Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [ 28 kolejka]!WSZYSCY NA CZERWONO! WISŁA KRAKÓW - Ruch Chorzów, piątek godz. 18! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9055)

arti 24.05.2013 19:31

myślałem, że nasi puszczą mecz kolegom w potrzebie więc nawet 1pkt to ponad moje oczekiwania.

Adenalix 24.05.2013 20:52

Dzisiaj na plus: doping, Chavez i Mały szczególnie w drugiej połowie. Na minus wszystko inne, a szczególnie: poziom sportowy tego widowiska, wznowienia gry Miśkiewicza, przygotowanie motoryczne Burligi i ilość celnych strzałów na bramkę. A i zjadłem pierwszy raz od dawna kiełbaskę na E22 (wyjątkowo pofatygowałem się na inny sektor niż zwykle). Ja pier**lę. To nawet nie była kiełbasa z konia tylko z burka. Masakra za 10 zł.

donecki 24.05.2013 21:16

Na plus to tylko racowisko a reszta to zerwanie kontraktu natychmiastowe.Nawet dopłacę

domin_czyzyny 24.05.2013 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1314156)
Dzisiaj na plus: doping, Chavez i Mały szczególnie w drugiej połowie. Na minus wszystko inne, a szczególnie: poziom sportowy tego widowiska, wznowienia gry Miśkiewicza, przygotowanie motoryczne Burligi i ilość celnych strzałów na bramkę. A i zjadłem pierwszy raz od dawna kiełbaskę na E22 (wyjątkowo pofatygowałem się na inny sektor niż zwykle). Ja pier**lę. To nawet nie była kiełbasa z konia tylko z burka. Masakra za 10 zł.

Mały OT - nie jedzcie obecnie kielbas na stadionie. To porażka!!! Za taka sama cenę można zjeść pod namiotami od strony Reymonta. Zawsze tam jem i te kielbachy są naprawdę dobre.

WiślakMyślenice 24.05.2013 21:24

W dodatku mogliby raz na jakiś czas przetrzeć chociaż te krzesełka mokrą szmatą. Szlag człowieka trafia jak widzi niesprzątnięty bilet sprzed kilku meczów.

Wojtas 24.05.2013 21:27

Dzis chyba kazdy byl sobie pośpiewac i dopingowac Wisle,bo na gre pilkarzy juz patrzec sie poprostu nie da.

Mlyn caly czerwony,race ,to jest to.

Elefant 24.05.2013 21:41

Chavez : Chavez 1:1

Zapewniamy sobie utrzymanie na trzy kolejki przed koncem. Życzyłbym sobie powtórzenia tego wyczynu w przyszłym roku.

Najjaśniejszym punktem meczu było piro. JJJBG o głośności niespotykanej od kliku lat.

Spodziewałem sie koła ratunkowego dla Ruchu, więc w sumie nie jest żle.

O sieczce i bryndzy na boisku lepiej nie wspominać. Choć niewykluczone, że i za taką grą zatęsknimy.

Adenalix 24.05.2013 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1314162)
Mały OT - nie jedzcie obecnie kielbas na stadionie. To porażka!!! Za taka sama cenę można zjeść pod namiotami od strony R22. Zawsze tam jem i te kielbachy są naprawdę dobre.

Ja się zastanawiam kto jest właścicielem tych przybytków pseudo-gastronomicznych, które serwują potrawy czwartej kategorii? Było się w życiu na paru stadionach i takiej chały to nie ma nawet w niższych ligach. Przecież jak ktoś zje raz to więcej tego nie dotknie palcem. Ja nie wiem czy czynsz za te kawałki podłogi, które stanowią te "kawiarnie" jest tak wysoki, że trzeba kupować kiełbasę najniższej kategorii i z półczerstwym pieczywem sprzedawać to na zimno? Gra naszych piłkarzy przy tym gó**ie to liga mistrzów. Przepraszam za off-top, ale na każdym kroku nasz klub to prowizorka od bazy treningowej, przez skład, podejście piłkarzy, aż po takie drobiazgi jak otwarty w czasie meczu sklep z pamiątkami S.A., brudne krzesełka i punkty z kiełbaskami.

Co do meczu to widać nawet po tym forum, że emocje związane z Wisłą opadły wśród nas już dawno temu. Nie tak sobie wyobrażaliśmy ten sezon. Gdzie te czasy, gdzie po wygranym 4-0 meczu nie można było się zalogować z powodu przeciążenia serwera... Oby do przyszłego sezonu. Choćby ta liga była nie wiem jak słaba i tak się każdy za nią stęskni przez wakacje. I znów się jak wariat będzie szło po karnet z nadziejami i obawami... Choć bardziej teraz to drugie chyba.

Watts 24.05.2013 21:58

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...z_widzial.html

Oglądam ten urywek już nasty raz i nie jestem w stanie uwierzyć, że można być takim kuternogą jak Jankowski. Oczywiście to nie mój problem, tylko krasnoludków z Chorzowa, ale chłop się zachował tak jakby w Fifie zapomniał wcisnąć klawisza "E" po przejęciu piłki. Niebywałe.

lazy 24.05.2013 23:20

W zasadzie to był mecz Chaveza.
Nawet sprokurowany karny nie przekreśla go jako najlepszego w dzisiejszym meczu. Jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało...

Mam jeszcze jedno pytanie - czy jest jakiekolwiek wyjaśnienie wyjścia w pierwszej jedenastce Sikorskiego????
Skoro już wiemy że gość nie zagra w przyszłym sezonie w Wisełce, skoro z rachunku prawdopodobieństwa wynika wprost że więcej bramek nie strzeli, skoro jest bez formy (a przynajmniej bez głowy), skoro można było ogrywać kogoś z młodzieży... pytam: Trenerze, why?

AntyMod 25.05.2013 00:55

wszyscy chwalicie Chaveza, spoko - tylko jego wejscia sa katastrofalne - dlaczego ?? dzis akurat - oprocz karnego - mial czyste i udane - ale taka gra stopera to zero asekuracji - czyli ? w wiekszosci meczow koles konczy mecz w 30 minucie, a to jest stoper- ostoja obrony - chwala Mu za dzisiejszy limit szczescia + bramka- ale sory panowie, chlopcy i panie- dla mnie pozycja stopera ma byc PEWNA a nie na marginesie bledu w kazdym meczu ....po prostu Chavezowi dzis pomoglo mega szczescie obnazajac zarazem jego bardzo slaba szybkosc i zwrotnosc ... po prostu Chavez gra na tzw "starych warunkach" - to nie dzisiejsza pilka , ...nie chce osobiscie STOPERA ktoremu albo wyjdzie mecz- albo oslabi zespol juz w 1 polowie ...niektorzy tutaj narzekali na Sarkiego ....czemu ?? na tle reszty patalachow wyglada nawet niezle ... pewnie ze jest cienias- ale slowo cienias w porownaniu do wiekszosci obecnych zawodnikow Wisly to chyba komplement .....

orm 25.05.2013 06:43

W 1. składzie wyszedł Sikorski bo kto miał grać? Genkowa chcemy się pozbyć.
A co do rozczarowania poziomem -- w zeszłym sezonie zajęliśmy 8 miejsce, po bardzo słabej wiośnie, drużyna została osłabiona, to czego się można było spodziewać?

piter116 25.05.2013 09:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orm (Post 1314183)
W 1. składzie wyszedł Sikorski bo kto miał grać? Genkowa chcemy się pozbyć.
A co do rozczarowania poziomem -- w zeszłym sezonie zajęliśmy 8 miejsce, po bardzo słabej wiośnie, drużyna została osłabiona, to czego się można było spodziewać?

Odpowiedź jest prosta-ktokolwiek. Możliwości było mnóstwo. Boguski,Małecki,Iliev,Szewczyk. Każdy z tej czwórki zagrałby lepiej od parodysty z nr 23. Od 4 spotkań wychodzimy na mecz bez napastnika. Wczorajsza wypowiedź Kosy wcale mnie nie dziwi.

Charlie 25.05.2013 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orm (Post 1314183)
W 1. składzie wyszedł Sikorski bo kto miał grać? Genkowa chcemy się pozbyć.
A co do rozczarowania poziomem -- w zeszłym sezonie zajęliśmy 8 miejsce, po bardzo słabej wiośnie, drużyna została osłabiona, to czego się można było spodziewać?

No Genkova chcemy się pozbyć, a Sikorskiego już się pozbyliśmy, bo wiadomo, ze odchodzi po sezonie.

A wypowiedź Kosowskiego nie dziwi, choć obstawiam, że ani jego, ani Kulawika w przyszłym sezonie nie zobaczymy.

Ajax 25.05.2013 09:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 1314193)
Odpowiedź jest prosta-ktokolwiek. Możliwości było mnóstwo. Boguski,Małecki,Iliev,Szewczyk. Każdy z tej czwórki zagrałby lepiej od parodysty z nr 23. Od 4 spotkań wychodzimy na mecz bez napastnika. Wczorajsza wypowiedź Kosy wcale mnie nie dziwi.

Ja bym wstawił Kosowskiego do ataku szybkości już nie ma ale dalej potrafi dobrze przyjąć piłkę czy ją podać, no i ma serducho do gry.

Mniej bramek niż Sikorski czy Boguski nie strzeli więc ryzyko żadne:P

orm 25.05.2013 09:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 1314193)
Odpowiedź jest prosta-ktokolwiek. Możliwości było mnóstwo. Boguski,Małecki,Iliev,Szewczyk. Każdy z tej czwórki zagrałby lepiej od parodysty z nr 23. Od 4 spotkań wychodzimy na mecz bez napastnika. Wczorajsza wypowiedź Kosy wcale mnie nie dziwi.

Małecki grał, Boguski grał, Iliev wszedł na zmianę -- z resztą z nim jest taka sama sytuacja jak z Sikorskim i Genkowem. Szewczyk poza 18 (skutki problemów ze zdrowiem?). Może jakieś przemyślne propozycje?

Baala 25.05.2013 09:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orm (Post 1314197)
Małecki grał, Boguski grał, Iliev wszedł na zmianę -- z resztą z nim jest taka sama sytuacja jak z Sikorskim i Genkowem. Szewczyk poza 18 (skutki problemów ze zdrowiem?). Może jakieś przemyślne propozycje?

Mogłem być ja. Też gola bym nie strzelił.

thechris 25.05.2013 10:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1314140)
Jest 1 punkty, mamy utrzymanie :P Niech sie ten sezon w koncu skonczy

Za chwile zacznie się następny, podobny.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1314163)
W dodatku mogliby raz na jakiś czas przetrzeć chociaż te krzesełka mokrą szmatą. Szlag człowieka trafia jak widzi niesprzątnięty bilet sprzed kilku meczów.

Kto ma Ci sprzątnąć, Bednarz czy Kapka? Sprzątaczki podobno dostały wypowiedzenie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1314167)
O sieczce i bryndzy na boisku lepiej nie wspominać. Choć niewykluczone, że i za taką grą zatęsknimy.

Jedno z mądrzejszych spostrzeżeń jakie tu ostatnio przeczytałem.

czesiu 25.05.2013 10:48

Atmosfera w zespole bez zmian, czyli dosyć ch.... Wilk po kążdym meczu chce, aby ten sezon juz sie wreszcie skończył. Małecki (jak zwykle) pretensje do wszystkich, że potyka sie o własne nogi. Kto i kiedy to wszystko ogarnie...

piter116 25.05.2013 10:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orm (Post 1314197)
Małecki grał, Boguski grał, Iliev wszedł na zmianę -- z resztą z nim jest taka sama sytuacja jak z Sikorskim i Genkowem. Szewczyk poza 18 (skutki problemów ze zdrowiem?). Może jakieś przemyślne propozycje?

Miałem na myśli przesunięcie ich do ataku. Każdy z nich zrobiłby z przodu więcej szumu niż nr 23. Co do Szewczyka, tydzień temu nie pojechał do Wrocławia z powodu rzekomej kontuzji. Dzień później zagrał 90 minut w ME i strzelił bramkę. Zobaczymy czy dziś wybiegnie na boisko w meczu z młodym Ruchem.

orm 25.05.2013 11:42

Przesunięcie Małeckiego, Boguskiego do ataku powoduje dziurę na jego pozycji, którą znowu trudno złatać. Iliev to katastrofa. Kulawik nie za bardzo ma pole manewru w ataku, pomocy zresztą też.

FraMat 25.05.2013 11:44

Mecz, o którym trzeba jak najszybciej zapomnieć.
Jedyny pozytyw na Reymonta wczoraj to atmosfera na stadionie.

Proponowałbym nie wracać do poziomu tego widowiska sportowego.
Ja bym zamnknął ten temat, żeby sobie wstydu nie robić. Co wy na to?

orm 25.05.2013 11:48

@up popieram

piter116 25.05.2013 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orm (Post 1314214)
Iliev to katastrofa.

To co powiedzieć o Sikorskim? Argumentacja o nie wpuszczaniu Genkova i Ilieva ze względu na wejściówki do mnie nie trafia. Naprawdę jest tak słabo z finansami, że lepiej zaczynać mecz w 10?

Edit: Szewczyk oczywiście zagrał dziś w Chorzowie.

FraMat 25.05.2013 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 1314221)
To co powiedzieć o Sikorskim? Argumentacja o nie wpuszczaniu Genkova i Ilieva ze względu na wejściówki do mnie nie trafia. Naprawdę jest tak słabo z finansami, że lepiej zaczynać mecz w 10?

Musisz zapytać trenera, to jest fachowiec i na pewno odpowie Ci na to pytanie


ps
Chyba sobie to wkleję do podpisu...:P

domin_czyzyny 25.05.2013 13:53

FraMat - masz racje - nie ma o czym dyskutować jesli chodzi o stronę sportową. Gdyby nie przypadek (dki) to byłoby 0-0.
Ale warto nadal dyskutować o atmosferze, która była bardzo dobra.

Elefant 25.05.2013 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1314222)
Musisz zapytać trenera, to jest fachowiec i na pewno odpowie Ci na to pytanie


ps
Chyba sobie to wkleję do podpisu...:P


Mam gorzką obawe, że Twój nowy ironiczny podpis będzie miał wartość ponadczasową. Znaczy długo nie przyjdzie taki trener, przy którym bedziesz go musiał zdjąć jako nieadekwatny.

WISŁAZWE 26.05.2013 14:39

Co do meczu w aspekcie sportowym. Chavez sprokurował karnego, Chavez strzelił bramkę, miał kilka dobrych interwencji. Miśkiewicz ogólnie poprawne zawody, miał kilka dobrych interwencji. Iliev jak to Iliev - głupia kartka. Myślę, że takie rzeczy należy ganić, to nie jest pierwszy jego taki wybryk.

P.S Dwa mecze jeszcze wytrzymam. :)

Kosowski swoimi ostatnimi wypowiedziami obrazuje całą Wisłę z tego sezonu. Dobitne stwierdzenie.

Kibicowsko.

Pozdrowienia i szacunek dla wszystkich, którzy pojawili się w piątek na R22. Zajebista atmosfera, dobry doping, wspaniała oprawa i jednolity czerwony młyn. Takie rzeczy cieszą oko i radują serce.

Oby tak częściej i bez mobilizacji ubierać czerwoną koszulkę, bo efekt jest naprawdę imponujący.

UW - Brawa dla tych osób, kawał dobrej roboty chłopaki!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl