Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [16 kolejka] Górnik Zabrze - WISŁA Kraków, 8 listopada godzina 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9169)

ślimak 07.11.2013 22:59

Idealny mecz na przełamanie! :>

Skipper 07.11.2013 23:57

Pytanie w którą stronę to przełamanie, bo z Boguskim na szpicy wygląda to bardziej na złamanie i powrót do Krakowa z niczym.

JEDREK76 08.11.2013 00:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smuda
[...] Kibice i dziennikarze uważają jednak, że Boguski ostatnio spisuje się słabo. - Ale przynajmniej jak zgubi piłkę, to o nią walczy, a nie kłóci się z wszystkimi dookoła. [...]

Zabrzmiało jak wycieczka w stronę Małego.

ślimak 08.11.2013 07:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skipper (Post 1338561)
Pytanie w którą stronę to przełamanie

Górnik przegrał 2 ostatnie mecze.

tommiyacht 08.11.2013 09:17

jesli ma sie stac odwrotnie niz wszyscy czujemy w kosciach to Wisla wygra.

Niestety, nie ma Pawla wiec nie ma kto strzelać ani asystować. Jednak i tak moim zdaniem klucz do sukcesu to pomoc. Jak pomoc nie gra to i Paweł gówno zrobi.

Przewiduje jakieś 3-0 dla Górnika. Nie mamy zadnych atutów. Chcialbym oczywiscie zeby bylo inaczej. Byc moze szanse upatruje w tym ze nie jestesmy faworytem, ze Gornik zagra otwarty futbol i bedzie mozliwosc kontrowania.

Drozd 08.11.2013 10:04

Wygramy 2:1 mały się obudzi.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1338541)
Wolałbym, żeby walczył przed zgubieniem a nie markował grę i walkę ciałem. No, ale może rzeczywiście nie ma nikogo na jego miejsce.

Przed zgubieniem to trzeba myśleć, a nie walczyć. Jeżeli skok do głowy, której nie można wygrać nazywasz "markowaniem gry" to nie masz kolego zielonego pojęcia. A jak powiedział Smuda, Boguski gra nie dlatego że jak próbują sugerować niektórzy "nie ma nikogo na jego miejsce" tylko dlatego, że nie pyskuje, walczy i piłkarsko jest bardzo dobry. Ten fakt chyba umyka większości jego krytyków choć w ocenie piłkarza raczej powinien być decydujący.

ypeeh 08.11.2013 10:49

Górnik nam nie leży, na wyjazdach gramy piach, remis będzie sukcesem. Obstawiam kolejny mecz na 0 z tyłu i 0 z przodu.

SharksiK 08.11.2013 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JEDREK76 (Post 1338566)
Zabrzmiało jak wycieczka w stronę Małego.

Tak, masz rację... Bo Smuda to Mickiewicz polskiej piłki a jego imię to czterdzieści i cztery. Między wierszami zarzuca nas anegdotkami które dobrze odczytane uchylają rąbka skrywanej tajemnicy.

To nie lada sztuka przeczytać gościa, który jest mniej zaawansowany technologicznie niż Syntezator mowy IVONA.
Dlatego gratuluję i mimo że nie chę umniejszać twoich zasług to kluczowe może się kazać, kto przełożył ten wywiad na język polski.


Co do samego spotkania, to pewny jestem dwóch rzeczy. Rozegrany zostanie w piątek a podatki i tak płacić trzeba.

Jest to mecz z gatunku tych w których, nawet Fryzjer za wynik, ręki sobie nie da uciąć.

stalsanok1946 08.11.2013 12:30

trzeba sobie jasno powiedzieć że jeśli przywieziemy z Zabrza 0 pkt to nie powinniśmy ganić za to piłkarzy i trenera i tak z tego co miał ulepił nam 2 miejsce na półmetku sezonu. Wielu z was po cichu liczy może nie na mistrza, ale na grę w Europie jednak po co? skompromitować się jak Legia czy Lech? lepiej odpuścić sobie i układać drużynę spokojnie. Na wielkie transfery nie liczcie, bo 4 Meliksonów do nas nie zawita, ale trzeba wzmacniać skład tam gdzie się nawet nie spodziewacie. Mamy takich zawodników, że jasno trzeba przyznać, że na ligę ok coś jeszcze pograją, ale w Europie to jesteśmy klasę lub dwie gorsi już nawet od zespołów ze Szwecji czy Norwergii

WISŁAZWE 08.11.2013 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stalsanok1946 (Post 1338615)
trzeba sobie jasno powiedzieć że jeśli przywieziemy z Zabrza 0 pkt to nie powinniśmy ganić za to piłkarzy i trenera i tak z tego co miał ulepił nam 2 miejsce na półmetku sezonu. Wielu z was po cichu liczy może nie na mistrza, ale na grę w Europie jednak po co? skompromitować się jak Legia czy Lech? lepiej odpuścić sobie i układać drużynę spokojnie. Na wielkie transfery nie liczcie, bo 4 Meliksonów do nas nie zawita, ale trzeba wzmacniać skład tam gdzie się nawet nie spodziewacie. Mamy takich zawodników, że jasno trzeba przyznać, że na ligę ok coś jeszcze pograją, ale w Europie to jesteśmy klasę lub dwie gorsi już nawet od zespołów ze Szwecji czy Norwergii

Wszystko spoko ale..

Żaden kibic nie zgodzi się na to aby piłkarze Wisły przeszli koło meczu. Mam nadzieję, że tylko przez Twoje niedopatrzenie zapomniałeś o tym wspomnieć. ;)

Będę w stanie zrozumieć porażkę, jeżeli nie będzie ona wynikała z całkowitego olania spotkania czy nonszalanckiego podejścia.




''Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki.''

Gronias 08.11.2013 12:52

O Mistrzu nawet nie śnie. Po cichu liczyłem na Puchar Polski, wyszło jak wyszło.

Ale na MP czy PP nie patrzę przez pryzmat pucharów tylko tytułu.

Wielu chyba o tym zapomina i wątek pucharów wkrada się w dyskusję na temat zdobycia czy to MP czy to PP.

TOMEK 11 08.11.2013 15:44

Guerrier na atak i jedziemy na chaos jak to świerczu mówił :D

63.5 Kg 08.11.2013 19:55

Jeżeli Stolarki gra na pomocy to będzie smiesznie....
No chyba ze Piotr Brozek zagra na skrzydle a Stolarski w pomocy...

Marceli_szpak 08.11.2013 20:25

Pietie ubrać w trykot Pawła i niech straszy z przodu.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gronias (Post 1338619)
Ale na MP czy PP nie patrzę przez pryzmat pucharów tylko tytułu.


Dokładnie. Tak się kiedyś zastanawiałem czy dożyję drugiej gwiazdki przy herbie na koszulkach...

Kac 08.11.2013 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marceli_szpak (Post 1338653)
Dokładnie. Tak się kiedyś zastanawiałem czy dożyję drugiej gwiazdki przy herbie na koszulkach...

ehhh to by była duma :)

Kamson 08.11.2013 22:06

LINIOWY TY ....O PARASOL CI W DUPE. TY JEBANA ŚLEPA .......ONA PARÓWO

dziekuje dobranoc

Adenalix 08.11.2013 22:13

Byłem bardzo głodny. Piłkarze Wisły w pierwszej połowie przyrządzili fantastyczną potrawę, którą wszystkow skazuje na to wpier.d.o.lą górnicy. A nam tylko apetyt został

bob to ja 08.11.2013 22:16

Kolejny mecz, w którym Wisła w jednej połowie gra świetnie, a w drugiej nie istnieje.

dynek.pl 08.11.2013 22:20

Wstyd nie ma. Po meczu w Bielsku byłem pewien, ze przyjmiemy czwórkę do zera.

edit: co do spalonego to tak jak ktoś napisał w komentarzach na 90 minut w Chorzowie to my strzeliliśmy po spalonym - bilans musi wyjść na zero

Mahazel888 08.11.2013 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bob to ja (Post 1338669)
Kolejny mecz, w którym Wisła w jednej połowie gra świetnie, a w drugiej nie istnieje.

Jak się gra przeciw trzynastu to sie nie da wygrać.

Korbit 08.11.2013 22:25

istne s....ysyństwo panie sędzio ty szmato!!! to nie miało prawa się zdarzyć
Wisła została okradziona z punktów!

Uran235 08.11.2013 22:25

Normalnie nie dopatruję się spisków, ale ....a mać - sędzia puścił ze 3-4 bramkowe spalone dla Górnika...

Adenalix 08.11.2013 22:26

Nienawidzę takich meczów. Będę chory przez tydzień. Jestem ....a obolały i winię cały świat. Sędziów ....y jebane, obronę, Górnika, Smudę, murawę i wiatry boczne. .......ę idę walnąć drinka

4karol4 08.11.2013 22:28

Niech liniowy umrze jak najszybciej!!!!!! To jest niemożliwe, do momentu bramki ze spalonego wszystko się układało. Niech go krew zaleje!

unbelievable 08.11.2013 22:28

....a jebanać mać ....a

mitmichael 08.11.2013 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1338670)
Wstyd nie ma. Po meczu w Bielsku byłem pewien, ze przyjmiemy czwórkę do zera.

edit: co do spalonego to tak jak ktoś napisał w komentarzach na 90 minut w Chorzowie to my strzeliliśmy po spalonym - bilans musi wyjść na zero

Tylko w tak durnej lidze jak nasza panuje taka durna zasada, ze jakis bilans musi wyjsc na 0 bo druzyna w ostatnim meczu dostała prezent to w nastepnym musi przez to cierpiec i to przeciwnik musi dostac taki sam prezent. Jaka liga takie durne gadanie

!!IRIVER!! 08.11.2013 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 1338674)
Normalnie nie dopatruję się spisków, ale ....a mać - sędzia puścił ze 3-4 bramkowe spalone dla Górnika...

Otóż, ....a, to. Strasznie się zezłościłem, bo o ile zasłużyliśmy na upokorzenie w Bielsku, o tyle dzisiaj miło się tę grę do gola na 1-2 oglądało. Bardzo szkoda dzisiejszych punktów, ale nic - trzeba jechać dalej. Taką Wisłę chcę widzieć na wyjazdach!

kola12 08.11.2013 22:31

słuchać radości Węgrzyna po porażce Wisły - bezcenne... tylko wychowankowie, nawet jakbyśmy się mieli pelętać w dolnych stanach średnich... przybłęda z Biłgoraja won!

bob to ja 08.11.2013 22:33

Myślę, że Górnik po odejściu Nawałki będzie często tracił punkty. Jeśli Wisła na serio się wzmocni to drugie miejsce jest bardzo realne.

Mareq 08.11.2013 22:34

Bramka ze spalonego+granie przy wyniku 1-2 czegoś czego grać się nie umie = rezultat.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl