![]() |
Chrapek się już dawno wykurował, ale Probierz myśli że Garguła z mniejszą siłą chyba nawet od Xaviego ma zapieprzać w defensywie. Chciałbym widzieć Jovanovica na prawej obronie, w naszej lidze słabszy fizycznie Burliga często zostaje objeżdżany.
|
Moim zdaniem powinniśmy dać szansę Chrapkowi, Burasowi, Urydze a nie czekać aż będę mieli po 23 lata i nazywać ich będziemy młodymi talentami, co w naszym kraju jest nagminne. Myślę, że żadny z nich nie zagrałby gorzej od łukasza G.
|
Cytat:
|
Bez Garguły i Czekaja można będzie się pokusić o 3 pkt.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jest duza roznica miedzy 1 liga a ektraklasa,moim zdaniem lepiej by zrobili gdyby wypozyczli tych chlopakow jakiemus Piastowi, Wisla to jest za duza polka na poczatek, walczymy o MP, tu nie ma mozliwosci na testowanie mlodych w czasie sezonu.Gargula tez ma dobra technike, na treningach wyglada ok, tylko jak on gra w meczu, moze i dobrze wygladali przy slabych partnerach, ale jak wyjda na lige, to sie moze okazac, ze ci goscie odstaja tak samo jak Brud.
|
Cytat:
Więc lepiej, by Chrapek w tym sezonie grał, a nie Garguła. I w meczu z Polonią powinniśmy zagrać piątką w środku pola, bo inaczej to dostaniemy od nich bęcki aż miło... |
Lepiej zaryzykować i dać im szanse, niż zmarnować chłopaków. Poza tym jak nie teraz to kiedy mamy ich wprowadzać do składu? Jak łukasz G. i Sobol zakończą karierę?
|
Cytat:
|
Pamiętam ja Maaskant tłumaczył dlaczego nie stawia na Wilka, wiadomo było że Wilk w grze ofensywnej gra fatalnie, sam nad nim pracował aby się włączał do akcji. Wyglądało to dość nieźle, parę razy Czarek nawet strzelił gola, a teraz to jaoś znikneło, nie atakujemy dużą ilością zawodników tylko Iliev, Melikson, Quioto, Genkov to tyle, 4 na 7-8 obrońców to trochę za mało, ale rezerwowy Ruchu Burliga ani Duńczyk nie atakują, podobnie jak Sobolewski czy Wilk, nawet czasem środkowy obrońca powinien wejść na połowę przeciwnika żeby wspomóc ofensywę. Na dzień dzisiejszy Atak wogóle nie istnieje.
|
Polonia właśnie załatwiła jakiegoś Hiszpana, który zagrał w ub. sezonie 11 meczów w Betisie. Ta Polonia klecona na szybko... Oczywiście jego jakość wyjdzie w praniu, ale k.rwa czemu my tak nie możemy?! Bednarz!!!!!!!!
|
Cytat:
Chrapek i Uryga zapewne dostaną szansę. Niestety na chwilę obecną nie są gotowi do gry. Jeżeli będą do dyspozycji Probierza to przypuszczalnie będziemy grać w środku trójką Sobolewski/Uryga, Chrapek - Melikson. Teraz do dyspozycji ze środkowych pomocników są Sobolewski, Wilk, Garguła i Melikson. Obstawiając trzy pozycje wychodzi, że Wilk albo Garguła muszą grać, co w obu wersjach sabotuje naszą grę. Nasz trener na Polonię zapewne zestawi naszą pomoc w następujący sposób: Sobolewski, Wilk - Kirm, Melikson, Iliev, co przy naszej okrojonej kadrze wydaje się jedynym sensowym rozwiązaniem. |
Polonia klecaona na krętce czy nie, ale wyląda na papierze ciekawie. Zapowiada się ciężki mecz, który trzeba będzie wykopać, o ile Melikson zagra jak z Podbeskidziem. Bo gdy będzie robił różnicę jak z Bełchatowem to mogą być łatwiejsze trzy punkty.
Kluczowe pytanie, czy ten Hiszpan będzie już grać z nami czy nie. Bo jak wyjdzie na murawę to może być nieciekawie, bo facet jest absolutnie nierozpoznany i nie wiadomo jak gra. A gdy dodamy do tego, że ma dobrą wrzutę i minięcie to może być w ogóle pozamiatane. To tak jak z Meliksonem, mało kto wiedział jak gra i kilka meczów minęło zanim znalazło się remedium na jego poczynania. Sprawę wyniku stawiam otwartą, zakładam zarówno zwycięstwo jak i porażke. Chociaż coś mi podpowiada 0-0. |
Cytat:
Moim zdaniem wygramy to 2:0. Polonia wygrała z Lechią na wyjeździe i przegrała z Lechem u siebie. Zwycięstwo w Gdańsku mogło lekko zdziwić, bo w sumie nikt nie wiedział czego tak naprawdę spodziewać się po Polonistach. Wiemy jednak, że Lechia walczy o utrzymanie i taki poziom prezentuje od dłuższego czasu - właśnie poziom dolnej części tabeli. Przegrana z Lechem pokazała jednak, że Polonia to będzie zespół środka tabeli, może w porywach miejsc 5-7. My u siebie nie możemy bać się takich zespołów jak Polonia. Śmieszą mnie komentarze typu: "w najlepszym wypadku z taką grą remis". Czy waszym zdaniem nasza gra wygląda aż tak źle? Ja myślę, że w porównaniu do reszty ligi nie jest aż tak tragicznie, bo przy większej ilości szcześcia w Bielsku (słupek i 1 na 1 Genkova, szanse Ilieva i Kirma) moglibyśmy mieć teraz 6 punktów. Ktoś wyżej boi się Pawła Wszołka. Błagam was, kim jest Paweł Wszołek? Co ma powiedzieć Stokowiec swoim zawodnikom, skoro przyjdzie im zmierzyć się z Meliksonem czy Ilievem? To my w tym meczu jesteśmy faworytem i to my w tym meczu gramy o zwycięstwo, Polonia przyjeżdza tutaj po remis. Także, moim zdaniem zwycięstwo Wisełki. Może nie po łatwym meczu, ale zwycięstwo. P.S. Nie zapominajmy, że w Polonii Warszawa między słupkami stoi Mariusz Pawełek ;) |
Cytat:
|
W notowaniach bukmacherów jesteśmy wyraźnymi faworytami:
Wisła Kraków 1.60 X 3.70 Polonia Warszawa 5.30 |
Cytat:
|
Cytat:
To spójrz jak gra poważny futbol i jaka jest tam rola bocznych obrońców.Nie sądziłem, że na forum sportowym trzeba zwracać uwagę na takie oczywistośc, no ale.... |
Moim skromnym zdaniem sznase 50/50 -- w ogóle trudno coś pewnego powiedzieć o grze i Polonii i naszej, ale Polonia sprawiała lepsze wrażenie w pierwszych meczach.
|
Jeśli pierwsi stracimy bramkę może być ciężko wygrać mecz, zwłaszcza że kontry Polonia grać potrafi a my atak pozycyjny nie. Jednak jeśli nie stracimy zwyczajowo pierwsi gola możemy powalczyć o 3 punkty.
Ciężki mecz będzie, ale mam nadzieję że Polonia nie wytrzyma siłowo takiej gry przez zawalony okres przygotowawczy a my zaczniemy wreszcie grać od początku. Po stracie punktów w Bielsku nie możemy pozwolić sobie na kolejną wpadkę jeśli chcemy grac o coś więcej niż miejsca 4-8. |
1:0 0:0 0:1, chyba ze Pawełek będzie dla nas bardzo uprzejmy.
|
Takie czasu nastały, że drużyny na R22 przyjeżdżają po punkty, a powinno to być jak kiedyś, że każda drużyna przyjeżdżała z workiem na bramki i taka polonia powinna dostać 3 do 0 i cieszyć się, że nie dostała więcej... a nie tak jak teraz...
|
Do tej pory w żadnym meczu E-klasy nie padły mniej niż dwie bramki, liczę na nie zaniżenie średniej i kilka goli.
Jeśli nie stracimy gola na początku meczu to myślę że będzie dobrze. Nawet któryś z naszych kopaczy mówił po meczu z Bełchatowem że mieli założenie wyjść i pokazać kto jest gospodarzem, inaczej mówiąc mieli się rzucić GKSowi do gardeł. Nie wyszło, pierwsza minuta i gol dla gości ale jak znowu wyjdą z takim nastawieniem a nie stracą szybko gola to jestem dosyć spokojny o wynik. |
Cytat:
|
Cytat:
Polonia wcale nie wygląda tak źle. Z tym co gramy ostatnio to może nas nieźle pogonić. |
Cytat:
Polonia przyjeżdża do średniaka. Czemu miałaby się bronić? |
Czasy sie zmienily i choc Polonia sklecona z tych co zostali wcale slaba nie jest ,wiec zapowiada sie dobry mecz.
Nasi musza obudzic sie z gra od poczatku bo to jest naprawde przesada ,i trzbeba liczyc na Meliksona ciekawe czy ich kibice przyjada wszak zbierali sie na wyjazd no nas ,zapraszamy z:D |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl