Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto po Probierzu? Karuzela znów się kręci... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8882)

borys 02.10.2012 13:03

Kogokolwiek wezma z Polski bedzie znaczyly, ze syndyk przyspiesza tempa.

Na Boga Panie Cupiał wstan Pan uderz piescia w stol zatrudnij fachowca wraz z ekipa i zacznijmy sie wygrzebywac z tego gowna, jeszcze da sie to zawrocic.

Chce Pan byc pamietany przez pryzmat Bednarza i jemu podobnych czy przez te wszystkie mistrzostwa i to ze miales Pan Wisle w sercu?

Chrisman 02.10.2012 13:04

Maciej Murawski + dyr spotowy Grzegorz Mielcarski serio :d

ślimak 02.10.2012 13:04

Dyzma mówi zrozumiale po angielsku?

Baala 02.10.2012 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ślimak (Post 1279474)
Dyzma mówi zrozumiale po angielsku?

on po polsku zrozumiale nie mówi...

BOBI 02.10.2012 13:05

Ja głosuje na Jacka Zielińskiego.
Niestety nowym trenerem będzie zapewne burak zmuda :(

KOMINEK 02.10.2012 13:05

Mam nadzieję że do Legii nikt bo jeśli kogoś zakontraktują do Legii to będzie ktoś z łapanki

Galonek 02.10.2012 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ślimak (Post 1279474)
Dyzma mówi zrozumiale po angielsku?

Dziwi mnie to pytanie. Wszakże Dyzma nie mówi zrozumiale w żadnym języku.

PitM 02.10.2012 13:06

Podobno Pasieka siedzi w klubie i negocjacje trwają.

TymonPRO 02.10.2012 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ciastek1 (Post 1279470)
Kiedy widziałeś w tym klubie skauting ?

Marcelo - fuks łysego , piłkarz proponowany przez menedżera
Żuraw - wybijający się grasz ligi , żaden skauting nie jest do tego potrzebny
Cleber - zasługa Mielcarskiego
Błaszczykowski - wciśnięty przez wujka

faktycznie masz racje słowo skauting to duża przesada,miałem na myśli jak ich pozyskaliśmy taki pseduoskauting jak wszystko w tym klubie

KOMINEK 02.10.2012 13:07

Panowie za sianie bzdurnych informacji będa bany

Bóg Trybun (objawion) 02.10.2012 13:07

[...] Reyman zachęcał naszych piłkarzy, by codziennie pili rano szklankę miodu z ciepłą wodą: Chłopcy pijcie miód! To świetny środek wzmacniający samopoczucie i regenerujący energię, zużytą na treningu"[...]

Pasieka pasuje idealnie

dynek.pl 02.10.2012 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 1279425)
Zobaczymy jakim prezesem jest Bednarz, czy miał już listę rezerwową, czy teraz rozpocznie się szukanie trenera na gwałt i mówienie, że tymczasowy trener (np. Kulawik) w pełni nam odpowiada.

Bednarz to niech sie lepiej juz niczego w tym klubie nie dotyka.

lazy 02.10.2012 13:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1279477)
Mam nadzieję że do Legii nikt bo jeśli kogoś zakontraktują do Legii to będzie ktoś z łapanki

Myślisz, że byli AŻ TAK ZASKOCZENI dymisją Probierza?
Przecież temat wałkuje się od kilku tygodni...

Kamil_mchw 02.10.2012 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez schranzwerker (Post 1279460)
Mam takiego kandydata.
Nazywa się Werner Lorant

Nie znam, nie oceniam... ale ciekawostka jest fakt iż w sezonie 2006/2007 prowadził 3 różne drużyny... podobnie było w sezonie 2008/2009.

Marszałek 02.10.2012 13:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 1279487)
Nie znam, nie oceniam... ale ciekawostka jest fakt iż w sezonie 2006/2007 prowadził 3 różne drużyny... .

Ciekawostką by było jakby robił to symultanicznie.

nesta 02.10.2012 13:19

Cytat:

- Nazwisko nowego trenera podamy w najbliższym czasie - informuje Adrian Ochalik.
To zdanie może sugerować, że jednak ta dymisja nie zastała ich z ręką w nocniku. Choć może za dużo wymagam.

tommiyacht 02.10.2012 13:21

albo będą sie dogadywac w ekspresowym tempie z byle trenerzyną co tu przyjdzie za czapke gruszek i jeszcze bedzie z tego powodu szczesliwy

Kamil_mchw 02.10.2012 13:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1279490)
To zdanie może sugerować, że jednak ta dymisja nie zastała ich z ręką w nocniku. Choć może za dużo wymagam.

wydaje mi się że nic nie sugeruje...
przecież nie mogli napisać że "w najbliższym meczu z Legią, Wisłę nie poprowadzi NIKT", albo "tymczasowym trenerem została łysa żmija".
Gdybym miał typować to postawiłbym na Smudę... podkreślę... typować, a nie wybierać. Mam nadzieje że czescy trenerzy przyjechali do PL tylko obejrzeć mecz... a nie szukać pracy.

ślimak 02.10.2012 13:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1279491)
albo będą sie dogadywac w ekspresowym tempie z byle trenerzyną co tu przyjdzie za czapke gruszek i jeszcze bedzie z tego powodu szczesliwy

tak właśnie, istnieje tylko jedno kryterium - ma być tani...

wwf 02.10.2012 13:30

Cupiał wykona telefon do Franciszka S

- Cześć Franek , weżmiesztą moją Wisłę bo ja już nie wiem co mam z nią robić.
- Cześć Boguś. Słuchaj nie za bardzo bym chciał bo ja też nie wiem co z tą zgraj zrobić żeby było lepiej.

- No ale Franek wiesz , złapiesz ich za mordy i wprowadzisz swoje treningi to będą chodzić jak w zegarku
- No ale wiesz Boguś to są słabi zawodnicy, tu trzeba transferów

- Ty mi o transferach nie mów wsadziłem już 100 000 000
- Może to 100 000 000 to za mało, ty taki bogaty i żal ci byle 25 000 000 euro, ty zobacz za ile się kupuje w bundeslidze, zobacz jak wydają w Anglii, ty też tak powinieneś.

- No może dam ale Franek ile mam wydać jeszcze żeby nareszcie zagrać w Lidze Mistrzów
- Zacznij od mojej pensji za 200 000zł miesięcznie to może to wezmę. Wiesz mam dużo do przegrania, no i gwarancje że dasz na transfery tak z 10 000 000

- Złotych, 10 000 000złotych , jeszcze znajdę
- Jakich złotych Euro

- ................................... pik, pik, pik
- Boguś jesteś tam, halo

borys 02.10.2012 13:31

Tylko Bednarz!

POWAZNIE! Dlaczego?

1. Bo to on pozbyl sie polowy skladu, i sprowadzil gwiazde Sikorskiego
2. Bo bedzie taniej, moze byc funkcyjny (jak Kapka) i poprowadzic zespol
3. Nie bedzie starc na lini on trener bo bedzie mogl wystawiac sklad jaki chce. (Tak jak "sugerowal" ustawienie Probierzowi)
4. Nie bedzie mowil na konferencjach ze kogos wypier... tylko wprost temu komus.
5. Firmuje "przebudowe" niech firmuje nazwiskiem i gre.

i 6 a najwazniejszy ZA: Bo z tamtad moze szybko wyleciec!!!

nesta 02.10.2012 13:31

Boje sie tego Liczki.. Ale to by juz oznaczylo totalna agonie umyslowa osob decyzyjnych w Wisle wiec miejmy nadzieje, ze Czesi uprawiaja ostatnio jedynie turystyke pilkarska we wlasnym zakresie.
Juz wole Smude, ktory ma takie plusy, ze pojawia sie przy nim szansa na jakas stabilizacje (Cupial go szybko nie zwolni), pilkarze beda wiedziec, ze klub stoi po stronie trenera i ma on mocne poparcie swoich dzialan oraz, ze jest w stanie naklonic jeszcze Cupiala do jakiejs inwestycji w ten klub. Minusy takie, ze ostatnie sukcesy osiagal juz chwile temu.

KoPer 02.10.2012 13:37

Trenerem będzie pewnie Smuda. Nie za bardzo mi się to uśmiecha, ale z tego może być jeden pozytyw. Moim zdaniem Smuda nie przyjdzie jeśli nie będzie miał gwarancji transferów. jesli faktycznie przyjdzie to będzie oznaczać, że zimą może coś zdziałają.

P.s. mówiło się chyba coś kiedyś, że wraz z Dyzmą ma w Wisle pracować Szymkowiak. Może ktoś cos wiecej na ten temat napisać?

nesta 02.10.2012 13:40

Jak juz sobie mamy tak osladzac to warto tez dodac, ze akurat Smuda do transferow oko mial zawsze dobre. Zarowno w Wisle jak i w Lechu.

Paweł 02.10.2012 13:41

Tak, po prostu Lewandowski za słabo chodził po schodach.

szprotson 02.10.2012 13:42

Liczka łapy precz od WISŁY!!!!!

Kibic_z_Częstochowy 02.10.2012 13:44

http://www.transfermarkt.pl/pl/defau...asics_135.html

Lista polskich trenerów dostępnych na rynku... Najciekawsze nazwisko to Piotr Nowak, ale dla nas to jedynie marzenia. A i tak gwiazdeczki by się pewnie obraziły na jego ostre treningi

Skrewdriver 02.10.2012 13:44

jedynym sensownym graczem na rynku bezrobotnych jest Smuda. Niema nikogo lepszego obecnie, jakies porównania, że Motyka byłby lepszy są żałosne. Taka jest prawda

Dariook 02.10.2012 13:47

Moje typy:

1. Henrik Larsson
2. Winfried Schaefer
3. Manolo Jiménez
4. Diego Simeone

Dziękuje.

St Yabol 02.10.2012 13:51

tu nowy trener nic nie pomoże. Na miejsce Probierza może przyjść każdy z nas, może przyjść Guardiola, Mou, Benitez - efekt będzie taki sam w każdym przypadku.
Tu trzeba kopaczy zmienić, niestety nie widzę w tym składzie nikogo od kogo można by zacząć budować drużynę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl