Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [6 kolejka] Piast Gliwice - Wisła Kraków, poniedziałek 1 października 2012, 18:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8868)

markowywislak 29.09.2012 17:40

ale pieprzycie smuty. Co będzie to będzie ważne że ABG będzie obecna licznie.
Do zobaczenia

Mario Nh 29.09.2012 18:31

Piast gra niezłą, prosta piłkę. Chłopaki tam walczą w przeciwieństwie do naszych.
Będzie remis.

tommiyacht 30.09.2012 10:54

Stawiam wymęczone 0-0 lub skromną wygraną Piasta. Natomiast w ciemno i buka mozna stawiac że nie stzrelimy wiecej niz 1 gola. Wszak srednia musi byc zachowana

syryls 30.09.2012 11:31

1 października gramy z Piastem a 5 z Legią, co za idiota układał terminarz...

muerte 30.09.2012 12:01

Że niby co Ci nie pasuje?

Zwierze 30.09.2012 14:22

skandal...

Ja sobie żartowałem:)

muerte 30.09.2012 14:42

Nie widzę nic w tym złego. Nie gramy w europejskich pucharach, mamy 15 meczów w rundzie jesiennej plus te kilka w pucharze Polski, jeżeli 4 dni przerwy to skandal to ja nie mam pytań.

Karherop 30.09.2012 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 1278862)
skandal...

życie jest brutalne , jeszcze o tym nie wiecie ? :P

a niech grają , jakby mieli 1 dzień przerwy to by można się burzyć , ale 4 ? pfff , piłkarz potrzebuje na regeneracje po meczu od 1-2 dni , więc na piątek będa gotowi

El'kabat 30.09.2012 15:15

Bez jaj,to piłkarz zawodowy dwóch meczów w tygodniu nie zagra ?
Zajebany będzie po poniedziałku aż do piątku ? :lol:

Dobrze,że obejdzie się bez popisów gumojada i Ivicy kiwającego sie 5 minut ze sobą. Liczę na Chrapka i Szewczyka że tą wiare pociagną i jakieś punkty szczęśliwie zdobędziemy.

Grantar 30.09.2012 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ślimak (Post 1278705)
Jeśli nie wygramy z Piastem, to za tydzień możemy być już bardzo blisko strefy spadkowej.

A jeśli wygramy mamy 3 pkt straty do lidera .....
O ile pamiętam niedawno pokonaliśmy Piasta 3-1 ..
Co się wielkiego zmieniło że teraz mamy na błagać o remis ???

muerte 30.09.2012 15:34

Ranga spotkania.

AYALA 30.09.2012 15:47

ten Piast to teraz taka druga Odra Wodzisław z dawnych czasów,niewygodny rywal.Będą sie Nasi musieli nabiegac, w obecnej formie i remis mnie ucieszy

Elefant 30.09.2012 16:16

Jak obejrzałem mecz Piasta z Legią to pomyślałem, że 1 punkt w tym dwumeczu to będzie sukces.
Ale teraz już nie jestem taki pewien. Mecz z gatunku tych, w których każdy może wygrać. Jednak na pewno wskazanie na Piasta musi być. Recepta na Wisłę od dłuższego czasu jest prosta, biegać, biegać, biegać... Nawet w piłkę niespecjalnie trzeba umieć grać. A Piast biega.

Aż ciekaw jestem jak tam efekty praktyczne postawionej "diagnozy" będą. Co prawda tą diagnozę to juz pan Czesiek co siedzi dwa rzędy wyżej dwa miesiące temu zdiagnozował:lol: , ale lepiej późno niż wcale.
Tylko, żeby nasz nasz diagnostyk nie zapomniał, ze jak się przebywa więcej na polu karnym przeciwnika to mniej na swoim i można strzelić dwie a stracić 5.

martinius028 30.09.2012 16:35

Oczywiście z Piastem może być ciężko, jak z każdym w tej lidze.
Pogoń nas walnęła a z Jagą remisuje. Rozniosła Zagłębie na dzień dobry czterema golami a wczoraj to samo Zagłębie
remisuje z Legią dość frajersko bo dwa razy wyszło na prowadzenie. W tej lidze nie ma nic do przewidzenia, bo równie
dobrze można wygrać czy dostać bęcki.
Co do samego meczu jestem pozytywnie nastawiony, gramy straszny piach jednak dwa ostatnie mecze na zero z tyłu
więc jeśli sami ukłujemy chociaż jedną bramkę nie powinno być źle pod względem wyniku.
Probierz może i mega trenerem nie jest, ale za to że wpuszcza naszych młodych chłopaków ma mój szacunek.
Pamiętamy jeszcze jak Skorża zapewniając sobie tytuł kilka kolejek wcześniej nie dał szansy chyba żadnemu
graczowi z ME. Tylko zwycięstwo się liczy w najbliższym meczu.

WISŁAZWE 30.09.2012 17:13

Ale my jesteśmy dramatycznie słabi - jedziemy do beniaminka a wszyscy mają obawy co do jutrzejszego wyniku. Obawy.. całkiem słuszne, co pokazał nam mecz z innym beniaminkiem w Szczecinie i inne mecze rozegrane przez naszych kopaczy w tym sezonie, mamy za sobą 5 kolejek i jeden mecz PP - i w żadnym z tych spotkań Wisła nie była zespołem lepszym od przeciwnika.

Gra defensywna uległa, że tak powiem delikatnej poprawie - dwa mecz czyli 180 minut bez straconej bramki! Gorzej nadal wygląda nasz ''gra'' ofensywna 15 sierpnia to pierwszy i ostatni raz w tym sezonie kiedy potrafiliśmy znaleźć drogę do bramki rywali więcej niż jeden raz!

Patrząc na ostatnie mecze Piasta obawy są słuszne, większość nie będzie zaskoczona porażką.. Wisły. Myślę, że zaskoczą nas jak wygrają, to dopiero będzie niespodzianka kolejki. Z dawnych lat przed takimi dwoma wyjazdami pod rząd każdy by pisał na 6 możliwych punktów do przywiezienia przywieźmy 4 będzie git! A teraz? Przywieźmy 2 punkty...

WISŁAZWE 30.09.2012 18:59

Cytat z innego tematu myślę, skomentować go można w tym temacie...


Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 1278887)
w meczu z Wsłą ma grać w bramce ex Wiślak więc jeśli się potwierdzi to Piast będzie grał w 10tke bo Trela raczej nie da rady i wpuści kilka bramek więc 2:1 albo 3:2 z Piastem.





Czy Ty w ogóle miałeś okazję oglądać gościa w akcji w tym sezonie, czy tak tylko napisałeś patrząc na innych ex Wiślaków bramkarzy...

W moim odczuciu, Trela broni dobrze i wyciągnął kilka piłek w tych 5 kolejkach. Jest mocnym punktem swojej drużyny....

Kac 30.09.2012 19:06

czuje fartowne zwycięstwo i tylko punkt straty do 3 miejsca w tabeli :D

thechris 30.09.2012 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syryls (Post 1278842)
1 października gramy z Piastem a 5 z Legią, co za idiota układał terminarz...

Spoko loko, pół składu przejdzie obok meczu więc mogą zagrać po 24h na 100% świeżości kolejny mecz "na chodzonego". W sumie nie wiem po co jakieś zgrupowania i tego typu pierdoły? Ustawiliby się na trening z Bunozą i pochodzi sobie wszyscy razem po Bonarce a nie jakieś wyjazdy i zawracanie dupy bieganiem :D

krzycho90tswns 30.09.2012 22:40

Jak naszym sie uda objac prowadzenie mysle ze wygramy

jacekbum 01.10.2012 07:56

Wróciłbym do systemu 4-3-3
Chrapek na rozegranie Jaliens Wilk do rozbijania ataków Melikson Iliev do wspomagania Genkowa.


Pareiko Jovanovic Bunoza Głowacki Frederiksen Wilk Chrapek Jaliens Melikson Iliev Genkow

z ławki Szewczyk za zmęczonego Ilieva

Grantar 01.10.2012 11:21

Nie wiem dlaczego wszyscy uważają Jovanovica za lepszego od Burligi.
Zagrał raptem jeden (nierewelacyjny) mecz po roku przerwy .... Nie strzelił dla Wisły bramki odkąd pamiętam.
Bury jest lepszy w ofensywie i nawet jeśli czasem biega jak dziecko we mgle broniąc jest bardziej pożyteczny.
My musimy wzmacniać grę ofensywna a nie obronę

FraMat 01.10.2012 11:28

Jovanovic swoim bieganiem po prawej flance włączaniem się w atak stwarza większe zagrożenie (dla rywala) niż Burliga

thechris 01.10.2012 11:53

Dobrze, że dopisałeś w nawiasie, że stwarza zagrożenie "dla rywala" bo byłbym przekonany, że masz na myśli stawrzanie zagrożenia dla Wisły. Wszak z ofensywnych rajdów Jovaniovicia przez rok jego "gry" we Wiśle nie była zagrożona jeszcze żadna defensywa ale nadzieja umiera ostatnia, może dziś piłkarze Piasta to zagrożenie odczują. Choć mam wrażenie, że obecność Serba w składzie Wisły budzi taki sam poziom "stresu" wśród rywali jak obecność Burligi czy Boguskiego i generalnie rywale są miarę wyluzowani przez 90 minut ale - tak jak napisałem - może dziś się zdenerwują. Ja bym raczej stawiał, że będzie jak zwykle czyli prędzej zestresuje się Pareiko z winy Jovanovicia niż Trela dzięki Jovanoviciovi.

arti 01.10.2012 12:18

Kolejna optymistyczna wiadomość:
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...wiadomosc.html

Może więc to jest pierwszy spadkowicz i trzeba wyprzedzić już tylko jedną drużynę (Bielsko?) :)

brylant17 01.10.2012 19:23

Dokąd zmierzasz Wisełko? do I ligi? ała boli.....Fartem nie straciliśmy 5 bramek....3 poprzeczki...

wolfy 01.10.2012 19:24

W sumie nie jestem jakoś bardzo zaskoczony, bo oglądałem niedawno mecz Piasta i podejrzewałem, że nas pojadą.
Probierz out.

thechris 01.10.2012 19:26

Że zacytuję siebie:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1278029)
Mój typ:
Piast - Wisła 2:0

W zasadzie różnica była na 5:0 i właśnie 5:0 oddawało by to co się działo na boisku. Na Łazienkowskiej będzie ciekawie.

Bramka na 2:0 to na lekcjach WF-u ostatnią taką widziałem.

Kabaretowy występ parodystów z Krakowa. Bronili twardo 1:0 z pierwszej połowy ale nie udało się dowieźć ;)

Jazon 01.10.2012 19:27

Ja bym wprowadził więcej Polaków. Więcej młodych Polaków. Przecież na pewno nie będą grać gorzej niż zagraniczny szrot z czasów Maskaanta, z którym zdobyliśmy tylko MP i awansowaliśmy do LE! Wait...

DysoN 01.10.2012 19:30

Ostatnia tak beznadziejnie grajaca druzyna jak Wisla jaka pamietam to drukarka gdynia. Tez sie tak kopali po czołach az w dupie szczypalo.

Ogryzek 01.10.2012 19:32

Cóż tu pisać po takim meczu. Moje subiektywne oceny w skali 1-10

Parejek tfu Pareiko - 1 - jak zwykle dał popis i otworzył wynik meczu. Bezcenne. Miejsce Sergieja jest razem z Gargułą i Sobolewskim w ME. Pierwsza bramka jego błąd. Potem jeszcze dał sobie zabrać piłkę w 70 minucie... ale z tego nie było gola. Powoli zaczynam tęsknić za Pawełkiem.
Jovanović - 3 - jak ktoś kiedyś napisał, Jovanovic to dobrze ulokowane pieniądze. Taaaak dobrze że aż tego nie widać. Czy jest lepszy od Burligi? Ten sam mierny poziom. I te bezmyslne faule w okolicach ola karnego.
Czekaj - 3 - równie słabo jak "inwestycja" Jovanović.
Głowacki - 2 - no słabo słabo
Fredriksen - 2 - słabo w obronie.
Szwczyk - 3 - coś błysnął raz na 15 minut
Wilk - 2 - ławka w najblizszym meczu
Jaliens - 4 - na tle reszty nieźle. Pozycja defensywnego pomocnika mu słuzy.
Melikson - 5 - najlepszy na boisko ale z tego nic nie wynika dla zespołu.....
Boguski - 3 biegał i tyle
Genkov - 3 - walczył, walczył i tyle tego było. Trochę za mało.

Sikorski - 3 - tyle dał co Genkov, walka walka i nic więcej
Chrapek - 5 - dobra zmiana, zmysł do gry kombinacyjnej. Ale z kim miał grać?
Iliev 3 - był taki na boisku?

Jednym słowem gramy to co zwykle. I pewnie gdyby nie otwarty wynik meczu przez Pareike może byłby remis 0-0?
Na pewno nie nasza wygrana. Z taką grą właśnie zajmujemy adekwatne miejsce w lidze....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl