![]() |
Smuda raczej nie zaryzykuje wstawieniem Brożka do składu , mając na uwadze to ,że jeszcze wiele meczów a Paweł to jedyny sensowny napastnik jakim dysponujemy. Tak więc nasze szanse ,bez Brożka, znacznie spadają... :-/
|
Ja osobiście na miejscu Smudy bym Broźka nie wpuścił niezaleczonego, ryzykując pogłębienie urazu.
Mecz z Legią jest prestiżowy, ale to tylko 10 kolejka, pozostaje nam jeszcze 20 spotkań gdzie będzie potrzebny. Bez Pawła będzie o punkty cieżko również z Widzewem czy Zawiszą. |
Dwa pytania:
-czy zagra Brożek? -czy zagra Ostoja? Jeśli odpowiedzi na oba brzmią "nie" to niestety nie widzę dla nas większych szans. |
Jaki w ogóle jest scenariusz w przypadku braku Pawła? Boguski? A za Boguskiego w drugiej linii kto? A gdyby jeszcze Ostoja nie zagrał?
Burliga - Głowacki - Chavez - Bunoza Małecki - Garguła - ? - Sarki Chrapek Boguski |
Cytat:
Stanowski,PS,Oblesnoworski,Lukasz et consortes juz zadecydowali-Mistrzem bedzie (juz jest?)Legia. Wczesniej,zdecydowali ze beda miazdzyc rywali w Lidze Mistrzow ale niestety chlopaki z rumunii jakos nie bardzo sie ta decyzja przejeli.Podobnie jak rezerwy Lazio,ktore zlekcewazyly kolejna decyzje,tym razem o punktowaniu w Lidze Europy. Mam nadzieje ,ze rowniez w niedziele nasze orly tez sie nie podporzadkuja odgornie podjetej decyzji. Hubert juz na zasluzonej emeryturze wiec coz stoi na przeszkodzie ? Jak uda sie postawic na nogi Brozka i Stiepe to pojedziemy z nimi jak z fura gnoju. |
Cytat:
Swoją drogą komicznie brzmialy zaklinania rzeczywistosci Stano. Kolo ktory od najmlodszych lat chodzil na (L)osersow, jezdzil za nimi na wyjzady, jako dziennikarz PS niemal spal z pilkarzami CSKA zastzregal sie na wszystkie swietosci ze teraz to on ma (L)osersow w dupie i bedzie o nich pisal obiektywnie. Starczylo mu samozaparcia na bycie niezlaeznym dziennikarzem na 5 minut:) |
1. Jeśli nie zagra Brożek nie wierzę racjonalnie rzecz biorąc w nasze zwycięstwo.
2. Jeśli zagra Brożek faworytem jest nadal legła 3. Jeśli to wygrają goście, dla mnie są - patrząc na tabelę i potencjał wszystkich drużyn - murowanym kandydatem do mistrzostwa. I to nie o to chodzi, że Wisła ma im to mistrzostwo odebrać. Po prostu zgromadzony kapitał na początku sezonu pozwoli im zachować go do końca. Już odstawili stawkę na 6 punktów. Trzeba im pozazdrościć skuteczności. Ja bym wolał nie być fanem niepokonanej drużyny, tylko takiej, która zamiast 6 remisów ma 3 porażki i 3 zwycięstwa więcej. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Brożek jest aż takim killerem że bez niego Wisła nie wygra spotkania? Bez jaj. Napastnik doskonały ale nie jest to osoba która decyduje o zwycięstwie. Tak samo jest z Saganowskim. Głupot o Stanowskim nie będę prostował bo wielu z Was po prostu nie przyjmuje do wiadomości że ten gnój to persona non grata na Legii i to się nigdy nie zmieni. Ostatnio jeszcze swoją pozycję umocnił.
Wracając do meczu, sprawa jest prosta. Wisła nie przegrywa, Legia nie remisuje co daje nam szansę na fajny mecz. Mam nadzieję że tym razem nie będzie żadnych "spięć" przy liniach, wślizgów które może ale nie musi odgwizdać jako faul sędzia itd. Jeśli wygra Wisła to nadal będzie niepokonana drużyna. Może tak do końca rundy bez przegranej? To by był fajny wynik jak na naszą ligę. Jeśli będzie remis to trochę szkoda bo po rundzie brak remisu u Nas będzie fajnie wyglądał. Jeśli wygra Legia to nic wielkiego się nie stanie. Personalnie mocni jesteśmy więc nikogo to nie zdziwi. Cokolwiek się przytrafi to ten wynik NICZEGO nie zmieni. Wisła jak i Legia są po prostu skazane na pierwszą 8, ja śmiem twierdzić że nawet na pierwszą trójkę. Smuda fajnie to poukładał, widać jakość w grze chociaż nie zawsze wychodzi. Zobaczymy co po przerwie zimowej bo tutaj się może objawić Smudowe "ujebanie" tego i owego. To samo może spotkać też Legię bo Urban fajny gość ale trener marny. Reasumując czeka Legię i Wisłę ciężkie spotkanie. Ani Legia taka mocna jak przewidywali przed sezonem, ani Wisła taka słaba. |
Cytat:
Cytat:
Co do reszty - oby. |
Cytat:
|
Tylko 3 punkty mnie interesują w tym meczu !!
Każdy inny wynik przyjmę z rozczarowaniem. Wierzę w naszych, doić krawaciarnię! Hat trick Brożka 3:0 i do domu! |
obyś sie nie rozczarował
|
Mają ich zniszczyć!
|
http://www.youtube.com/watch?v=rBTreaMQ1kw i tyle :-)
Brak Brożka to byłaby katastrofa.. jeszcze w meczu z Legią.. Legia nie ma tego problemu bo tam jest więcej równorzędnych zawodników, szeroka kadra i długa ławka i co najwazniejsze ma kto strzelac bramki.. u nas jest na dzis dzien tak skonstruowany skład ze ktos wypada i jestesmy w dupie. kontuzja Miśkewicza = brak bramkarza kontuzja Głowy = brak obrony kontuzja Stjepanovica = brak srodka pomocy kontuzja Brożka = brak napadu A Legia ma w kim wybierac i u nich tych brakow nie widac. |
A tak z ciekawości rzuciłem oko na forum krawaciarzy. Są raczej pewni zwycięstwa. Fajnie byłoby trochę namieszać i nawet bez Brożka ich pokonać.
|
|
Beda kibice legii ?
|
nie, mają zakaz .
|
Cytat:
|
W tamtym sezonie byliśmy "chłopcem do bicia", a Legia i tak miała spore problemy (sędziowie, ach sędziowie), by wywieźć z Krakowa 3 punkty.
Nadzieję daje to, że nie zagra Kuciak, który warszawiakom niejednokrotnie ratował dupę. Jeśli agresja i zdecydowanie na boisku połączą się z siłą trybun, to już w pierwszych minutach może zrobić się dla nas całkiem smacznie. Jedno jest pewne - nie robię sobie wielkich nadziei na rewelacyjny wynik, ale jestem przekonany, że żaden piłkarz nogi nie odstawi. Już samo to powoduje, że z każdym dniem czas płynie wolniej. |
Kolejne osłabienie Wisły przed Legią? Ogromny siniak Donalda Gurriera
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ny_siniak.html |
W dzisiejszej GW ,Smuda stwierdza,ze Paweł na 99% nie zagra.....
|
Cytat:
|
Cytat:
|
w takich meczach przyciąga się ludzi na następne.... musimy to wygrać i zagrać ładnie.
|
Cytat:
|
Niestety nie będzie mnie na R22 tego popołudnia. Ale liczę, że Wiślacka brać (bez Drozda, który poza politykowaniem nigdy w tematach Wisły się nie wypowiada) poniesie naszych do zwycięstwa!
|
Pobaw się tabletem nowoczesny postępowcu i powstrzymaj się od odniesień do mnie bo jeszcze ktoś pomyśli że mam z tobą coś wspólnego, a z taką plamą nawet Wizir sobie nie radzi.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl