![]() |
Cytat:
Wygramy, jest to pewne. Gładko, przez 'odruch pawłowa'. Mianowicie - defensorzy Górnika będą starali się kryć naszych napastników, których nie mamy. Oczywiście takie krycie, zarówno strefą jak i indywidualne - zawiedzie. W panice popełnią błąd i zaczną kryć najbliższego wiślaka czyli Sobolewskiego. Zrobi się miejsce na środku i będzie idealna sytuacja dla naszych, szybkich niczym gazele, skrzydłowych. Zwodzik, zejście do środka, luta pod poprzeczkę. Tak to widzę. 5:1 dla Wisły. Małecki (15,20,43) Sarki (42,60). Oczywiście ktoś z Trójki: Bunoza, Wilk, Jova musi coś zawalić więc Górnik na bank brameczke wciśnie, ale tylko symbolicznie. |
Cytat:
z Łukaszem ;-/ Co do napastników ...wstawiłbym tego małego wariota Kościelniaka .. a jak wysiądzie to Kamińskiego lub Lecha |
ja robie to tak :D
Ide na mecz, bilet na G 20 pln. i za 20 gram na Górnik :) kurs na bet365 dziś 3.30 Jak Wisła wygra to radośc bedzie wieksza niz stracone 20 pln, a jak przegra to przynajmniej bedą pieniądze na powtórzenie tego manewru na nastepnym spotkaniu. Remis najgorsze rozwiązanie, ale jakos go nie widze |
Cytat:
|
Cytat:
|
3 Załącznik(ów)
Oto wyniki obecnej sprzedaży biletów - mecz już jutro :(
Kolejno C2 C3 C4 http://wislakrakow.com/forum/attachm...1&d=1374149511 http://wislakrakow.com/forum/attachm...1&d=1374149511 http://wislakrakow.com/forum/attachm...1&d=1374149511 Doliczcie jeszcze 4 bilety moje... (kupię w kasie) |
Weź poprawkę na to,że jest sezon urlopowy i studenty wyjechały....
Co do meczu to pewnie kolejna kopanina bez historii się zapowiada i coś w stylu 1:0,0:1,1:1. Jedyne co człowiek z tego zapamięta to pożegnanie Sobola :) |
Cytat:
Liczę na wygrana ale poważniejszych argumentów niż te które przytoczyłem nie posiadam. No nie dali mi ich Panowie Bednarz, Smuda oraz Panowie piłkarze. Niestety, nic tutaj nie poradzę, nie moja wina. Natomiast Serek.c2 pokazał mi drogę - do wygrania wystarczy nam cud, a skoro tak, to bez znaczenia czy wygramy 1:0 czy 5:1. Jak kraść to miliony, jak bzykać to tylko księżniczki. :D Będzie wygrana i basta. |
Mamy 18tke meczową! To już pierwszy sukces.
Udało się zgłosić Ostoję, Kościelniaka i Lecha. Mam nadzieję że któryś z młodych, Kuczak lub Kościelniak zadebiutują w końcówce meczu. |
Cytat:
|
Cytat:
Wisła Kraków zgłosiła do rozgrywek 18-letniego bramkarza Kamila Bachusza. Zawodnik ostatnie pół roku spędził w drużynie Młodej Ekstraklasy. Krakowski klub zatwiedził do gry także włączonych już wcześniej do pierwszej drużyny Dominika Kościelniaka i Przemysława Lecha oraz Macedończyka Ostoję Stjepanovicia, który oczekiwał na certyfikat. |
Cytat:
|
Cytat:
Bo jedna rzecz to chcieć, a co innego - móc. Jak to ładnie ujął Wergiliusz - "nie wszyscy możemy wszystko", a wy byście chcieli, żebyśmy w pierwszym meczu zdobyli 25% przewidywanej zdobyczy bramkowej na cały sezon :D |
Cytat:
|
Cytat:
|
Żaden racjonalny argument nie przemawia za tym, że możemy jutro wygrać.
Ba, nawet zremisować. I w tym jedyna nadzieja :D Cytat:
Nie wyjdą, bo im Krzoska nie zdąży wydziergać numerów na plecach. Na Ruchu przedszkolaki wyszły bez numerów, na Górniku to nie przejdzie. |
Przeczucie mi podpowiada, że to będzie katorga dla oczu. Rozsądek podpowiada, że przegramy. Nadzieja, że padnie remis.
Ciekaw jestem akcji dla Sobola :) |
Cytat:
Wynik w głównej mierze będzie zależał od postawy naszej drugiej linii, czy dadzą sobie radę z wyjściem spod pressingu. Widziałem drugą połowę sparingu z kuchenkorzem i widać, że Smuda duży nacisk kładzie na ten element gry. |
Cytat:
Jakie studenty,do czego ci potrzebni studenci na sektorze?? ale z frekwencja to jest maskara,ja wiem ze zle sie dzieje w Wisle ale my kibicowsko musimy trzymac jakis poziom A co do wyniku to bedzie pewnie remis. P.S Znacie inny zespoł na swiecie który gra bez napastnika? Zdzich Kapka zmontował autorski twór k***wa ,cos czego nikt inny nie ma. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
W 2012/13 strzelili w sumie 35 bramek, my 28. Cytat:
|
Cytat:
Trzeba uczciwie przyznać, że wzorujemy się na najlepszych. Cytat:
Ale faktycznie - mam nadzieję, że nie wyjdą na mecz jak skończone pierdoły, tylko z ambicją i wolą walki. Przekonaliście mnie - impossible is nothing :) Skoro Bełchatów mógł w poprzednim sezonie tłuc punkty jak leci w rundzie rewanżowej, to my też. Skład nawet lepszy od nich mamy, chociaż jedno nas łączy - oni też grali bez napastnika. |
2 : 1 dla Białej Gwiazdy.
Po zaskakująco "ciekawej" grze Wisły. A Górnik? Prawdopodobnie przez większość sezonu będzie kopał się po czole, czym dostarczy swoim kibicom nie lada emocji w grupie...spadkowej. Żabole modlą się w intencji " Prezesa", tylko on jest w stanie odmienić tą drużynę |
Meczowa osiemnastka na spotkanie Wisła Kraków - Górnik Zabrze:
Bramkarze: Michał Miśkiewicz, Gerard Bieszczad Obrońcy: Arkadiusz Głowacki, Marko Jovanović, Gordan Bunoza, Łukasz Burliga, Michał Nalepa, Paweł Stolarski Pomocnicy: Łukasz Garguła, Fabian Burdenski, Michał Chrapek, Emmanuel Sarki, Patryk Małecki, Przemysław Lech , Dominik Kościelniak, Cezary Wilk, Ostoja Stjepanović Napastnicy: Dawid Kamiński |
Martwi sytuacja kadrowa ale ... trzeba wieżyc w zwycięstwo. W końcu liga rusza! Muszę sięw tym sezonie ruszyć na stadion w końcu z Kielc nie mam tak daleko ...
|
Cytat:
Oby się tylko nie spalił, gdyż nieoficjalnie przybędzie wielu prezesów z Francji i Niemiec, którzy zaczną dopinać transfery na 2014 rok. |
a jak z Żabolami wiadomo czy wykupili wszystkie bilety? Na SKWK napisali że tyle zamówili ale nie ma info ile ich sprzedali. U nich na stronie natomiast jest informacja że jadą autokarami i samochodami więc uwaga w okolicach bo będzie okazja aby przyozdobić nasz płot nowymi barwami. Sami wprowadzili zasade ze kto straci barwy ma zakaz wyjazdów do końca sezonu
|
Bez napastnika, ale z pięcioma pomocnikami. Kto na szpicy
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...kami,id,t.html |
Niech się Smuda nie wygłupia ze Gargumą w ataku, tylko postawi na tego młodego.
|
Cytat:
|
Cytat:
Mowa o Kamińskim? Zagrał 45 minuty z Polonią Warszawa. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl