Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [12 kolejka] WISŁA KRAKÓW - ŚLĄSK WROCŁAW, 18 listopada godz. 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8910)

FraMat 13.11.2012 18:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jacekbum (Post 1286396)
1.Śląsk 56 p
7.Wisła 43 p

tak czy owak, mistrzostwo Polski Śląsk od Wisły otrzymał w prezencie. Wisła nie grała o nic ważnego, nawet o wdzięczność swoich kibiców. Ba, ci sami kibice wręcz domagali się porażki swojej drużyny.

Mam nadzieję, że będzie to pierwszy z meczów przełamania dla Wisły

WISŁAZWE 13.11.2012 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1286379)
a jaka to niby jest "piłka Śląska" ? Masz na myśli stałe fragmenty gry? One napewno będą.
A prócz tego to WKS nie powala na łopatki, skład mają średni, obrona słaba i tępy atak. w pomocy wyglądamy tak samo ,Wks ma Mile a Wisła ma Melikson. Bramkarze porównywalni również.
Wygra więc ten któremu sie będzie bardziej chciało.

Stałe fragmenty o których każdy wie, mimo to każdej drużynie praktycznie Śląsk strzela bramki w ten sposób.

WKS mam Milę my Meliksona - fakt, tylko teraz zapytam ile spotkań dla Wisły wygrał w tym sezonie Maor?

Mila 4 bramki, 5 asyst.
Melikson 1 bramka, 3 asysty.

Co ciekawe ten pierwszy zaliczył jeszcze absencję w pierwszych kolejkach, zagrał mniej minut od naszego playmakera ale i tak jest lepszy. Nadal będę się upierał, że na tą chwilę druga linia Śląska a nasza to inna bajka a nie tak jak mówisz porównywalna.

Zgadzam się co do kwestii, że wygra zespół któremu się będzie bardziej chciało.

pietrek 13.11.2012 23:35

Klasyczne 0-1, chyba że Wisła coś wcisnie na początku meczu to wtedy może 1-1
Dobrze, że zespóły w spadkowej też cieniują :D

8samuraj 13.11.2012 23:38

Wtorek miał być wolnym dniem dla piłkarzy Wisły Kraków. Stało się inaczej, bo wszyscy zostali wezwani do klubu na spotkanie z zarządem. Temat rozmów - przyczyny fatalnej gry zespołu w ostatnim czasie ->>>CAŁOŚĆ

Wojtas 14.11.2012 00:07

Brawo ,na dywanik tych obiboków gonic i obciac pensje o polowe

W przypadku Łukasza G i Kju nie placic im nic

wstyd za tych ludzi,jak oni beda mogli w oczy kibicom w ndz spojrzec

duzo ludzi mam nadzieje przejrzalo i nie bedzie dopnigowac tych darmozjadow ,bo nie ma po co,rozgonic to towarzystwo w pi**zdu.

a w wynik ,pewnie wygra Slask,bo bedzie mu sie chcialo.

TOMEK 11 14.11.2012 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1286473)
Brawo ,na dywanik tych obiboków gonic i obciac pensje o polowe

W przypadku Łukasza G i Kju nie placic im nic

wstyd za tych ludzi,jak oni beda mogli w oczy kibicom w ndz spojrzec

duzo ludzi mam nadzieje przejrzalo i nie bedzie dopnigowac tych darmozjadow ,bo nie ma po co,rozgonic to towarzystwo w pi**zdu.

a w wynik ,pewnie wygra Slask,bo bedzie mu sie chcialo.

rozjebałem całą drużynę, nie dałem kasy na transfery
wezmę ich na dywan bo grają chujnię

funkykoval 14.11.2012 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1286437)
tak czy owak, mistrzostwo Polski Śląsk od Wisły otrzymał w prezencie. Wisła nie grała o nic ważnego, nawet o wdzięczność swoich kibiców. Ba, ci sami kibice wręcz domagali się porażki swojej drużyny.

Mam nadzieję, że będzie to pierwszy z meczów przełamania dla Wisły

Ja również mam taką nadzieję, bo mimo wszystko temu zespołowi brakuje trochę szczęścia, które w końcu przyjść musi.

Śląsk wcale nie jest na żadnej fali, poza Milą - który przede wszystkim wykonuje wszelkie stałe fragmenty i Jodłowcem, który w miarę trzyma defensywę.

Poza tym Patejuk i Kowalczyk prawdopodobnie nie zagrają (kontuzje), forma napastników jest taka, że Voskamp gra w ME (i nawet strzela gole), Diaz jest słabiutki, a Gikiewicz to tragedia.

W pomocy skrzydła (Sobota, Ćwielong) są słabiutkie, Elsner i Kaźmierczak też bez formy.
Boczni obrońcy (Socha/Kowalczyk/Pawelec/Spahić) tę są dalecy od przyzwoitej formy, do tego Grodzicki, który w Śląsku niestety gra słabiej niż w zeszłym sezonie.....
W praktyce niestety każdy wolny z granicy 30 metrów od bramki stanowi jednak zagrożenie, a nasi takich szans stwarzają zbyt wiele przeciwnikowi w meczu.

Mimo wszystko Śląsk gra to co cała liga - długa piłka i z przodu może Mila coś zrobi (czyli taktyka a la Michał Probierz, który idzie ratować PGE GKS)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1286473)
Brawo ,na dywanik tych obiboków gonic i obciac pensje o polowe

W przypadku Łukasza G i Kju nie placic im nic

wstyd za tych ludzi,jak oni beda mogli w oczy kibicom w ndz spojrzec

duzo ludzi mam nadzieje przejrzalo i nie bedzie dopnigowac tych darmozjadow ,bo nie ma po co,rozgonic to towarzystwo w pi**zdu.

a w wynik ,pewnie wygra Slask,bo bedzie mu sie chcialo.

Ty z tym "Q" na poważnie ??? Bo akurat on w tym sezonie należy do graczy, do których mam najmniej pretensji - poniżej jakiegoś poziomu nie schodzi. Co innego Orbit mający przebłysk formy raz na 5 meczów czy Fredriksen, który formy sportowej nie rozpoznałby nawet gdyby podeszła i kopnęłaby go w d........

szprotson 16.11.2012 09:02

ciekawe jak zagramy w obronie, bo wg. fantasyligiwp.pl Osman nie zagra z racji na późny powrót z kadry. Do tego Głowa i Czekaj kontja czyli :
1.Dunczyk,Bunoza, Jaliens, Jovanovic
2.Dunczyk, Bunoza,Jovanovic, Burliga
3.Bunoza,Jaliens,Jovanovic,Burliga
4.Dunczyk,Bunoza,Jaliens,Burliga

mee 16.11.2012 11:23

Bo ja wiem... nie wiem skąd takie czarnowidztwo, Śląsk jest spokojnie do ogrania, myślę że wyniki trochę zaciemniają obraz bo gra jest momentami całkiem przyzwoita. Problem to skuteczność i pojedyncze błędy w obronie. Równie dobrze moglibyśmy przy takiej samej grze zdobyć w ostatnich 3 meczach 9 punktów. I nikt by nie psioczył, wszyscy uwielbialiby Kulawika. Tymi zawodnikami można grać na wysokim jak na nasze standardy ligowe poziomie, Sobol powinien grać bo TYLKO ON jest w stanie o.......ić nasze GWIAZDY na bieżąco i generalnie takie główne zadanie powinien dostać :-D. Patrząc na to co dzieje się w ligowej tabeli zajście na pudło nie powinno być wielkim wyzwaniem nawet przy obecnym poziomie gry naszej drużyny. Jedyny warunek: SKUTECZNOŚĆ. Jeśli chodzi o młodych to... już nie są specjalnie młodzi i jeśli mieliby czymś olśnić to już dawno powinni to zrobić. Umiejętności to jedno, ważniejsza jest głowa, bo to ona robi różnicę - po prostu kiedy masz użyć jakiej umiejętności. Kopanie piłki to nie są wielkie mecyje.Wystarczy popatrzyć na BARCĘ :-D.

thechris 16.11.2012 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1286437)
tak czy owak, mistrzostwo Polski Śląsk od Wisły otrzymał w prezencie. Wisła nie grała o nic ważnego, nawet o wdzięczność swoich kibiców. Ba, ci sami kibice wręcz domagali się porażki swojej drużyny.

Mam nadzieję, że będzie to pierwszy z meczów przełamania dla Wisły

Tak, jasne... 53 punkty z 56 również w prezencie dostał Śląsk od Wisły... Szczególnie sprezentowała we Wrocławiu wygrywając tam i zabierając 3 punkty do Krakowa... Jeśli tak to dla rywali Śląska wcale nie była mniej hojna bo w tamtym sezonie Wisła sprezentowała Legii 4 punkty i Ruchowi również 3...

Twierdzenie, że Wisła sprezentowała Śląskowi MP jest tak samo bez sensu jak twierdzenie, że Wisła spuściła Pasy z ligi... ofiarowując jej w tamtym sezonie 3 punkty... czyli więcej niż większość pozostałych drużyn w lidze.


zium zium - oni się przełamują od około 13 miesięcy a nie od początku tego sezonu...

zim zum 16.11.2012 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1286437)
tak czy owak, mistrzostwo Polski Śląsk od Wisły otrzymał w prezencie. Wisła nie grała o nic ważnego, nawet o wdzięczność swoich kibiców. Ba, ci sami kibice wręcz domagali się porażki swojej drużyny.

Mam nadzieję, że będzie to pierwszy z meczów przełamania dla Wisły

Z tym przełamywaniem się, to gadasz jak Kulawik.

Oni się od początku sezonu przełamują i coś im to nie wychodzi.

Arked 16.11.2012 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMEK 11 (Post 1286505)
rozjebałem całą drużynę, nie dałem kasy na transfery
wezmę ich na dywan bo grają chujnię

Otóż to. Cupiałowa logika. Niech ich jeszcze do fabryki kabli wyśle. Drużyna bez bocznych pomocników, z jednym bocznym obrońcą i napastnikiem czy z jednym rozgrywającycm wystawianym z uporem maniaka na skrzydle nie może grać dobrze.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas
W przypadku Łukasza G i Kju nie placic im nic

Nie płacić jednemu z niewielu piłkarzy, który gra w tym sezonie na przyzwoitym poziomie? Oglądasz mecze Wisły czasem?

arti 16.11.2012 14:52

Fredek ponoć nie zagra (problemy jelitowe).
Czyli chyba będziemy nieco mocniejsi niż ostatnio.

FraMat 16.11.2012 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1286804)
Tak, jasne... 53 punkty z 56 również w prezencie dostał Śląsk od Wisły... Szczególnie sprezentowała we Wrocławiu wygrywając tam i zabierając 3 punkty do Krakowa... Jeśli tak to dla rywali Śląska wcale nie była mniej hojna bo w tamtym sezonie Wisła sprezentowała Legii 4 punkty i Ruchowi również 3...

...

Ależ jesteś demagog.
Dobrze sobie zdajesz sprawę, że nie chodzi o jakieś 3 punkty zdobyte w dowolnym czasie, tylko o te akurat 3 punkty "zdobyte" w tej wlasnie kolejce.
A jesli nie zdajesz sobie z tego sprawy, tym gorzej

tofik 16.11.2012 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1286850)
Fredek ponoć nie zagra (problemy jelitowe).
Czyli chyba będziemy nieco mocniejsi niż ostatnio.

Sraczki dostał ze strachu. Patrząc co on wyprawia na boisku (stanowi tyczkę do omijania) nie dziwię się

alkoholik 16.11.2012 23:26

Filmik z ligi Szwedzkiej,kibice tak długo nie widzieli gola swojej drużyny że zaczęli się cieszyć zanim on nawet padł. Proponuje tak zrobić w Niedziele:) http://www.youtube.com/watch?v=MMyoZ...ature=youtu.be

River 17.11.2012 10:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1286510)
Ja również mam taką nadzieję, bo mimo wszystko temu zespołowi brakuje trochę szczęścia, które w końcu przyjść musi.

Tej druzynie to brakuje przede wszystkim charakteru i checi.
Nasi odwalaja panszczyzne na treningach, leja na codzienna prace i pozniej wychodzi to na boisku podczas meczow. Jak sie jest w formie to wszystko latwiej przychodzi, szczescie tez. Slabe druzyny nie bazuja tylko na szczesciu. Tlumaczenie ze brakuje szczescia jest bardzo wyogdne bo tlumaczy codzienna olewke i minimalizm. Najlepiej po meczu stanac przed kamera i powiedziec "zabraklo szczescia bo pilka trafila w slupek". A to ze .... gralismy i tak samo sie "staralismy" przez 90 minut to niewazne.

Zadna druzyna, ktorej sie nie chce nie bedzie wygrywac i nei bedzie miec szczescia. Dodatkowo tak jak juz ktos o tym pisal, jestesmy chyba najbardziej jalowym i niecharakternym zespolem w lidze. Ta druzyna nie ma ambicji a cos takeigo jak przelamanie to w ich przypadku nie istnieje bo co z tego, ze wygraja jakis mecz jak kolejny oleja.

arti 17.11.2012 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1286995)
Tej druzynie to brakuje przede wszystkim charakteru i checi.
Nasi odwalaja panszczyzne na treningach, leja na codzienna prace i pozniej wychodzi to na boisku podczas meczow. Jak sie jest w formie to wszystko latwiej przychodzi, szczescie tez. Slabe druzyny nie bazuja tylko na szczesciu. Tlumaczenie ze brakuje szczescia jest bardzo wyogdne bo tlumaczy codzienna olewke i minimalizm. Najlepiej po meczu stanac przed kamera i powiedziec "zabraklo szczescia bo pilka trafila w slupek". A to ze .... gralismy i tak samo sie "staralismy" przez 90 minut to niewazne.

Tj. mieszanka najemników i słabych (już-np.Sobol, póki co albo w ogóle-Burliga itp.) Wiślaków. Co z wypłacaniem żołdu dla najemników? Jak są z tym kłopoty to będzie słabo... proste.
A jeszcze inna strona medalu tj. to co niżej napisał Arked.

Arked 17.11.2012 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1286995)
Tej druzynie to brakuje przede wszystkim charakteru i checi.
Nasi odwalaja panszczyzne na treningach, leja na codzienna prace i pozniej wychodzi to na boisku podczas meczow. Jak sie jest w formie to wszystko latwiej przychodzi, szczescie tez. Slabe druzyny nie bazuja tylko na szczesciu. Tlumaczenie ze brakuje szczescia jest bardzo wyogdne bo tlumaczy codzienna olewke i minimalizm. Najlepiej po meczu stanac przed kamera i powiedziec "zabraklo szczescia bo pilka trafila w slupek". A to ze .... gralismy i tak samo sie "staralismy" przez 90 minut to niewazne.

Zadna druzyna, ktorej sie nie chce nie bedzie wygrywac i nei bedzie miec szczescia. Dodatkowo tak jak juz ktos o tym pisal, jestesmy chyba najbardziej jalowym i niecharakternym zespolem w lidze. Ta druzyna nie ma ambicji a cos takeigo jak przelamanie to w ich przypadku nie istnieje bo co z tego, ze wygraja jakis mecz jak kolejny oleja.

Brakuje im przede wszystkim umiejętności i zgrania (żonglerka trenerami, rzucanie zawodników na różne pozycje, zmiana formacji). W dodatku skład jest potwornie dziurawy z krytycznymi brakami w bocznych sektorach boiska. Chęci i ambicji mają dokładnie tyle samo co inni zawodnicy ligowi: jeden więcej, drugi mniej.

thechris 17.11.2012 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1286913)
Ależ jesteś demagog.
Dobrze sobie zdajesz sprawę, że nie chodzi o jakieś 3 punkty zdobyte w dowolnym czasie, tylko o te akurat 3 punkty "zdobyte" w tej wlasnie kolejce.
A jesli nie zdajesz sobie z tego sprawy, tym gorzej

Nie większy od Ciebie, który wyklucza jakąkolwiek możliwość uczciwego zdobycia 3 punktów przez Śląska w tym meczu. Uczciwego tzn. takiego, że Wisła grała normalnie i okazała się zwyczajnie słabsza i przegrała tamten mecz. Nawet nie chodzi o to, żeby Wisła grała na 100% w tym meczu bo powiedzmy szczerze, te grajki nigdy nie grają na maksa, nawet przeciwko Legii czy Cracovii. Moim zdaniem mecz był czysty jak łza. Wisła zagrała swoje, czyli na jakieś 60-70% możliwości, czyli tyle samo co z innymi rywalami i poległa. Śląsk zabrał co jego. Żadnych prezentów nie było. A jeśli był to trzeba mówić, że Wisła rozdawała prezenty cały sezon, wszystkim: Śląskowi 3 pkt, Legii 4pkt, Cracovii 3 pkt, Ruchowi 3 pkt itd. Terminarz nie ma tu nic do rzeczy.


Edit: W najgorszym przypadku kolejka na remis. Główni rywale do spadku, Bełchatów i Podbeskidzie zgodnie przegrały swoje mecze.

armani199 17.11.2012 15:01

Jestem optymistą dlatego zakładam że ze Śląskiem będzie co najwyżej tylko 0:1 w plecy

El'kabat 17.11.2012 15:52

Miało być wspólne święto,będzie w....... po cichu.
1-2 i może w końcu ktoś weźmie za jaja tą bandę piłkarzyków.

WISŁAZWE 17.11.2012 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1287035)
Miało być wspólne święto,będzie w....... po cichu.
1-2 i może w końcu ktoś weźmie za jaja tą bandę piłkarzyków.


Przecież oni nie mają jaj, znudziło mi się już czytanie wywiadów na głównej stronie jak to piłkarze są źli/ wkurzeni że znowu im się wygrać nie udało.. Że następnym razem się postarają i w ogóle.

Przydało by się aby w końcu udowodnili to na boisku a nie w przed i po meczowych wywiadach.

Elefant 17.11.2012 16:12

Jutro wygrywamy po meczu o którym najlepiej będzie natychmiast zapomnieć.
Będą "atrakcje", ale pewnie nie związane z bieganiem panów w krótkich spodenkach po boisku.

River 17.11.2012 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1287035)
Miało być wspólne święto,będzie w....... po cichu.
1-2 i może w końcu ktoś weźmie za jaja tą bandę piłkarzyków.

Niby kto? Cupial? Cupial juz dawno Wisle olal, teraz tylko wyciska ta cytryne do konca. Bednarz? On wbija ostatnie gwozdzie do tej trumny. Kulawik? Gdyby mial wziac ta druzyne za jaja to juz byloby widac jakies efekty a padliny jest ciag dalszy. Nie ma kto tej druzyny ani obudzic ani nia wstrzasnac wiec mamy to co mamy. Chlopaki "fajnie" graja a przed kamerami przepraszaja i obiecuja poprawe.

WISŁAZWE 18.11.2012 08:53

Kadra ''Białej Gwiazdy'' na spotkanie 12 kolejki ze Śląskiem Wrocław:

Bramkarze: Sergiej Pareiko, Michał Miśkiewicz

Obrońcy: Kew Jaliens, Osman Chavez, Marko Jovanović, Gordan Bunoza, Łukasz Burliga

Pomocnicy: Ivica Iliev, Michał Szewczyk, Maor Melikson, Michał Chrapek, Radosław Sobolewski, Alan Uryga, Łukasz Garguła

Napastnicy: Tsvetan Genkov, Rafał Boguski, Romell Quioto, Daniel Sikorski.


Kadrze nie znaleźli się: Cezary Wilk pauzujący za nadmiar żółtych kartek, Arkadiusz Głowacki, Jan Frederiksen, Michał Czekaj - wszyscy leczą urazy. Natomiast do meczowej ''18'' wrócił powracający po kontuzji Łukasz Burliga.

thechris 18.11.2012 12:17

Miśkiewicz
Burliga - Jaliens - Chavez - Bunoza
Chrapek - Uryga - Garguła - Szewczyk
Genkov - Quioto

Najsłabsi piłkarze czyli Sikorski, Iliev, Jovanović i Sobolewski nie powinni się znaleźć w ogóle w kadrze a ich miejsce mogą spokojnie zająć młodzi z ME. Melikson na ławę i wchodzi w drugiej połowie na ostatnie 30 min. Może to zmotywuje tą gwiazdeczkę od siedmiu boleści.

Donki 18.11.2012 12:32

Ja mam takie pytanie co własciwie dzieje sie z Burasem ? Jest tak słaby, że nie miesci sie w 18 meczowej ?
Oglądał go ktos w ME ?

Pele_94 18.11.2012 12:43

Donki też mnie to zastawia, jak przychodził do Wisły i mówiło się o stawianiu na młodych myślałem, że dostanie swoją szanse. Na początku sezonu wydaje mi się, że był kontuzjowany.

Glova91 18.11.2012 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1287119)
Miśkiewicz
Burliga - Jaliens - Chavez - Bunoza
Chrapek - Uryga - Garguła - Szewczyk
Genkov - Quioto


No no, z takim srodkiem pola i lewym skrzydlem to bedziemy postrachem ligi. Moze lepiej niech Slask w ogole nie wychodzi na boisko.

Skoro Uryga i Szewczyk nie graja, albo graja malo, to znaczy ze sa ciency, a to ze nie graja, bo sie Kulawik na ich uwzial...
Melikson na lawke...on w ciagu 90 minut zrobi wiecej dobrego niz Gargula przez cala runde.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl