![]() |
Kogokolwiek wezma z Polski bedzie znaczyly, ze syndyk przyspiesza tempa.
Na Boga Panie Cupiał wstan Pan uderz piescia w stol zatrudnij fachowca wraz z ekipa i zacznijmy sie wygrzebywac z tego gowna, jeszcze da sie to zawrocic. Chce Pan byc pamietany przez pryzmat Bednarza i jemu podobnych czy przez te wszystkie mistrzostwa i to ze miales Pan Wisle w sercu? |
Maciej Murawski + dyr spotowy Grzegorz Mielcarski serio :d
|
Dyzma mówi zrozumiale po angielsku?
|
Cytat:
|
Ja głosuje na Jacka Zielińskiego.
Niestety nowym trenerem będzie zapewne burak zmuda :( |
Mam nadzieję że do Legii nikt bo jeśli kogoś zakontraktują do Legii to będzie ktoś z łapanki
|
Cytat:
|
Podobno Pasieka siedzi w klubie i negocjacje trwają.
|
Cytat:
|
Panowie za sianie bzdurnych informacji będa bany
|
[...] Reyman zachęcał naszych piłkarzy, by codziennie pili rano szklankę miodu z ciepłą wodą: „Chłopcy pijcie miód! To świetny środek wzmacniający samopoczucie i regenerujący energię, zużytą na treningu"[...]
Pasieka pasuje idealnie |
Cytat:
|
Cytat:
Przecież temat wałkuje się od kilku tygodni... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
albo będą sie dogadywac w ekspresowym tempie z byle trenerzyną co tu przyjdzie za czapke gruszek i jeszcze bedzie z tego powodu szczesliwy
|
Cytat:
przecież nie mogli napisać że "w najbliższym meczu z Legią, Wisłę nie poprowadzi NIKT", albo "tymczasowym trenerem została łysa żmija". Gdybym miał typować to postawiłbym na Smudę... podkreślę... typować, a nie wybierać. Mam nadzieje że czescy trenerzy przyjechali do PL tylko obejrzeć mecz... a nie szukać pracy. |
Cytat:
|
Cupiał wykona telefon do Franciszka S
- Cześć Franek , weżmiesztą moją Wisłę bo ja już nie wiem co mam z nią robić. - Cześć Boguś. Słuchaj nie za bardzo bym chciał bo ja też nie wiem co z tą zgraj zrobić żeby było lepiej. - No ale Franek wiesz , złapiesz ich za mordy i wprowadzisz swoje treningi to będą chodzić jak w zegarku - No ale wiesz Boguś to są słabi zawodnicy, tu trzeba transferów - Ty mi o transferach nie mów wsadziłem już 100 000 000 - Może to 100 000 000 to za mało, ty taki bogaty i żal ci byle 25 000 000 euro, ty zobacz za ile się kupuje w bundeslidze, zobacz jak wydają w Anglii, ty też tak powinieneś. - No może dam ale Franek ile mam wydać jeszcze żeby nareszcie zagrać w Lidze Mistrzów - Zacznij od mojej pensji za 200 000zł miesięcznie to może to wezmę. Wiesz mam dużo do przegrania, no i gwarancje że dasz na transfery tak z 10 000 000 - Złotych, 10 000 000złotych , jeszcze znajdę - Jakich złotych Euro - ................................... pik, pik, pik - Boguś jesteś tam, halo |
Tylko Bednarz!
POWAZNIE! Dlaczego? 1. Bo to on pozbyl sie polowy skladu, i sprowadzil gwiazde Sikorskiego 2. Bo bedzie taniej, moze byc funkcyjny (jak Kapka) i poprowadzic zespol 3. Nie bedzie starc na lini on trener bo bedzie mogl wystawiac sklad jaki chce. (Tak jak "sugerowal" ustawienie Probierzowi) 4. Nie bedzie mowil na konferencjach ze kogos wypier... tylko wprost temu komus. 5. Firmuje "przebudowe" niech firmuje nazwiskiem i gre. i 6 a najwazniejszy ZA: Bo z tamtad moze szybko wyleciec!!! |
Boje sie tego Liczki.. Ale to by juz oznaczylo totalna agonie umyslowa osob decyzyjnych w Wisle wiec miejmy nadzieje, ze Czesi uprawiaja ostatnio jedynie turystyke pilkarska we wlasnym zakresie.
Juz wole Smude, ktory ma takie plusy, ze pojawia sie przy nim szansa na jakas stabilizacje (Cupial go szybko nie zwolni), pilkarze beda wiedziec, ze klub stoi po stronie trenera i ma on mocne poparcie swoich dzialan oraz, ze jest w stanie naklonic jeszcze Cupiala do jakiejs inwestycji w ten klub. Minusy takie, ze ostatnie sukcesy osiagal juz chwile temu. |
Trenerem będzie pewnie Smuda. Nie za bardzo mi się to uśmiecha, ale z tego może być jeden pozytyw. Moim zdaniem Smuda nie przyjdzie jeśli nie będzie miał gwarancji transferów. jesli faktycznie przyjdzie to będzie oznaczać, że zimą może coś zdziałają.
P.s. mówiło się chyba coś kiedyś, że wraz z Dyzmą ma w Wisle pracować Szymkowiak. Może ktoś cos wiecej na ten temat napisać? |
Jak juz sobie mamy tak osladzac to warto tez dodac, ze akurat Smuda do transferow oko mial zawsze dobre. Zarowno w Wisle jak i w Lechu.
|
Tak, po prostu Lewandowski za słabo chodził po schodach.
|
Liczka łapy precz od WISŁY!!!!!
|
http://www.transfermarkt.pl/pl/defau...asics_135.html
Lista polskich trenerów dostępnych na rynku... Najciekawsze nazwisko to Piotr Nowak, ale dla nas to jedynie marzenia. A i tak gwiazdeczki by się pewnie obraziły na jego ostre treningi |
jedynym sensownym graczem na rynku bezrobotnych jest Smuda. Niema nikogo lepszego obecnie, jakies porównania, że Motyka byłby lepszy są żałosne. Taka jest prawda
|
Moje typy:
1. Henrik Larsson 2. Winfried Schaefer 3. Manolo Jiménez 4. Diego Simeone Dziękuje. |
tu nowy trener nic nie pomoże. Na miejsce Probierza może przyjść każdy z nas, może przyjść Guardiola, Mou, Benitez - efekt będzie taki sam w każdym przypadku.
Tu trzeba kopaczy zmienić, niestety nie widzę w tym składzie nikogo od kogo można by zacząć budować drużynę. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl