Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [5 kolejka] WISŁA Kraków - Lech Poznań, 25 sierpnia, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9115)

Gwiaździsty 22.08.2013 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1328636)
Ja też uważam jak wolfy że nie ma co grzać atmosfery. To Amica będzie faworytem, tym bardziej że nie mają już w głowach pucharów tylko walkę o MP. Ostatnio wronieccy piłkarze rozbili 4-0 na wyjeździe Nieciecze czyli czołowy zespół I ligi. My rozbiliśmy średnika ale II ligi. To tak dla ochłody.
Oczywiście jak każdy mam nadzieję na dobry wynik, zwycięstwo czy choćby remis. Zobaczymy jak będzie:)

Czołowy zespół to był w ...zeszłym sezonie, teraz jest jego cieniem, a i tak kuchenkorz męczył się z nimi do 60 min.

Drozd 22.08.2013 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1328644)
Czołowy zespół to był w ...zeszłym sezonie, teraz jest jego cieniem, a i tak kuchenkorz męczył się z nimi do 60 min.

Dokładnie, a Nieciecza jak straciła pierwszą bramkę to przestała grać.

Jak wyjdziemy przestraszeni bo przyjechał "wielki Lech" to marne nadzieje na wygraną i mecz będzie h... . Jak wyjdziemy z przekonaniem że nie jesteśmy słabsi tylko lepsi i trzeba to udowodnić to może będzie 3:4, może 4:3 ale mecz będzie widowiskiem.

Ogryzek 22.08.2013 21:35

Czym innym jest wiara w zwycięstwo swojej drużyny, a czym "chłodna analiza". Zakładanie że amica będzie stale grała pytę jak z parchami czy Lubinem nie musi się sprawdzić. Mam nadzieje że amica dalej będzie dołować w meczu z nami, ale nie musi. Czas działa na ich korzyść.

Jak każdy kibic Wisły liczę na dobry wynik ale wątpliwe żeby na koniec sezonu tej słabej amici nie było na pudle.
A na razie po 3 punkty w niedzielę:)

ArturBarlinek 22.08.2013 22:47

Bilety na C3 wykupione, cieszy to, że to 3 dni przed meczem!

Adenalix 22.08.2013 22:58

zwycięstwo z amicą ostatecznie potwierdzi, że zmierzamy w kierunku górnej ósemki. Dość mam ładnych remisów czy porażek po walce. Charakter i nastawienie poznaje się po tym co potrafisz wywalczyć nawet w trudnych czasach. amica teraz to wielki napompowany balon, którego jeśli się przestraszysz to Cię zgniecie. Ale jeśli podejmiesz walkę, wystarczy mała szpileczka i amicowcy wrócą pod wronki drogą lotniczą. Przewiduję mecz na 1-0. Kto strzeli ten wygra. Liczę na kreatywność Guły i Brożka. I na to, że trener Francesco wyciśnie naszych jak cytryny.

gypsy 24.08.2013 14:23

Będę bardzo zadowolona jak wygramy z Lechem. Co tu dużo ukrywać, kadrowo są od nas silniejsi. Śmieszą mnie takie gadki, że skoro Żalgiris zmażdżył kuchenki, to my też możemy. Na szczęście jestem niemalże pewna, że nasi piłkarze nie zlekceważą najbliższego rywala, który jakby nie było jest wicemistrzem Polski. Ja mam nadzieję, że Wisła udowodni, iż jest na fali wznoszącej i pokaże fajne akcje na tle w miarę silnego rywala. No i co najważniejsze, liczę, że trzy punkty pozostaną w Krakowie. Nie zdziwi mnie jednak każdy inny rezultat. Już się nie mogę doczekać, a jeszcze ponad doba :D

arti 24.08.2013 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1328467)
Teraz może kolega wyjaśni co rozumie przez "balon"?

ps. Może ktoś pamięta mecz Legia-Wisła 0:3 w końcówce lat 80' Grenda, Janik,Jałocha, Dziubiński,Marzec ... Wtedy gdyby były buki kurs byłby pewnie ze 40. I nikt nie pitolił o pompowaniu balonów. W kilka miesięcy z drużyny 13/14 wskoczyliśmy na pudło. Bo młodzi uwierzyli.

jesień (listopad?)1989 - Moskal x2 i 1 albo 2 zeby wybite, Bożek:)
Na chłodno to obawiam się, że może nam jutro braknąć atutów żeby wygrać. Wg mnie kolejny remis najbardziej prawdopodobny. Niestety w ofensywie nadal jest dość biednie.
Bardzo będę się cieszyl jeśli się pomyle i wygramy.

fantom chicago 24.08.2013 17:11

Drozd napisał(a):http://www.wislakrakow.com/forum/ima...s/viewpost.gif
Teraz może kolega wyjaśni co rozumie przez "balon"?

ps. Może ktoś pamięta mecz Legia-Wisła 0:3 w końcówce lat 80' Grenda, Janik,Jałocha, Dziubiński,Marzec ... Wtedy gdyby były buki kurs byłby pewnie ze 40. I nikt nie pitolił o pompowaniu balonów. W kilka miesięcy z drużyny 13/14 wskoczyliśmy na pudło. Bo młodzi uwierzyli


Bylem na tym meczu .Swietny wyjazd.

Drozd 24.08.2013 17:27

Spodziewał sie ktoś takiego wyniku? Nikt. Wierzył ktoś że stać nas na taki? Niewielu. A jednak ci od których wynik zależy musieli wierzyć, bo po pierwszej bramce nie zaczęli murować tylko walnęli drugą i trzecią. Takie samo nastawienie muszą mieć dzisiaj, bo stać ich żeby walnąć każdego w tej lidze i zdobyć mistrzostwo. A kibice, nie jakieś kunktatorskie założenia wejścia do ósemki. Tylko co 5 minut przypominająca o celu przyśpiewka...

Do boju Wisełka !!!..............zwycięstwo czeka nas!!!

WISŁAZWE 25.08.2013 08:12

Meczowa kadra Wisły Kraków na dzisiejsze spotkanie z Lechem Poznań.


Bramkarze:

Michał Miśkiewicz
Gerard Bieszczad

Obrońcy:

Arkadiusz Głowacki
Gordan Bunoza
Marko Jovanović
Łukasz Burliga
Osman Chavez
Patryk Fryc
Paweł Stolarski

Pomocnicy:


Michał Chrapek
Michał Nalepa
Łukasz Garguła
Patryk Małecki
Emmanuel Sarki
Fabian Burdenski
Ostoja Stjepanović

Napastnicy:


Paweł Brożek
Rafał Boguski

thechris 25.08.2013 08:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1328467)
Jaki balon? Wisła to zespół piłki nożnej, dyscypliny najbardziej nieprzewidywalnej, dlaczego więc 3:0 to miałby być balon?

Zgadzam się. W skali pojedyńczego meczu jak najbardziej. Lecz w skali 10 spotkań, połowy rundy czy całego sezonu to piłka nożna nie jest tu wcale taka nieprzewidywalna.

Pojedyncze niespodzianki zdarzają się. Miło byłoby dziś taką zobaczyć :) Ale faworytem jak dla mnie jest Lech.

Drozd 25.08.2013 09:21

Może sobie nawet być murowanym faworytem, nie ma to żadnego znaczenia. Wiślacy powinni wyjść pewni własnych umiejętności ze świadomością, że jak zagrają ambitnie i z głową to kuchnie popłyną. A nie licząc, że jak może Lechowi mecz nie wyjdzie to uda się ugrać remis.

gooro33 25.08.2013 10:01

Dzis 2,9 to promocja na Wiselke !!! Mikrofalówki faworytem... chyba w bierki

fialo 25.08.2013 10:18

Nie promocja tylko realna ocena szans :)

Gwiaździsty 25.08.2013 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1329013)
Zgadzam się. W skali pojedyńczego meczu jak najbardziej. Lecz w skali 10 spotkań, połowy rundy czy całego sezonu to piłka nożna nie jest tu wcale taka nieprzewidywalna.

Pojedyncze niespodzianki zdarzają się. Miło byłoby dziś taką zobaczyć :) Ale faworytem jak dla mnie jest Lech.

Kiedyś Wisła takich faworytów to w Krakwoie zazwyczaj rozbijała. Grało się im lepiej z teoretycznie silniejszym zespołem. Masę takich meczów było przy R22.

Tarann 25.08.2013 10:51

Mam pytanko. Ile wcześniej muszę być żeby kumpel mógł wyrobić kartę kibica?

Hegemon 25.08.2013 10:52

Nasz potencjał i Lecha jest na podobnym poziomie. Wisła ma jednak atut własnego boiska i chyba większy głód wygranej (rozkapryszone "gwiazdeczki" Lecha). Jestem przekonany, że wyjdziemy na to spotkanie na pełnej k..wie i walcząc o każdy metr boiska przez 90 minut przyniesie to pożądany efekt. Jak dla mnie ten mecz nie ma faworyta.

WISŁAZWE 25.08.2013 11:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tarann (Post 1329032)
Mam pytanko. Ile wcześniej muszę być żeby kumpel mógł wyrobić kartę kibica?


2-3 godziny wcześniej.

Do tego dochodzą jakieś problemy z wczorajszym funkcjonowaniem serwisu i są osoby z anulowaną transakcją więc czas czekania może się dodatkowo wydłużyć.

adam_09 25.08.2013 11:53

a nie wiecie czy są jeszcze bilety na sektor E13-E14 ?
Do SK nie mogę się dodzwonić a chciałbym zabrać ze sobą dziewczynę.

Tarann 25.08.2013 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1329034)
2-3 godziny wcześniej.

Do tego dochodzą jakieś problemy z wczorajszym funkcjonowaniem serwisu i są osoby z anulowaną transakcją więc czas czekania może się dodatkowo wydłużyć.

Podziękował. Żeby nie było OT napiszę że mam nadzieję że chłopaki zobaczą ile ludzi przyjdzie ( sam zabieram 2 nowych w tym sezonie ) i postarają się żeby wrócili już w następnej kolejce.

ArturBarlinek 25.08.2013 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_09 (Post 1329040)
a nie wiecie czy są jeszcze bilety na sektor E13-E14 ?
Do SK nie mogę się dodzwonić a chciałbym zabrać ze sobą dziewczynę.


są :) spokojnie dostaniesz się na E13 np ;)

marianek001 25.08.2013 14:46

Ciężki meczyk dziś przed nami ale coś czuje że będziemy mieć bardzo korzystny wynik dla naszej Wisełki!!!!

Kibic_z_Częstochowy 25.08.2013 17:51

Nie wierze w to co widze...

Ciastek1 25.08.2013 17:54

Tak dobrej piłki nie było chyba od czasów pierwszej rundy Skorży .

radek2323 25.08.2013 17:55

jedziemy :) :)

Mar85 25.08.2013 18:01

A tak wszyscy krytykowali Smudę

HEDu 25.08.2013 18:01

powiem tak. o kur*a :o

marianek001 25.08.2013 18:44

Młodzież zaczyna grać w piłke na poziomie!!! Piękny mecz i zaangażownie

ciacho 25.08.2013 19:01

Naprawdę wreszcie dało się oglądać Wisłę

wikink1 25.08.2013 19:02

SMUDA po tym Lechu pojechal jak po borej suce


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl