Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [27 kolejka] ŚLĄSK Wrocław - WISŁA Kraków, 17 maja 20:45. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9049)

FraMat 17.05.2013 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1313126)
serio ?
masz na myśli brak zwrotności zwinnosci i innych cech motorycznych?
Jedyne czym mnie ostatnio przekonywał to tym ze potrafił w polu karnym wybic pilke ....

serio, serio...
sam nie jestem zwolennikiem odgrzewanych kotletów i Arka w Wiśle, bo wcześniej popełniał sporo głupich błędów, głupio się ustawiał i głupio faulował, a także glupio sam łapał kontuzje.
Jednak w ostatnim meczu Głowacki był jedynym piłkarzem potrafiącym zagrać z sensem z obrony do drugiej linii czy do ataku, nawet pod presją, bez żadnego chaotycznego wybijania, ale z jakąś myślą, z jakims sensem.
Pominę to, że dobrze sie ustawiał, nie popełniał błedów w obronie i nie robił żadnych typowych dla niego głupot.

Grantar 17.05.2013 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1313126)
serio ?
[.....] Jedyne czym mnie ostatnio przekonywał to tym ze potrafił w polu karnym wybic pilke ....

No tak ... a to przecież taki pikuś u obrońcy ....
A tak poważniej: nie sądzę by Głowa miał być przyszłością Wisły ale w ostatnim meczu zagrał naprawdę dobrze. Liczę też na to że takiemu Urydze, Stolarskiemu i Miskiewiczowi potrafi coś podpowiedzieć ... To może procentować na przyszłość.

mitmichael 17.05.2013 14:26

Fajnie, ze dopiero dzisiaj dowiadujemy sie, ze Glowacki jest kontuzjowany (znowu). Ciekawe czy Kosa jest zdolny do gry bo moze Małego zastapi Stolarski a w jego miejsce na obrone Jovanovic albo Burliga (a na LO Bunoza). Moze w koncu udac sie pokonac kogos z gory tabeli

comek 17.05.2013 15:32

Jak przegramy trzeci mecz z rzędu ze Śląskiem, to naprawdę uznam, że Wisły już nie ma. Prawda jest taka, że Śląsk jest słaby (Wisła też), ale przynajmniej powinniśmy zremisować.

mitmichael 17.05.2013 18:38

Piłkarze obu drużyn mają za sobą 65 bezpośrednich pojedynków, a statystyki meczowe przemawiają na korzyść Śląska Wrocław. Mistrzowie Polski mają na swoim koncie 28 zwycięstw, o 5 więcej od Wisły ,a 14 spotkań kończyło się podziałem punktów.

W pięciu ostatnich pojedynkach ligowych dwukrotnie wygrywała Biała Gwiazda, tyle samo razy górą był Śląsk, a w zaledwie jednej potyczce padł remis. Jesienią Wisła pokonała przed własną publicznością mistrza Polski 1:0 dzięki trafieniu Ilieva.

thechris 17.05.2013 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez comek (Post 1313176)
Jak przegramy trzeci mecz z rzędu ze Śląskiem, to naprawdę uznam, że Wisły już nie ma. Prawda jest taka, że Śląsk jest słaby (Wisła też), ale przynajmniej powinniśmy zremisować.

Wisła jest i bez względu na wynik tego meczu będzie. Inna sprawa, że wynik akurat tego spotkania jest nieistotny na losów klubu. Mecz z gatunku... "po prostu kolejne spotkanie które trzeba dograć do końca sezonu" jakby powiedział klasyk Andraż Kirm.

Mój typ:

Śląsk - Wisła 1 lub X lub 2... w sumie bez znaczenia, Piasta nikt dogodni a ponadto obydwie drużyny i tak nie mają licencji na grę w Pucharach więc to takie "Kirmowe" granie przy orlikowo-licealnej atmosferze. Śląsk strzeli to kibice będą chcieli żeby strzeliła Wisła i tak w kółko. W sumie bez sensu ale fajnie :)

!!IRIVER!! 17.05.2013 21:41

Koszmarny mecz w naszym wykonaniu. Dzisiaj kopacze: Chavez, Burliga, Wilk, Boguski, Sikorski, a także zmiennicy pokazali, że są do rozwiązania kontraktów choćby jutro. Po prostu dramat. Najlepszy na boisku najstarszy Kosowski, Sarkiego przykrył Pawelec, co źle o nim świadczy, słabiutki Chrapek, chociaż jako jeden z niewielu szarpał do przodu... Bez Sobola, Małeckiego i Głowackiego wszystko się posypało. Straszliwa żenada.

ArturBarlinek 17.05.2013 21:43

to co się dzisiaj działo to wstyd

Brawo dla Kamila. Ładny mecz.

czesiu 17.05.2013 21:54

Miśkiewicz uratował nas dzisiaj przed kompromitacją 7:0 - dzięki Michał! Szacun!

maqz 17.05.2013 21:56

Zal bylo patrzec na ta zenade..Brawo Kamil za komentarz po meczu

rychu 17.05.2013 21:57

Bez Sobolewskiego, Małeckiego, Głowackiego nie istniejemy, nie udało się sklecić żadnej akcji. 36 letni Kosa wyróżniał się na tle reszty.

Miśkiewicz - po raz kolejny słabe wykopy, można się przyczepić do pierwszej bramki. Natomiast dwa razy nas uchronił przed stratą goli, mogło być 5-0 nawet.
Bardzo niedobrze zaprezentował się Chrapek, który wyróżniał się brakiem szybkości, nie radził sobie pod presją przeciwnika i bez wsparcia partnerów. Dodatkowo wpływ na jego grę to brak, będącego w dobrej formie, Sobola.
Genkov zrobił więcej od Sikorskiego, mimo że grał krócej, było z niego więcej pożytku, ale to nie jest żadna nowość.

fox mulder 17.05.2013 22:07

Patrząc na mecze z czołówką podwórkowej ligi polskiej: trzy porażki ze Śląskiem, po dwie z Legią, Lechem i Piastem. Przypadek? Nie sądzę.
Wizja naszego bossa - Smuda, co miękkim .....m nie jest robiony + ze trzech grajcarów i jedziemy z frajerami w przyszłym sezonie. Nie może nie wyjść. A potem idziem do Europy.

Elefant 17.05.2013 22:10

A miało być tak pięknie.
Młodzi, słabo opłacani, ale przecież nie gorsi:lol: rodacy mieli z ambicją walczyć w każdym meczu z honorem broniąc Białej Gwiazdy.


Czterdziesta czwarta minuta. Jaśnie Wielmożny Pan Piłkarz traci w idiotyczny sposób piłkę. Idzie kontra. Jaśnie Wielmożny truchtem biegnie z powrotem. Piłkarze Śląska zdążą jeszcze wymienić kilka podań, kiedy nadbiega Jaśnie Wielmożny. Śląsk rozgrywa piłkę a Jaśnie Wielmożny truchta, Śląsk strzela bramkę Pan Piłkarz się zatrzymuje. Można spokojnie wrócić na środek, odpocząć, wszak radość z bramki trochę potrwa.
(Nazwiska Jaśnie Wielmożnego nie podam, żeby się nie narazić ideologom, no i kontrakt chłopak negocjuje, po co mu szkodzić).

Pal licho poziom sportowy, ambicja podobno miała być.:evil:

Dziś tylko Kamil może wracać autokarem. No i może Stolarski, ale nie za grę czy ambicje tylko za to, że jest ofiarą chorej ideologii i niechęci do wypłacania wejściówek Jovanoviciowi.

Reszta na piechotę do Krakowa zap...

!!IRIVER!! 17.05.2013 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fox mulder (Post 1313229)
Patrząc na mecze z czołówką podwórkowej ligi polskiej: trzy porażki ze Śląskiem, po dwie z Legią, Lechem i Piastem. Przypadek? Nie sądzę.
Wizja naszego bossa - Smuda, co miękkim .....m nie jest robiony + ze trzech grajcarów i jedziemy z frajerami w przyszłym sezonie. Nie może nie wyjść. A potem idziem do Europy.

Do tego jedna z Górnikiem, który za chwilę rozwali nas po raz drugi. Po prostu - miejsce w tabeli, bez względu czy to będzie 6 czy 12, bo to nam tylko grozi, odzwierciedla w pełni naszą dyspozycję, ligę wygrały/wygrają z nami zespoły lepsze w bezpośrednich meczach.

fialo 17.05.2013 22:17

Niestety z powodu choroby musiałem zostać dziś w domu, zamiast pojechać do Wrocławia i muszę oddać wam jedno. Szacunek dla każdego, kto ogląda mecze Wisły w TV. Zawsze się z was śmiałem, lekko szydziłem, ale teraz wam mowię - szacunek panowie. Jest to naprawdę ciężka męka oglądać to 'widowisko sportowe' przez 90 min, jakie nam fundują nasi pożal się Boże, ludzie czerpiący dochody zawodowej grze w piłkę nożną, bo ciężko ich nazwać nawet imitacjami piłkarzy. Skakałem po kanałach, szkoda że nie było M jak Miłość, bym się przynajmniej dowiedział, czy Marek odnalazł się już po tym jak Hanka przydzwoniła w karton. 60 min i dość. Bez stadionu nie idzie tego zdzierżyć.

Wszyscy zagrali tragicznie do kwadratu. Burliga to czlowiek z innej planety. Kulawik musi być naprawdę ciężko zdesperowany, że na niego stawia. Zresztą cała reszta nie lepiej. Sarkiemu chyba tygodniowe posiedzenie we Franticu też na dobre nie wyszło. Szkoda słów na nich.

Co powiedział Kosowski po meczu, bo podobno coś ciekawego? Może uderzył się w pierś i przyznał, że jego czas już minął niestety ?

rafkur 17.05.2013 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1313235)
Niestety z powodu choroby musiałem zostać dziś w domu, zamiast pojechać do Wrocławia i muszę oddać wam jedno. Szacunek dla każdego, kto ogląda mecze Wisły w TV. Zawsze się z was śmiałem, lekko szydziłem, ale teraz wam mowię - szacunek panowie. Jest to naprawdę ciężka męka oglądać to 'widowisko sportowe' przez 90 min, jakie nam fundują nasi pożal się Boże, ludzie czerpiący dochody zawodowej grze w piłkę nożną, bo ciężko ich nazwać nawet imitacjami piłkarzy. Skakałem po kanałach, szkoda że nie było M jak Miłość, bym się przynajmniej dowiedział, czy Marek odnalazł się już po tym jak Hanka przydzwoniła w karton. 60 min i dość. Bez stadionu nie idzie tego zdzierżyć.

Nie jesteś sam ))) Polska liga tylko na żywo. W TV to jest katorga. Na stadionie nawet jak widzę tą chu..e to jakoś inaczej to odbieram, Ba, nawet się emocjonuję mimo, że mam świadomość że mecz jest o pietruszkę. W TV można to zdzierżyć jakieś 20 min. Gdyby to jeszcze były mecze o "coś" to jakoś by to przeszło.

Wojtas 17.05.2013 22:38

Za to co dzis zrobila ta druzyna sabotażystów to nie powinno im sie juz nawet zaklasnać
.Nie wolno.Oni juz na nic nie zaslugja.Kulwika zwolnic jeszcz dzis ,grajmy wogole bez trenera bo to bez roznicy czy on jest czy nie.

Wisla to jest cos wiecej niz klub ,a ci bluzniercy co chwile ją ośmieszają.

wislak2214 17.05.2013 22:41

Na + jedynie Krzoska , prawidłowo przeprowadzone 3 zmiany, zawsze mógł się pomylić i walnąć czwartą.

Zwitter 17.05.2013 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1313235)
Niestety z powodu choroby musiałem zostać dziś w domu, zamiast pojechać do Wrocławia i muszę oddać wam jedno. Szacunek dla każdego, kto ogląda mecze Wisły w TV....

Post roku jak dla mnie, zapisałem go sobie :D

Tak przy okazji i zostając przy temacie - co powiedział Kosa po meczu?

Ajax 17.05.2013 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1313235)
Niestety z powodu choroby musiałem zostać dziś w domu, zamiast pojechać do Wrocławia i muszę oddać wam jedno. Szacunek dla każdego, kto ogląda mecze Wisły w TV. Zawsze się z was śmiałem, lekko szydziłem, ale teraz wam mowię - szacunek panowie. Jest to naprawdę ciężka męka oglądać to 'widowisko sportowe' przez 90 min, jakie nam fundują nasi pożal się Boże, ludzie czerpiący dochody zawodowej grze w piłkę nożną, bo ciężko ich nazwać nawet imitacjami piłkarzy. Skakałem po kanałach, szkoda że nie było M jak Miłość, bym się przynajmniej dowiedział, czy Marek odnalazł się już po tym jak Hanka przydzwoniła w karton. 60 min i dość. Bez stadionu nie idzie tego zdzierżyć.

Wszyscy zagrali tragicznie do kwadratu. Burliga to czlowiek z innej planety. Kulawik musi być naprawdę ciężko zdesperowany, że na niego stawia. Zresztą cała reszta nie lepiej. Sarkiemu chyba tygodniowe posiedzenie we Franticu też na dobre nie wyszło. Szkoda słów na nich.

Co powiedział Kosowski po meczu, bo podobno coś ciekawego? Może uderzył się w pierś i przyznał, że jego czas już minął niestety ?

Kosowski szczególnie zły był na młodszych zawodników. - Jedyna myśl, jaka mi przychodzi po tym meczu do głowy, to żeby młodzi uderzyli się w piersi i zdali sobie sprawę, że na koszulce mają białą gwiazdę. Niech się zastanowią, co chcą osiągnąć, a do dziennikarzy apeluję, by nie robili z nich gwiazd po jednym dobrym spotkaniu - stwierdził ostro Kosowski.

Kosowski powiedział samą prawdę 2 razy piłka się odbiła do bramki od tego beztalencia i już peany na jego cześć piszą.

Kulawik jak zwykle nie reaguje na to co się dzieję na boisku no i dlaczego uparcie stawia na Burligę krzywdząc go. On go nie lubi, że tak go karci tym boiskiem?

Już Kosa czy Pareiko zagraliby lepiej na tej pozycji.

Mam nadzieję, że wszyscy piszący o dobrych wynikach dzięki Polakom w składzie itp teraz się otrząsnął.

La Furia Dell' Est 17.05.2013 22:47

Właśnie mnie olśniło, jakim byłem szczęśliwcem, że mogłem na własne oczy na R22 i innych obiektach oglądać POTĘGĘ BIAŁEJ GWIAZDY..w latach ubiegłych......Olśniło mnie, jak tłumaczyłem synowi ( trenującemu w Szkółce Wisły), że KIEDYŚ Wisła miażdżyła wszystkich w lidze....Prawdopodobnie, kiedy kiwał ze zrozumieniem głową, myślał to co ja 30 lat temu-jak mój Ojciec wynikiem z Wembley i MŚ'74 tłumaczył mi mizerię naszej Reprezentacji w latach 90-tych...ehhhhhh

wolfy 17.05.2013 22:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak2214 (Post 1313239)
Na + jedynie Krzoska , prawidłowo przeprowadzone 3 zmiany, zawsze mógł się pomylić i walnąć czwartą.

Nawet jeśli, wpływu na wynik i tak by to nie miało...

EDIT: Krytykując pamiętajcie, że to grali młodzi, waleczni i zajebiście ambitni młodzi Polacy z Wisłą w sercu.

wislak2214 17.05.2013 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1313243)
nawet jeśli, wpływu na wynik i tak by to nie miało...

Edit: Krytykując pamiętajcie, że to grali młodzi, waleczni i zajebiście ambitni młodzi polacy z wisłą w sercu.

ironia..............

wolfy 17.05.2013 23:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak2214 (Post 1313244)
ironia..............

Domyśliłem się...

Ajax 17.05.2013 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1313243)
Nawet jeśli, wpływu na wynik i tak by to nie miało...

EDIT: Krytykując pamiętajcie, że to grali młodzi, waleczni i zajebiście ambitni młodzi Polacy z Wisłą w sercu.

No to przecież widać super poprawę w stosunku do podłego zaciężnego wojska zagranicznego. Ta walka o każdy metr boiska. W końcu mamy młodych Polaków gwarantujących pewien poziom:)

speedfashion 17.05.2013 23:37

Jeśli Chrapek chciał dzisiejszą grą (?) wywrzeć jakąś presję w sprawie kontraktu, to w przyszłym sezonie może oglądać mecze Wisły w tv, zagryzając gotowaną kolbą kukurydzy.

Jednak moim zdaniem na absolutne wyróżnienie zasługują trzy punkty:

1. Wystawienie Chaveza obok Urygi (prawie samobójstwo).
2. Wystawienie Burligi.
3. Długie trzymanie na boisku Boguskiego.

wolfy 18.05.2013 00:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1313248)
W końcu mamy młodych Polaków gwarantujących pewien poziom:)

Tu się zgadzamy. Poziom pomiędzy Ruchem Chorzów a Koroną Kielce.

Jak słyszę, że Chrapkowi znowu się nie chce biegać, to życzę mu jak najszybszego kontynuowania kariery w innym klubie.

www.wroclawianie.info 18.05.2013 02:40

http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_01.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_02.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_03.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_04.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_05.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_06.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_07.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_08.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_09.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_10.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_11.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_12.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_13.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_14.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_15.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_16.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_18.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_19.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_20.jpg

Dariook 18.05.2013 05:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1313241)
Kosowski szczególnie zły był na młodszych zawodników. - Jedyna myśl, jaka mi przychodzi po tym meczu do głowy, to żeby młodzi uderzyli się w piersi i zdali sobie sprawę, że na koszulce mają białą gwiazdę. Niech się zastanowią, co chcą osiągnąć, a do dziennikarzy apeluję, by nie robili z nich gwiazd po jednym dobrym spotkaniu - stwierdził ostro Kosowski.

Kosowski powiedział samą prawdę 2 razy piłka się odbiła do bramki od tego beztalencia i już peany na jego cześć piszą.

Kulawik jak zwykle nie reaguje na to co się dzieję na boisku no i dlaczego uparcie stawia na Burligę krzywdząc go. On go nie lubi, że tak go karci tym boiskiem?

Już Kosa czy Pareiko zagraliby lepiej na tej pozycji.

Mam nadzieję, że wszyscy piszący o dobrych wynikach dzięki Polakom w składzie itp teraz się otrząsnął.

Nie liczył bym na to.

Przelatując z grubsza po postach dostrzegłem że szykowana jest prawdziwa petarda.Tym razem eksplozja gwarantowana...Kolanko i Kuczak.

arti 18.05.2013 05:40

Cóż.. pyrrusowe zwycięstwo Śląska bo pewnie i tak nie dostaną licencji na puchary, a nam ją może dadzą więc...:)
Serio to obawiam się, że w piątek może być akcja ratunkowa dla Ruchu i będziemy jeszcze smutniejsi.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl