![]() |
Bunoza - man o the match
|
Cytat:
|
Cytat:
Juz wczesniej mial dwie proste straty / beznadziejne odegrania w srodku pola, ale na szczescie bez konsekwencji. |
Cytat:
Tal, Bunozy - po cholere go łapał, skoro miał żółtko? sprokurował czerwień i stratę gola. Swoją drogą bydgoszczanie chyba uczyli sie dopingu od pasożydów w 1 lidze, cały mecz dopingują Wisłę - tym bardziej szkoda durnego zachowania Bunozy, bo zrobiła się lipa. |
Kubeł zimnej wody na głowy naszych piłkarzy. Mysle, że mimo wszystko przyda sie ta porazka, szkoda tylko ze taka wysoka
|
Ewidentnie Stolarski i Guerrier nie nadają się na boki obrony. Może za jakiś czas tak, ale nie na chwilę obecną.
Cytat:
Zmiany były i jasno pokazały, jaką mamy ławkę, skoro strata Burligi jest dla nas ciosem. Dopóki graliśmy w jedenastu Zawisza mógł się poślinić. |
Bez wątpienia Carlos i Goulon mieliby u nasi pewny plac
|
Szkoda Garguły, bo co się chłop nabiegał i nawalczył to jego.
|
Cytat:
A Bydgoszcz to najwyraźniej kolejna, zakompleksiona na punkcie Wisły mieścina. Drugie Kielce? |
Dobrze, że to się stało teraz, w meczu bez historii. Dzięki dla Bunozy za zjebanie meczu w pojedynkę.
Franz wie co ma robić. Niezłe pastwisko na trybunach, prawie jak w Kielcach. |
Wisła była słabsza o klasę podobnie jak w meczach z Górnikiem, Pogonią, Cracovią i Ruchem... Fart musiał się kiedyś skończyć.
|
Cytat:
Paradoksalnie - największe jaja w obronie odwalali Stolarski i Guerrier. Jeżeli ktoś się zastanawiał dlaczego gra Burliga i czemu przymierzamy się do Piotrka Brożka, to po tym meczu już nie musi. Cytat:
|
Cytat:
Gordan gra świetną rundę, ale tutaj indywidualnie położył cały mecz. |
No cóż, to musiało się kiedyś stac. Szkoda tylko, że stało się u bydgoskich kompleksiarzy.
Bardzo słabo Brożek, bardzo, bardzo. Te jego niedokładne odegrania przy agresywnej grze Zawiszy musiały tak się skończyc. Niezbyt mądrze zachował się Bunoza, ba, bardzo głupio. Smudzie można zarzucic słabą obsadę prawego skrzydła. Sarki nie jest orłem w defensywie, a i po Stolarskim można było się spodziewac, że nie będzie sobie radził. Może trzeba odłożyc spekulacje na temat zagranicznych wojaży, a trochę ograc się w Polsce. Szkoda, że Donald nie wyszedł od początku na lewym skrzydle. No ale jak ma się króciutką ławeczkę, to ciężko byc niepokonanym. I tak udawało nam się nad wyraz długo. Aha, wielki szacunek dla wszystkich wyjazdowiczów i dzięki za dobre reprezentowanie Wisły! |
Cytat:
|
Cytat:
|
1 porażka. W sumie przyda się kubeł zimnej wody.
Bunoza ten 2 faul zrobił zupełnie bez sensu. Już akcje wcześniej robił to samo. Cwaniactwo przeciwnika + delikatny sędzia i czerwień. Stolarski pokazał o ile klas na chwilę obecną jest od niego lepszy Burliga, któremu też zdarzają się kiksy. Mam również zastrzeżenia do Garguły który mógł 2 razy powinien zagrać do Sarkiego, do Rafała za katastrofalne podanie do Brożka i Chrapka za zmarnowanie setki. Generalnie tragedii nie było do czerwieni, ale muszą popracować nad grą na wyjazdach. |
Cytat:
Boguski na skrzydle jest totalnym nieporozumieniem. Nie radzi sobie gość zupełnie. Graliśmy bez lewego pomocnika prawie cały mecz. Stolarskiego Juventus chyba na razie odpuści. |
Kiedys ta porazka musiała nastapic ale nie spodziewałem sie, ze z beniaminkiem z Bydgoszczy :/ I nie zrozumiem co trzeba miec w głowie zeby tak inne mecze rozgrywac na wyjedzie i na własnym stadionie. Tylko z Korona potrafilismy grac cały czas dobrze, do konca i były tego efekty a reszta taka sama czyli bardzo słaba. Nie ma co bez wzmocnien na pewno sie nie obejdzie. Na szczescie gramy teraz na R22 kolejne 2 spotkania wiec musimy sobie wtedy odbic dzisiejsza porazke
|
nawet nie wiedziałem, że w tej Bydgoszczy takie zakompleksione chłopaki i dziewczyny mieszkają.
|
Cytat:
|
Czu Boguski potrafi zrobić cokolwiek prócz pozorowania walki o piłkę?
|
I tak co poniektórzy na forum zejdą na ziemię. Zamiast żałosnych rozważań o awansie do pucharów znowu zobaczą Wisłę taką jaka jest, czyli słabą kadrowo i osiągającą wyniki ponad stan. Gramy o pierwszą 8. To jest realny cel a nie żadne zdobywanie europy. To sezon na nowe poukładanie klubu, oddłużenie a nie na sukcesy.
Bunoza jednak zagrał bezmyślnie, stare koszmary wróciły. Stolarski słabo słabo. Myślę że gdyby nie bezmyślność Bunozy to zremisowalibyśmy ten mecz jak mamy w zwyczaju robić na wyjazdach. Teraz PP i może tu uda się coś ugrać:) |
Zdobyc 3 punkty na warszawiakach, żeby potem stracić je w Bydgoszczy...
A z przebiegu gry, to myśmy nawet na tę jedną bramkę nie zasługiwali. Zawisza nas kompletnie stłamsił. Miałem nadzieję, że fart Smudy nas pociągnie. Widac jednak, że czas przestać liczyć na farta tylko zabrać się za budowę sensownego zespołu. Do konca jesieni jeszcze trochę punktów pogubimy. |
Panowie czy tylko ja widziałem inaczej? Przecież nie było drugiej żółtej kartki! Tym bardziej że było to rownoznaczne z pokazaniem czerwonej. Rzadko krytykuje pracę sędziów.
Piłkarz Zawiszy wykorzystał szansę i położył się jak dziecko. W angielskiej lidze sędzia zasmialby się mu w twarz, z politowaniem. |
Druga żółta oczywista i bezdyskusyjna. Trzeba było grać Haitańczym od początku 2 połowy. Ale to akurat jest zupełnie nieistotne. Z przebiegu meczu powinno być około 5:0 więc wynik i tak jest daleko lepszy od gry.
|
Cytat:
Obrońców obok zadań oczywistych powinno zobowiązywać się też do myślenia o dobrze zespołu tj. wyniku po 90 minutach. Gordan albo zapominał o kartce, albo odłączyło mu prąd, bo reakcji sędziego można się było spodziewać (czy słuszna, czy nie można oczywiście dyskutować) Cytat:
|
Dawno takiej padliny w środku boiska nie było jak dziś. Piłkarze powinni to spotkanie obejrzeć ze 3 razy i zobaczyć jak SŁABO dziś wykonywali proste podania do partnerów.
Gdzie tu miejsce na szlifowanie taktyki, wypracowywanie automatyzmów jak podstawowy element piłkarskiego rzemiosła leży i kwiczy. |
Gratulacje dla "kibiców" Zawiszy . Znaleźli się w elitarnym klubie największych kompleksiarzy ligi wespół z parchami i koroniarzami. Niezmiernie trudne to zadanie ale bydgoscy chłopcy temu podołali.
|
Miśkiewicz - błąd przy bramce na 1-1 ,jak sie zdecydowal na wyjscie to powinien ta pilke wybic ,a takto tego nie zrobil i Goulon mial ulatwione zadanie
Stolarski - dziś był ogrywany jak junior ,ten mecz to kubeł zimnej wody na jego głowę i wszystkich którzy mowia ze jest juz gwiazda Bunoza - mimo że ta kontra to nie jego wina ,to chyba nie powinien faulować ,czerwona kartka opłakana w skutkach Chrapek - zjebał 100% sytuacje przy wyniku 1-1 :evil: Garguła - dzis najlepszy na boisku |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl