Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Wyjazd do Wrocławia na mecz przyjaźni. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9041)

RYBA 13.05.2013 09:48

dzięki wielkie ;)

GabrielloTS 14.05.2013 11:19

chyba bez problemu dostanę bilety we Wrocławiu? Nie mam czasu dzisiaj podjechać na Reymonta. Na jaki sektor mamy te bilety? :)

LanceTS 14.05.2013 11:46

a jak z jazdą pociągiem? W ogóle nie korzystam z pkp, więc nie mam pojecia jakie tam są koszty itd. Taniej wychodzi niż busem?

wierny 14.05.2013 12:08

Co trzeba mieć dzisiaj przy zapisach przy sobie?
Na skwk żadnego info, tylko godziny. Bilety rozumiem, że do odbioru dzisiaj? Sorka za możliwe, że śmieszne pytania dla niektórych ;)

Mila 14.05.2013 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 1312587)
a jak z jazdą pociągiem? W ogóle nie korzystam z pkp, więc nie mam pojecia jakie tam są koszty itd. Taniej wychodzi niż busem?

Wychodzi podobnie tylko ze pociagiem jedziesz 6h a busem 3:10h
http://www.lajkonikbus.pl/ tutaj zamawiajac przez strone placisz 29zl wiec sie wg mnie opłaca :)

RYBA 14.05.2013 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GabrielloTS (Post 1312585)
chyba bez problemu dostanę bilety we Wrocławiu? Nie mam czasu dzisiaj podjechać na Reymonta. Na jaki sektor mamy te bilety? :)

bilety możesz kupiś w sklepie R22 do piątku do godziny 14.30

Dave71 16.05.2013 11:03

Panowie i Panie! Mam ogromną prośbę do was Wiślaków, czy posiadacie może oczywiście na wymianę tudzież też mogę odkupić nie ma sprawy szalik Wisły "Opętani" ? poluje na te barwy już huhu i nie mogę trafić ;( bardzo mi na tym zależy sprawa jest dość istotna i ważna dla mnie z jednego względu :) dość osobistego ;).

Jeśli byłaby osoba która jedzie z takimi barwami do nas na mecz do Wrocławia niech napisze na PW .



NIGDY NIE PODAJEMY SWOICH DANYCH CZY NUMERÓW TELEFONU!

Edit: WISŁAZWE

Lukas10 16.05.2013 14:58

Mam w aucie jedno wolne miejsce do Wrocka. Wyjazd jutro koło południa i powrót po meczu. Priv.

wilis 16.05.2013 21:20

2 miejsca w samochodzie.
Wyjazd ok 15, (do dogadania) powrót po meczu.
wazne do 10:00 . Priv

chris 17.05.2013 10:30

Witam , szukam transportu na mecz tam i z powrotem. Ma ktoś wolne miejsce w aucie lub autobusie? Wiadomość na priv.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl