Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Z jakiego filmu pochodzi ten kadr? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9122)

fox mulder 09.09.2013 12:34

oczy szeroko zamknięte

fox mulder 09.09.2013 13:08

coś z klasyki:

http://oi41.tinypic.com/2419y5x.jpg

Bąbel 09.09.2013 13:28

12 gniewnych ludzi?

fox mulder 09.09.2013 13:56

tak

1213456789

Bąbel 09.09.2013 14:50

No to ode mnie :)

http://img.stopklatka.pl/film/11300/11381/g-3.jpg

fox mulder 09.09.2013 15:01

Śmierć w Wenecji

piter116 09.09.2013 15:29

Bardzo fajna zabawa, ale mam małą sugestię(jeśli śledzicie temat europejskich zagadek, to zapewne domyślacie się co mam na myśli):

Większość zdjęć, które wrzuciliście można rozkminić w 5 sekund za pomocą google. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na fotografię, skopiować adres URL grafiki i wrzucić w google. Po chwili wyskakuje nam gotowa odpowiedź na zagadkę. Czasami zabawa jest jeszcze prostsza, bo tytuł filmu znajduje się bezpośrednio w adresie zdjęcia. Nawet jeśli zapiszecie obrazek z danej strony na dysku, a później wrzucicie na serwer typu imageshack, czy tinypic, to google i tak sobie z tym poradzi. Najlepszym wyjściem jest zrobienie print screena filmu, wrzucenie do painta, a później na serwer do wstawiania obrazków(tak jak zrobił to @Ciastek1). Cała operacja trwa 1 minutę i wcale nie trzeba przeszukiwać całego dysku w poszukiwaniu filmu, bo większość filmów, ich fragmentów, czy chociażby trailerów można znaleźć na youtubie.

Bąbel 09.09.2013 16:25

@ fo mulder, zgadza się. dajesz.
@piter116, masz rację, nie pomyślałem o tym :P

fox mulder 09.09.2013 16:40

http://oi39.tinypic.com/9fwl1c.jpg

fox mulder 09.09.2013 17:04

dobrze, jedziesz

wiesniak84 09.09.2013 20:34

"Erratum" :)

Wasiu 09.09.2013 21:32

Czysta formalność ?

AYALA 09.09.2013 21:34

Czekista ?

Wasiu 09.09.2013 21:47

http://vpx.pl/i/2013/09/09/123.jpg

Wasiu 09.09.2013 22:05

Twoja kolej.
Tak jest, profesor napisał równanie, które jemu i jego ekipie zajęło kilka miesięcy żeby któryś ze studentów spróbował zrobić, a Damon pracujący jako woźny podszedł i od kopa napisał :)

piter116 09.09.2013 22:10

Amator? 10 zn

wiesniak84 09.09.2013 22:14

tak jest 10

piter116 09.09.2013 22:14

http://oi43.tinypic.com/jsj0n9.jpg

AYALA 09.09.2013 22:20

Milczenie Owiec ?

piter116 09.09.2013 22:20

tak jest-Lincz

Ciastek1 10.09.2013 00:12

Kontakt ?

Ciastek1 10.09.2013 01:22

http://img209.imageshack.us/img209/181/0dbh.jpg

DevilMayCry 10.09.2013 06:17

Obcy 3.........? :D

Uran235 10.09.2013 11:53

Nie widziałem filmu, ale wydaje mi się, że może to być "Blade Runner" a.k.a. "Łowca Androidów"

Ciastek1 10.09.2013 16:03

Nie, nie , nie :P

wiesniak84 10.09.2013 16:10

Podpowiedz jakas moze?

kornd 10.09.2013 16:19

Replikant z van Damm'em?

Ciastek1 10.09.2013 16:21

Proszę bardzo :P

http://i.pinger.pl/pgr54/893abd9e001...b4/kanarek.jpg

Ciastek1 10.09.2013 16:33

dokładnie :P myślałem , że trochę dłużej potrwa odgadywanie :P

piter116 10.09.2013 17:00

Zaklęte rewiry?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl