdy oprócz z Legią mamy na papierze 'łatwiejsze' niż w rundzie jesiennej, więc obstawiam że przełamiemy złą passę i wygramy 2 spotkania , notując dodatkowo 2 remisy i porażkę. 19 punktów na wiosnę ? to hurraoptymizm , ale aż tak bardzo nie-nierealny Równie dobrze możemy i ugrać 15 punktów , co będzie niezłym wynikiem, |
4 mecze u siebie. Obstawiam 12 zdobytych punktów. Każdy wynik powyżej będzie pozytywnym zaskoczeniem.
Choć tak naprawdę mogło by być i 6, byle 3 pkt. w DERBACH! |
Trzeba brać pod uwagę fakt, że w zimie wiele może się zdarzyć. Transfery, kolejne przygotowania ze Smudą, nie zapominając o pogodzie (jak z Lechem).
Domowe mecze jasna rzecz - wygrywać. Jednak derby, Ruch i Zawisza to nie będę łatwe mecze. Z wyjazdów raczej łatwiejszy Piast, daleki Gdańsk, trudna Warszawa, Lubin po przygotowaniach z Lenczykiem i biedniutki Widzew. |
Cytat:
|
Najlepszy mecz: Wisła Kraków - Amica Poznań. Oby częściej takie spotkania, one sprawią najwięcej radości kibicom.
Drugi mecz w tej klasyfikacji to Górnik Zabrze - Wisła Kraków, niestety tylko do momentu stracenia bramki przez nas, a szkoda bo naprawdę prezentowaliśmy się wtedy bardzo dobrze! Najgorszy mecz: Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków. Chyba nie trzeba pisać dlaczego. Największy plus: można by tu wymienić wiele nazwisk, jednak ja wskażę Pawła Brożka. Największy minus: Michał Nalepa, Patryk Małecki - oboje jak dla mnie nie spełnili pokładanych w nich nadziei. Liczyłem, że Nalepa na dłużej zagości w wyjściowym składzie. Na wielki plus zasłużyli Kibice, oprawa na meczu z Legią, powrót Białej Gwiazdy na koszulki. Nadzieja na wiosnę: Wygrać derby, poprawić grę na wyjazdach, utrzymać dobrą pozycję i w każdym meczu zapieprzać za Białą Gwiazdę - dla Kibiców! A czy wyjdzie z tego realna walka o mistrzostwo czy o puchary.. to nic tylko się cieszyć. Jednak nie pompujmy zbytnio balonika bo może się okazać, że w ostatnich 7 kolejkach będziemy dostarczycielem punktów jak Górnik w zeszłym sezonie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl