Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [6 kolejka] Pogoń Szczecin - WISŁA Kraków, 31 sierpnia godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9121)

TymonPRO 30.08.2013 15:25

Kolejny trudny mecz(ale łatwych już nie ma w tych czasach) wyjazdowy, gramy z dobrze wyglądającym rywalem jakim jest Pogoń


Największe atuty Pogoni:

Takafumi Akahoszi(5 meczy-4gole i 2 asysty!)- jedna z gwiazd ekstraklasy, świetna technika, jeden z najlepszych dryblerów w lidze, znakomite dośrodkowanie czy to z gry czy ze stałego fragmentu

Marcin Robak- była gwiazda Widzewa, potrafi zdobywać bramki

Największe wady:

Gra w obronie, 8 straconych bramek, to nie jest zbyt solidna obrona

Jak grać?

Trzeba zastosować wysoki pressing i do przodu a powinno być dobrze, są piekielnie groźni ze stałych fragmentów

Jak dla wszystkich klubów ekstraklasy mecz z Wisłą to absolutny hit więc kibice napewno im pomogą,dobrze było by zdobyć jako pierwszy bramkę

PS: Przydałyby się 3pkt bo przed nami jeszcze inne trudne wyjazdy Warszawa, Poznań, Zabrze itp

WISŁAZWE 30.08.2013 15:43

Życzyłbym sobie aby forma z meczu z Lechem została utrzymana. Tyle i aż tyle.

Porównując indywidualnie. Brożek, Garguła, Małecki, Chrapek. Moim zdaniem mamy więcej argumentów.


Pogoń - Wisła 0:2.

:)

El'kabat 30.08.2013 16:03

Akurat to,że zdobyli 8 goli i są na 5 miejscu nie dziwi. Ale z kim grali? Z dnem dna obecnie czyli Zagłębiem,beniaminkiem Zawiszą w jego drugim meczu w ekstraklasie,Śląskiem który wiadomo jakie miał prorytety wtedy i radosną obroną Jagi z Pazdanem na czele. Legła tam wjechała jak po swoje,0-3 i do domu. Trzeba pewnie od początku na nich siąść i będzie ok

W ofensywie tak jak napisał WISŁAZWE jesteśmy na +,a jakby nie patrzeć obronę mamy w tym momencie może i najlepszą w lidze bo nawet Burliga złapał chyba formę życia. O Głowackim i Bunozie nie wspominając.

Wypadałoby spokojnie podejść do tej przerwy na kadrę,bo później zaczyna się maraton co 3 dni.

comek 30.08.2013 17:16

Pewnie kiedyś naszym obrońcom przydarzy się słabszy mecz, czuję jakąś wpadkę, mam nadzieję, że to nie będzie w tym meczu.

Liczę chociaż na jeden pkt :)

wojtas1906 30.08.2013 18:13

co wy wszyscy z tym jednym punktem. jakby Wisła grała z Barcelana, Manchester itd. to mogę powiedzieć ze 1 punkt biorę w ciemno ale ludzie Pogoń to jest przeciętniak polskiej przeciętnej ligi jaka jest ekstraklasa. Wisła dopiero zaczyna marsz w kierunku zbudowania silnego, stabilnego zespołu mam nadziej ze walczącego nie tylko o prymat w naszej lidze ale również w Europie czego byśmy sobie wszyscy życzyli takze z Pogonią pasowaloby wygrac:-)

comek 30.08.2013 18:24

Nie zapominajmy jaki Wisła miała cel na ten sezon- utrzymanie, czyli awans do pierwszej ósemki, więc spokojnie, lepiej żebyśmy zdobyli jeden punkt, niż jak przegrają, wtedy zacznie się nagonka. Jaki Burliga słaby, trener chu*owy, nie ma ławki rezerwowych itd.

Cel na jesień, spokojnie robić swoje, a co wyjdzie to zobaczymy.

element 30.08.2013 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez comek (Post 1330071)
Nie zapominajmy jaki Wisła miała cel na ten sezon- utrzymanie

Chyba według Legionisty Krzysia Stanowskiego.

Dosyć śmieszne te posty były o utrzymaniu przed sezonem. Jakby wszyscy pozostali w lidze dysponowali lepszym składem.
Spójrzcie kim reszta gra, a potem patrzcie na Wisłę... skład Wisła zły nie ma, gorzej ze zmiennikami, choćby za Brożka. Wytrwać do zimy bez urazów, a będzie dobrze.

Co do Pogoni to remis biorę z pocałowaniem ręki. Ciepłe kluchy z tej Pogoni i chujowy teren.

St Yabol 30.08.2013 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez comek (Post 1330058)
Pewnie kiedyś naszym obrońcom przydarzy się słabszy mecz, czuję jakąś wpadkę, mam nadzieję, że to nie będzie w tym meczu.

Liczę chociaż na jeden pkt :)

Myślę, że problemy zaczną sie tylko razem z kontuzjami, jeśli jakimś cudem uda się je ominąć to nie powinno być problemów, a wręcz przeciwnie, powinno być lepiej

fox mulder 30.08.2013 19:06

plan jest taki: wygrywamy 3:0 i mamy lidera na co najmniej dwie godziny.:dziadek:

Ogryzek 30.08.2013 19:07

Taaa śmieszne posty. Po pierwszych sparingach większość forum myślała że będziemy walczyć o utrzymanie. Teraz co drugi struga mędrca jasnowidza że wiedział, przewidział itd:)

Panowie jeszcze nie wiadomo w której 8 wylądujemy tfu tfu łapiemy 3 kontuzje (Brożek, Głowacki i Garguła) i nagle znowu walka o utrzymanie, i to nie łatwa.

Nie pompujmy balona jak legioniści! Trochę zimnej wody na głowę:) Jedziemy do Szczecina po punkty i nawet 1 punkt nie będzie zły. Ale jedziemy tam walczyć o zwycięstwo. Nie zapominajmy jednak że kadrowo jesteśmy średniakami i bynajmniej mecz z Pogonią łatwy może nie być.

Grantar 30.08.2013 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fox mulder (Post 1330079)
plan jest taki: wygrywamy 3:0 i mamy lidera na co najmniej dwie godziny.:dziadek:

Z tego co ja widzę aby zostać liderem musielibyśmy wygrać 4:0 .....
To nierealne.

gigant 30.08.2013 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1330084)
Z tego co ja widzę aby zostać liderem musielibyśmy wygrać 4:0 .....
To nierealne.

Lidera mamy, za Zdzicha Kapkę go oddamy.

Mario Nh 30.08.2013 22:55

Ja się będę cieszył jutro z choćby z jednego punktu. Chociaż to też zawsze zależy jaki przebieg będzie miał mecz.
Oglądałem dwa mecze w tym sezonie Pogonii na własnym boisku. Trzeba przyznać, że jak na nasza Ekstraklasę mają spory potencjał w ofensywie.
Japończycy dają jakość.
Będzie ciężko.

Wojtas 30.08.2013 23:00

Z Pogoni nalezy przypilnować skośnookich i powinno byc dobrze.Wdowczyk dobrze ich "podkrecil" na ten sezon ,cos graja.To moze byc najtrudniejszy przeciwnk do tej pory.

Remis bedzie ok.

Adenalix 31.08.2013 07:38

Nie rozumiem polityki klubu, która wobec niewielkiej ilości skrzydłowych i co najmniej nie najlepszej formy Sarkiego i Małego oddaje Szewczyka do Okocimskiego. Co do meczu liczę, że Franek Smuda stworzy Wisłę walczącą w Szczecinie. Widać odciśnięte piętno Franka, drużyna zaczyna mieć charakter - ale piłkarze muszą wiedzieć, że nie tylko z Lechem Wronki, ale z każdym w tej lidze trzeba wybiegać i wywalczyć zwycięstwo. W Krakowie w ostatnim meczu Wisła prowadziła grę, zdominowała środek pola (do 60 minuty). W Szczecinie nie wierzę aż w taką dominację Wisły. Jednak mądrość w grze pomoże nam odnieść sukces. Sukcesem będą 3 punkty. 1 punkt to obowiązek.
Co do składu: Podobno zwycięskiego się nie zmienia, ja jednak sugerowałbym dwie korekty: Nalepa za Ostoję do środka po to, żeby Stjepanowić obejrzał jeden mecz z łąwki rezerwowych i zoabczył jak nie należy tracić piłki w środku pola. Druga zmiana to Sarki na ławce bo i tak nie ma koncentracji i wytrzymałości żeby zasuwać 90 minut. Więc może ostatnie 30-35 minut na podmęczonego przeciwnika? Kto za Sarkiego? Myślałem, że Szewczyk, ale w takiej sytuacji może szybki i ambitny Stolarski?

Ajax 31.08.2013 09:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1330106)
Nie rozumiem polityki klubu, która wobec niewielkiej ilości skrzydłowych i co najmniej nie najlepszej formy Sarkiego i Małego oddaje Szewczyka do Okocimskiego. Co do meczu liczę, że Franek Smuda stworzy Wisłę walczącą w Szczecinie. Widać odciśnięte piętno Franka, drużyna zaczyna mieć charakter - ale piłkarze muszą wiedzieć, że nie tylko z Lechem Wronki, ale z każdym w tej lidze trzeba wybiegać i wywalczyć zwycięstwo. W Krakowie w ostatnim meczu Wisła prowadziła grę, zdominowała środek pola (do 60 minuty). W Szczecinie nie wierzę aż w taką dominację Wisły. Jednak mądrość w grze pomoże nam odnieść sukces. Sukcesem będą 3 punkty. 1 punkt to obowiązek.
Co do składu: Podobno zwycięskiego się nie zmienia, ja jednak sugerowałbym dwie korekty: Nalepa za Ostoję do środka po to, żeby Stjepanowić obejrzał jeden mecz z łąwki rezerwowych i zoabczył jak nie należy tracić piłki w środku pola. Druga zmiana to Sarki na ławce bo i tak nie ma koncentracji i wytrzymałości żeby zasuwać 90 minut. Więc może ostatnie 30-35 minut na podmęczonego przeciwnika? Kto za Sarkiego? Myślałem, że Szewczyk, ale w takiej sytuacji może szybki i ambitny Stolarski?


A może Fryc za Sarkiego?

gypsy 31.08.2013 09:41

Też bym postawiła na Fryca. Na bokach obrony na razie nie ma dla niego miejsca, ale na skrzydle może zrobić trochę wiatru. Myślę, że zagra dziś w pierwszym składzie za Sarkiego albo Małego.

IncognitoTSW 31.08.2013 10:52

Moim zdaniem Szewczyk nie nadaje się na skrzydło. To jest silny chłopak ale niezbyt dynamiczny. Nie ma dobrego dośrodkowania.

szprotson 31.08.2013 10:57

a ma coś dobrego w ogole?

El'kabat 31.08.2013 11:03

To samo miałem pytać. Bo ani motoryki,anie techniki specjalnie u niego nie widać. Prędzej podzieli los Bruda,niż Chrapka....
Stolarskie ma chociaż motorykę i wydolność na zajebistym poziomie i ma podstawy,żeby w przyszłosci być dobrym grajkiem.
A technikę czy ustawienie z czasem się doszlifuję...

Jak dla mnie Sarki wyjdzie w 11tce, a jak zacznie znowu sie opierdalac to w przerwie już poleci.

syryls 31.08.2013 11:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1330126)
To samo miałem pytać. Bo ani motoryki,anie techniki specjalnie u niego nie widać. Prędzej podzieli los Bruda,niż Chrapka....
Stolarskie ma chociaż motorykę i wydolność na zajebistym poziomie i ma podstawy,żeby w przyszłosci być dobrym grajkiem.
A technikę czy ustawienie z czasem się doszlifuję...

Jak dla mnie Sarki wyjdzie w 11tce, a jak zacznie znowu sie opierdalac to w przerwie już poleci.

Bo trafił do Okocimskiego to znaczy że już słabym, miał talent ale te kontuzje go wykończyły. Tak na przypomnienie:
http://youtu.be/ZO-4UOzmIrc?t=4m35s

Patryko 31.08.2013 11:52

A może by tak Burliga na prawe skrzydło i w jego miejsce Stolarski? Łukasz w ostatnim meczu pokazał co nieco jeśli chodzi o grę ofensywną i myślę że ładnie uzupełnialiby się ze Stolarskim (może nawet i wymienność pozycji).

El'kabat 31.08.2013 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syryls (Post 1330128)
Bo trafił do Okocimskiego to znaczy że już słabym, miał talent ale te kontuzje go wykończyły. Tak na przypomnienie:
http://youtu.be/ZO-4UOzmIrc?t=4m35s


Na wypożyczenie to on może trafić nawet do Realu i to niczego nie zmienia. A jedno podanie do Ilieva od razu nie doda mu sto punktów do talentu,niestety.

Zeby nie offtopować.

Zapowiada się trudny mecz,ale 3 pkt są spokojnie w zasięgu. Trzeba zagrać swoje i spokojnie można wywieźć wynik podobny do tego jaki legła tam zrobiła

IncognitoTSW 31.08.2013 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1330125)
a ma coś dobrego w ogole?

Jest silny, swoją drogą jako junior był zawsze trochę za gruby. Nie wiem czy byłby z niego dobry lis w polu karnym ale wiem, że na skrzydło się nie nadaje.

silver03 31.08.2013 12:34

Szewczyk zapowiadał się na ciekawego grajka, na pewno posiadał większy talent niż np. Czekaj, ale ciągłe kontuzje go zniszczyły. W Okocimskim musi ostro zapierniczać by się odbudować i mieć jakieś szanse na grę w Wiśle. Nie przekreślałbym go jeszcze.

DJ Hazel 31.08.2013 12:54

Burliga w miejsce Sarkiego to ciekawy pomysł. W naszej sytuacji kiedy nie mamy naturalnych zmienników dla bocznych pomocników rotacja to jedyne wyjście. Ciężki mecz się szykuje. Gdyby był rozgrywany na R22 3 punkty były by pewne ale tam nigdy nic nie wiadomo. Trudny teren gdzie nawet nasze silne drużny miały tam zawsze problemy. Apetyt rośnie w miarę jedzenia... jest ciśnienie na zwycięstwo ale nauczony pokory z ostatnich dwóch sezonów obawiam się,że możemy być szybko sprowadzeni na ziemie. Oby nie... TYLKO ZWYCIĘSTWO ! Żaden remis mnie nie interesuje.

tofik 31.08.2013 15:39

Zapowiada się ciężka przeprawa, będę zadowolony z 1 punktu. Wiem wiem, apetyty poi meczu z Amiką sie zaostrzyły, ale prawdę mówiąc oni są piłkarsko gówno warci obecnie (jeden mecz nie jest żadnym wyznacznikiem naszej siły)

Fuma 31.08.2013 16:45

pod jakim adresem moge ogladnac mecz na necie?

tommiyacht 31.08.2013 17:52

www.soccer-live.pl/‎
DrHTV.com.pl

krasny 31.08.2013 17:55

Pogoń dzisiaj taka dobra czy nam nie idzie? Słabo to wygląda do przerwy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl