Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [ 2 kolejka] Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków, sobota 25 sierpnia 2012 13:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8831)

jerry.lii.lewis 21.08.2012 08:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1270344)
Ja osobiście bym zaryzykował bo gorzej niż Łukasz G. nie da się już zagrać.

Oj da się, da się - sam to pokazywał w poprzednim sezonie, chociaż unik przed piłką lecącą do naszej bramki - "palce lizać" wtopa.
Ja bym Sobola za Gułę dał, no i może Chrapka sprawdził pod koniec.
Wynik obstawiam 2:1 dla Wisełki, czyli optymistycznie choć bez szaleństwa :)

Ajax 21.08.2012 09:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jerry.lii.lewis (Post 1270350)
Oj da się, da się - sam to pokazywał w poprzednim sezonie, chociaż unik przed piłką lecącą do naszej bramki - "palce lizać" wtopa.
Ja bym Sobola za Gułę dał, no i może Chrapka sprawdził pod koniec.
Wynik obstawiam 2:1 dla Wisełki, czyli optymistycznie choć bez szaleństwa :)

Odpuść biedakowi co miał zrobić z tą piłką lecącą do bramki? Jeszcze by mu oko podbiła albo fryz zepsuła.
Jak wtedy Żujgum miał by chodzić po galeriach handlowych??


Niestety z Podbeskidziem też wyjdzie Żujgum, wołałbym nawet Boguskiego od niego. Nie wiem czy 2 defensywnych pomocników na PBB to dobry pomysł.

Arked 21.08.2012 09:52

2 defensywnych pomocników na Podbeskidzie to bardzo zły pomysł. Jakby Chrapek się nie rozsypał to byłaby jakaś alternatywa ale jak na razie jej nie ma.

funkykoval 21.08.2012 10:42

Zamiast Garguły w środku dałbym Meliksona a na lewym skrzydle wystawiłbym Kirm lub Boguskiego. Z pewnością byłoby to bardziej korzystne dla naszej gry ofensywnej. NIe wiem czy Sobbol jest gotów na cały mecz, ale jest zdecydowanie pewniejszy w interwencjach i w grze do przodu niż Czarek Wilk.

FraMat 21.08.2012 11:09

W meczach z taki drużynami jak Podbeskidzie nalezy dmuchać i chuchać na Maora, a najlepiej poprzez grę trzena środkowymi pomocnikami robić wolne pole dla niego. Wszystko po to, by z powodu ataku jakiegoś drwala, Meliskon nie zszedł przedwczesnie z boiska.
Maor jest co prawda w wysokiej formie, co ogranicza możlwość łatwej kontuzji, ale przez to też wszyscy przeciwnicy wiedzą, że najlepszym sposobem na niego, jest wykosić go równo z trawą zanim się rozpędzi

tofik 21.08.2012 11:57

Jak wygramy nawet jedną bramką, nie połamią Meliksona, a Chrapek wejdzie choć na ostatnie 20 minut za Orbita (dobre :D), to będe usatysfakcjonowany.

Acapelo 21.08.2012 12:10

Bardzo ważny mecz dla nas, już się nie mogę doczekać :D mam nadzieję, że jakimś cudem znowu wygramy :D Jak to zrobić? na pewno w powietrzu będziemy lepsi z Jaliensem i Sikorskim. Myślę, że warto postawić na Sobola zamiast Garguły też z tego powodu. Podbeskidzie ma kilku drwali.

Pele_94 21.08.2012 21:56

Chavez będzie już gotowy na mecz z Podbeskidziem ? Sobola dałbym za niewidocznego w ostatnim meczu Czarka, za Gargułe potrzeba kogoś z bardziej ofensywnym usposobieniem. Co nie zmienia faktu, że nie można wpuścić go na boisko bo to czysty sabotaż. Tak baliśmy się o trójkę Bunoza,Jaliens,Garguła przed meczem z GKSem. A moim zdaniem Bunoza zaprezentował się całkiem dobrze i to jego na ten moment widziałbym na lewą strone za Frederiksena który jakoś mi nie zaimponował. Jaliens moim zdaniem jak na siebie całkiem całkiem, byle mu ten zapał nie przeszedł po kilku pierwszych kolejkach. Chociaż Mak kilkukrotnie ładnie go zjechał :D A co do Garguły to moim zdaniem zagrał na takim poziomie, że tylko utwierdził mnie w przekonaniu iż lepiej wpuszczać od początku juniorów zamiast niego. Różnicy na minus nie będzie, a może chłopaki się ograją i coś z nich wyrośnie ;)

mad max 22.08.2012 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Roszek (Post 1270268)
Takie pytanko dla zorientowanych.
Trzeba w Bielsku wyrabiać jakieś karty kibica czy normalnie można kupic bilet?

Trzeba wyrabiać karty kibica ale jest lipa bo na stronie podbeskidzia jest info że karty nie można wyrobić w dniu meczu. Tak więc kto wyrobił rok temu to wejdzie.

http://tspodbeskidzie.pl/a3151/karty...dniem-meczowym

WISŁAZWE 22.08.2012 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mad max (Post 1270805)
Trzeba wyrabiać karty kibica ale jest lipa bo na stronie podbeskidzia jest info że karty nie można wyrobić w dniu meczu. Tak więc kto wyrobił rok temu to wejdzie.

http://tspodbeskidzie.pl/a3151/karty...dniem-meczowym

W tamtym roku dostaliśmy jednorazowe KK takie białe puste karty i nie trzeba było wyrabiać, jak będzie w tym roku przekonamy się w sobotę.

mad max 22.08.2012 23:04

Gordan jesteśmy z tobą
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html

blanco 24.08.2012 12:45

Biletów w Bielsku już nie kupicie :

http://tspodbeskidzie.pl/a3165/bilet...sle-wyprzedane

Nie ma się co dziwić , skoro tam pojemność trochę ponad 4 tys a teraz jeszcze w dodatku remontują więc pewnie pojemność zmalała .

AS82 24.08.2012 12:46

Zeby Wisła sie liczyła w walce o puchary w tym sezonie to takie mecze trzeba wygrywać

Elefant 24.08.2012 18:09

Obawiam się ciężkiego meczu. Nie żeby specjalnie PBB było mocne, tylko, ze nasza ofensywa oparta o kiwki Meliksona i Iliewa niekoniecznie musi być wystarczająco mocna.

Dodatkowo kolejna zmiana w defensywie.

s1mone 24.08.2012 18:23

Nam się zawsze ciężko z 'góralami' grało, więc trochę boje się tego meczu.

Mimo wszystko liczę na nasze zwycięstwo.

Już jutro :))

JrQ- 24.08.2012 21:16

Widzę łatwe zwycięstwo jak na wiosnę, oni grają dość otwartą piłkę u siebie i fajnie nam się tam gra, odpadliśmy co prawda pechowo po remisie 2-2, ale to był akurat przypadek.

Wojtas 24.08.2012 23:18

Ło jezu znowu to Podeskidzie

beda biegac i biegac i kopac po czołach

byle tylko Meliksonowi nic sie nie stalo.

konrad123 25.08.2012 12:13

Burliga, Quioto, Sobol i Czekaj w 1 składzie!! reszta to samo co ostatnio! Widać, że Probierz myśli nad tym co było złe ostatnio.

rafalek 25.08.2012 12:56

No i Czekaj z Głowackim się nie popisali...

nesta 25.08.2012 13:02

To jest jakis sabotaz.. Jak oni mysleli, ze chodzac wygraja to powodzenia. Lenie bez ambicji i tyle. Tamci biegaja, walcza, sa wszedzie.

syryls 25.08.2012 13:05

Czekaj - brak zwrotności, techniki... szkoda słów, wypożyczyć, nie wiem, nic z niego już nie będzie(21 lat, chociaż niektórzy dalej go będą uważać za talent w wieku 25)
Burliga - on gra gorzej od Jaliensa, serio.
Garguła - podania katastrofalne, nie umie odebrać to fauluje..
Więcej Polaków panie Probierz. I tak dziękujemy za tych trzech

syryls 25.08.2012 13:18

Mimo bramki Burligi, jego obraz nieznacznie się w moich oczach poprawił, dalej za mało tych wejść ofensywnie, za mało gry kombinacyjnej
@Lysy018
W Trabzon... jest taktyka, obok Głowackiego grał szybki obrońca przy czym Głowa od szybkich nie należy, tam myślą nad taktyką w Polsce jedyne nad czym to ustawieniem.

lysy018 25.08.2012 13:22

garguła asysta... a wy dalej nie chcecie zobaczyć jak cienki w obronie jest głowa drugi mecz i nasza żywa legenda robi nam więcej krzywdy niż daje pożytku, a co do polaków to wydaje mi się w zeszłym sezonie przy Maskancie cały stadion krzyczał konieć z przepłacanymi obcokrajowcami chcemy młodych polaków... brak wizji zarządu na przyszłość klubu a kibice którzy sami nie wiedzą czego by chcieli.

ghost_ 25.08.2012 13:22

Fajnie, że padła bramka, ale gramy fatalnie... bramkę zawalił Głowacki. Te dośrodkowania... oglądanie tego boli. Frederiksen dobrze w obronie, za to jak ma piłkę gra jakby przez 2 lata miał jakąś kontuzję... Garguła beznadzieja, ale brawo za asystę (chyba jego?).

Proud 25.08.2012 13:23

Ten Duńczyk jak na razie gra beznadziejnie...wolny, mało zwrotny, nie umie dośrodkować.

Quito obiecująco.

Gra Wisły bardzo słaba. Mówcie co chcecie, ale ja nie widzę ze Probierza żadnej poprawy. Grają jak w tamtym sezonie.

63.5 Kg 25.08.2012 13:25

Wisła gra naprawde bardzo bardzo slabo co juz mozna bylo zauwazyc w meczu z Belchatowem.
Tam sie udalo i tutaj czuje ze tez moze sie udacv ale to nie zmienia obrazu bardzo slabej gry.
Chcieli rok temu kibice Czekaja i go dostali,teraz widac dopiero ile wiecej widzi trener od kibica.
Niestety ale Czekaj na chwile obecna jest slabym pilkarzem.
Dziwi slaba gra Glowackiego co bylo tez widoczne w meczu z Belchatowem.
Nie rozumiem tez skad nadal w Wisle gra Gargula ,chlopak neistety nie potrafi nic,kazde podanie niecelne,brak przyjecia pilki,brak pomyslu na rozegranie akcji jednym slowem DNO...

Wkurza gra Sobolewskiego ktorty ciagle ma pretensje o wszystko a sam gra kiche jak cholera...
Boje sie ze Wisla moze wlasnie w tym sezonie tam grac i ani centa lepiej...
Ale taka chcial Wisle Cupial to taka dostal...watpie aby nagle Probierz olsnil tych zawodnikow i aby oni zaczeli grac diametralnie inaczej...

rabi86 25.08.2012 13:25

Asysta Garguły, dobre. Przecież on chciał podać do Genkova, tylko obrońca wstawił nogę i piłka trafiła do Burligi.
Czekaj jest strasznie przeciętny, jak będą zdrowi Bunoza i Chavez to sobie nie pogra. Niestety tak to jest jak w żadnym meczu nie może zagrać ta sama para stoperów. Przed sezonem liczyłem na zgranie w tej formacji, a tu jak nie kontuzja to tragedia rodzinna.

cinekw 25.08.2012 13:26

Z taką grą dzisiaj nie ma co liczeć nawet na remis. ŻENADA.

Zwitter 25.08.2012 13:28

Sami nie wiecie czego chcecie, było mało polaków, to mówiliście, żeby postawić na polaków a nie na gwiazdy bez ambicji, teraz jest kilku to po nich jedziecie. Ciężko się czyta nawet te Wasze brednie.

Cieszy wyrównująca bramka na koniec pierwszej połowy, ale gra fatalna. Ciężko się to ogląda.

!!IRIVER!! 25.08.2012 13:28

Trzy metry mułu. Dramatycznie wyglądamy, no wyszła jedna akcja i ... tyle. Tyle, że wpadła. Bo naprawdę wygląda to na każdym metrze boiska beznadziejnie. Oby się ogarnęli i zaczęli przynajmniej biegać w drugiej połowie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl