![]() |
myślałem, że nasi puszczą mecz kolegom w potrzebie więc nawet 1pkt to ponad moje oczekiwania.
|
Dzisiaj na plus: doping, Chavez i Mały szczególnie w drugiej połowie. Na minus wszystko inne, a szczególnie: poziom sportowy tego widowiska, wznowienia gry Miśkiewicza, przygotowanie motoryczne Burligi i ilość celnych strzałów na bramkę. A i zjadłem pierwszy raz od dawna kiełbaskę na E22 (wyjątkowo pofatygowałem się na inny sektor niż zwykle). Ja pier**lę. To nawet nie była kiełbasa z konia tylko z burka. Masakra za 10 zł.
|
Na plus to tylko racowisko a reszta to zerwanie kontraktu natychmiastowe.Nawet dopłacę
|
Cytat:
|
W dodatku mogliby raz na jakiś czas przetrzeć chociaż te krzesełka mokrą szmatą. Szlag człowieka trafia jak widzi niesprzątnięty bilet sprzed kilku meczów.
|
Dzis chyba kazdy byl sobie pośpiewac i dopingowac Wisle,bo na gre pilkarzy juz patrzec sie poprostu nie da.
Mlyn caly czerwony,race ,to jest to. |
Chavez : Chavez 1:1
Zapewniamy sobie utrzymanie na trzy kolejki przed koncem. Życzyłbym sobie powtórzenia tego wyczynu w przyszłym roku. Najjaśniejszym punktem meczu było piro. JJJBG o głośności niespotykanej od kliku lat. Spodziewałem sie koła ratunkowego dla Ruchu, więc w sumie nie jest żle. O sieczce i bryndzy na boisku lepiej nie wspominać. Choć niewykluczone, że i za taką grą zatęsknimy. |
Cytat:
Co do meczu to widać nawet po tym forum, że emocje związane z Wisłą opadły wśród nas już dawno temu. Nie tak sobie wyobrażaliśmy ten sezon. Gdzie te czasy, gdzie po wygranym 4-0 meczu nie można było się zalogować z powodu przeciążenia serwera... Oby do przyszłego sezonu. Choćby ta liga była nie wiem jak słaba i tak się każdy za nią stęskni przez wakacje. I znów się jak wariat będzie szło po karnet z nadziejami i obawami... Choć bardziej teraz to drugie chyba. |
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...z_widzial.html
Oglądam ten urywek już nasty raz i nie jestem w stanie uwierzyć, że można być takim kuternogą jak Jankowski. Oczywiście to nie mój problem, tylko krasnoludków z Chorzowa, ale chłop się zachował tak jakby w Fifie zapomniał wcisnąć klawisza "E" po przejęciu piłki. Niebywałe. |
W zasadzie to był mecz Chaveza.
Nawet sprokurowany karny nie przekreśla go jako najlepszego w dzisiejszym meczu. Jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało... Mam jeszcze jedno pytanie - czy jest jakiekolwiek wyjaśnienie wyjścia w pierwszej jedenastce Sikorskiego???? Skoro już wiemy że gość nie zagra w przyszłym sezonie w Wisełce, skoro z rachunku prawdopodobieństwa wynika wprost że więcej bramek nie strzeli, skoro jest bez formy (a przynajmniej bez głowy), skoro można było ogrywać kogoś z młodzieży... pytam: Trenerze, why? |
wszyscy chwalicie Chaveza, spoko - tylko jego wejscia sa katastrofalne - dlaczego ?? dzis akurat - oprocz karnego - mial czyste i udane - ale taka gra stopera to zero asekuracji - czyli ? w wiekszosci meczow koles konczy mecz w 30 minucie, a to jest stoper- ostoja obrony - chwala Mu za dzisiejszy limit szczescia + bramka- ale sory panowie, chlopcy i panie- dla mnie pozycja stopera ma byc PEWNA a nie na marginesie bledu w kazdym meczu ....po prostu Chavezowi dzis pomoglo mega szczescie obnazajac zarazem jego bardzo slaba szybkosc i zwrotnosc ... po prostu Chavez gra na tzw "starych warunkach" - to nie dzisiejsza pilka , ...nie chce osobiscie STOPERA ktoremu albo wyjdzie mecz- albo oslabi zespol juz w 1 polowie ...niektorzy tutaj narzekali na Sarkiego ....czemu ?? na tle reszty patalachow wyglada nawet niezle ... pewnie ze jest cienias- ale slowo cienias w porownaniu do wiekszosci obecnych zawodnikow Wisly to chyba komplement .....
|
W 1. składzie wyszedł Sikorski bo kto miał grać? Genkowa chcemy się pozbyć.
A co do rozczarowania poziomem -- w zeszłym sezonie zajęliśmy 8 miejsce, po bardzo słabej wiośnie, drużyna została osłabiona, to czego się można było spodziewać? |
Cytat:
|
Cytat:
A wypowiedź Kosowskiego nie dziwi, choć obstawiam, że ani jego, ani Kulawika w przyszłym sezonie nie zobaczymy. |
Cytat:
Mniej bramek niż Sikorski czy Boguski nie strzeli więc ryzyko żadne:P |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Atmosfera w zespole bez zmian, czyli dosyć ch.... Wilk po kążdym meczu chce, aby ten sezon juz sie wreszcie skończył. Małecki (jak zwykle) pretensje do wszystkich, że potyka sie o własne nogi. Kto i kiedy to wszystko ogarnie...
|
Cytat:
|
Przesunięcie Małeckiego, Boguskiego do ataku powoduje dziurę na jego pozycji, którą znowu trudno złatać. Iliev to katastrofa. Kulawik nie za bardzo ma pole manewru w ataku, pomocy zresztą też.
|
Mecz, o którym trzeba jak najszybciej zapomnieć.
Jedyny pozytyw na Reymonta wczoraj to atmosfera na stadionie. Proponowałbym nie wracać do poziomu tego widowiska sportowego. Ja bym zamnknął ten temat, żeby sobie wstydu nie robić. Co wy na to? |
@up popieram
|
Cytat:
Edit: Szewczyk oczywiście zagrał dziś w Chorzowie. |
Cytat:
ps Chyba sobie to wkleję do podpisu...:P |
FraMat - masz racje - nie ma o czym dyskutować jesli chodzi o stronę sportową. Gdyby nie przypadek (dki) to byłoby 0-0.
Ale warto nadal dyskutować o atmosferze, która była bardzo dobra. |
Cytat:
Mam gorzką obawe, że Twój nowy ironiczny podpis będzie miał wartość ponadczasową. Znaczy długo nie przyjdzie taki trener, przy którym bedziesz go musiał zdjąć jako nieadekwatny. |
Co do meczu w aspekcie sportowym. Chavez sprokurował karnego, Chavez strzelił bramkę, miał kilka dobrych interwencji. Miśkiewicz ogólnie poprawne zawody, miał kilka dobrych interwencji. Iliev jak to Iliev - głupia kartka. Myślę, że takie rzeczy należy ganić, to nie jest pierwszy jego taki wybryk.
P.S Dwa mecze jeszcze wytrzymam. :) Kosowski swoimi ostatnimi wypowiedziami obrazuje całą Wisłę z tego sezonu. Dobitne stwierdzenie. Kibicowsko. Pozdrowienia i szacunek dla wszystkich, którzy pojawili się w piątek na R22. Zajebista atmosfera, dobry doping, wspaniała oprawa i jednolity czerwony młyn. Takie rzeczy cieszą oko i radują serce. Oby tak częściej i bez mobilizacji ubierać czerwoną koszulkę, bo efekt jest naprawdę imponujący. UW - Brawa dla tych osób, kawał dobrej roboty chłopaki! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl