Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [1 kolejka] WISŁA Kraków - Górnik Zabrze, 19 lipca godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9090)

Lukasz 18.07.2013 10:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1323226)
Wszyscy trzęsą porami przed meczem, martwią się szczupłą kadrą - znając więc naszą ligę obstawiam gładkie zwycięstwo Wisły :)

10/10 :)

Wygramy, jest to pewne. Gładko, przez 'odruch pawłowa'. Mianowicie - defensorzy Górnika będą starali się kryć naszych napastników, których nie mamy. Oczywiście takie krycie, zarówno strefą jak i indywidualne - zawiedzie. W panice popełnią błąd i zaczną kryć najbliższego wiślaka czyli Sobolewskiego. Zrobi się miejsce na środku i będzie idealna sytuacja dla naszych, szybkich niczym gazele, skrzydłowych. Zwodzik, zejście do środka, luta pod poprzeczkę.

Tak to widzę. 5:1 dla Wisły.
Małecki (15,20,43) Sarki (42,60).
Oczywiście ktoś z Trójki: Bunoza, Wilk, Jova musi coś zawalić więc Górnik na bank brameczke wciśnie, ale tylko symbolicznie.

Grantar 18.07.2013 11:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1323226)
Wszyscy trzęsą porami przed meczem, martwią się szczupłą kadrą - znając więc naszą ligę obstawiam gładkie zwycięstwo Wisły :)

To jest nas 3
z Łukaszem ;-/
Co do napastników ...wstawiłbym tego małego wariota Kościelniaka .. a jak wysiądzie to Kamińskiego lub Lecha

szprotson 18.07.2013 11:52

ja robie to tak :D

Ide na mecz, bilet na G 20 pln. i za 20 gram na Górnik :) kurs na bet365 dziś 3.30
Jak Wisła wygra to radośc bedzie wieksza niz stracone 20 pln, a jak przegra to przynajmniej bedą pieniądze na powtórzenie tego manewru na nastepnym spotkaniu.
Remis najgorsze rozwiązanie, ale jakos go nie widze

Ajax 18.07.2013 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1323256)
ja robie to tak :D

Ide na mecz, bilet na G 20 pln. i za 20 gram na Górnik :) kurs na bet365 dziś 3.30
Jak Wisła wygra to radośc bedzie wieksza niz stracone 20 pln, a jak przegra to przynajmniej bedą pieniądze na powtórzenie tego manewru na nastepnym spotkaniu.
Remis najgorsze rozwiązanie, ale jakos go nie widze

Przezorny zawsze ubezpieczony:) W najgorszym wypadku otrzymasz odszkodowanie za porażkę :D (A co z remisem? )

wolfy 18.07.2013 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1323251)
To jest nas 3
z Łukaszem ;-/

On sobie akurat raczej jaja robił.

ArturBarlinek 18.07.2013 13:15

3 Załącznik(ów)
Oto wyniki obecnej sprzedaży biletów - mecz już jutro :(

Kolejno C2 C3 C4

http://wislakrakow.com/forum/attachm...1&d=1374149511
http://wislakrakow.com/forum/attachm...1&d=1374149511
http://wislakrakow.com/forum/attachm...1&d=1374149511

Doliczcie jeszcze 4 bilety moje... (kupię w kasie)

El'kabat 18.07.2013 13:19

Weź poprawkę na to,że jest sezon urlopowy i studenty wyjechały....

Co do meczu to pewnie kolejna kopanina bez historii się zapowiada i coś w stylu 1:0,0:1,1:1.
Jedyne co człowiek z tego zapamięta to pożegnanie Sobola :)

Lukasz 18.07.2013 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1323269)
On sobie akurat raczej jaja robił.

I tak i nie.

Liczę na wygrana ale poważniejszych argumentów niż te które przytoczyłem nie posiadam. No nie dali mi ich Panowie Bednarz, Smuda oraz Panowie piłkarze. Niestety, nic tutaj nie poradzę, nie moja wina.

Natomiast Serek.c2 pokazał mi drogę - do wygrania wystarczy nam cud, a skoro tak, to bez znaczenia czy wygramy 1:0 czy 5:1. Jak kraść to miliony, jak bzykać to tylko księżniczki. :D Będzie wygrana i basta.

sandomingo 18.07.2013 13:58

Mamy 18tke meczową! To już pierwszy sukces.
Udało się zgłosić Ostoję, Kościelniaka i Lecha.
Mam nadzieję że któryś z młodych, Kuczak lub Kościelniak zadebiutują w końcówce meczu.

Ajax 18.07.2013 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1323276)
Mamy 18tke meczową! To już pierwszy sukces.
Udało się zgłosić Ostoję, Kościelniaka i Lecha.
Mam nadzieję że któryś z młodych, Kuczak lub Kościelniak zadebiutują w końcówce meczu.

Skąd to info?

zbycho93 18.07.2013 14:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1323285)
Skąd to info?

z 90minut.pl

Wisła Kraków zgłosiła do rozgrywek 18-letniego bramkarza Kamila Bachusza. Zawodnik ostatnie pół roku spędził w drużynie Młodej Ekstraklasy.
Krakowski klub zatwiedził do gry także włączonych już wcześniej do pierwszej drużyny Dominika Kościelniaka i Przemysława Lecha oraz Macedończyka Ostoję Stjepanovicia, który oczekiwał na certyfikat.

Arked 18.07.2013 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisla.krakow.pl
Trener Smuda, dopytywany o skład, który wystawi przeciwko Górnikowi, stwierdził jedynie: „Mogę już dziś powiedzieć, że będziemy grali pięcioma pomocnikami(...)"

To Franz uchylił rąbka tajemnicy:rotfl: Ja posiadam dodatkowo informację telefoniczną, że zagramy 10 piłkarzami w polu i 1 bramkarzem. Nie chodziło mu przypadkiem o 6 pomocników?

wolfy 18.07.2013 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1323273)
Jak kraść to miliony, jak bzykać to tylko księżniczki. :D Będzie wygrana i basta.

I w ten sposób umrzesz jako biedny, acz uczciwy prawiczek.

Bo jedna rzecz to chcieć, a co innego - móc. Jak to ładnie ujął Wergiliusz - "nie wszyscy możemy wszystko", a wy byście chcieli, żebyśmy w pierwszym meczu zdobyli 25% przewidywanej zdobyczy bramkowej na cały sezon :D

Wertian 18.07.2013 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1323276)
Mam nadzieję że któryś z młodych, Kuczak lub Kościelniak zadebiutują w końcówce meczu.

Niech wychodzą od początku! Każdy jeden Kuczak czy Kościelniak lepszy niż cała jedenastka Garguł!

IncognitoTSW 18.07.2013 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1323273)
jak bzykać to tylko księżniczki

http://www.youtube.com/watch?v=6xXBH-cPEZ8

Elefant 18.07.2013 18:56

Żaden racjonalny argument nie przemawia za tym, że możemy jutro wygrać.
Ba, nawet zremisować.
I w tym jedyna nadzieja :D



Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wertian (Post 1323327)
Niech wychodzą od początku! Każdy jeden Kuczak czy Kościelniak lepszy niż cała jedenastka Garguł!


Nie wyjdą, bo im Krzoska nie zdąży wydziergać numerów na plecach.
Na Ruchu przedszkolaki wyszły bez numerów, na Górniku to nie przejdzie.

buczo1985 18.07.2013 20:50

Przeczucie mi podpowiada, że to będzie katorga dla oczu. Rozsądek podpowiada, że przegramy. Nadzieja, że padnie remis.

Ciekaw jestem akcji dla Sobola :)

dulli78 18.07.2013 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1323099)
Sądzę, że Górnik w tym sezonie będzie "gorszą wersją" tego Górnika z poprzednich rozgrywek. Sposób gry się raczej nie zmieni, gorzej z wykonaniem, bo ubyło kilku wartościowych graczy.

Mimo wszystko obawiam się, że KSG sprawi nam spore problemy i sukcesem będzie remis w tym spotkaniu. Chciałabym się mylić i mam nadzieję, że nasi zawodnicy pokażą grę, której nikt się po nich nie spodziewa ;)

Jak dla mnie to Górnik poważnie się wzmocnił w porównaniu z poprzednim sezonem. Z poważnych zawodników odeszli Skorupski i Kwiek - w zamian pozyskali m.in Sobola, Madeja, Małkowskiego. Ciekawy jestem także jak poradzi sobie w ekstraklasie Szymon Skrzypczak - w zeszłym sezonie strzelił 21 goli dla KP Polkowice w II lidze.

Wynik w głównej mierze będzie zależał od postawy naszej drugiej linii, czy dadzą sobie radę z wyjściem spod pressingu. Widziałem drugą połowę sparingu z kuchenkorzem i widać, że Smuda duży nacisk kładzie na ten element gry.

Wojtas 18.07.2013 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1323271)
Weź poprawkę na to,że jest sezon urlopowy i studenty wyjechały....

Co do meczu to pewnie kolejna kopanina bez historii się zapowiada i coś w stylu 1:0,0:1,1:1.
Jedyne co człowiek z tego zapamięta to pożegnanie Sobola :)





Jakie studenty,do czego ci potrzebni studenci na sektorze??


ale z frekwencja to jest maskara,ja wiem ze zle sie dzieje w Wisle ale my kibicowsko musimy trzymac jakis poziom

A co do wyniku to bedzie pewnie remis.


P.S Znacie inny zespoł na swiecie który gra bez napastnika?

Zdzich Kapka zmontował autorski twór k***wa ,cos czego nikt inny nie ma.

Lukasz 19.07.2013 01:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1323323)
I w ten sposób umrzesz jako biedny, acz uczciwy prawiczek.

Bo jedna rzecz to chcieć, a co innego - móc. Jak to ładnie ujął Wergiliusz - "nie wszyscy możemy wszystko",.....

Audaces fortuna iuvat-śmiałym szczęście sprzyja. Też Wergiliusz. :>

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1323323)
....a wy byście chcieli, żebyśmy w pierwszym meczu zdobyli 25% przewidywanej zdobyczy bramkowej na cały sezon :D

'wy byście chcieli' :P Nie poznajesz kota odwróconego ogonem?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1323091)
(...) Tak więc - jak na początku wspomniałem - przewiduje ostry i bezlitosny w........ Na bank nam nie odpuszczą.

Przecież aby było faktycznie ostro i bezlitośnie Górnik też musiałby wyrobić całkiem pokaźny procent swojej normy :D
W 2012/13 strzelili w sumie 35 bramek, my 28.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 1323332)

Klasyk :D

wolfy 19.07.2013 03:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1323401)
P.S Znacie inny zespoł na swiecie który gra bez napastnika?

Zdzich Kapka zmontował autorski twór k***wa ,cos czego nikt inny nie ma.

Tak, znamy. Ostatnio wygrał u nas Euro :)
Trzeba uczciwie przyznać, że wzorujemy się na najlepszych.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1323411)
Audaces fortuna iuvat-śmiałym szczęście sprzyja. Też Wergiliusz. :>

Nasi od dawna nie maja śmiałości ani do zdobywania punktów, ani bramek nawet.
Ale faktycznie - mam nadzieję, że nie wyjdą na mecz jak skończone pierdoły, tylko z ambicją i wolą walki.
Przekonaliście mnie - impossible is nothing :) Skoro Bełchatów mógł w poprzednim sezonie tłuc punkty jak leci w rundzie rewanżowej, to my też. Skład nawet lepszy od nich mamy, chociaż jedno nas łączy - oni też grali bez napastnika.

Dariook 19.07.2013 08:09

2 : 1 dla Białej Gwiazdy.

Po zaskakująco "ciekawej" grze Wisły.
A Górnik? Prawdopodobnie przez większość sezonu będzie kopał się po czole, czym dostarczy swoim kibicom nie lada emocji w grupie...spadkowej. Żabole modlą się w intencji " Prezesa", tylko on jest w stanie odmienić tą drużynę

WISŁAZWE 19.07.2013 09:10

Meczowa osiemnastka na spotkanie Wisła Kraków - Górnik Zabrze:

Bramkarze: Michał Miśkiewicz, Gerard Bieszczad

Obrońcy: Arkadiusz Głowacki, Marko Jovanović, Gordan Bunoza, Łukasz Burliga, Michał Nalepa, Paweł Stolarski

Pomocnicy: Łukasz Garguła, Fabian Burdenski, Michał Chrapek, Emmanuel Sarki, Patryk Małecki, Przemysław Lech , Dominik Kościelniak, Cezary Wilk, Ostoja Stjepanović

Napastnicy: Dawid Kamiński

Arronax 19.07.2013 10:53

Martwi sytuacja kadrowa ale ... trzeba wieżyc w zwycięstwo. W końcu liga rusza! Muszę sięw tym sezonie ruszyć na stadion w końcu z Kielc nie mam tak daleko ...

Dariook 19.07.2013 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1323437)
Meczowa osiemnastka na spotkanie Wisła Kraków - Górnik Zabrze:

Bramkarze: Michał Miśkiewicz, Gerard Bieszczad

Obrońcy: Arkadiusz Głowacki, Marko Jovanović, Gordan Bunoza, Łukasz Burliga, Michał Nalepa, Paweł Stolarski

Pomocnicy: Łukasz Garguła, Fabian Burdenski, Michał Chrapek, Emmanuel Sarki, Patryk Małecki, Przemysław Lech , Dominik Kościelniak, Cezary Wilk, Ostoja Stjepanović

Napastnicy: Dawid Kamiński

Wierzę, że Kamiński swoją postawą na treningach, udowodnił że zasługuje na epizodzik w końcówce.
Oby się tylko nie spalił, gdyż nieoficjalnie przybędzie wielu prezesów z Francji i Niemiec, którzy zaczną dopinać transfery na 2014 rok.

wiślak 86 19.07.2013 11:17

a jak z Żabolami wiadomo czy wykupili wszystkie bilety? Na SKWK napisali że tyle zamówili ale nie ma info ile ich sprzedali. U nich na stronie natomiast jest informacja że jadą autokarami i samochodami więc uwaga w okolicach bo będzie okazja aby przyozdobić nasz płot nowymi barwami. Sami wprowadzili zasade ze kto straci barwy ma zakaz wyjazdów do końca sezonu

8samuraj 19.07.2013 11:56

Bez napastnika, ale z pięcioma pomocnikami. Kto na szpicy

http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...kami,id,t.html

zim zum 19.07.2013 12:25

Niech się Smuda nie wygłupia ze Gargumą w ataku, tylko postawi na tego młodego.

Ajax 19.07.2013 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1323490)
Niech się Smuda nie wygłupia ze Gargumą w ataku, tylko postawi na tego młodego.

Tego młodego lepiej wpuścić na ostatnie 30 minut, nie wiadomo jak kondycyjnie i siłowo chłop wygląda. Z tego co czytałem to jeszcze w seniorskiej piłce nie grał.

WISŁAZWE 19.07.2013 12:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1323496)
Tego młodego lepiej wpuścić na ostatnie 30 minut, nie wiadomo jak kondycyjnie i siłowo chłop wygląda. Z tego co czytałem to jeszcze w seniorskiej piłce nie grał.


Mowa o Kamińskim?

Zagrał 45 minuty z Polonią Warszawa.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl