Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [17 kolejka] Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała, 4 marca, poniedziałek 18:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8982)

BronekTS 03.03.2013 10:37

Czemu Guła nie gra? Ponoć miał być już gotowy na Podbeskidzie.

Glazik 03.03.2013 11:06

Pany moze bysmy zrobili Harlem Shake w Mlynie w poniedzialek :D:D:D

Lukasz 03.03.2013 11:12

OT/

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Glazik (Post 1301908)
Pany moze bysmy zrobili Harlem Shake w Mlynie w poniedzialek :D:D:D

Hahaha to samo wczoraj pomyślałem :)

I jeszcze śpiewać podczas meczu: Jaki tu spokój .. nanananana .. nic się nie dzieje .. nanananana.. nikt się nie bawi nananana :D

Edit:
szprotson - 'jaki tu spokój' w momentach totalnej maniany i nudy. Na pewno będą. Harem shake to osobna, priorytetowa kwestia. ;>

szprotson 03.03.2013 11:29

jak bedziesz spiewał jaki tu spokoj to juz nie bedzie to harlem shake...

Wczoraj można sie było przekonać że w tej lidze każdy z każdym wygrać może wiec spinamy dupy popingujemy i pomagamy ofiarom losu!

Jose 03.03.2013 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1301783)
Dla Podbeskidzia to będzie mecz o życie, bo jak przegrają, to już pozostanie im tylko liczyć na potknięcia Ruchu. Przykro to pisać, ale Wisła jest na ten moment 13. w tabeli i z kim ma Podbeskidzie wygrać jak nie z rywalem z dolnych rejonów tabeli. Liczę jednak, że piłkarze się zmobilizują i będą gryźć trawę przez cały mecz. Stawiam 1-0 po golu Genkova.

Nie panikujmy, nie panikujmy. Dzisiaj w Cafe Futbol Borek zachęcał trenera Bełchatowa do walki o 15 miejsce bo może dać utrzymanie. Bo Polonia nie płaci i mówiono, że w Widzewie jest pikantnie. To może nawet 16 da utrzymanie? Trener Bełchatowa też powiedział, że są różne możliwości na utrzymanie.
Jedynie Kowal wszystkich wysmiał i powiedział, że do takiego czegoś nie powinno się dopuszczać.

Lysy 03.03.2013 13:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1301909)
Harem shake to osobna, priorytetowa kwestia. ;>

Kogoś to jeszcze bawi?

Ronnie 03.03.2013 13:29

Niestety gimnazjum też chodzi na mecze i wydaje się im ten cały harlem shake śmieszny... Co do meczu spodziewam się spokojnej wygranej 2-0. Jedynie boję się o naszą obronę przy stałych fragmentach gry, dlatego trzeba uważać na głupie faule w okolicy pola karnego.

szprotson 03.03.2013 13:51

moze Bunoza zagra to będzie czyścił wszystko co będzie w przestrzeni powietrznej niczym wczoraj pepe

Reserve 03.03.2013 13:59

Pomysł żeby środek skompletować Bunoza - Czekaj byłby chyba najlepszym rozwiązaniem. Gramy w końcu z PBB, szykuje sie twarda walka z ich strony, a brak umiejetnosci beda nadrabiac sila ;)

muerte 03.03.2013 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jose (Post 1301915)
Jedynie Kowal wszystkich wysmiał i powiedział, że do takiego czegoś nie powinno się dopuszczać.

I miał 100% racji. Nie chciałbym, żeby Wisła się w taki sposób utrzymała. Wolałbym spadek.

Serio.

arti 03.03.2013 16:35

Wszystko się może zdarzyć...
Oczywiście liczę, że wygramy. Obojętnie w jakim stosunku.

DEBO 03.03.2013 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez muerte (Post 1301939)
I miał 100% racji. Nie chciałbym, żeby Wisła się w taki sposób utrzymała. Wolałbym spadek.

Serio.

Podbijam. Takie "stylowe" utrzymania czy też awanse są przeznaczone dla naszej sąsiadki. Nie spadniemy.. typuję że z Podbeskidziem pójdziemy gładkie 2:0 po wielu ładnych sytuacjach:)

s1mone 03.03.2013 17:54

E, bez jaj, Wisła ma pewne utrzymanie, za duża przewaga, więc nie wiem po co tego typu gadki ;d

wolfy 03.03.2013 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1301958)
E, bez jaj, Wisła ma pewne utrzymanie, za duża przewaga, więc nie wiem po co tego typu gadki ;d

Podbeskidzie ma do nas 10 punktów straty. Jeżeli przegramy - 7.
"Pewne utrzymanie" zakładało, że oni i BOT będą dawali dupy częściej niż my. Pierwsze kolejki nie napawają w tym względzie optymizmem. PBB rozjechało Jagiellonię, a Bełchatów ma dwa remisy - z nami i Legią. Moim zdaniem nie wyglądają na pogodzonych ze spadkiem.

A krytykowali Giertycha za wprowadzenie obowiązkowej matematyki na maturze...

mic 03.03.2013 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1301922)
Kogoś to jeszcze bawi?

Gimbusiarnia atakuje...

Elefant 03.03.2013 19:38

Harlem shake to będą mieć nasi piłkarze jak im w 70-minucie zabraknie sił do biegania.

Bez znaczenia w jakim stylu, minimum remis musi być w tym meczu.
Inaczej może być rzeczywiście nieciekawie.

Karherop 03.03.2013 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1301964)
A krytykowali Giertycha za wprowadzenie obowiązkowej matematyki na maturze...

offtop

Powinni wprowadzić też obowiązkową historię , Giertych tego nie wprowadził Panie Kolego :-p

Inna sprawa że faktycznie osoby które mówią że mamy ' pewne utrzymanie ' powinny iść do lekarza , bo to wygląda na poważne zaburzenia rzeczywistości .

AS82 03.03.2013 19:48

W tej kolejce punktuje cały dół tabeli , jak nie wygramy z Podbeskidziem bedzie nieciekawie

wolfy 03.03.2013 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1301974)
offtop

Powinni wprowadzić też obowiązkową historię , Giertych tego nie wprowadził Panie Kolego :-p

Możesz całkiem nieźle funkcjonować w społeczeństwie bez wiedzy historycznej (przykładem Stuhr Jr), ale bez podstaw matematyki już nie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1301974)
Inna sprawa że faktycznie osoby które mówią że mamy ' pewne utrzymanie ' powinny iść do lekarza , bo to wygląda na poważne zaburzenia rzeczywistości .

Jakby nasi cokolwiek grali, to utrzymanie byłoby pewne. Niestety, obecnie to jest chyba najgorsza piłka w lidze...

skeba 03.03.2013 20:35

Bełchatów i Podbeskidzie to najgorsze drużyny w lidze. Jak my nie potrafimy wygrywać z nimi - to do końca będziemy bić się o utrzymanie.

des89 03.03.2013 21:31

teraz wygramy z Podbeskidziem a za tydzień porażka z Polonia pewnie bo Stokowiec na każdego znajdzie haka, ale myśle ze jutro powinniśmy wygrać, morale drużyny wzrosły po wygranej z Jagą, obstawiam 2-1 dla nas. Wisełko tylko ZWYCIĘSTWO!!!

Blaszczu16 03.03.2013 22:33

Najbardziej irytuje w naszej grze to cofanie się po strzelonej - w wielkich bólach - bramce. Strasznie mi to działa na nerwy. Zamiast iść za ciosem to oni do tyłu i 'Częstochowa'.

Lukasz 03.03.2013 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1301977)
Możesz całkiem nieźle funkcjonować w społeczeństwie bez wiedzy historycznej (przykładem Stuhr Jr), ale bez podstaw matematyki już nie.

Można świetnie funkcjonować w społeczeństwie bez jakiejkolwiek wiedzy i przykładów jest wiele - od karnych polityków po tępe blondynki. Daleko nie ma co szukać - statystyczny piłkarz czy skoczek spełni kryterium.

A co do naszych piłkarzy - maja wybór albo wygrywają spotkanie i w miarę spokojnie graja dalej albo zapewniają sobie niezłą nerwówkę. Odrobić 7 punktów dla Legii czy Lecha to jest niewiele ale dla takiego Podbeskidzia czy nas to już przepaść. Tym się pocieszam i nawet jeśli nie wygrają nie będę jakoś darł szat. Dla mnie najważniejsze - nie dać 2-ch lub 3 punktów góralom. W końcu im najłatwiej zdobyć punkty własnie na takich drużynach jak my.

filemon 03.03.2013 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1301977)
Możesz całkiem nieźle funkcjonować w społeczeństwie bez wiedzy historycznej (przykładem Stuhr Jr), ale bez podstaw matematyki już nie.

Nawiasem, Stuhr Jr mial historię za profilowo rozszerzony przedmiot przez całe liceum.
Utrzymania akurat jestem pewny, raczej obawiam sie (w granicach przekonania) ze nie bedzie "marszu w gore tabeli" i zachowamy kompromitujace miejsce w tabeli, eh.

Wojtas 03.03.2013 23:38

A mnie najbradziej boli to ze u nas nie ma nawet kto tych goli strzelac.

Bo co z super centr Kosy czy wejsc Maleckiego jak dupa,nikgdy nikogo nie ma kto by wykonczyl.

dlatego tutaj jest dramat ,bo moze sytuacje bedą ale nie ma kto tego wykorzystac.

DamianPrz 04.03.2013 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqq_b (Post 1301746)
Jeżeli chcemy sie utrzymać to musimy ten mecz wygrać.

Patrząc na to co robi Legia i Lech to ja wierzę jeszcze w miejsce na podium. Ta liga jest śmieszna. Trzeba zacząć wygrywać i będzie coraz lepiej. Jeszcze daleko do końca sezonu.

Pareikę bym posadził. Ostatnio kopał w trybuny

..............Bieszczad
Jovanovic Bunoza Chavez Jaliens
............Wilk Sobolewski
Małecki ....Garguła .......Kosowski
..............Boguski

w II połowie: Chrapek Stolarski Szewczyk

borys 04.03.2013 10:02

Bieszczad????

Garguła nie zagra.

WISŁAZWE 04.03.2013 10:55

Meczowa osiemnastka na mecz 17. kolejki Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała:

Bramkrze: Sergiej Pareiko, Michał Miśkiewicz

Obrońcy: Marko Jovanovič, Osman Chavez, Kew Jaliens, Gordan Bunoza, Łukasz Burliga, Michał Czekaj.

Pomocnicy: Radosław Sobolewski, Cezary Wilk, Ivica Iliev, Michał Chrapek, Kamil Kosowski, Patryk Małecki, Paweł Stolarski, Daniel Brud.

Napastnicy: Rafał Boguski, Daniel Sikorski.

Kryniu 04.03.2013 11:33

ta liga jest śmieszna. Gramy padakę a jednak jeśli dzisiaj wygramy będziemy tracić zaledwie 3 punkty do 6 miejsca. Jest więc o co walczyć

zim zum 04.03.2013 11:37

A co daje to 6. miejsce ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl