![]() |
Cytat:
Takie wypowiedzi są kompromitujące... Naprawdę nie rozumiesz dlaczego to najważniejszy mecz w sezonie?? Czy wytyczną którą się kierujesz muszą być jedynie miejsca w tabeli i nazwiska ludzików biegających po boisku ??? Piłka to nie tylko tabele, cyferki , statystyki... to nie jest jej sens... Ten mecz to klasyk polskiej piłki, historia, emocje, nienawiść, konkurencja.. wczuj się w to i naucz się dobrze rozpoznawać wroga!!! |
Mimo wszystko jednak trzeba zachowac respekt w stosunku do rywala.
Wolę wygraną na boisku niz napinanie na forum. Mój typ: Cracovia 1- Wisła 3 |
Cytat:
Edit: wybacz, ale nie wymagaj, abym cytowal Twoja pełną nazwę tej szmaty. |
Cytat:
edit: no wybacz, uważam że masz małego |
Cytat:
Może jesteś parchem, który zalogował się na to forum i nie może znieść, że jego najukochańsza drużyna jest nazywana zgodnie z prawdą ? Edit: kałuża to nie rywal, to WRÓG!. Rozumiem, że nazwanie kałuzy ....ą odbierasz jako osobity atak na Twoja osobę ? Edit: TAK, ŹLE! Bo oni nie mają dla nas ani grama szacunku! |
Cytat:
Kibicuję Wiśle jednak mam pewien szacunek wobec WROGA. To źle? |
Cytat:
No tak, może trochę, ale chcę być obiektywny. Jest to ważny mecz, bardzo ważny mecz! Ma być zwycięstwo i miazga zrobiona z parchów, ale ten najważniejszy mecz jeszcze nadejdzie w maju/czerwcu... |
Cytat:
|
Cytat:
Naprawdę kilka takich tekstów, a bedę pewny że jesteś parchem... Edit: ale nigdy, prze nigdy nawet nie pomyślałbym o tym, aby życzyć tej k..wie awansu do pierwszej 8. Nic nie jest tego warte, kałuża ma się pałętać się po najnizszych ligach, np. grac derby z Wisłą II. I przestan w końcu wypisywać nazwę tej szmaty! |
Cytat:
|
Cytat:
do tych .... zero szacunku |
Śmierdzi mi tu parchem
|
Cytat:
|
Najważniejsze w tym meczu 3 pkt dla nas i wybicie z głowy zdania, które miało się stać się faktem w tym sezonie.. "Wreszcie nad nimi" A TAKI ..UJ ! :D
|
Nie no :D
Zaraz się okaże, że z parchami trzeba w zgodzie żyć. Szacunek dla sąsiadki? Za co? Chyba za nieudolność :lol: |
4 do zera Wisełka żegna z ekstraklasy żydowskiego frajera!
|
Cytat:
Legię już zewryfikował Ruch który ją ograł 2-1 w 4 kolejce . Wczoraj przegrał 0-6 i gdzie tu logika ? Raz jesteś zerem a raz bohaterem . Nas póki co nikt nie musi weryfikować . Mamy najlepszą obronę w lidze . Cracovia już dwa mecz przegrała u siebie i jest jak najbardziej do ogrania . Damy radę . Tym bardziej że nasze podejście do rywala będzie na pewno bliższe temu z meczu z Lechem niż z Pogonią . O to jestem spokojnym. |
Aż sobie dzisiaj na jutjubie oglądałem bramkę araba :) pamiętam, aż się prawie popłakałem ze szczęścia wtedy :) Ale teraz wolałbym 4-0 i po dwie bramy Małego i Brozia :) JŻS!!!!
|
Widzę ze ostro tutaj się robi, internetowe chuligaństwo zasłania niektóry oczy :lol:
Ciężki mecz, oby udało się wygrać, remis biorę w ciemno. |
Trzeba im wklepać i to najlepiej wysoko - hat trick Małeckiego wyborny pomysł :)
Co do czepiania się, że ktoś napisał Cracovia to bez jaj, to że nazwę napiszesz na forum nic nie znaczy, ważne co ci w sercu gra. To że rzucisz 344234234230 milionów kurew na forum publicznym na naszą sąsiadkę wcale nie robi z ciebie kozaka i jest to raczej żenujące tak jak cały ten post z poprawianiem przedmówcy domin_czyżyny. JAZDA JAZDA JAZDA |
Cytat:
Za rywala to Ty możesz mieć jakąś Legię. Unicestwić ścierwo z Kałuży. hattrick Małeckiego, żeby ich jeszcze bardziej zabolało. |
kiedyś tam (2004?) Wisła wygrała na wyjeździe z Zagłębiem L. 7:1 :) byłoby cudnie powtórzyć coś takiego i podejrzewam, że sami by sobie kaufland spalili :)
Realistycznie to wybić im z głów pozytywny wynik już po pierwszej połowie. 2-3:0 do przerwy i zabawa na sektorze gości na całego :) |
Cytat:
Oni nie maja do nas za grosz szacunku, my tez nie możemy mieć dla nich. Zreszta obowiązkiem naszym jest nazywanie rzeczy po imieniu: kałuża to ....a! Czas przejrzeć na oczy! |
Cytat:
Zgłoś się może na moderatora. Albo zostań właścicielem forum. Zmień regulamin umieszczając w nim punkt, że nie wolno używac nazwy "Cracovia". A dopiero potem pouczaj. Inaczej ban. Jak kolega chce pisac "Cracovia" niech pisze "Cracovia". |
Parchy jakies wykartkowania/nowe kontuzje???
|
Tak naprawdę to starozakonni grają do straty gola, wyjątkiem chyba był mecz z Ruchem, jak strzelimy pierwsi to może być mały pogrom - albo bramkowy (3 -4 do jaja) albo pod względem kontuzji Wiślaków (Żydki urządzą sobie polowanie na kości). Jeśli remis bezbramkowy utrzyma się w dłużej może być różnie - z tym, że u nas nie ma już Dżopa aby ktoś pomógł im strzelić bramkę. Obstawiam spokojną wygraną Wisły, bo Brożek/Małecki/Garguła są w stanie zawsze coś wcisnąć do żydowskiej bramki... ale bez napinania się bo jednak derby zawsze rządzą sie swoimi prawami......
|
Cytat:
A tak technicznie to macie możliwośc blokowania poszczególnych słów. Blokowane było SKWK czy przeklenstwa, to możecie zblokowac tez "pewne słowo z drugiej strony Błoń". |
Szczerze?
SŚieszy mnie kiedy na wielkich plakatach Cracovii w mieście na temat nowego sezonu wymieniają oni z nazwy wszystkie kluby, które przyjeżdżają jesienią na Kałuży, a przy najbliższej dacie jest napis: Derby. Tylko po to, by uniknąc pisania nazwy "Wisła". Nie chcę wychodzic na takiego dzieciaka jak oni. Poza tym śmieszy mnie, a nawet drażni internetowa napinkai wyzywanie się na forach takie, jak w tym temacie. W kazdym innym przypadku, każdej innej druzyny byłyby bany za te wyzwiska w temacie. W temacie derbowym pozostali moderatorzy milczą i wydają się zapominac o regulaminie. Szkoda |
Cytat:
My znów przez lata prowadzilismy politykę miłości i szacunku do sąsiadki i co ? Mamy wielu kibiców którzy krzykną Legia to stara k...a, napiszą 7egia, a na sąsiadke nie będą chcieli nic powiedzieć, bo to nie jest rywal godny Wisły... A gdyby kałuża grała w Lidze Mistrzów to by pierwsi polecieli oglądac krakowską piłkę na najwyższym poziomie, a na meczu śpiewaliby KTO NIE SKACZE TEN ZA PSIARNIĄ, itp. Mamy chyba jedno z nielicznych forów w Polsce, na którym okazuje sie szacunek takiemu wrogowi jak kałuża, mamy forum z moderatorem, który w ogóle nie czuję klimatów kibicowskich, o atmosferze Świętej Wojny nie wspominając. To jest przykre i smutne, a nie to o czym Ty piszesz, że moderatorzy inaczej patrzą na temat derbowy i nie stosują dosłownie regulaminu. Ich postawa to normalność i zdrowy rozsądek, umiejętność wczucia się w atmosferę Świętej Wojny. A jeszcze jedno FraMat, może polityka kałuzy Cię smieszyć, ale trzeba jej przyznać że jest skuteczna i działa. |
Powracając do tematów czysto piłkarskich: parchy grają z nami jak o życie co oznacza bieganie, walkę, agresję, prowokacje, dyskusje z arbitrami, gryzienie, szczypanie, kopanie, bo wiedzą, że są słabsi. Liczą na to, że buractwo na trybunach w kauflandzie plus ich agresja spowodują, że Wisła zagra miękko i przede wszystkim nie bedzie płynności w naszej grze. Jestem pewien, że Stawowy ich nakręci, bo jego posada wisi na włosku, a jedynym klubem, który go zechce jest właśnie sraxa. Wszystko zależy od sędziego na ile pozwoli przetrącać gnaty zawodnikom, a także, a może i przede wszystkim od stopnia agresji i waleczności Wisełki. Wszak w tej kiepskiej lidze agresją, walecznością i wybieganiem można sobie zapewnić miejsce w czołówce tabeli, więc ta taktyka jest skuteczna. Obawiam się tego meczu, choć wiem, że na papierze jesteśmy kilka razy lepsi.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl