![]() |
Cytat:
Fragment wywiadu z właścicielem Zawiszy: Cytat:
Dlatego jeśli chcemy uniknąć wynalazków typu termalica walczących o awans, to wymogi infrastruktualne 1 ligi, powinny być znacznie ostrzejsze, aby nie było takiej przepasci między ekstraklasą jak jest teraz... Cytat:
|
Cytat:
|
No sam jestem ciekawy Niecieczy. Widać że prezes jedno mówi w TV a co innego swoim pracownikom w klubie.
Jak zostaną zmuszeni do tych wszystkich instalacji - krzesełka, oświetlenie itp to idę o zakład że awansują od kopa ;) |
Termalica dostała licencję na ekstraklasę. A więc Cracovii nie pomógł by proces licencyjny
|
Pomógłby, bo gdyby Twoi żydowscy koledzy zajęli 3 miejsce Termalica zapewne licencji by nie dostała.
|
|
Szkoda chłopa.
|
ten Augusto to nieprzypadkowo nie grał w DC United bo porusza sie po boisku jakby miał ze 36 latek a nie 23.Taki to zazwyczaj sort trafia do Polski tych Latynosów.
Żyro i Furman najbardziej mi sie podobali. |
2-0 z Fluminense ale z kadra U20 a onet wyskakuje z wielka forma Legii a jeszcze do niedawna mecze remisowali badz przegrywali (dopiero wczoraj wygrana z Partizanem). Na razie do wielkiej formy to im daleko chociaz zblizajaca sie 2 runda eliminacji LM to bez problemow powinna zostac zaliczona. Media za duzo słodzą a potem sie wszyscy dziwia jak ani jedna polska druzyna w europejskich pucharach nie gra. Na lige natomiast skład maja swietny
|
U23 taki mały szczególik.
Tak jest zawsze w przypadku Mistrza Polski. Nazywa się to pompowanie balonika |
Przereklamowane są te nowe nabytki Nowej Legii.
|
poczekajcie, niedlugo balonik peknie.. ;)
|
No tak, balonik pompowany jest głównie tutaj.
LM dla Legii? Żarty możecie opowiadać w innych tematach. |
Cytat:
Jedna różnica jest pomiędzy szykowaniem się Wisły i Legii do el.LM. WY zawsze się osłabialiście i sprzedawaliście najlepszych grajków. Legia przynajmniej stara się wzmacniać ( nie licząc Jędrzejczyka ). Może i odpadną, ale robią wszystko aby do LM awansować. Nie to co wy za waszych "elitarnych" czasów. |
Może pompowania balonika nie ma, ale napinka, widzę, idzie w najlepsze :lol:
Kolego, oni może nie wykorzystali żadnej ze swoich szans na LM, ale wygrywali ligę niemal co roku, więc te porażki którymi się pałujesz bardziej świadczą o lidze niż o Wiśle. My jakoś wielkimi i regularnymi sukcesami w europejskich pucharach w tym samym czasie też nie możemy się poszczycić, więc trochę pokory. Dobrze będzie, jak przygoda z LM nie skończy się dla nas na III rundzie, zresztą właśnie na przejście trzeciej rundy jest wyraźne ciśnienie w klubie. Czy wzmocnienia się okażą wzmocnieniami, to się okaże jesienią. Póki co z wypowiedzi grajków i trenera wynika, np. że Ojamaa to ulepszona wersja Kucharczyka, Augusto to transfer "na udo", Broź jest raczej krokiem wstecz w stosunku do BB - o ile ten odejdzie, a czy Pinto i Junior zastąpią godnie Ljuboję i Jędrzejczyka, to się dopiero okaże. Póki co wygląda to względnie ok, ale nic poza tym. |
tytuł w gw "Legia gotowa na Ligię mistrzów" i podobny tytuł na onecie to według was co jest jak nie pompowanie balonika ??
|
Ja .......e, minął weekend i jedziemy tematem od początku... który mistrz najsłabszy, kto się bardziej skompromitował, kto robi mega transfery,kto pompuje większy balon, ile tak naprawdę Legia ma mistrzostw Polski...jak dzieci. Poza waszymi przepychankami "
Jeszcze czwartek Nakoulma twierdził, że nie jest zainteresowany grą w Tereku. Po trudnych negocjacjach piłkarz jednak wynegocjował dla siebie korzystne warunki indywidualnego kontraktu. Klub z Groznego miał zapłacić Górnikowi Zabrze 1,25 miliona euro, a 25 procent tej kwoty miał zainkasować Nakoulma. Zaoferowano piłkarzowi zarobki rzędu 60 tys. euro miesięcznie, ale on sam chciał 20 tys. więcej. Tę różnicę miał pokryć Górnik.Jeszcze czwartek Nakoulma twierdził, że nie jest zainteresowany grą w Tereku. Po trudnych negocjacjach piłkarz jednak wynegocjował dla siebie korzystne warunki indywidualnego kontraktu. Klub z Groznego miał zapłacić Górnikowi Zabrze 1,25 miliona euro, a 25 procent tej kwoty miał zainkasować Nakoulma. Zaoferowano piłkarzowi zarobki rzędu 60 tys. euro miesięcznie, ale on sam chciał 20 tys. więcej. Tę różnicę miał pokryć Górnik. Nieoczekiwanie, gdy kluby miały już wymienić się całą niezbędną do transferu dokumentacją, "Prezes" wsiadł w samolot i wrócił do Polski. Jak podaje dziennik "Sport" poszło o warunki indywidualnego kontraktu piłkarza, które różniły się od tych jakie Nakoulma wcześniej uzgodnił z Terekiem |
Cytat:
|
Cytat:
Co do pekania balonika, to wasz peknie jeszcze mocniej, bo jak sam zauwazyles, my zawsze sie oslabialismy, a to wy na odwrot :) Wiec troszke sobie przeczysz. A co do naszej gry dawniej, oczywiscie byly to swietne czasy, ktore predko nie wroca i szkoda. Ale i wam dla dobra "Wielkiej Legii" powinno zalezec na Wielkiej Wisle. PS: Przypominam chocby wasze przygody w Wilnie, tak w kwestii naszej Levadii ;) |
Cytat:
Cytat:
Edit: @-ja123- Nie zmienia to faktu że ktoś balon napompuje lub starał będzie się napompować. Tak zawsze było i będzie przed LM. My balonik przerabialiśmy niejednokrotnie i odczuwaliśmy jego konsekwencje na własnej skórze. Natomiast nie zgodzę się że robią to kibice Wisły, z zazdrości. Kolega qqq_b zwyczajnie przesadził i pomylił zainteresowane balonikiem podmioty. |
Wskażcie na forach kibiców Legii, w komentarzach na Weszło i innych portalach sportowych, czy na forach kibicowskich przypadki pompowania balonika przez kibiców Legii. Wskażcie też podobne wypowiedzi jakiejkolwiek osoby z klubu. Kibice w większości albo jadą po klubie na jakość wzmocnień albo twierdzą, że zespół jest osłabiony, ewentualnie liczą na LE. To samo klub. Wielu kibiców aż zarzuca brak wiary pikarzom.
Część dziennikarzy pompuje atmosferę, bo takie pompowanie uważają za swoją rolę, za powinność dziennikarską. Przed każdym większym wydarzeniem czy w piłce, czy tenisie itp. to robią. I ja się im nie dziwię. Część niedzielnych kibiców piłki (raczej nie tych chodzących na stadiony, tylko tych przed TV) strasznie się tym nakręca. |
Cytat:
|
Obiektywnie z mojej strony to Legia ma bardzo duże szanse na LM,u nich wszystko jest poukładane i mają ten + ,że nie ma ciśnienia na awans mogą a nie muszą a w takiej sytuacji gra się łatwiej,u nas była ta różnica,że po mistrzostwie a szczególnie po wylosowaniu APOELU musieliśmy awansować .
Legia praktycznie ma wszystko co powinien mieć silny mistrz Polski przed walką o LM,nie osłabili się (wiem,że odejścia były ale nie odeszli najlepsi zawodnicy decydujący o sile ofensywnej)+wzmocnienia i można stwierdzić,że Legia będzie jeszcze silniejsza w tym seoznie. Legia może liczyć na komplet kibiców w 4 rundzie do której najpewniej dojdzie a przy takim dopingu jaki jest u nich nawet drużyna silniejsza może nie wytrzymać presji trybun . Zobaczcie sobie rozstawione drużyny jakie są w 4 rundzie kto tam straszy ? Basel Celtic a pozostałe absolutnie w zasięgu typu APOEL BATE BUKARESZT. Jeżeli tylko Urban nie spierniczył przygotowań to Legia ma bardzo duże szanse na LM. |
Oczywiście, że mają szanse. Nie mają chyba składu słabszego od naszego sprzed dwóch lat (a nawet jeśli, to różnica jest niewielka), a my byliśmy o 3 min od LM. Byłby to awans nieprawdopodobnie fartowny, ale jednak. To dlaczego teraz odmawiać szans Legii?
|
W IV rundzie skład się nie liczy, liczy się ambicja i trochę szczęścia, między innymi dlatego do LM wchodzą zespoły które muszą ze względów finansowych a nie zespoły którą mogą jak Wisła czy Legia
|
Cytat:
I to jest najważniejsze. LM to marzenia ściętej głowy, grunt to jebnąć ze 6 mistrzostw z rzędu. :D |
Szanse są, teoretycznie większe niż awans do grupy LE 2 lata temu. Wtedy Legia musiała pokonać 2 teoretycznie lepsze druzyny, teraz wystarczy jedną. Ale poza zastrzykiem pieniędzy, to zyski z tego są wątpliwe. Trzeba mieć ograna drużynę w powiedzmy LE, bo inaczej będzie jak z Dinamem. Jak Vrdoljak w wywiadzie opowiadał, dopóki grali w grupie LE było OK, raz wygrali raz przegrali. Odkąd awansują do LM mają przechlapane - same porażki, pilkarze nie dostają premii za punkty, prasa po nich jedzie. W Polsce po kilku takich ewentualnych kleskach w publicznej tv przed milionami oglądających....Ale byłaby jazda po klubie. Pewnie też dlatego nie ma takiej determinacji w działaczach i piłkarzach. Mają stracha, że się uda ;)
|
Siedmiu zawodników Lecha Poznań nadal nie może trenować na pełnych obrotach i obecnie pracuje indywidualnie z trenerem przygotowania fizycznego Andrzejem Kasprzakiem. W tej grupie znaleźli się Bartosz Ślusarski, Patryk Wolski, Szymon Pawłowski, Barry Douglas, Kebba Ceesay, Karol Linetty oraz Tomasz Kędziora.
Poza tym nie w pełni sił są również Rafał Murawski oraz Luis Henriquez. Ta dwójka dzisiaj jednak pracowała jedynie z fizjoterapeutami i w ogóle nie pojawiła się na boisku treningowym. W sumie więc trener Mariusz Rumak na obecną chwilę nie może skorzystać aż z dziewięciu zawodników. Ciekawe co zrobia jak przyjdzie dwumecz w eliminacjach LE - pewnie tez Swiecicki albo kto inny bedzie gadał, ze cos poszlo nie tak po tylu graczy nie mieli. Tylko wtedy nikt sie tym nie przejmie |
Ja to bym się przejmował (i przejmuję) naszym bajzlem, a L i Amica i ich radości/kłopoty mi wiszą.
Weźmy się w garść bo do doskonałości (a nawet przyzwoitości) nam niestety daleko. |
Ja .......ę, Borski najlepszym sędzią ubiegłego sezonu http://www.sedziapilkarski.pl/wiadom...u-201213/11295.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl