![]() |
Czemu Guła nie gra? Ponoć miał być już gotowy na Podbeskidzie.
|
Pany moze bysmy zrobili Harlem Shake w Mlynie w poniedzialek :D:D:D
|
OT/
Cytat:
I jeszcze śpiewać podczas meczu: Jaki tu spokój .. nanananana .. nic się nie dzieje .. nanananana.. nikt się nie bawi nananana :D Edit: szprotson - 'jaki tu spokój' w momentach totalnej maniany i nudy. Na pewno będą. Harem shake to osobna, priorytetowa kwestia. ;> |
jak bedziesz spiewał jaki tu spokoj to juz nie bedzie to harlem shake...
Wczoraj można sie było przekonać że w tej lidze każdy z każdym wygrać może wiec spinamy dupy popingujemy i pomagamy ofiarom losu! |
Cytat:
Jedynie Kowal wszystkich wysmiał i powiedział, że do takiego czegoś nie powinno się dopuszczać. |
Cytat:
|
Niestety gimnazjum też chodzi na mecze i wydaje się im ten cały harlem shake śmieszny... Co do meczu spodziewam się spokojnej wygranej 2-0. Jedynie boję się o naszą obronę przy stałych fragmentach gry, dlatego trzeba uważać na głupie faule w okolicy pola karnego.
|
moze Bunoza zagra to będzie czyścił wszystko co będzie w przestrzeni powietrznej niczym wczoraj pepe
|
Pomysł żeby środek skompletować Bunoza - Czekaj byłby chyba najlepszym rozwiązaniem. Gramy w końcu z PBB, szykuje sie twarda walka z ich strony, a brak umiejetnosci beda nadrabiac sila ;)
|
Cytat:
Serio. |
Wszystko się może zdarzyć...
Oczywiście liczę, że wygramy. Obojętnie w jakim stosunku. |
Cytat:
|
E, bez jaj, Wisła ma pewne utrzymanie, za duża przewaga, więc nie wiem po co tego typu gadki ;d
|
Cytat:
"Pewne utrzymanie" zakładało, że oni i BOT będą dawali dupy częściej niż my. Pierwsze kolejki nie napawają w tym względzie optymizmem. PBB rozjechało Jagiellonię, a Bełchatów ma dwa remisy - z nami i Legią. Moim zdaniem nie wyglądają na pogodzonych ze spadkiem. A krytykowali Giertycha za wprowadzenie obowiązkowej matematyki na maturze... |
Cytat:
|
Harlem shake to będą mieć nasi piłkarze jak im w 70-minucie zabraknie sił do biegania.
Bez znaczenia w jakim stylu, minimum remis musi być w tym meczu. Inaczej może być rzeczywiście nieciekawie. |
Cytat:
Powinni wprowadzić też obowiązkową historię , Giertych tego nie wprowadził Panie Kolego :-p Inna sprawa że faktycznie osoby które mówią że mamy ' pewne utrzymanie ' powinny iść do lekarza , bo to wygląda na poważne zaburzenia rzeczywistości . |
W tej kolejce punktuje cały dół tabeli , jak nie wygramy z Podbeskidziem bedzie nieciekawie
|
Cytat:
Cytat:
|
Bełchatów i Podbeskidzie to najgorsze drużyny w lidze. Jak my nie potrafimy wygrywać z nimi - to do końca będziemy bić się o utrzymanie.
|
teraz wygramy z Podbeskidziem a za tydzień porażka z Polonia pewnie bo Stokowiec na każdego znajdzie haka, ale myśle ze jutro powinniśmy wygrać, morale drużyny wzrosły po wygranej z Jagą, obstawiam 2-1 dla nas. Wisełko tylko ZWYCIĘSTWO!!!
|
Najbardziej irytuje w naszej grze to cofanie się po strzelonej - w wielkich bólach - bramce. Strasznie mi to działa na nerwy. Zamiast iść za ciosem to oni do tyłu i 'Częstochowa'.
|
Cytat:
A co do naszych piłkarzy - maja wybór albo wygrywają spotkanie i w miarę spokojnie graja dalej albo zapewniają sobie niezłą nerwówkę. Odrobić 7 punktów dla Legii czy Lecha to jest niewiele ale dla takiego Podbeskidzia czy nas to już przepaść. Tym się pocieszam i nawet jeśli nie wygrają nie będę jakoś darł szat. Dla mnie najważniejsze - nie dać 2-ch lub 3 punktów góralom. W końcu im najłatwiej zdobyć punkty własnie na takich drużynach jak my. |
Cytat:
Utrzymania akurat jestem pewny, raczej obawiam sie (w granicach przekonania) ze nie bedzie "marszu w gore tabeli" i zachowamy kompromitujace miejsce w tabeli, eh. |
A mnie najbradziej boli to ze u nas nie ma nawet kto tych goli strzelac.
Bo co z super centr Kosy czy wejsc Maleckiego jak dupa,nikgdy nikogo nie ma kto by wykonczyl. dlatego tutaj jest dramat ,bo moze sytuacje bedą ale nie ma kto tego wykorzystac. |
Cytat:
Pareikę bym posadził. Ostatnio kopał w trybuny ..............Bieszczad Jovanovic Bunoza Chavez Jaliens ............Wilk Sobolewski Małecki ....Garguła .......Kosowski ..............Boguski w II połowie: Chrapek Stolarski Szewczyk |
Bieszczad????
Garguła nie zagra. |
Meczowa osiemnastka na mecz 17. kolejki Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała:
Bramkrze: Sergiej Pareiko, Michał Miśkiewicz Obrońcy: Marko Jovanovič, Osman Chavez, Kew Jaliens, Gordan Bunoza, Łukasz Burliga, Michał Czekaj. Pomocnicy: Radosław Sobolewski, Cezary Wilk, Ivica Iliev, Michał Chrapek, Kamil Kosowski, Patryk Małecki, Paweł Stolarski, Daniel Brud. Napastnicy: Rafał Boguski, Daniel Sikorski. |
ta liga jest śmieszna. Gramy padakę a jednak jeśli dzisiaj wygramy będziemy tracić zaledwie 3 punkty do 6 miejsca. Jest więc o co walczyć
|
A co daje to 6. miejsce ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl