![]() |
Przy aktualnie prezentowanej przez nas formie , raczej skazani jesteśmy na porażkę.
Jednak jak zagramy presingiem nie pozwalając im się rozpędzić może nie być aż tak żle. Czego najbardziej się obawiam ? - głupich fauli i gry Jovanovica |
Cytat:
Nie musisz się obawiać, Jovanović nie będzie grał :) |
Chciałbym żeby chłopaki zagrali z Amikom z takim zaangażowaniem jak na Reymonta z legła . Amika jest taka samo cienka jak Legia . Tylko czy naszym grajka którzy zarabiają krocie będzie się chciało skoro nie graja już o nic ??? Pressing bieganie
edit Chciałbym żeby chłopaki zagrali z Amiką z takim zaangażowaniem jak na Reymonta z Legią . Amika jest tak samo cienka jak Legia . Tylko czy naszym grajkom, którzy zarabiają krocie będzie się chciało skoro nie grają już o nic ??? Pressing bieganie ------- Tak też można. Nie boli. |
Nasza pomoc jest ze 2-3 klasy gorsza od amikorza, będę bardzo zadowolony z remisu.
|
Gramy piach w tym sezonie bez dwóch zdań, ale i tak mecz może potoczyć się różnie, nasza kopana jest nieprzewidywalna a nasi na Lecha jak zwykle wyjdą wyjątkowo spięci.
Bardzo bym się zdziwił jeśli Lech by nas ostro pojechał. Analogicznie jak z Legią - może wygrać, ale raczej jakieś wielkiej różnicy poziomów się nie spodziewam. Może wyjść całkiem ciekawy mecz z tego. |
Jeżeli Sobol nie dojdzie do siebie to nie wiem co gorsze: oglądać Chrapka na defensywnym pomocniku, czy przesunąć tam Urygę, ale wtedy będziemy delektować się Burligą na lewej obronie. Obok Wilka musi zagrać chłop, który będzie zapierdzielał przez 90 minut, a nie człapał po boisku.
Swoją drogą niepokojące są te kontuzje. Czekaj co chwile kontuzjowany, Jovanovic to samo, Szewczyk leczy się już 2,5 miesiąca. Przykłady można mnożyć, a przecież taki stan rzeczy mamy od ładnych paru lat. Przypadek? Pech? |
była kiedys podobna sytuacja, tylko to była bodajże przedostatnia kolejka. Zagłębie z BOTem biło sie o mistrza, my pojechaliśmy do Bełchatowa no i ... no właśnie :) powodzenia !!
|
znając rozumowanie Kulawika czyli Chrapek- ofensywny pomocnik, To na 90% jestem pewien, że na środku obrony Głowacki- Bunoza, z lewej- Burliga, a na śrdoku pomocy Uryga, Wilk, Chrapek...
|
Cytat:
|
Każdy inny wynik niż porażka będzie sukcesem Wisły.
|
Siejewicz sędzią meczu... Pewnie będzie oddawał to co jego ekipa zabrała Wiśle w meczu z pewną komandą z Warszafki
|
Cytat:
|
Racjonalnie (bo nie racjonalnie wiadomo kibic zawsze wierzy) rzecz biorąc to nie widzę wielkich szans na pozytywne dla nas rozstrzygnięcie. Nie wturlaliśmy niczego sami Widzewowi, mielibyśmy wturlać w Poznaniu ?
Co prawda oni grają gorzej u siebie, ale aktualnie jesteśmy po prostu dramatycznie słabi. I zryw z Legią tego obrazu nie zmienia. Cytat:
Choć bez dwóch zdań to co najmniej dziwne, że on sędziuje. Wygląda na próbę upieczenia dwóch pieczeni na jednym ogniu. A. patrzcie, dla Wisły też się mylą. B. a przy okazji przewaga się powiększa. I przy okazji. Widać ile warte jest tupanie nóżką łysego. A jak się "pomyli" na naszą korzyść to co, jakaś "galeria słąw sędziowskich" będzie :mysli::haha: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Remis jest w zasięgu
|
No cóż jeśli zagramy dobry mecz będzie to kolejny gwoźdź do trumny naszego treneiro...
Wiem, że pokrętne myślenie ale to znaczy nie miej nie więcej, że trener nie ma zielonego pojęcia jak zmotywować drużynę. A oni spinają się tylko na górę tabeli |
wygrajmy... ale by było fajnie:) lech to drużyna najbardziej znienawidzona przeze mnie w ekstraklasie ;-)
|
Cytat:
|
Skład taki będzie pewnie od nowego sezonu zawsze jak dzisiaj.do boju Wisełko.Po wygraną na przekór wszytkiemu!!!!!!!!!
|
Cytat:
|
Miśkiewicz- Stolarski, Głowacki, Uryga, Bunoza - Małecki, Burliga, Wilk, Garguła, Sarki - Sikorski.
Skład w stylu #yolo. Będzie ciekawie :D |
Cytat:
A poważnie to też mam taką nadzieję |
Nie ma naszych na trybunach.Ktoś coś wie?
|
Straciliśmy przynajmniej jedną flagę- Nieobliczalni.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Podsumowując mecz:
Miśkiewicz- przy bramce nie miał szans, ktoś powinien go nauczyć wykopywać piłkę. Stolarski- poprawny, na początku było widać zdenerwowanie, a potem ładnie czyścił. Głowacki- dobry w defensywie, jeden największy błąd, nie upilnowanie przy bramce. Bunoza- jak wyżej. Burliga- ładnie podłączył się do akcji, ale nie wykorzystał swojej sytuacji. Wilk- jak zawsze najbardziej waleczny, chociaż zdarzały mu się błędy. Uryga- nie widoczny. Małecki- szarpał, walczył. Garguła- bez komentarza. Sarki- kilka akcji w pierwszej połowie, zawsze zwód na prawą nogę, w drugie połowie nie widoczny. Sikorski- chyba najbardziej widoczny zawodnik w Wiśle, walczył, starał się, chciał się pokazać, nie wykorzystał sytuacji, którą sam sobie wywalczył- szkoda. Boguski- dobre wejście z ławki, ładna akcja, złe podania. pozostałych nie byłem w stanie ocenić za krótko grali, nie pokazali nic szczególnego... Ogólnie mecz na remis, ale jak nie oddaje się celnego strzału na bramkę, to nie można zremisować, a co dopiero wygrać. |
Nawet niezly mecz Wisly, pokzaujacy ze lepiej stawiac na Stolarskich niż Jovanoviciow. Mecz ten i z legia pokazuje ze w tej druzynie jest potencjal, kurcze mam nadzieje ze nast sezon my utzremy nosa pyrom i calej lidze. Wynik schodzi na drugi plan ze wzgledu na glupi (jak sie okazuje) sposob stracenia cennej fany wg mnie jedna z lepszych wyjazdowych. No nic z jednej strony szacun dla tych co sie w Poznaniu zjawili z drugiej trzeba byc skoncentrowanym na tym co sie robi...
|
Dobrze, że po meczu z Piastem zaprzestałem oglądać meczy Wisły w TV. Wam też radzę tak postąpić, świat się nie kręci tylko wokół Wisły, a jak sobie ją odpuścicie na jakiś czas to dostrzeżecie, że życie jest jednak piękne :)
Od przyszłego sezonu liczę, że Wisełka będzie znowu wielka! Hooah! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl