![]() |
409 drużyn już :-)
|
Moja drużyna dołączyła do ligi jako jubileuszowa 450 :)
|
jestem i ja, 547 drużyn już, ładnie :)
|
również dołączyłem :) super zabawa, polecam! zapraszam również do ligi Małopolska (kod:317437016), także już ponad 500 drużyn!
|
jestem i 600 drużyn już
|
Dzisiaj rodzynek z mojego teamu :D Oby rozpoczął w jak najlepszym stylu :D
|
Nie do końca czaję tej gry. Opłaca się mieć Milę w zespole wiedząc że w 5 (?) pierwszych kolejkach nie zagra?
I kiedy będzie można zmieniać skład? Czy będę mógł za te 5 meczów wymienić skład na tyle żeby sobie Milę dokupić? |
Transfery możesz robić co kolejkę. Dwa pierwsze transfery masz darmowe następne transfery to -4 punkty za KAŻDY dodatkowy. Co do twojego pytania: jeżeli masz Milę a nie będzie grał 5 kolejek to po co Ci on? Przez 5 kolejek nie zapunktuję i to jest kasa wyrzucona w błoto.
|
ten kto bonina i ediego wsadził dzisiaj to poszalał.Olkowski spieprzył 100% a pare punktów by wpadło.Ja licze na Jage(makuszewski,franek,kupisz) i Nas (Pareiko,Maor,Genkov).
|
Cytat:
|
a jak ktos to zrobił ze za bonina dostał 26?on asyst miał tyle?
|
Cytat:
|
Milik mi kilka punkcików nabił. :)
|
7 FunClub Jacka 16 16 :)
|
U mnie tylko Jeż był dzisiaj i skromne dwa punkciki zgarną :P Licze na nasz dobry występ <Pareiko, Melikson, Genkow>
oraz na Polonie<Baszczyński, Wszołek> oraz Lechie<Brożek, Traore> |
I kiedy te 2 mln dostanę za 30 pkt?
|
Cytat:
|
W zasadach gry jest coś takiego:
Sponsoring Łączna wartość wybranych przez uczestnika piłkarzy nie może przekroczyć budżetu przyznanego uczestnikowi przez Organizatora, który wynosi 25 milionów wirtualnych złotych. Gracz ma jednak możliwość zwiększenia budżetu Klubu. Dodatkowe 2 miliony wirtualnych złotych jego Klub może uzyskać, jeśli zdobędzie co najmniej 30 pkt., żeby pozyskać kolejne 2 miliony wirtualnych złotych jego Klub musi uzyskać co najmniej 90 pkt., żeby pozyskać kolejne 2 miliony wirtualnych złotych jego Klub musi uzyskać co najmniej 150 pkt. Nic o esemesach, więc pay2win jest chyba osobną funkcją...? |
Cytat:
Ludzie, a tak w ogóle pochwalcie się jak wam idzie :D Ja uzbierałem 58 pkt i osiągnięcie "lider ciągnie grę" w pierwszej kolejce i jestem zadowolony. Szkoda, że baszczu zarobił w ostatniej minucie kartkę, bo dostałbym jeszcze "fair play". Z tego co widzię nasza liga jest na 14 miejscu, ogólnie nie jest źle :). |
tylko 34 punkty uzbierałem... nie potrzebnie Milę kupiłem.
|
Cytat:
Wybrałeś już sponsora. Jeżeli chcesz dodatkowe fundusze do budżetu, wyślij SMS o treści: |
63 pkt - kutas Stano musiał swojaka strzelić ( -5 )..
Czyli bez haraczu nie ma szans na dodatkowy budżet? |
NIe, nie ma.
Myślę, że jak ktoś gra po raz pierwszy i osiągnął powyżej 30 pkt to może być zadowolony. Odradzam także nagłych nie przemyślanych transferów, lepiej mieć w miarę stabilny skład(graczy którzy mają raczej pewne miejsce w składzie i jakąś w miarę ugruntowaną pozycję) niż kupowanie na oślep średniej klasy graczy którzy zabłysneli w 1 kolejce (w następnej moga zaliczyć kiepski występ, a w kolejnych przesiedzieć na ławie) I tak naprawdę tak ok. 5 kolejki dopiero ustabilizuje się w miary klarowny rozkład miejsc w rankingu, po pierwszej kolejce to bardziej coś w rodzaju totolotka. |
Mam 74 pkt. po pierwszej kolejce. Kamiński z Lecha mi punkty zawalił.
Prawdę mówiąc, zastanawiam się jakim ustawieniem grać najefektywaniej, 3-4-3, ale chyba na 3-5-2 przejdę. Ma to jakieś znaczenie? |
Ja gram 3-5-2 - przeliczałem faktycznie najbardziej jest opłacalny, bo pomocnicy zarabiają najwięcej(sczególnie ofensywni), ale jest jeden mankament. Nie masz wtedy rezerwowego pomocnika i załóżmy, że jeden z tych 5 pomocników w ogóle nie wyjdzie w następnym meczu to masz 0, a jeśli grałyś 4-4-2 to masz jednego pomocnika w rezerwie zawsze, nawet jeśli jest on na ławce to wtedy jego punkty liczą się w zamian za punkty tego który nie zdobył nic.
Też zastanawiam się nad przejściem na wariant 4-4-2 i sprowadzenie solidnego obrońcy na zmianę. |
dzis wyslalaem smsa o dodatkowy transfer- a gdy go juz wpisalem to mi wyszedl komunuikat ze kod zostal juz zuzyty - nie musze dodawac ze wpisalem dgo zaraz po ptrzymaniu zwrotnego esa ....czy mial ktos podobnie ??????
|
ja wysłałem smsa z innego numeru niz mam w ustawieniach konta, przepisalem w okienko i poszlo.
|
Cytat:
|
Klasyfikacja po drugiej kolejce:
1) raVki 137pkt 2) Wiślacki Klub 134pkt 3) MOJA WISŁA 131pkt 4) Śląsk Kraków 131pkt 5) Neon 129pkt 6) Glinik Golice 126pkt 7) kolokolo 126pkt 8) Los Blancos1902 124pkt 9) raszidd 124pkt 10) Red Power 120 pkt |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl