Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 8 grudnia 2012, godz. 15:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8929)

rakieta 08.12.2012 16:08

O ko..a 17 min 3:0 szkoda k...a slow i co bednarz jestescie k...a z siebie dumni z reszta konfidentow

Bartosz 08.12.2012 16:09

Zagłębie L. - Wisła Kraków 7:1

adas123 08.12.2012 16:14

Mam nadzieje ze zanim gwiazdy pojada grzac dupe do turcji dostana solidny o....... od nas jak bedą "trenowac".wy.......ic wszystkich ....a,co do jednego jebanego czarnucha,dunczyka czy serba i zyda.wstyd.niegodni Białej Gwiazdy jak nikt inny w historii chyba

WISŁAZWE 08.12.2012 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 1290177)
Zagłębie L. - Wisła Kraków 7:1


Jakieś argumenty, za tym że strzelimy bramkę? Bo co do Zagłębie to się zgodzę.

wolfy 08.12.2012 16:21

Cioty.
10 znaków.

rafkur 08.12.2012 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adas123 (Post 1290178)
Mam nadzieje ze zanim gwiazdy pojada grzac dupe do turcji dostana solidny o....... od nas jak bedą "trenowac".wy.......ic wszystkich ....a,co do jednego jebanego czarnucha,dunczyka czy serba i zyda.wstyd.niegodni Białej Gwiazdy jak nikt inny w historii chyba

Rozumiem, że polskie kaleki zostawiamy bo może i chujowe ale własne?
Do zostawienia kwalifikuje się tylko Bunoza - patrzę przez pryzmat postępu jaki zrobił i jak się zazwyczaj prezentuje.
Tu trzeba zacząć od trenera a właściwie od zatrudnienia trenera. Kula z całym szacunkiem za przeszłość aktualnie nawet nie tyle się kompromituje co robi za głupka wioskowego. Pomijam jego "stylówki" przy których Levy wygląda jak Mourinho. K...a - pamiętny wywiad chyba z Burligą czy innym przedstawicielem PMS - "na treningach jest fajnie można pożartować" . I mówi to gość,który przyjmuje piłkę gorzej niż dzieci na orliku. K....a na treningach macie płakać i rzygać ze zmęczenia a nie żartować. Żartować to mogą Messi z Iniestą....
Gdyby to była zbieranina chłopaczków z wiosek goniących po boisku za 1,5 tys na rękę nie miałbym pretensji ale k....a ta zbieranina zarabia więcej niż wszystkie sekcje Zagłębia razem wzięte.

adas123 08.12.2012 16:25

@rafkur
chujowe ale własne i za mimo wszystko mniejsze pieniądze.nie mówie o gargule czy danielu bo to nieporozumienia pokroju frederiksena.bunoza faktycznie jeszcze daje nadzieje ze cos sie uda z niego zrobić

NaprzódWisło 08.12.2012 16:25

I gdzie ci wszyscy którzy cieszyli się, że Burliga będzie pauzował za kartki? Macie za to Freda i Jovanovicia. Myślałem że po Pajliciu nie będzie w Wiśle gorszego bocznego obrońcy, niestety myliłem się. I czemu Kulawik dalej czeka ze zmianami? Po trzeciej bramce trzeba od razu wpuszczać Boguskiego, bo mimo że poprzedni mecz miał kiepski jest to jeden z nielicznych Wiślaków, który coś tam potrafi.

tofik 08.12.2012 16:29

"Najlepsza" para bocznych obrońców w ekstraklasie i Sikorski na ataku i taki wynik ?!

NaprzódWisło 08.12.2012 16:30

Przegrywamy 0:3 a najlepszym piłkarzem jest bramkarz. Brawo!

christof20 08.12.2012 16:36

Gramy bez obrony i bez ataku, więc niema się co dziwić.

edit: a obóz przygotowawczy to powinni mieć nie w Turcji, tylko na Syberii.

rafkur 08.12.2012 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adas123 (Post 1290184)
@rafkur
chujowe ale własne i za mimo wszystko mniejsze pieniądze.nie mówie o gargule czy danielu bo to nieporozumienia pokroju frederiksena.bunoza faktycznie jeszcze daje nadzieje ze cos sie uda z niego zrobić


Dla mnie "własne"jest tak samo skompromitowane jak "cudze". Więcej, tak jak czego innego wymagam od własnej żony niż od żony kolegi a tym bardziej czego innego wymagałbym od prostytutki, tak więcej wymagam od naszego wychowanka. Może nie umieć grać ale ma być ambitny i jeżeli jest ch....ym zawodnikiem ma nadrabiać ambicją a nie krotochwilami na treningach. Jeżeli jest ambitny ma nap..ć w piłkę od śniadania do kolacji z 20 min przerwą na obiad.

Patryko 08.12.2012 16:37

To kiedy miał być koniec świata?

P.S. K***a rozwiązać kontrakty z Frederiksenem i Jovanovicem natychmiastowo, choćby zamiast nich na bokach miał grać pan Zdzichu spod budki z piwem.

bravelukas 08.12.2012 16:37

Obrońcy się nie popisują, szczególnie Jovanovic przy tych stratach.

thechris 08.12.2012 16:39

Kuźwa.. znowu nie tafię wyniku.

Najważniejsze, że:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmo
Wisła będzie walczyć u puchary. Nie pamiętam aby Legia miała kapitalne 2 połowy sezonu. Wierzę że namieszamy w czołówce.

:D


PS. Gdzie jest milosz?


PS2. Zmieniam zdanie o Jovanoviciu. On jest gorszy od Serge'a Branco. Generalnie jest to chyba najgorszy kopacz jakiego w życiu widziałem. Nie tylko w Ekstraklasie ale również w drugiej lidze na meczach Kmity Zabierzów oraz w piątej czy szóstej na meczach Watry Zawoja. Nigdzie takiego ogóra jeszcze nie widziałem :D Nawet w największej pipidowie nie ma nikogo tak żenująco słabego. A gość wygląda na w miarę wysportowanego. W każdym razie chyba nie ma dużego piwnego brzucha. A gra gorzej w piłkę niż moje znajome koleżanki. Technicznie jest słabszy i to kilka razy. Na skrzydle kiwałby go nawet Tusk i to na lajcie a może nawet i Kalisz jakby zrzucił jeszcze parę kilo.

amauri1990 08.12.2012 16:45

Doszliśmy do ściany. Tutaj nie pomogą już transfery, nie pomogą zmiany trenerów.
Trzeba rozgonić wszystko na cztery wiatry i zbudować nową drużynę, od zera. Najlepiej w I lidze.

Śmialiśmy się ze spadającej w zeszłym roku Cracovii.

Gdyby była w tym roku w ekstraklasie, przeżywalibyśmy najpewniej jedne z bardziej kompromitujących derbów w historii.

W Miśku jest jakiś potencjał. Gordan się ogarnął i jest w miarę pewny. Czarkowi nie można odmówić ambicji, charakteru. Ale ....a, Panowie i Panie, to wszystko. Dalej nie ma nic. Chrapek nic na boisku nie pokazał. Szewczyk jest słabszy od Daniela, Boguskiego i Quioto. O ich poziomie też nie ma się co wypowiadać. Czekaj jest słabszy od Frederiksena (to można?) i Jovanovicia. Ten ostatni, jako sabotażysta, powinien dostać karę finansową. Dla dobra drużyny powinien zgłosić że go ząb boli.

....a, czemu Kulawik się nie uprawni do gry i nie wejdzie na boisko?

rafkur 08.12.2012 16:46

Paradoksem jest to, że Jovanović po przyjściu do nas wyglądał może nie cudownie ale o niebo lepiej. U nas osiągnął poziom dna. Tak jak pisałem. Najpierw trener a potem sztab szkoleniowy z prawdziwego zdarzenia.

MatMario 08.12.2012 16:48

Uff bez zmian, mają szansę się zrehabilitować.

wolfy 08.12.2012 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1290182)
Cioty.
10 znaków.

Napisałem przy 3:0.
Pośpieszyłem się i teraz brak mi słów.

Grantar - wejdź na forum, bo na kimś trzeba wyładować negatywne emocje...

St Yabol 08.12.2012 16:56

wspanialy mecz, wspaniale zakonczenie rundy...

bridgeburner 08.12.2012 16:56

jeszcze jeden! jeszcze jeden
ja pie.dole jaka degrengolada :(

MatMario 08.12.2012 17:01

Bez Sikora leżymy, nie odrobimy. Fuck.

thechris 08.12.2012 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1290199)
Paradoksem jest to, że Jovanović po przyjściu do nas wyglądał może nie cudownie ale o niebo lepiej. U nas osiągnął poziom dna. Tak jak pisałem. Najpierw trener a potem sztab szkoleniowy z prawdziwego zdarzenia.

Nie. On zawsze "wyglądał" tragicznie. Zawsze "wyglądał" żenująco na boisku. Zawsze jak się na nim pojawia to się kompromituje. Dobrze mógł wyglądać jak ktoś mu się tylko przyglądał jak wygląda na zdjęciu. Wtedy i tylko wtedy mógł dobrze wyglądać. Ale nie wiem, nie oceniam. Wolę kobitki.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1290207)
jeszcze jeden! jeszcze jeden
ja pie.dole jaka degrengolada :(

Za podobny wpis przy 3:0 z Karabachem dostałem bana na jakieś 3 miesiące.

wislacki 08.12.2012 17:05

To już nawet nie jest śmieszne, tu płakać trzeba :-/

Kluvi 08.12.2012 17:08

jak nie idzie to nie idzie...

TheGameLA 08.12.2012 17:10

<ironia> Dobrze, chłopakom raz w tej rundzie może zdarzyć się blamaż. Są zmęczeni całym przebiegiem rundy. W każdym meczu dawali z siebie 150%, postarajcie się ich zrozumieć. Zasłużony urlop a potem walczymy o ligę mistrzów. </ironia>

barthok 08.12.2012 17:11

przepraszam ale tak mi się skojarzyło :) :
http://iktomaracje.pl/wp-content/upl...;C5%82adka.jpg

Elendil 08.12.2012 17:13

to jest NIESAMOWITE ile z tej drużyny wyciągnał Maaskant. I ile dawali jej Kirm i Małecki, tak wypędzani z niej. Ale tak to bywa, gdy słabe ogniwa zastępuje się beznadziejnymi.


Panie Cupiał, ratuj pan

St Yabol 08.12.2012 17:13

żal mi miśkiewicza, zadebiutował i juz przynajmniej 4 bramki w siatce. chłopak na prawde robi co może...

Baldur80 08.12.2012 17:15

Ja piernicze ogladam i nie moge uwierzyc co sie stalo z ta Wisla!!!
Ja wiem ze w polskiej ekstraklasie wszystko moze sie zdazyc ale nigdy przenigdy bym sie nie spodziewalbym takiej degradacji w 2 sezony. Nie zamierzam byc wredny ale trzeba zaczac budowe zespolu od poczatku bo Wisla i jej kibice napewno nie zasluzyli na takie dno.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl