![]() |
Jak lubie Kose to dzisiaj jest cholernie irytujący.
|
wszyscy narzekacie tak na Boguskiego a dzisiaj zagrał ładną piłkę do Garguły ten do W.D.G. i bramka. Potem do Brożka tez piłę piękną zagrał ale paweł sie zgubił z piłką. Wole jego niż Małeckiego co łapami macha i non stop bluzga na kolegów już mnie to poprostu drażni .
Wynik elegancki gra tez ale to tylko widzew. Oby sie nie rozluźnili. p.s. co tu tak cicho?? |
Cytat:
|
Cytat:
|
No Kosa dzisiaj zalatuje parchatym sposobem myslenia. Wszystko co Wislackie to be... Moze nie ma dnia chlopina albo na kacu jest...
|
Zastanawiam się jakim Wisła gra ustawieniem w 80 minucie z Małym, Guerrierem, Sarkim, Frycem i Burligą oraz Pietią. Kto gra w środku? W sumie to wszystko jedno bo Widzew jest arcysłaby...
|
Po zasłużonej porażce i fartownej wygranej wreszcie przyszedł czas na zasłużone zwycięstwo :)
Dobrze, że Arek pauzował właśnie z Widzewem, bo nasza obrona bez Arka momentami bardzo elektryczna. Dziś byliśmy o 3 klasy lepsi od Widzewa, chociaż szybko strzelone bramki i czerwona kartka ustawiły nam ten mecz. Wszystko by było cacy jakby nie nasza skuteczność, skończyło się 3:0, ale jakby się skończyło 7:0 to też nie byłby to wynik na wyrost. Ogólnie mam dobry humor. Mam nadzieję, że równie łatwo rozprawimy się z góralami - chociaż biorąc pod uwagę to jak nam się ciężko z nimi gra nie będzie to łatwa sztuka. JAZDA JAZDA JAZDA |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Guerier to kawał porządnego piłkarza, w chwili obecnej chyba nasz najlepszy ofensywny zawodnik. Martwi mnie to co się dzieje z Sarkim - w poprzedniej rundzie w kilku meczach wiodąca postać i ciągnący drużynę do zwycięstw. Ta runda bardzo słaba.
Mecz mógłbym najkrócej opisać słowami - "powiedzcie nam ile goli mamy wam strzelić" A na końcu "Sorry, chcieliście dziesięć, ale tylko trzy się udało". |
Ta skuteczność....
Dobrze, że siadła ta trzecia bramka. Bo teraz mamy na równo strzelonych 20. Zawsze to lepiej wygląda :) Ważne 3 punkciki. Oby podobnie było 4 listopada. |
Brawo Brawo Brawo
Plan wykonany 2 mecze 2 zwycięstwa Donald Guerrier-w sobote (mecz z zagłębiem) moim zdaniem najgorszy w zespole, dzisiaj zdecydowanie najlepszy gracz, znakomite rajdy i wielkie zaangażowanie Brawo Brawo Donald! Michał Miśkiewicz-Niewiele do roboty ale gdy już było jakieś zagrożenie to był bardzo pewny, kolejny dobry mecz (świetna interwencja po strzale z wolnego) Łukasz Burliga Gordan Bunoza i Marko Jovanović -dobry mecz tej trójki, każdy walczył i był pewny Patryk Małecki-stara się chłopak z całych sił ale wychodzi to narazie średnio, szkoda tej zmarnowanej setki bo by mu to pomogło Paweł Brożek-świetne wykończenie akcji bramkowej, był dziś wszędzie, mały minus tylko za niewykorzystanie dobrej okazji na kolejnego gola Wisła Kraków była dziś zespołem kilka klas lepszym i mam nieodparte wrażenie że nawet 11/11 wygralibyśmy to przynajmniej 3-0 Franciszek Smuda-Brawo dla trenera za opieprzanie drużyny gdy ta w drugiej połowie zaczęła się bawić i tracić piłkę PS: Teraz trudny mecz wyjazdowy z walecznym Podbeskidziem, to dla nas trudny przeciwnik bo na mecze topowe ta drużyna bardzo się mobilizuje, piłkarsko jesteśmy dużo lepsi ale bez 100% zaangażowania tego nie wygramy. Ostatnia passa 3 zwycięstw z rzędu to marzec tego roku, czas wygrać na wyjeździe EDIT / / Zapomniałbym, Łukasz Garguła 2 asysty, nasz kluczowy zawodnik w tym sezonie, brawo Guła kolejny raz. |
Mnie zaczyna irytować Sarki.
Donald chyba nabrał pewności siebie, albo to poziom łodzian tak zadział (nie mówię o bramkach, ale udanych i nieudanych próbach dryblingu) Brożek za często musi wracać do koła brak mu wsparcia. Małecki nic nie wniósł, no chyba, że coś przeoczyłem. |
Cytat:
|
Brawo, pewne planowe zwycięstwo
|
+ dla mnie to Donald, Guła, Ostoja i Jova - najlepsi dzisiaj, teraz zlać podbeskidzie
|
Cytat:
Szkoda że nie wjebał tej bramy. Było by to z korzyścią dla niego jak i naszej drużyny. |
Donald dobrze się czuję jak schodzi ze skrzydła, ale jak wypadnie Brożek to ja bym go spróbował na pozycji napastnika. Pisze serio.
|
Tak się gra jak przeciwnik pozwala. A pozwalał nam dzisiaj na dużo.
Cieszy kilka niezłych zagrań i momenty dobrej gry. Nie ma co narzekać, trzy bramki, trzy punkty, bez kontuzji. Aby do zimy... Szkoda, że Małecki nie strzelił. Może by to go odbudowało nieco. Nie wiem czy dla niego nie lepiej by było pokopać mecz lub dwa w rezerwach niż siedzieć na ławie. |
Widzew to najsłabsza drużyna z jaką graliśmy w tym sezonie. W takiej dyspozycji to pewny kandydat do spadku. Słowa Smudy o świetnych zawodnikach można potraktować jako czystą kurtuazję.
3 punkty zainkasowane według planu. Na trybunach z nowym gniazdowym bardzo szybko dorównamy poziomem sąsiadce z drugiej strony Błoń. |
Przyjemny wieczór.
Naprawdę miło oglądało się drugą połowę. Już nie ma co żałowac, że nie strzeliliśmy wora bramek. Sam fakt fajnej gry piłką (z wyraźną pomocą Widzewa, niestety) wystarczał. Trudno nie zauważyc, że trybuny zupełnie inaczej reagują, gdy tak gramy. Szkoda mi Małeckiego i Boguskiego. Odnośnie do pierwszego - myślałem, że uda mu się strzelic, co pomoże mu wrócić na właściwe tory. Z kolei Rafał grał naprawdę dobrze - parę razy nie doczekał się podania - a znowu zbierze porcję połajanek. Moim zdaniem zupełnie niesłuszną. Warto jeszcze zwrócić uwagę na rozsądne zachowanie Burligi po meczu. Kiedy Donald wymienił się koszulką ze swoim rodakiem i założył ją, Burliga doradził mu, że lepiej byłoby, gdyby nie miał jej na sobie. Na koniec trochę o dopingu. Nasz był zdecydowanie lepszy niż w sobotę, momentami można było nawet wrócić wspomnieniami do dawnych lat. ;) A chociaż był to Widzew, to powiem, że wypadli pozytywnie. Wtorek, drużyna grająca padakę, a oni pojawiają się w dobrej liczbie. Prawda, mapa jest dla nich łaskawa, ale i tak robią swoje. |
ciekawy mecz, bardziej denerwujące od tych niewykorzystanych szans bramkowych były te niedokładności w grze, szczególnie te w obronie. Parę razy widzewiacy prawie wyszliby na 100tkę z piękna asystą od naszego zawodnika.
Kto nie był niech żałuje. Cytat:
|
Nie będe się powtarzał z tym co już powiedzieli inni. Powiem tylko, że Stjepanovic to mega kot. W destrukcji nie do zastąpienia, a niektóre jego prostopadłe piłki (jak w pierwszej połowie do Fryca) to istny majstersztyk. Wszystkie Trałki i Vrdoljaki mogą mu buty czyścić.
|
Cytat:
|
Pewnie gdzieś w mediach pojawią się komentarze, że sędzia wpłynął na wynik. Więc obejrzałem powtórki spornych sytuacji na ekstraklasa.tv i moim zdaniem decyzje Gila bardzo dobre.
- zółta dla Visnakovsa za próbę wymuszenia. Gil się obroni. Na zwolnionych powtórkach widać jak widzewiak wypuszcza piłkę obok Stjepy i wyrzuca prawą nogę do przodu wchodząc w kontakt z naszym piłkarzem. Sęk w tym, że oStoja prawą nogę wyciągnał wcześniej, trzymał ją w miejscu i nie wykonał ruchu nogą by podciąć napastnika, wyczekiwał. - czerwona za faul na Donaldzie. Również słuszna. Na zwolnionych powtórkach widać :) jak Donald jest kopnięty od spodu w stopę. Obrońca celował w piłkę ale nasza murzyna ma dłuższe nogi i jest szybsza. Donald byłby sam na sam bezspornie. Good job Gil :) |
6 zwycięstw z rzędu na R22, bilans bramkowy 13-0, przed sezonem nawet optymiście o tym nie marzyli.
|
Cytat:
Bardzo ciekawy mecz na boisku i na trybunach, kto nie byl ma czego żałować. |
Niestety znowu powalająca frekwencja gdyby nie było widzewiaków i Młodej Wisły to chyba nawet byśmy byli poniżej 10 tysięcy. Taki urok grania o 20:30 we wtorek.
Co do kibicowania mówcie co chcecie ale szacunek dla ilości przyjezdnych się należy doping mieli całkiem dobry. Co do nas minie brakowało ulubionej zagrywki o którą się prosiło na nasze Wisła ich k..wa a my wiadomo co ......aż się prosiło Fajna akcja na końcu gdy ,,zmusili " Donalda by zapodał Jazda, jazda :-) No i niestety widać totalny regres Małeckiego. Idiotyczna żółta kartka niewykorzystane sytuacje. Natomiast jest to raczej problem z głową niż z kondycją bo jak parę razy ,,depnął" to pozostawiał przeciwników w tyle. |
Cytat:
Żal, że nie strzelił bramki po koniec, to by mu pomogło. A dwa konsekwencją tej sytuacji była żólta kartka dla Stjepanowicza, a później chyba dla Brożka (ręka). |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl