Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15 kolejka] Podbeskidzie - WISŁA Kraków, 4 listopada, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9165)

hejR22 04.11.2013 21:23

czy ktos mi moze powiedziec, ze to co widzialem w 1 polowie to byl tylko koszmar czy fakt.....???
bez komentarza...

dragon 04.11.2013 21:26

Rzadko się ogląda takie mecze żeby było 10 zawodników do zmiany po 1. połowie ...

Teraz Arek Głowacki jako kapitan, w przerwie powinien szybko zebrać wśród kolegów na skrzynkę whisky dla Miśkiewicza za 1. połowę.

A jak się nie pozbierają na drugą to mu będą chyba kontener wisieć ...

Hives4 04.11.2013 21:27

Gdyby w bramce był ktoś inny to do połowy byłoby 0:4...

dynek.pl 04.11.2013 21:50

ciekawe czy dowieziemy remis ...

edit: no i udało się. plus meczu to dla mnie Boguski - po prostu to jak on sobie radzi z piłką jest komiczne :D
PBB pokazało dzisiaj dlaczego jest na ostatnim miejscu w tabeli - mieć tyle sytuacji, przeciwnika, który im jeszcze pomagał jak mógł i nie wygrać to jest sztuka

Gronias 04.11.2013 22:21

Dowiezione ...

MASAKRA !

Misiek ratuje

!!IRIVER!! 04.11.2013 22:23

Po pierwszej połowie wydawało się, że gorzej być nie może. Po drugiej - jednak mogło być gorzej. Wielka ulga, bo wynik sto razy lepszy niż gra.

KRIS22 04.11.2013 22:23

To Jest K...A Skandal !

dragon 04.11.2013 22:23

uuuuuuffffffffffffffffffffffffffffff

BiałaGwiazda 04.11.2013 22:24

Wynik adekwatny do potencjału piłkarskiego tej drużyny. W składzie same kaleki to i nie można za wiele wymagac..

TheGameLA 04.11.2013 22:25

Ufff..... tyle na temat tego meczu. Piłkarze mają ciemno w oczach, nie ma czym oddychać. Małecki? Co się z nim dzieje.

sergio 04.11.2013 22:25

Na gorąco nie da się tego skomentować...

jendrus 04.11.2013 22:25

Wodecki i jego słowa "ku*wa mać" odzwierciedlają dzisiejszy mecz... totalna masakra ...
Dobrze że był Misiek a to oznacza że jest bramkarz db jak na polskie warunki i pewno długo u nas nie pogra..
Do puki będzie grał na skrzydle Bogucki to tak jakbyśmy grali w 10 ...
Małeckiego też nie ma sensu wstawiać bo takie błędy robi że głowa mała...

funkykoval 04.11.2013 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1338083)
ciekawe czy dowieziemy remis ...

edit: no i udało się. plus meczu to dla mnie Boguski - po prostu to jak on sobie radzi z piłką jest komiczne :D

Tak sławne"zgranie klatą" to po prostu efekt tego, że nie umie przyjąć piłki miękko na klatkę tylko odbija mu się na 3 metry.

Miśkiewicz - zawodnik meczu, Jova niepewny, Arek - jakby trochę nie pewny ale też ratował,z przodu dramat....poza walczącym Guerierem. Pietia - jak nataką przerwę to nieźle

Hives4 04.11.2013 22:26

Dzisiaj Wisła grała tak jak oczekiwano od niej przed startem sezonu ;) Oby kolejny mecz był lepszy, bo dzisiaj nie było na co patrzeć.

Krav 04.11.2013 22:26

to jest ku.rwa skandal co oni dzisiaj zagrali. Normalnie kur.wa skandal

danpe_ 04.11.2013 22:26

Ale frajerzy, pośmiewisko.

Dotychczas w naszej lidze była taka tradycja, że Legia idąca na mistrza frajerzyła z przybłędami z końca tabeli.
Pozmieniało się widać. Praktycznie każdy ogrywa Podbeskidzie, tylko nasze gwiazdeczki nie potrafią.
Rozumiem, jakby przegrali, czy zremisowali z kimś z pierwszej ósemki. ale chyba mierzymy wyżej niż 15 czy 16 miejsce w tabeli?

Wstyd telefon brać do ręki i smsy od osób z innych miast czytać :D

Valandil 04.11.2013 22:29

Największy skandal to jest taki, że Boguski wychodzi w 1 składzie. To co ten koleś gra... szkoda pisać.

Dzimi 04.11.2013 22:30

Cóż. Mecz pokazał, że wystarczy drużyna która nie bawi się w finezyjne zagrania, ale gryzie trawę i ma w składzie pełno twardo stojących na nogach drwali, aby nasi odbijali się od nich jak piłeczki.

Griszka30KR 04.11.2013 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BiałaGwiazda (Post 1338090)
Wynik adekwatny do potencjału piłkarskiego tej drużyny. W składzie same kaleki to i nie można za wiele wymagac..

Dokładnie ,którym raz się chce raz nie grac.Koncentrują sie tylko z mocnymi rywalami,czyli jakies 3-4 mecze w sezonie,a reszte chcą przebiegac obok.
Obstawiałem tenmecz na remis ,ale nie przypuszczałem,ze przy powrocie Głowackiego i reszty na swoje pozycje będzie tak tragedia w obronie.

White91 04.11.2013 22:31

DRAMAT! Znowu wykopy. Ku.wa wracamy do czasow poprzednich trenerow. Styl z meczu na mecz jest coraz gorszy. Kazał bym im oglądać ten mecz przez cały dzień aby każdy z nich wiedział jaka frustracja osiąga kibiców. Celność podań w najważniejszych momentach jest... sorry, nie ma jej.

El'kabat 04.11.2013 22:33

Żenada.Człowiek w połowie był pewien,że grać gorzej się po prostu nie da.A tu jednak grajki udowadniają,że impossible is nothing.
Misiek uratował nam kolejne punkty,Głowa dziś trochę słabiej ale dalej wyróżniał się z całej bandy nieudaczników. Na + z obrony jeszcze Pietia. Jovanovic i Burliga katastrofa,Arek widać było co akcja opierdalał ich równo,ale ile można tłuc do łba.

Zajechani jesteśmy,że ja .......e....

Arturo Qr2nów 04.11.2013 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Valandil (Post 1338099)
Największy skandal to jest taki, że Boguski wychodzi w 1 składzie. To co ten koleś gra... szkoda pisać.

Największy? Takich skandali, to jest kilka w zespole. Chociaż, nie. Masz rację. Boguski to jednak największy skandal.

kola12 04.11.2013 22:35

czy Pan Boguski coś stawia sztabowi trenerskiemu, że wychodzi w pierwszym składzie??? A może On jest szamanem, wróżbitą, hiromanem lub innym voo doo i musi grać???
A na poważnie .... co się stało z tym chłopakiem....

irman 04.11.2013 22:38

Za tę rundę każdy kibic Wisły, jej piłkarz, działacz czy trener powinien w minimalnej wersji pójść na piechotę do Kalwarii Zebrzydowskiej, a w optymalnej do Lourdes. Takiego nagromadzenia szczęścia i błędnych decyzji sędziowskich na naszą korzyść nie mieliśmy chyba nigdy. Jak na jakość gry drużyny i jej skład, miejsce w tabeli po 15 meczach to cud. A raczej obraz naszej ligi.

Dzisiejszy mecz to takie dobre podsumowanie tej jesieni. Gra marna, jakości w tym żadnej, ale punktujemy. Oby tak do zimy, choć szczerze mówiąc na wielkie transfery nie liczę. Nie mieliśmy jeszcze w drużynie nikogo z Nowej Zelandii, skośnookiego chyba też nie. Przydałoby się nadrobić zaległości.

A przy okazji. Jak w polskiej piłce ma być lepiej skoro wiele naszych drużyn prowadzi taką politykę jak Wisła. Pozycja defensywnego pomocnika. Pozbywamy się symbolu klubu Sobola, który wciąż jest jak na naszą ligę świetny. Pozbywamy się przyzwoitego (jak na naszą ligę) i walecznego Wilka. Ściągamy w ich miejsce do bólu przeciętnego i niczym nie wyróżniającego się Stjepanovica, który nie wnosi do gry kompletnie niczego. Eksplorujemy rynki Haiti, Hondurasu czy Nigerii. A potem się ....a dziwimy, że w 40 milionowym kraju nie można znaleźć 11 kopaczy, którzy potrafiliby ograć choćby Czarnogórę. No więc właśnie dlatego wygląda to tak a nie inaczej.

kola12 04.11.2013 22:40

nie patrząc na parytety narodowe :-) na dziś lepszy Sarki

thechris 04.11.2013 22:40

Przeciwko zawodowej drużynie byłoby 4:0 w pierwszej, 4:0 w drugiej i skończyłoby około 8:0. Jako, że dziś Wisła grała z pół-amatorami na poziomie I-ligowym to mamy 0:0. Inaczej mecz nie mógł wyglądać jeśli pół-amatorzy grają na 100% a niby zawodowcy na 30-40%. Ogólnie wygląda to tak, że z Cracovią 45 minut odpuszczone, z Ruchem 60 minut na chodzonego odpuszczone, z Zawiszą 70 minut oddane za frajer a dziś mamy rekord bo 90 minut dziesięciu zawodników obok meczu.

Specjalna nagroda i wyróżnienie należy się Burlidze za akcje w 92 minucie. Akcję oceniam na 10/10. Jedyne co mógł więcej zrobić to wziąć piłkę w ręce, wejść do bramki Miśkiewicza i zaliczyć klasyczne przyłożenie - wtedy dałbym 12/10 za akcję.

kola12 04.11.2013 22:43

Specjalna nagroda i wyróżnienie należy się Burlidze za akcje w 92 minucie. Akcję oceniam na 10/10. Jedyne co mógł więcej zrobić to wziąć piłkę w ręce, wejść do bramki Miśkiewicza i zaliczyć klasyczne przyłożenie - wtedy dałbym 12/10 za akcję.[/QUOTE]

dla takich tekstów warto żyć! jeden z lepszych na forum!:piwko:

KOMINEK 04.11.2013 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez danpe_ (Post 1338097)
Ale frajerzy, pośmiewisko.

Praktycznie każdy ogrywa Podbeskidzie, tylko nasze gwiazdeczki nie potrafią.

Wstyd telefon brać do ręki i smsy od osób z innych miast czytać :D

Myśle że z Poznaniem możesz po esemesować :-D




Było nie było punkt jest i wicelider jesieni. Kto z nas o tym myślał na początku rundy

lazy 04.11.2013 22:44

Boguski nawet z taką grą jest i tak bardziej produktywny niż Małecki i Sarki. Ta 2 jest w dramatycznej formie. Totalny brak udanych zagrań. Może powinni pograć w rezerwach żeby nabrać pewności. BTW dziś prawie niegrał na skrzydle.

Moim zdanie dobrze dziś zagrali jedynie Miśkiewicz i Guerrier.

Obrona bardzo niepewnie. Bardzo elektryczni obaj boczni obrońcy. Piotrek Brożek jest wg mnie w znacznie słabszej formie niż Bunoza. Poza tym, tak jak już koledzy zauważyli - braki w środku pola. Chrapek - słabiutko dziś, Garguła mało widoczny, a Boguski to już wiemy.

kola12 04.11.2013 22:45

ale od Wisły wymaga się więcej....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl