Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [12 kolejka] Zawisza Bydgoszcz - WISŁA Kraków, sobota 19 października, godzina 15:30. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9149)

Kamson 19.10.2013 15:56

Bunoza - man o the match

Krotochwila 19.10.2013 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1336102)
dość niefrasobliwe zachowanie Bunozy i znów tracimy głupiego babola po stałym fragmencie gry :(

kolejna strata punktów się szykuje, to samo jak w meczach z Jagiellonią, Ruchem i Cracovią... na własne życzenie strata 6 punktów, a zanosi się na więcej

Bunozy?! Winę w 90% ponosi ten, kto w dziecinny sposób stracił piłkę po drugiej stronie boiska. Nie mam pewnosci kto to byl?

Eustachy 19.10.2013 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krotochwila (Post 1336105)
Bunozy?! Winę w 90% ponosi ten, kto w dziecinny sposób stracił piłkę po drugiej stronie boiska. Nie mam pewnosci kto to byl?

Brozek.
Juz wczesniej mial dwie proste straty / beznadziejne odegrania w srodku pola, ale na szczescie bez konsekwencji.

danpe_ 19.10.2013 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krotochwila (Post 1336105)
Bunozy?! Winę w 90% ponosi ten, kto w dziecinny sposób stracił piłkę po drugiej stronie boiska. Nie mam pewnosci kto to byl?


Tal, Bunozy - po cholere go łapał, skoro miał żółtko?
sprokurował czerwień i stratę gola.


Swoją drogą bydgoszczanie chyba uczyli sie dopingu od pasożydów w 1 lidze, cały mecz dopingują Wisłę - tym bardziej szkoda durnego zachowania Bunozy, bo zrobiła się lipa.

St Yabol 19.10.2013 16:16

Kubeł zimnej wody na głowy naszych piłkarzy. Mysle, że mimo wszystko przyda sie ta porazka, szkoda tylko ze taka wysoka

wolfy 19.10.2013 16:16

Ewidentnie Stolarski i Guerrier nie nadają się na boki obrony. Może za jakiś czas tak, ale nie na chwilę obecną.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1336103)
A u Smudy, jak zwykle: bez zmian. (Chociaż Bunozę trzeba było zmienic już dawno)

Na kogo niby?
Zmiany były i jasno pokazały, jaką mamy ławkę, skoro strata Burligi jest dla nas ciosem.
Dopóki graliśmy w jedenastu Zawisza mógł się poślinić.

Rob_Zombie 19.10.2013 16:24

Bez wątpienia Carlos i Goulon mieliby u nasi pewny plac

xanti1906 19.10.2013 16:24

Szkoda Garguły, bo co się chłop nabiegał i nawalczył to jego.

Krotochwila 19.10.2013 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez danpe_ (Post 1336107)
Tal, Bunozy - po cholere go łapał, skoro miał żółtko?
sprokurował czerwień i stratę gola.


Swoją drogą bydgoszczanie chyba uczyli sie dopingu od pasożydów w 1 lidze, cały mecz dopingują Wisłę - tym bardziej szkoda durnego zachowania Bunozy, bo zrobiła się lipa.

Nie jest bez winy, ale to Brozek sprowokowal cala sytuacje. Bunoza zrobil to co zrobilaby wiekszosc obroncow na jego miejscu. To, ze po jego faulu padl gol, to juz wina zlego ustawienia przy stalym fragmencie gry i chaosu po czerwonej kartce. Swoją drogą Bunoza był bardzo elektryczny przez wieksza czesc meczu.

A Bydgoszcz to najwyraźniej kolejna, zakompleksiona na punkcie Wisły mieścina. Drugie Kielce?

d 19.10.2013 16:25

Dobrze, że to się stało teraz, w meczu bez historii. Dzięki dla Bunozy za zjebanie meczu w pojedynkę.
Franz wie co ma robić.

Niezłe pastwisko na trybunach, prawie jak w Kielcach.

thechris 19.10.2013 16:27

Wisła była słabsza o klasę podobnie jak w meczach z Górnikiem, Pogonią, Cracovią i Ruchem... Fart musiał się kiedyś skończyć.

wolfy 19.10.2013 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 1336114)
Dobrze, że to się stało teraz, w meczu bez historii. Dzięki dla Bunozy za zjebanie meczu w pojedynkę.

Bzdura. Został wsadzony na minę. Po raz drugi z rzędu. Raz poradził sobie bez faulu, w drugiej sytuacji - wiadomo.
Paradoksalnie - największe jaja w obronie odwalali Stolarski i Guerrier. Jeżeli ktoś się zastanawiał dlaczego gra Burliga i czemu przymierzamy się do Piotrka Brożka, to po tym meczu już nie musi.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 1336114)
Franz wie co ma robić.

Nawet zakładając że wie, to pytanie czy ma kim.

d 19.10.2013 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1336116)
Bzdura. Został wsadzony na minę. Po raz drugi z rzędu. raz poradził sobie bez faulu, za drugim - wiadomo.

Tylko po cholerę go w ogóle faulował? W najgorszym wypadku stracilibyśmy tylko bramkę, tak przy skrajnym pechu było 1-1 i gra w 10.

Gordan gra świetną rundę, ale tutaj indywidualnie położył cały mecz.

speedfashion 19.10.2013 16:29

No cóż, to musiało się kiedyś stac. Szkoda tylko, że stało się u bydgoskich kompleksiarzy.

Bardzo słabo Brożek, bardzo, bardzo. Te jego niedokładne odegrania przy agresywnej grze Zawiszy musiały tak się skończyc. Niezbyt mądrze zachował się Bunoza, ba, bardzo głupio.

Smudzie można zarzucic słabą obsadę prawego skrzydła. Sarki nie jest orłem w defensywie, a i po Stolarskim można było się spodziewac, że nie będzie sobie radził. Może trzeba odłożyc spekulacje na temat zagranicznych wojaży, a trochę ograc się w Polsce. Szkoda, że Donald nie wyszedł od początku na lewym skrzydle.

No ale jak ma się króciutką ławeczkę, to ciężko byc niepokonanym. I tak udawało nam się nad wyraz długo.


Aha, wielki szacunek dla wszystkich wyjazdowiczów i dzięki za dobre reprezentowanie Wisły!

Daja`n 19.10.2013 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1336115)
Wisła była słabsza o klasę podobnie jak w meczach z Górnikiem, Pogonią, Cracovią i Ruchem... Fart musiał się kiedyś skończyć.

Nic dodać,nic ująć.

wolfy 19.10.2013 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 1336117)
Tylko po cholerę go w ogóle faulował? W najgorszym wypadku stracilibyśmy tylko bramkę.

Zadaniem obrońcy jest nie dopuścić do jej straty. Nie czarujmy się, 60% sędziów drugiej by za to nie dała.

dominatorbj 19.10.2013 16:30

1 porażka. W sumie przyda się kubeł zimnej wody.

Bunoza ten 2 faul zrobił zupełnie bez sensu. Już akcje wcześniej robił to samo. Cwaniactwo przeciwnika + delikatny sędzia i czerwień.
Stolarski pokazał o ile klas na chwilę obecną jest od niego lepszy Burliga, któremu też zdarzają się kiksy.
Mam również zastrzeżenia do Garguły który mógł 2 razy powinien zagrać do Sarkiego, do Rafała za katastrofalne podanie do Brożka i Chrapka za zmarnowanie setki.

Generalnie tragedii nie było do czerwieni, ale muszą popracować nad grą na wyjazdach.

White91 19.10.2013 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xanti1906 (Post 1336112)
Szkoda Garguły, bo co się chłop nabiegał i nawalczył to jego.

Zgadza się, ale kiedy na początku 2 polowy miał zagrać otwierającą piłkę do Sarkiego to zaczął się bawić. Było by 2:0 i po meczu.

Boguski na skrzydle jest totalnym nieporozumieniem. Nie radzi sobie gość zupełnie. Graliśmy bez lewego pomocnika prawie cały mecz.

Stolarskiego Juventus chyba na razie odpuści.

mitmichael 19.10.2013 16:34

Kiedys ta porazka musiała nastapic ale nie spodziewałem sie, ze z beniaminkiem z Bydgoszczy :/ I nie zrozumiem co trzeba miec w głowie zeby tak inne mecze rozgrywac na wyjedzie i na własnym stadionie. Tylko z Korona potrafilismy grac cały czas dobrze, do konca i były tego efekty a reszta taka sama czyli bardzo słaba. Nie ma co bez wzmocnien na pewno sie nie obejdzie. Na szczescie gramy teraz na R22 kolejne 2 spotkania wiec musimy sobie wtedy odbic dzisiejsza porazke

Kac 19.10.2013 16:36

nawet nie wiedziałem, że w tej Bydgoszczy takie zakompleksione chłopaki i dziewczyny mieszkają.

Krotochwila 19.10.2013 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 1336117)
Tylko po cholerę go w ogóle faulował? W najgorszym wypadku stracilibyśmy tylko bramkę, tak przy skrajnym pechu było 1-1 i gra w 10.

Gordan gra świetną rundę, ale tutaj indywidualnie położył cały mecz.

Bo jest obrońcą, którego podstawowym zadaniem jest nie przepuścić w takiej sytuacji zawodnika do wyjścia sam na sam z bramkarzem. Bunoza nigdy nie należał do kalkulujących obrońców, zawsze grał bezkompromisowo, na pograniczu faulu. Zgodnie z zasadą "piłka może przejść, zawodnik już nie". Zareagował instynktownie.To zresztą decyduje o tym, ze w tym sezonie zalicza dobrą rundę. Moim zdaniem zrobił to co do niego należało. Zadecydowała strata po drugiej stronie boiska.

Ciastek1 19.10.2013 16:38

Czu Boguski potrafi zrobić cokolwiek prócz pozorowania walki o piłkę?

Ogryzek 19.10.2013 16:38

I tak co poniektórzy na forum zejdą na ziemię. Zamiast żałosnych rozważań o awansie do pucharów znowu zobaczą Wisłę taką jaka jest, czyli słabą kadrowo i osiągającą wyniki ponad stan. Gramy o pierwszą 8. To jest realny cel a nie żadne zdobywanie europy. To sezon na nowe poukładanie klubu, oddłużenie a nie na sukcesy.

Bunoza jednak zagrał bezmyślnie, stare koszmary wróciły. Stolarski słabo słabo. Myślę że gdyby nie bezmyślność Bunozy to zremisowalibyśmy ten mecz jak mamy w zwyczaju robić na wyjazdach.

Teraz PP i może tu uda się coś ugrać:)

FraMat 19.10.2013 16:39

Zdobyc 3 punkty na warszawiakach, żeby potem stracić je w Bydgoszczy...

A z przebiegu gry, to myśmy nawet na tę jedną bramkę nie zasługiwali.
Zawisza nas kompletnie stłamsił.
Miałem nadzieję, że fart Smudy nas pociągnie.
Widac jednak, że czas przestać liczyć na farta tylko zabrać się za budowę sensownego zespołu.
Do konca jesieni jeszcze trochę punktów pogubimy.

Mario Nh 19.10.2013 16:42

Panowie czy tylko ja widziałem inaczej? Przecież nie było drugiej żółtej kartki! Tym bardziej że było to rownoznaczne z pokazaniem czerwonej. Rzadko krytykuje pracę sędziów.

Piłkarz Zawiszy wykorzystał szansę i położył się jak dziecko.
W angielskiej lidze sędzia zasmialby się mu w twarz, z politowaniem.

thechris 19.10.2013 16:46

Druga żółta oczywista i bezdyskusyjna. Trzeba było grać Haitańczym od początku 2 połowy. Ale to akurat jest zupełnie nieistotne. Z przebiegu meczu powinno być około 5:0 więc wynik i tak jest daleko lepszy od gry.

d 19.10.2013 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krotochwila (Post 1336125)
Bo jest obrońcą, którego podstawowym zadaniem jest nie przepuścić w takiej sytuacji zawodnika do wyjścia sam na sam z bramkarzem.

Ale przepraszam bardzo, czy to był Ronaldo w 89. minucie czy jakiś kopiący się po czole bydgoski no name, po niecałej godzinie gry?

Obrońców obok zadań oczywistych powinno zobowiązywać się też do myślenia o dobrze zespołu tj. wyniku po 90 minutach. Gordan albo zapominał o kartce, albo odłączyło mu prąd, bo reakcji sędziego można się było spodziewać (czy słuszna, czy nie można oczywiście dyskutować)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat
A z przebiegu gry, to myśmy nawet na tę jedną bramkę nie zasługiwali.
Zawisza nas kompletnie stłamsił.

Dokładnie tak, cudowi nie zawdzięczamy 0-5. Dan mężnie wywalczyłby remis.

Patryko 19.10.2013 16:48

Dawno takiej padliny w środku boiska nie było jak dziś. Piłkarze powinni to spotkanie obejrzeć ze 3 razy i zobaczyć jak SŁABO dziś wykonywali proste podania do partnerów.

Gdzie tu miejsce na szlifowanie taktyki, wypracowywanie automatyzmów jak podstawowy element piłkarskiego rzemiosła leży i kwiczy.

Ciastek1 19.10.2013 16:52

Gratulacje dla "kibiców" Zawiszy . Znaleźli się w elitarnym klubie największych kompleksiarzy ligi wespół z parchami i koroniarzami. Niezmiernie trudne to zadanie ale bydgoscy chłopcy temu podołali.

AS82 19.10.2013 16:53

Miśkiewicz - błąd przy bramce na 1-1 ,jak sie zdecydowal na wyjscie to powinien ta pilke wybic ,a takto tego nie zrobil i Goulon mial ulatwione zadanie
Stolarski - dziś był ogrywany jak junior ,ten mecz to kubeł zimnej wody na jego głowę i wszystkich którzy mowia ze jest juz gwiazda
Bunoza - mimo że ta kontra to nie jego wina ,to chyba nie powinien faulować ,czerwona kartka opłakana w skutkach
Chrapek - zjebał 100% sytuacje przy wyniku 1-1 :evil:
Garguła - dzis najlepszy na boisku


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl