Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Fantasyliga - dołącz do ligi Wislakrakow.com (archiwum) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8827)

Bartosz 16.08.2012 11:26

409 drużyn już :-)

wislakMW 16.08.2012 16:57

Moja drużyna dołączyła do ligi jako jubileuszowa 450 :)

newbar 16.08.2012 19:32

jestem i ja, 547 drużyn już, ładnie :)

Kowal! 16.08.2012 23:03

również dołączyłem :) super zabawa, polecam! zapraszam również do ligi Małopolska (kod:317437016), także już ponad 500 drużyn!

manolo1906 17.08.2012 14:08

jestem i 600 drużyn już

martinius028 17.08.2012 15:55

Dzisiaj rodzynek z mojego teamu :D Oby rozpoczął w jak najlepszym stylu :D

Rob_Zombie 17.08.2012 16:16

Nie do końca czaję tej gry. Opłaca się mieć Milę w zespole wiedząc że w 5 (?) pierwszych kolejkach nie zagra?
I kiedy będzie można zmieniać skład? Czy będę mógł za te 5 meczów wymienić skład na tyle żeby sobie Milę dokupić?

FajQ 17.08.2012 18:07

Transfery możesz robić co kolejkę. Dwa pierwsze transfery masz darmowe następne transfery to -4 punkty za KAŻDY dodatkowy. Co do twojego pytania: jeżeli masz Milę a nie będzie grał 5 kolejek to po co Ci on? Przez 5 kolejek nie zapunktuję i to jest kasa wyrzucona w błoto.

adas123 17.08.2012 20:13

ten kto bonina i ediego wsadził dzisiaj to poszalał.Olkowski spieprzył 100% a pare punktów by wpadło.Ja licze na Jage(makuszewski,franek,kupisz) i Nas (Pareiko,Maor,Genkov).

gooro33 17.08.2012 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adas123 (Post 1269624)
ten kto bonina i ediego wsadził dzisiaj to poszalał.Olkowski spieprzył 100% a pare punktów by wpadło.Ja licze na Jage(makuszewski,franek,kupisz) i Nas (Pareiko,Maor,Genkov).

Hernani 6pkt za ten mecz :)

adas123 17.08.2012 20:43

a jak ktos to zrobił ze za bonina dostał 26?on asyst miał tyle?

matt_1906 17.08.2012 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adas123 (Post 1269635)
a jak ktos to zrobił ze za bonina dostał 26?on asyst miał tyle?

kapitan ma bodajże x2 punktów

Wichar87 17.08.2012 21:20

Milik mi kilka punkcików nabił. :)

Gervas 17.08.2012 21:50

7 FunClub Jacka 16 16 :)

martinius028 17.08.2012 22:34

U mnie tylko Jeż był dzisiaj i skromne dwa punkciki zgarną :P Licze na nasz dobry występ <Pareiko, Melikson, Genkow>
oraz na Polonie<Baszczyński, Wszołek> oraz Lechie<Brożek, Traore>

Rob_Zombie 21.08.2012 16:07

I kiedy te 2 mln dostanę za 30 pkt?

hunter 21.08.2012 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 1270487)
I kiedy te 2 mln dostanę za 30 pkt?

Jak wyślesz sms-a.

Rob_Zombie 21.08.2012 16:31

W zasadach gry jest coś takiego:

Sponsoring
Łączna wartość wybranych przez uczestnika piłkarzy nie może przekroczyć budżetu przyznanego uczestnikowi przez Organizatora, który wynosi 25 milionów wirtualnych złotych.

Gracz ma jednak możliwość zwiększenia budżetu Klubu. Dodatkowe 2 miliony wirtualnych złotych jego Klub może uzyskać, jeśli zdobędzie co najmniej 30 pkt., żeby pozyskać kolejne 2 miliony wirtualnych złotych jego Klub musi uzyskać co najmniej 90 pkt., żeby pozyskać kolejne 2 miliony wirtualnych złotych jego Klub musi uzyskać co najmniej 150 pkt.

Nic o esemesach, więc pay2win jest chyba osobną funkcją...?

igortsw 21.08.2012 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 1270498)
Nic o esemesach, więc pay2win jest chyba osobną funkcją...?

Gram już w którąś z kolei edycję tej gry i gwarantuje Ci, że bez wysłania sms-a za 2 złote, 2 milionów na pewno nie zobaczysz.

Ludzie, a tak w ogóle pochwalcie się jak wam idzie :D
Ja uzbierałem 58 pkt i osiągnięcie "lider ciągnie grę" w pierwszej kolejce i jestem zadowolony. Szkoda, że baszczu zarobił w ostatniej minucie kartkę, bo dostałbym jeszcze "fair play".

Z tego co widzię nasza liga jest na 14 miejscu, ogólnie nie jest źle :).

Kamyk 22.08.2012 10:06

tylko 34 punkty uzbierałem... nie potrzebnie Milę kupiłem.

RAFi89 22.08.2012 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 1270498)
W zasadach gry jest coś takiego:

Sponsoring
Łączna wartość wybranych przez uczestnika piłkarzy nie może przekroczyć budżetu przyznanego uczestnikowi przez Organizatora, który wynosi 25 milionów wirtualnych złotych.

Gracz ma jednak możliwość zwiększenia budżetu Klubu. Dodatkowe 2 miliony wirtualnych złotych jego Klub może uzyskać, jeśli zdobędzie co najmniej 30 pkt., żeby pozyskać kolejne 2 miliony wirtualnych złotych jego Klub musi uzyskać co najmniej 90 pkt., żeby pozyskać kolejne 2 miliony wirtualnych złotych jego Klub musi uzyskać co najmniej 150 pkt.

Nic o esemesach, więc pay2win jest chyba osobną funkcją...?

Tylko że jak wybierzesz sponsora to pojawia się:
Wybrałeś już sponsora. Jeżeli chcesz dodatkowe
fundusze do budżetu, wyślij SMS o treści:

Bartosz 22.08.2012 10:24

63 pkt - kutas Stano musiał swojaka strzelić ( -5 )..

Czyli bez haraczu nie ma szans na dodatkowy budżet?

igortsw 22.08.2012 22:22

NIe, nie ma.

Myślę, że jak ktoś gra po raz pierwszy i osiągnął powyżej 30 pkt to może być zadowolony. Odradzam także nagłych nie przemyślanych transferów, lepiej mieć w miarę stabilny skład(graczy którzy mają raczej pewne miejsce w składzie i jakąś w miarę ugruntowaną pozycję) niż kupowanie na oślep średniej klasy graczy którzy zabłysneli w 1 kolejce (w następnej moga zaliczyć kiepski występ, a w kolejnych przesiedzieć na ławie)

I tak naprawdę tak ok. 5 kolejki dopiero ustabilizuje się w miary klarowny rozkład miejsc w rankingu, po pierwszej kolejce to bardziej coś w rodzaju totolotka.

GliwickiWislak 22.08.2012 22:37

Mam 74 pkt. po pierwszej kolejce. Kamiński z Lecha mi punkty zawalił.

Prawdę mówiąc, zastanawiam się jakim ustawieniem grać najefektywaniej, 3-4-3, ale chyba na 3-5-2 przejdę. Ma to jakieś znaczenie?

igortsw 22.08.2012 22:57

Ja gram 3-5-2 - przeliczałem faktycznie najbardziej jest opłacalny, bo pomocnicy zarabiają najwięcej(sczególnie ofensywni), ale jest jeden mankament. Nie masz wtedy rezerwowego pomocnika i załóżmy, że jeden z tych 5 pomocników w ogóle nie wyjdzie w następnym meczu to masz 0, a jeśli grałyś 4-4-2 to masz jednego pomocnika w rezerwie zawsze, nawet jeśli jest on na ławce to wtedy jego punkty liczą się w zamian za punkty tego który nie zdobył nic.

Też zastanawiam się nad przejściem na wariant 4-4-2 i sprowadzenie solidnego obrońcy na zmianę.

AntyMod 23.08.2012 09:47

dzis wyslalaem smsa o dodatkowy transfer- a gdy go juz wpisalem to mi wyszedl komunuikat ze kod zostal juz zuzyty - nie musze dodawac ze wpisalem dgo zaraz po ptrzymaniu zwrotnego esa ....czy mial ktos podobnie ??????

aphroditeN 24.08.2012 21:07

ja wysłałem smsa z innego numeru niz mam w ustawieniach konta, przepisalem w okienko i poszlo.

GliwickiWislak 24.08.2012 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 1270876)
a jeśli grałyś 4-4-2 to masz jednego pomocnika w rezerwie zawsze, nawet jeśli jest on na ławce to wtedy jego punkty liczą się w zamian za punkty tego który nie zdobył nic.

W sumie tak, ale wystawisz tych wtedy, którzy zagrają na 100%, chociaż akurat ofensywa jest droższa niż defensywa w FL, więc jest to kosztem obrony.

Mila 31.08.2012 16:07

Klasyfikacja po drugiej kolejce:

1) raVki 137pkt
2) Wiślacki Klub 134pkt
3) MOJA WISŁA 131pkt
4) Śląsk Kraków 131pkt
5) Neon 129pkt
6) Glinik Golice 126pkt
7) kolokolo 126pkt
8) Los Blancos1902 124pkt
9) raszidd 124pkt
10) Red Power 120 pkt

aphroditeN 01.09.2012 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GliwickiWislak (Post 1271332)
W sumie tak, ale wystawisz tych wtedy, którzy zagrają na 100%, chociaż akurat ofensywa jest droższa niż defensywa w FL, więc jest to kosztem obrony.

a co jak mój podstawowy zawodnik jest kontuzjowany a gram 3-5-2 mając dwóch obroncow na rezerwie ? Wtedy dostaje punkty za tego obrońce który zdobył ich więcej (zakładając że dwaj punktują) ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl