Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [ 5 kolejka] WISŁA Kraków - LECHIA Gdańsk, sobota 22 września 2012, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8860)

Boruc 21.09.2012 16:28

--------------------------Pareiko --------------------------------------
Jovanović (Burliga)---Jaliens (Chavez)---Bunoza---Frederiksen
------------------Wilk -------- Garguła (Uryga-----------------------
Boguski------------------Melikson--------------------------Szewczyk
----------------------------Genkov-------------------------------------

Skrzydła Boguski - Szewczyk zapewniałyby (tak myślę) dużo lepszą grę defensywną niż Maor i Ivica, a jest to potrzebne, ponieważ mamy bardzo słabych bocznych obrońców. Ponadto wydaje się że mieliby też większą ochotę do gry. Dobrze by było jednak, aby Maor zamieniał się czasami z Rafałem pozycjami, aby nieco zamieszać w obronie rywala, dorzucić na Genkova. Boguski wtedy wbiegałby w pole karne.
Na trzech pozycjach dylemat. Środek Wilk - Garguła, czy może Uryga za Orbita? Wtedy defensywniej grający Alan sprawiłby, że Wilk nie byłby osamotniony w odbiorze i mógł właczać się do akcji ofensywnych.
W obronie to już kwestia formy. Czy Jovanović jest przygotowany? Jak prezentuje się Chavez?

PS. Iliev na zmianę w 60. minucie za Boguskiego lub Szewczyka.

Taka tam zabawa w trenera...

silver03 21.09.2012 16:54

Probierz: Będą zmiany.

Guła na skrzydło, a Melikson na lewa obronę za Janka.

A tak na serio: http://www.weszlo.com/news/11960-Pro...mentuje_Lechie

Kilku piłkarzy pójdzie na ławę, żeby nie zagrali przeciw trenerowi?

palikot 21.09.2012 17:05

optymalny skład na dziś: :D
----------------Pareiko- -------------------
Jovanovic - Jaliens-Bunoza-Frederiksen
---------------------Wilk-----------------------
------Iliev - Melikson- Szewczyk------
---------Boguski-------------------------
-------------------Genkov----------------

Po pierwsze Jovanović w 10 minut pokazał więcej, niż Burliga przez 2 ostatnie mecze
Po drugie - Szewczyk mi się spodobał z Paolonią, myślę że z Meliksonem stworzyli by fajną parę, bo obaj szybcy i niekonwencjonalni, więc niech się chłopak uczy grania z dobrym piłkarzem.
Po trzecie Boguski jak wszedł w Szczecinie to troche ruchu się pojawiło w przodzie, bo do tej pory to ofensywna z Gargułą na czele strasznie statyczna - dramat nikt do piłek nie wychodzi, biegają w jednostajnym tępie. Niech gra, bo widziałem ostatnio parę meczów sprzed 3-4 lat i potencjał ma. Lepsze to niż Garguła :D

milosz 21.09.2012 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1277496)
optymalny skład na dziś:
----------------Pareiko- -------------------
Jovanovic - Jaliens-Bunoza-Frederiksen
---------------------Wilk-----------------------
------Iliev - Melikson- Szewczyk------
---------Boguski-------------------------
-------------------Genkov----------------

Zgoda, byle tylko Probierz myślał podobnie. Dać szanse Boguskiemu i niech gra Jovanović.

westersyl 21.09.2012 19:53

Posadziłby na ławie Genkova. Liczę na Wilka, który w Szczecinie zagrał dobre zawody mam nadzieję, że reszta zespołu dostosuje się do niego zaangażowaniem.

markowywislak 21.09.2012 20:21

Bramkarz: Pareiko
Obrońcy: Jovanovic-Bunoza-Jaliens-Frederiksen
Pomocnicy: Szewczyk,Boguski,Uryga,Melikson
Napastnicy: Iliev,Genkov

Wojtas 21.09.2012 22:32

K***wa czy ten Garguła moze wkoncu zamknac gebe i wziasc sie do gry.

Bo gadanie w stylu 'Lecha to bardzo dobra druzyna" jest poprostu zenujace .

najlepiej sie go pozbyc,wyslac do Mlodej (ha ha) alo oddac komus,byle go nie widziec albo co gorsze -nie sluchac.

1q2 21.09.2012 22:45

Garguła to jest kanalia pierwszej klasy.To nawet Łobo - arcymistrz kopania się po czole, gdy wyszedł syf z korupcją, był w stanie się tak dogadać by rozwiązać kontrakt
Natomiast Łukaszek ma wszystko w chuju i wyciśnie nas jak cytrynę, do ostatniego dnia trwania kontraktu.No ale widziały gały co brały...nie dziwne że taki Celtic też podpisał umowę , nawet nie pamiętam z kim, ale z kolesiem ze Śląska, na pół roku naprzód, tyle że była klauzula że jak się przez te pół roku rozleci to z transakcji nici.U nas o tym nie pomyśleli i mamy efekty, gdzie ja jestem przekonany że nawet jakby on się wtedy nie połamał, to i tak by grał taką chujnie jak gra

A co do meczu , w zasadzie mógłbym skopiować to co pisałem przed Pogonią - czyli kopanie się po czole przez oba zespoły, komu zejdzie ,ten wygra.To jest chyba ten moment że nam powinno zejść więc liczę na 3 punkty.

Chociaż znów powróżyłem z zapałek(ostatnio wyszła mi wtopa i się sprawdziło:>) i znów najkrótsza...więc przykro mi.Jutro Lechia wygrywa;)

Mati_ 21.09.2012 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1277533)
Posadziłby na ławie Genkova. Liczę na Wilka, który w Szczecinie zagrał dobre zawody mam nadzieję, że reszta zespołu dostosuje się do niego zaangażowaniem.

Też nie zdziwiłbym się, gdyby w tym meczu usiadł Cwetan.

Probierz musi szukać zmian.
W bramce niemal na pewno zagra Parejko.
W obronie nie zdziwiłbym się, gdyby do gry wrócił na stałe Jovanović. W środku może wrócić Chavez, choć nie wiadomo jak prezentował się w środku tygodnia na treningach. Ale pewniakiem jest bez wątpienia Bunoza. I na lewej stronie Jano.
W środku stawiam jako pewniaka Wilka i może Buras/Uryga? Choć postawienie w środku Wilka z Meliksonem daje szansę gry na skrzydłach dwójce Iliev-Szewczyk.
W przodzie widzę Sikorskiego i Boguskiego.

Choć chciałbym, żeby to wyglądało tak:

Parejko
Jovanović Bunoza Chavez Frederiksen
Iliev Wilk Melikson Szewczyk
Genkow Boguski

Towarzysz Generał 21.09.2012 23:19

Ciekawe, czy Probierz będzie miał jaja i odsunie od składu Meliksona i Ilieva? Jeżeli faktycznie olewają polecenia trenera podczas meczów to z miesiąc treningów pod okiem Kulawika dobrze by im zrobił.

WISŁAZWE 22.09.2012 06:31

Meczowa "osiemnastka":

Bramkarze: Pareiko, Miśkiewicz

Obrońcy: Jaliens, Bunoza, Chavez, Burliga, Frederiksen,Czekaj, Lepiarz.

Pomocnicy: Iliev, Melikson, Wilk, Uryga

Napastnicy: Genkov, Szewczyk, Boguski, Sikorski, Kamiński.

W meczowej osiemnastce brakło miejsca dla kontuzjowanych: Sobolewskiego, Głowackiego, Chrapka oraz Burasa, Jovanovicia i Garguły.

Trener Probierz zapowiedział zmiany jedna z nich jest zrezygnowanie z usług Garguły, czekamy więc na kolejne ruchy kadrowe szkoleniowca Wisły. Wiemy na pewno, że linia pomocy będzie troche zmodyfikowana ( Wilk - Melikson - Iliev - Szewczyk?)

sovinho_02 22.09.2012 06:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1277578)
Meczowa "osiemnastka":

Bramkarze: Pareiko, Miśkiewicz

Obrońcy: Jaliens, Bunoza, Chavez, Burliga, Frederiksen,Czekaj, Lepiarz.

Pomocnicy: Iliev, Melikson, Wilk, Uryga

Napastnicy: Genkov, Szewczyk, Boguski, Sikorski, Kamiński.

W meczowej osiemnastce brakło miejsca dla kontuzjowanych: Sobolewskiego, Głowackiego, Chrapka oraz Burasa, Jovanovicia i Garguły.

Trener Probierz zapowiedział zmiany jedna z nich jest zrezygnowanie z usług Garguły, czekamy więc na kolejne ruchy kadrowe szkoleniowca Wisły. Wiemy na pewno, że linia pomocy będzie troche zmodyfikowana ( Wilk - Melikson - Iliev - Szewczyk?)

Z jakiej strony masz tą 18 meczową ? Jeśli jest ona prawdziwa to super, że nie ma gumożuja...

Ma_niek 22.09.2012 06:57

Jezu a Jovanovicowi co znowu że go w kadrze nie ma?. Następny człowiek szklanka.

syryls 22.09.2012 08:16

Znowu Burliga, jedyny prawy obrońca to Jovanovic któremu nawet nie wiadomo co jest.

mitmichael 22.09.2012 08:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1277578)
Meczowa "osiemnastka":

Bramkarze: Pareiko, Miśkiewicz

Obrońcy: Jaliens, Bunoza, Chavez, Burliga, Frederiksen,Czekaj, Lepiarz.

Pomocnicy: Iliev, Melikson, Wilk, Uryga

Napastnicy: Genkov, Szewczyk, Boguski, Sikorski, Kamiński.

W meczowej osiemnastce brakło miejsca dla kontuzjowanych: Sobolewskiego, Głowackiego, Chrapka oraz Burasa, Jovanovicia i Garguły.

Trener Probierz zapowiedział zmiany jedna z nich jest zrezygnowanie z usług Garguły, czekamy więc na kolejne ruchy kadrowe szkoleniowca Wisły. Wiemy na pewno, że linia pomocy będzie troche zmodyfikowana ( Wilk - Melikson - Iliev - Szewczyk?)

No nie wierze nie ma Garguły - to jest szok dla wszystkich :D Tak patrzac na ten skład coraz bardziej mi sie wydaje granie Szewczykiem lub Boguskim i Ilievem z boku i w koncu Meliksonem jako rozgrywajacym. A tak w ogole to mogłes podac 18stke wczoraj - a ja głupi zmieniłem w konkursie Burlige na Jovanovicia :P

WiślakMyślenice 22.09.2012 08:22

I w kadrze meczowej 4 pomocników, wniosek? 4-4-2 lub 4-3-3.

Baala 22.09.2012 08:40

Ale ta kadra biedna, co druga drużyna w lidze ma lepszy skład.

yoda79 22.09.2012 08:59

Biedna,ale na szczęście bez tego mentalnego złamasa w składzie.
a poza tym Lechia tez ma słaba kadrę, więc zapowiada się ciekawy meczyk.

Karherop 22.09.2012 09:17

WISŁAZWE , w 3 kolejce też podałes kadrę meczową w której... nie zgadzało się później 1 lub 2 nawziska ( kojarze że np był to Stolarski ) , więc i tym raze nie można załozyc ze to 'oficjalna " kadra .


I tutaj nie chce mi się wierzyc że zdrowy Jovanovic jest poza kadrą , zaś Lepiarz i Chavez na ławce. Honduranin takie babole ostatnio pokazał w meczu ME że juniorzy go ogrywali jak chcieli..

yoda79 22.09.2012 09:19

A co Lepiarz sobą reprezentuje?
Młody chłopak, może odpali jak Kuzera.

fialo 22.09.2012 09:41

Strasznie irytujący jest ten chaos informacyjny w naszym klubie. Chrapek po meczu w Szczecinie podchodzi do naszego sektora z kostką jak balon, przez tydzień żadnej informacji na ten tetmat. Teraz okazuje się, że Jovanović też kontuzjowany - zero informacji, o postępach w rehabilitacji Sobolewskiego też okrągłe zero. Naprawdę tak ciężko zrobić newsa o kontuzjach w drużynie?

Co do meczu to wygląda na to, że jesteśmy skazani na Burligę, który niestety jest mega słaby i to sobie trzeba jasno powiedzieć. Podobnie słaby jest Frederiksen ale to inna bajka. Skład jaki jest każdy widzi - dolne rejony tabeli, dlatego każde zwycięstwo trzeba wyszaprać przeciwnikowi z gardła. Czasy, kiedy przyjeżdżał na R22 byle kto, łącznie z Barcelona, i zbierał w....... już minęły i nie wiadomo kiedy wrócą. Nadszedł czas ciężkiej orki na ugorze. Dlatego zachęcam prawdziwych kibiców, żeby pomimo wszystkich przeciwności stawili się dziś na Reymonta i wspomogli nasz klub w tym ciężkim okresie, bo to jest chyba dobro, na którym nam - niezależnie od wszelkich podziałów - zależy najbardziej.

WISŁA Z LECHIĄ EEO ! :)

Karherop 22.09.2012 09:44

Do Lepiarza nic nie mam , ale on może grac praktycznie tylko na środku obrony , w innych miejscach sam nie czuje się dobrze a i fakt ze nie prezentuje się najlepiej .

Jovanovic może grać na dwóch pozycjach a i ograniem czy doświadczeniem ( m.in z ligi mistrzów ) bije Lepiarza , a i nawet Chaveza na głowę . Poza tym dzielnie walczył w Szczecinie gdy pojawił się na murawie..


Jak dla mnie , Probierz wspomniał na konferencji o Urydze i Szewczyku nie bez powodu . Chciałbym ich zobaczyć dzisiaj o 1 minuty .


PS.Fialo

Jeśli Barca zebrała u nas w....dol (1-0 )to co my zebraliśmy w Barcelonie 0-4 ? :P

Bóg Trybun (objawion) 22.09.2012 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1277599)
Jeśli Barca zebrała u nas w....dol (1-0 )to co my zebraliśmy w Barcelonie 0-4 ? :P

"doświadczenie"

palikot 22.09.2012 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1277578)
Meczowa "osiemnastka":

Bramkarze: Pareiko, Miśkiewicz

Obrońcy: Jaliens, Bunoza, Chavez, Burliga, Frederiksen,Czekaj, Lepiarz.

Pomocnicy: Iliev, Melikson, Wilk, Uryga

Napastnicy: Genkov, Szewczyk, Boguski, Sikorski, Kamiński.

W meczowej osiemnastce brakło miejsca dla kontuzjowanych: Sobolewskiego, Głowackiego, Chrapka oraz Burasa, Jovanovicia i Garguły.

Trener Probierz zapowiedział zmiany jedna z nich jest zrezygnowanie z usług Garguły, czekamy więc na kolejne ruchy kadrowe szkoleniowca Wisły. Wiemy na pewno, że linia pomocy będzie troche zmodyfikowana ( Wilk - Melikson - Iliev - Szewczyk?)

A temu co znowu? Matko Boska... :-/

w takim razie:
-----------------Pareiko------------------
Jaliens-Czekaj(Chavez)-Bunoza-Fredereiksen
-----------------Wilk-----------------------
------Iliev--- Melikson -- Szewczyk---
----------Boguski----------------------
----------------Genkov----------------

cfa 22.09.2012 13:13

Chyba ktoś się połapał, że Orbit ma wyjściówki płacone :)

syryls 22.09.2012 13:27

Może by tak zagrać 3 obrońcami, tzn:
---------------Pareiko----------------
-----Jaliens--Chavez--Bunoza-----
Szewczyk-----Wilk-Uryga-----Iliev
---------Melikson-Boguski-----------
----------------Genkov---------------

mitmichael 22.09.2012 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syryls (Post 1277626)
Może by tak zagrać 3 obrońcami, tzn:
---------------Pareiko----------------
-----Jaliens--Chavez--Bunoza-----
Szewczyk-----Wilk-Uryga-----Iliev
---------Melikson-Boguski-----------
----------------Genkov---------------

Ty sie chyba smierci nie boisz. Wtedy to dopiero mielibysmy problemy.

Bóg Trybun (objawion) 22.09.2012 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1277629)
Ty sie chyba smierci nie boisz. Wtedy to dopiero mielibysmy problemy.

:D

najlepsze boki. Nie do przejścia!

szprotson 22.09.2012 13:43

Jovanovic nie gra bo jest po prostu słaby, czy sie połamał?
jeśli WISŁAZWE podał prawdziwą 18nastkę to moj typ składu:

------------Miśkiewicz------------
--Frederiksen--Jaliens-Bunoza----Burliga

------Uryga--Wilk------------
---------Melikson-----------

----Iliev----------Szewczyk
-------Boguski------------

czasem jak ktoś poczuje dupą zimną ławke to przypomina mu sie jak to w piłkę grać. Lechia imho to jeden z najsłabszych rywali, debiutować jak nie dziś-to kiedy? Nawet tego Lepiarza mógłby sprawdzić.

Uryga z Wilkiem jako defensywni głownie dlatego ze Lechia jest zależna od Razacka. Jakby był sam Wilk to pewnie Traore by z niego wiatrak robił, a tak to we dwóch zawsze raźniej i przede wszystkim łatwiej odciąć piłkarza od podań.Bunoza kryje Rasiaka wiec gorne piłki zbieramy, z racji niskiego "dzikiego" nie mozemy grać dzidy tylko wyprowadzac pilke od linii obrony,czyli Burliga do Urygi ten do Meliksona, on zdobywa przestrzeń podaje do Ivicy który po 16nastym zamachu do Bogusia i gol:) Ale to łatwe.
AEJAO WISEŁKA GOL!

thechris 22.09.2012 14:02

Jakby był Garguła w kadrze meczowej to bym obstawił nudne, spokojne 0:1 dla Lechii. A teraz myślę, że Wisła może nawet zremisować. Warto byłoby zdobyć jakiś punkt bo Piast obecnie wydaje się poza zasięgiem o Legii nie wspominając... Także jak mamy zdobywać jakieś punkty lub choćby punkt to właśnie dziś bo w następnych kolejkach będzie tylko trudniej.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl