![]() |
--------------------------Pareiko --------------------------------------
Jovanović (Burliga)---Jaliens (Chavez)---Bunoza---Frederiksen ------------------Wilk -------- Garguła (Uryga----------------------- Boguski------------------Melikson--------------------------Szewczyk ----------------------------Genkov------------------------------------- Skrzydła Boguski - Szewczyk zapewniałyby (tak myślę) dużo lepszą grę defensywną niż Maor i Ivica, a jest to potrzebne, ponieważ mamy bardzo słabych bocznych obrońców. Ponadto wydaje się że mieliby też większą ochotę do gry. Dobrze by było jednak, aby Maor zamieniał się czasami z Rafałem pozycjami, aby nieco zamieszać w obronie rywala, dorzucić na Genkova. Boguski wtedy wbiegałby w pole karne. Na trzech pozycjach dylemat. Środek Wilk - Garguła, czy może Uryga za Orbita? Wtedy defensywniej grający Alan sprawiłby, że Wilk nie byłby osamotniony w odbiorze i mógł właczać się do akcji ofensywnych. W obronie to już kwestia formy. Czy Jovanović jest przygotowany? Jak prezentuje się Chavez? PS. Iliev na zmianę w 60. minucie za Boguskiego lub Szewczyka. Taka tam zabawa w trenera... |
Probierz: Będą zmiany.
Guła na skrzydło, a Melikson na lewa obronę za Janka. A tak na serio: http://www.weszlo.com/news/11960-Pro...mentuje_Lechie Kilku piłkarzy pójdzie na ławę, żeby nie zagrali przeciw trenerowi? |
optymalny skład na dziś: :D
----------------Pareiko- ------------------- Jovanovic - Jaliens-Bunoza-Frederiksen ---------------------Wilk----------------------- ------Iliev - Melikson- Szewczyk------ ---------Boguski------------------------- -------------------Genkov---------------- Po pierwsze Jovanović w 10 minut pokazał więcej, niż Burliga przez 2 ostatnie mecze Po drugie - Szewczyk mi się spodobał z Paolonią, myślę że z Meliksonem stworzyli by fajną parę, bo obaj szybcy i niekonwencjonalni, więc niech się chłopak uczy grania z dobrym piłkarzem. Po trzecie Boguski jak wszedł w Szczecinie to troche ruchu się pojawiło w przodzie, bo do tej pory to ofensywna z Gargułą na czele strasznie statyczna - dramat nikt do piłek nie wychodzi, biegają w jednostajnym tępie. Niech gra, bo widziałem ostatnio parę meczów sprzed 3-4 lat i potencjał ma. Lepsze to niż Garguła :D |
Cytat:
|
Posadziłby na ławie Genkova. Liczę na Wilka, który w Szczecinie zagrał dobre zawody mam nadzieję, że reszta zespołu dostosuje się do niego zaangażowaniem.
|
Bramkarz: Pareiko
Obrońcy: Jovanovic-Bunoza-Jaliens-Frederiksen Pomocnicy: Szewczyk,Boguski,Uryga,Melikson Napastnicy: Iliev,Genkov |
K***wa czy ten Garguła moze wkoncu zamknac gebe i wziasc sie do gry.
Bo gadanie w stylu 'Lecha to bardzo dobra druzyna" jest poprostu zenujace . najlepiej sie go pozbyc,wyslac do Mlodej (ha ha) alo oddac komus,byle go nie widziec albo co gorsze -nie sluchac. |
Garguła to jest kanalia pierwszej klasy.To nawet Łobo - arcymistrz kopania się po czole, gdy wyszedł syf z korupcją, był w stanie się tak dogadać by rozwiązać kontrakt
Natomiast Łukaszek ma wszystko w chuju i wyciśnie nas jak cytrynę, do ostatniego dnia trwania kontraktu.No ale widziały gały co brały...nie dziwne że taki Celtic też podpisał umowę , nawet nie pamiętam z kim, ale z kolesiem ze Śląska, na pół roku naprzód, tyle że była klauzula że jak się przez te pół roku rozleci to z transakcji nici.U nas o tym nie pomyśleli i mamy efekty, gdzie ja jestem przekonany że nawet jakby on się wtedy nie połamał, to i tak by grał taką chujnie jak gra A co do meczu , w zasadzie mógłbym skopiować to co pisałem przed Pogonią - czyli kopanie się po czole przez oba zespoły, komu zejdzie ,ten wygra.To jest chyba ten moment że nam powinno zejść więc liczę na 3 punkty. Chociaż znów powróżyłem z zapałek(ostatnio wyszła mi wtopa i się sprawdziło:>) i znów najkrótsza...więc przykro mi.Jutro Lechia wygrywa;) |
Cytat:
Probierz musi szukać zmian. W bramce niemal na pewno zagra Parejko. W obronie nie zdziwiłbym się, gdyby do gry wrócił na stałe Jovanović. W środku może wrócić Chavez, choć nie wiadomo jak prezentował się w środku tygodnia na treningach. Ale pewniakiem jest bez wątpienia Bunoza. I na lewej stronie Jano. W środku stawiam jako pewniaka Wilka i może Buras/Uryga? Choć postawienie w środku Wilka z Meliksonem daje szansę gry na skrzydłach dwójce Iliev-Szewczyk. W przodzie widzę Sikorskiego i Boguskiego. Choć chciałbym, żeby to wyglądało tak: Parejko Jovanović Bunoza Chavez Frederiksen Iliev Wilk Melikson Szewczyk Genkow Boguski |
Ciekawe, czy Probierz będzie miał jaja i odsunie od składu Meliksona i Ilieva? Jeżeli faktycznie olewają polecenia trenera podczas meczów to z miesiąc treningów pod okiem Kulawika dobrze by im zrobił.
|
Meczowa "osiemnastka":
Bramkarze: Pareiko, Miśkiewicz Obrońcy: Jaliens, Bunoza, Chavez, Burliga, Frederiksen,Czekaj, Lepiarz. Pomocnicy: Iliev, Melikson, Wilk, Uryga Napastnicy: Genkov, Szewczyk, Boguski, Sikorski, Kamiński. W meczowej osiemnastce brakło miejsca dla kontuzjowanych: Sobolewskiego, Głowackiego, Chrapka oraz Burasa, Jovanovicia i Garguły. Trener Probierz zapowiedział zmiany jedna z nich jest zrezygnowanie z usług Garguły, czekamy więc na kolejne ruchy kadrowe szkoleniowca Wisły. Wiemy na pewno, że linia pomocy będzie troche zmodyfikowana ( Wilk - Melikson - Iliev - Szewczyk?) |
Cytat:
|
Jezu a Jovanovicowi co znowu że go w kadrze nie ma?. Następny człowiek szklanka.
|
Znowu Burliga, jedyny prawy obrońca to Jovanovic któremu nawet nie wiadomo co jest.
|
Cytat:
|
I w kadrze meczowej 4 pomocników, wniosek? 4-4-2 lub 4-3-3.
|
Ale ta kadra biedna, co druga drużyna w lidze ma lepszy skład.
|
Biedna,ale na szczęście bez tego mentalnego złamasa w składzie.
a poza tym Lechia tez ma słaba kadrę, więc zapowiada się ciekawy meczyk. |
WISŁAZWE , w 3 kolejce też podałes kadrę meczową w której... nie zgadzało się później 1 lub 2 nawziska ( kojarze że np był to Stolarski ) , więc i tym raze nie można załozyc ze to 'oficjalna " kadra .
I tutaj nie chce mi się wierzyc że zdrowy Jovanovic jest poza kadrą , zaś Lepiarz i Chavez na ławce. Honduranin takie babole ostatnio pokazał w meczu ME że juniorzy go ogrywali jak chcieli.. |
A co Lepiarz sobą reprezentuje?
Młody chłopak, może odpali jak Kuzera. |
Strasznie irytujący jest ten chaos informacyjny w naszym klubie. Chrapek po meczu w Szczecinie podchodzi do naszego sektora z kostką jak balon, przez tydzień żadnej informacji na ten tetmat. Teraz okazuje się, że Jovanović też kontuzjowany - zero informacji, o postępach w rehabilitacji Sobolewskiego też okrągłe zero. Naprawdę tak ciężko zrobić newsa o kontuzjach w drużynie?
Co do meczu to wygląda na to, że jesteśmy skazani na Burligę, który niestety jest mega słaby i to sobie trzeba jasno powiedzieć. Podobnie słaby jest Frederiksen ale to inna bajka. Skład jaki jest każdy widzi - dolne rejony tabeli, dlatego każde zwycięstwo trzeba wyszaprać przeciwnikowi z gardła. Czasy, kiedy przyjeżdżał na R22 byle kto, łącznie z Barcelona, i zbierał w....... już minęły i nie wiadomo kiedy wrócą. Nadszedł czas ciężkiej orki na ugorze. Dlatego zachęcam prawdziwych kibiców, żeby pomimo wszystkich przeciwności stawili się dziś na Reymonta i wspomogli nasz klub w tym ciężkim okresie, bo to jest chyba dobro, na którym nam - niezależnie od wszelkich podziałów - zależy najbardziej. WISŁA Z LECHIĄ EEO ! :) |
Do Lepiarza nic nie mam , ale on może grac praktycznie tylko na środku obrony , w innych miejscach sam nie czuje się dobrze a i fakt ze nie prezentuje się najlepiej .
Jovanovic może grać na dwóch pozycjach a i ograniem czy doświadczeniem ( m.in z ligi mistrzów ) bije Lepiarza , a i nawet Chaveza na głowę . Poza tym dzielnie walczył w Szczecinie gdy pojawił się na murawie.. Jak dla mnie , Probierz wspomniał na konferencji o Urydze i Szewczyku nie bez powodu . Chciałbym ich zobaczyć dzisiaj o 1 minuty . PS.Fialo Jeśli Barca zebrała u nas w....dol (1-0 )to co my zebraliśmy w Barcelonie 0-4 ? :P |
Cytat:
|
Cytat:
w takim razie: -----------------Pareiko------------------ Jaliens-Czekaj(Chavez)-Bunoza-Fredereiksen -----------------Wilk----------------------- ------Iliev--- Melikson -- Szewczyk--- ----------Boguski---------------------- ----------------Genkov---------------- |
Chyba ktoś się połapał, że Orbit ma wyjściówki płacone :)
|
Może by tak zagrać 3 obrońcami, tzn:
---------------Pareiko---------------- -----Jaliens--Chavez--Bunoza----- Szewczyk-----Wilk-Uryga-----Iliev ---------Melikson-Boguski----------- ----------------Genkov--------------- |
Cytat:
|
Cytat:
najlepsze boki. Nie do przejścia! |
Jovanovic nie gra bo jest po prostu słaby, czy sie połamał?
jeśli WISŁAZWE podał prawdziwą 18nastkę to moj typ składu: ------------Miśkiewicz------------ --Frederiksen--Jaliens-Bunoza----Burliga ------Uryga--Wilk------------ ---------Melikson----------- ----Iliev----------Szewczyk -------Boguski------------ czasem jak ktoś poczuje dupą zimną ławke to przypomina mu sie jak to w piłkę grać. Lechia imho to jeden z najsłabszych rywali, debiutować jak nie dziś-to kiedy? Nawet tego Lepiarza mógłby sprawdzić. Uryga z Wilkiem jako defensywni głownie dlatego ze Lechia jest zależna od Razacka. Jakby był sam Wilk to pewnie Traore by z niego wiatrak robił, a tak to we dwóch zawsze raźniej i przede wszystkim łatwiej odciąć piłkarza od podań.Bunoza kryje Rasiaka wiec gorne piłki zbieramy, z racji niskiego "dzikiego" nie mozemy grać dzidy tylko wyprowadzac pilke od linii obrony,czyli Burliga do Urygi ten do Meliksona, on zdobywa przestrzeń podaje do Ivicy który po 16nastym zamachu do Bogusia i gol:) Ale to łatwe. AEJAO WISEŁKA GOL! |
Jakby był Garguła w kadrze meczowej to bym obstawił nudne, spokojne 0:1 dla Lechii. A teraz myślę, że Wisła może nawet zremisować. Warto byłoby zdobyć jakiś punkt bo Piast obecnie wydaje się poza zasięgiem o Legii nie wspominając... Także jak mamy zdobywać jakieś punkty lub choćby punkt to właśnie dziś bo w następnych kolejkach będzie tylko trudniej.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl