![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Jak wyjdziemy przestraszeni bo przyjechał "wielki Lech" to marne nadzieje na wygraną i mecz będzie h... . Jak wyjdziemy z przekonaniem że nie jesteśmy słabsi tylko lepsi i trzeba to udowodnić to może będzie 3:4, może 4:3 ale mecz będzie widowiskiem. |
Czym innym jest wiara w zwycięstwo swojej drużyny, a czym "chłodna analiza". Zakładanie że amica będzie stale grała pytę jak z parchami czy Lubinem nie musi się sprawdzić. Mam nadzieje że amica dalej będzie dołować w meczu z nami, ale nie musi. Czas działa na ich korzyść.
Jak każdy kibic Wisły liczę na dobry wynik ale wątpliwe żeby na koniec sezonu tej słabej amici nie było na pudle. A na razie po 3 punkty w niedzielę:) |
Bilety na C3 wykupione, cieszy to, że to 3 dni przed meczem!
|
zwycięstwo z amicą ostatecznie potwierdzi, że zmierzamy w kierunku górnej ósemki. Dość mam ładnych remisów czy porażek po walce. Charakter i nastawienie poznaje się po tym co potrafisz wywalczyć nawet w trudnych czasach. amica teraz to wielki napompowany balon, którego jeśli się przestraszysz to Cię zgniecie. Ale jeśli podejmiesz walkę, wystarczy mała szpileczka i amicowcy wrócą pod wronki drogą lotniczą. Przewiduję mecz na 1-0. Kto strzeli ten wygra. Liczę na kreatywność Guły i Brożka. I na to, że trener Francesco wyciśnie naszych jak cytryny.
|
Będę bardzo zadowolona jak wygramy z Lechem. Co tu dużo ukrywać, kadrowo są od nas silniejsi. Śmieszą mnie takie gadki, że skoro Żalgiris zmażdżył kuchenki, to my też możemy. Na szczęście jestem niemalże pewna, że nasi piłkarze nie zlekceważą najbliższego rywala, który jakby nie było jest wicemistrzem Polski. Ja mam nadzieję, że Wisła udowodni, iż jest na fali wznoszącej i pokaże fajne akcje na tle w miarę silnego rywala. No i co najważniejsze, liczę, że trzy punkty pozostaną w Krakowie. Nie zdziwi mnie jednak każdy inny rezultat. Już się nie mogę doczekać, a jeszcze ponad doba :D
|
Cytat:
Na chłodno to obawiam się, że może nam jutro braknąć atutów żeby wygrać. Wg mnie kolejny remis najbardziej prawdopodobny. Niestety w ofensywie nadal jest dość biednie. Bardzo będę się cieszyl jeśli się pomyle i wygramy. |
Drozd napisał(a):http://www.wislakrakow.com/forum/ima...s/viewpost.gif
Teraz może kolega wyjaśni co rozumie przez "balon"? ps. Może ktoś pamięta mecz Legia-Wisła 0:3 w końcówce lat 80' Grenda, Janik,Jałocha, Dziubiński,Marzec ... Wtedy gdyby były buki kurs byłby pewnie ze 40. I nikt nie pitolił o pompowaniu balonów. W kilka miesięcy z drużyny 13/14 wskoczyliśmy na pudło. Bo młodzi uwierzyli Bylem na tym meczu .Swietny wyjazd. |
Spodziewał sie ktoś takiego wyniku? Nikt. Wierzył ktoś że stać nas na taki? Niewielu. A jednak ci od których wynik zależy musieli wierzyć, bo po pierwszej bramce nie zaczęli murować tylko walnęli drugą i trzecią. Takie samo nastawienie muszą mieć dzisiaj, bo stać ich żeby walnąć każdego w tej lidze i zdobyć mistrzostwo. A kibice, nie jakieś kunktatorskie założenia wejścia do ósemki. Tylko co 5 minut przypominająca o celu przyśpiewka...
Do boju Wisełka !!!..............zwycięstwo czeka nas!!! |
Meczowa kadra Wisły Kraków na dzisiejsze spotkanie z Lechem Poznań.
Bramkarze: Michał Miśkiewicz Gerard Bieszczad Obrońcy: Arkadiusz Głowacki Gordan Bunoza Marko Jovanović Łukasz Burliga Osman Chavez Patryk Fryc Paweł Stolarski Pomocnicy: Michał Chrapek Michał Nalepa Łukasz Garguła Patryk Małecki Emmanuel Sarki Fabian Burdenski Ostoja Stjepanović Napastnicy: Paweł Brożek Rafał Boguski |
Cytat:
Pojedyncze niespodzianki zdarzają się. Miło byłoby dziś taką zobaczyć :) Ale faworytem jak dla mnie jest Lech. |
Może sobie nawet być murowanym faworytem, nie ma to żadnego znaczenia. Wiślacy powinni wyjść pewni własnych umiejętności ze świadomością, że jak zagrają ambitnie i z głową to kuchnie popłyną. A nie licząc, że jak może Lechowi mecz nie wyjdzie to uda się ugrać remis.
|
Dzis 2,9 to promocja na Wiselke !!! Mikrofalówki faworytem... chyba w bierki
|
Nie promocja tylko realna ocena szans :)
|
Cytat:
|
Mam pytanko. Ile wcześniej muszę być żeby kumpel mógł wyrobić kartę kibica?
|
Nasz potencjał i Lecha jest na podobnym poziomie. Wisła ma jednak atut własnego boiska i chyba większy głód wygranej (rozkapryszone "gwiazdeczki" Lecha). Jestem przekonany, że wyjdziemy na to spotkanie na pełnej k..wie i walcząc o każdy metr boiska przez 90 minut przyniesie to pożądany efekt. Jak dla mnie ten mecz nie ma faworyta.
|
Cytat:
2-3 godziny wcześniej. Do tego dochodzą jakieś problemy z wczorajszym funkcjonowaniem serwisu i są osoby z anulowaną transakcją więc czas czekania może się dodatkowo wydłużyć. |
a nie wiecie czy są jeszcze bilety na sektor E13-E14 ?
Do SK nie mogę się dodzwonić a chciałbym zabrać ze sobą dziewczynę. |
Cytat:
|
Cytat:
są :) spokojnie dostaniesz się na E13 np ;) |
Ciężki meczyk dziś przed nami ale coś czuje że będziemy mieć bardzo korzystny wynik dla naszej Wisełki!!!!
|
Nie wierze w to co widze...
|
Tak dobrej piłki nie było chyba od czasów pierwszej rundy Skorży .
|
jedziemy :) :)
|
A tak wszyscy krytykowali Smudę
|
powiem tak. o kur*a :o
|
Młodzież zaczyna grać w piłke na poziomie!!! Piękny mecz i zaangażownie
|
Naprawdę wreszcie dało się oglądać Wisłę
|
SMUDA po tym Lechu pojechal jak po borej suce
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl