![]() |
Idealny mecz na przełamanie! :>
|
Pytanie w którą stronę to przełamanie, bo z Boguskim na szpicy wygląda to bardziej na złamanie i powrót do Krakowa z niczym.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
jesli ma sie stac odwrotnie niz wszyscy czujemy w kosciach to Wisla wygra.
Niestety, nie ma Pawla wiec nie ma kto strzelać ani asystować. Jednak i tak moim zdaniem klucz do sukcesu to pomoc. Jak pomoc nie gra to i Paweł gówno zrobi. Przewiduje jakieś 3-0 dla Górnika. Nie mamy zadnych atutów. Chcialbym oczywiscie zeby bylo inaczej. Byc moze szanse upatruje w tym ze nie jestesmy faworytem, ze Gornik zagra otwarty futbol i bedzie mozliwosc kontrowania. |
Wygramy 2:1 mały się obudzi.
Cytat:
|
Górnik nam nie leży, na wyjazdach gramy piach, remis będzie sukcesem. Obstawiam kolejny mecz na 0 z tyłu i 0 z przodu.
|
Cytat:
To nie lada sztuka przeczytać gościa, który jest mniej zaawansowany technologicznie niż Syntezator mowy IVONA. Dlatego gratuluję i mimo że nie chę umniejszać twoich zasług to kluczowe może się kazać, kto przełożył ten wywiad na język polski. Co do samego spotkania, to pewny jestem dwóch rzeczy. Rozegrany zostanie w piątek a podatki i tak płacić trzeba. Jest to mecz z gatunku tych w których, nawet Fryzjer za wynik, ręki sobie nie da uciąć. |
trzeba sobie jasno powiedzieć że jeśli przywieziemy z Zabrza 0 pkt to nie powinniśmy ganić za to piłkarzy i trenera i tak z tego co miał ulepił nam 2 miejsce na półmetku sezonu. Wielu z was po cichu liczy może nie na mistrza, ale na grę w Europie jednak po co? skompromitować się jak Legia czy Lech? lepiej odpuścić sobie i układać drużynę spokojnie. Na wielkie transfery nie liczcie, bo 4 Meliksonów do nas nie zawita, ale trzeba wzmacniać skład tam gdzie się nawet nie spodziewacie. Mamy takich zawodników, że jasno trzeba przyznać, że na ligę ok coś jeszcze pograją, ale w Europie to jesteśmy klasę lub dwie gorsi już nawet od zespołów ze Szwecji czy Norwergii
|
Cytat:
Żaden kibic nie zgodzi się na to aby piłkarze Wisły przeszli koło meczu. Mam nadzieję, że tylko przez Twoje niedopatrzenie zapomniałeś o tym wspomnieć. ;) Będę w stanie zrozumieć porażkę, jeżeli nie będzie ona wynikała z całkowitego olania spotkania czy nonszalanckiego podejścia. ''Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki.'' |
O Mistrzu nawet nie śnie. Po cichu liczyłem na Puchar Polski, wyszło jak wyszło.
Ale na MP czy PP nie patrzę przez pryzmat pucharów tylko tytułu. Wielu chyba o tym zapomina i wątek pucharów wkrada się w dyskusję na temat zdobycia czy to MP czy to PP. |
Guerrier na atak i jedziemy na chaos jak to świerczu mówił :D
|
Jeżeli Stolarki gra na pomocy to będzie smiesznie....
No chyba ze Piotr Brozek zagra na skrzydle a Stolarski w pomocy... |
Pietie ubrać w trykot Pawła i niech straszy z przodu.
Cytat:
Dokładnie. Tak się kiedyś zastanawiałem czy dożyję drugiej gwiazdki przy herbie na koszulkach... |
Cytat:
|
LINIOWY TY ....O PARASOL CI W DUPE. TY JEBANA ŚLEPA .......ONA PARÓWO
dziekuje dobranoc |
Byłem bardzo głodny. Piłkarze Wisły w pierwszej połowie przyrządzili fantastyczną potrawę, którą wszystkow skazuje na to wpier.d.o.lą górnicy. A nam tylko apetyt został
|
Kolejny mecz, w którym Wisła w jednej połowie gra świetnie, a w drugiej nie istnieje.
|
Wstyd nie ma. Po meczu w Bielsku byłem pewien, ze przyjmiemy czwórkę do zera.
edit: co do spalonego to tak jak ktoś napisał w komentarzach na 90 minut w Chorzowie to my strzeliliśmy po spalonym - bilans musi wyjść na zero |
Cytat:
|
istne s....ysyństwo panie sędzio ty szmato!!! to nie miało prawa się zdarzyć
Wisła została okradziona z punktów! |
Normalnie nie dopatruję się spisków, ale ....a mać - sędzia puścił ze 3-4 bramkowe spalone dla Górnika...
|
Nienawidzę takich meczów. Będę chory przez tydzień. Jestem ....a obolały i winię cały świat. Sędziów ....y jebane, obronę, Górnika, Smudę, murawę i wiatry boczne. .......ę idę walnąć drinka
|
Niech liniowy umrze jak najszybciej!!!!!! To jest niemożliwe, do momentu bramki ze spalonego wszystko się układało. Niech go krew zaleje!
|
....a jebanać mać ....a
|
Cytat:
|
Cytat:
|
słuchać radości Węgrzyna po porażce Wisły - bezcenne... tylko wychowankowie, nawet jakbyśmy się mieli pelętać w dolnych stanach średnich... przybłęda z Biłgoraja won!
|
Myślę, że Górnik po odejściu Nawałki będzie często tracił punkty. Jeśli Wisła na serio się wzmocni to drugie miejsce jest bardzo realne.
|
Bramka ze spalonego+granie przy wyniku 1-2 czegoś czego grać się nie umie = rezultat.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl