![]() |
Cytat:
|
Czyli awansowali dalej:
cracovia Kraków Flota Świnoujście GKS Bełchatów Górnik Wałbrzych Jagiellonia Białystok Korona Kielce Lechia Gdańsk Legia Warszawa Olimpia Grudziądź Piast Gliwice Polonia Warszawa Ruch Chorzów Śląsk Wrocław Warta Poznań Wisła Kraków Zagłębie Lubin Kiedy losowanie? |
mitmichael
Cytat:
I o tym wlasnie pisze. O profesjonalizmie u nas panujacym. W Legii, u Nas, w Lechu. Ruch gra w pucharach tak samo jak w lidze. I Slask. Wisla, Lech czy Legia bardzo czesto inaczej graja w pucharach, inaczej graja w lidze. Jakby grali z takim zaangazowaniem w lidze jak w pucharach to Slask nie bylby MP, Ruch v-MP, a my gralibysmy w tym sezonie w pucharach. |
Gdyby Babcia miała wąsy, była by dziadkiem.
Można gdybać.Gdyby nie 3 trenerów, gdyby nie było tyle kontuzji, gdyby APOEL nie strzelił bramki na 4 minuty przed końcem... Gdyby |
Cytat:
1/8 finału 26 września |
No mecze tak ale kiedy losowanie ?
|
Cytat:
|
Ale fajnie, że Amica odpadła :lol:
Nie ździwi mnie jeżeli znowu Śląsk zdobędzie mistrza. Bo w tym roku żadnego pewniaka nie ma. A Cracovia pokonała głownego faworyta do awanasu na jego stadionie i niestety będą glównym faworytem do awansu. |
Jakby tak popatrzec na poziom meczow w PP to nalezy sie dlugo zastanawiac ktory to zespol gra w Ekstraklasie a ktory gdzies tam po nizszych ligach ,bo takich jest wiekszosc par.Chlopaki graja tam po pracy ,za grosze a jednak mimo to pilke klepnac potrafią.
|
^^ zawisza grała dublerami i według mnie osuch chciał odpaść tylko, że bał się oddać meczu walkowerem bo by za duże kary popłacili...
|
Zawisza to jest on, więc grał.
|
Cytat:
|
Rozwalil mnie pomeczowy wywiad z jakims pilkarzem Olimpii:
- Kogoś oczekujesz w następnej rundzie ? - Nie, nie, teraz to już na pewno będą jakieś dobre ekipy. :lol: Daremnie wygladaja te nasze "topowe" kluby.... |
Cytat:
Losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski odbędzie się w najbliższy wtorek 21 sierpnia - poinformował PZPN. Losowanie rozpocznie się o godz. 15:00 i będzie miało miejsce w siedzibie PZPN. Mecze odbędą się 26 września i 3 października |
Cytat:
No ciekawie ciekawie ... |
a gdzie komentarze jak to Legia ma łatwiej od Wisły?
|
Cytat:
Legia ma łatwiej od Wisły ;) |
Cytat:
Wisła z BARDZO szczęśliwym losowaniem. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
W tamtej edycji udalo sie mecz z Widzewem "wylosowc" u siebie... Teraz to ma biedna legia pod gorke, trzeba do Gliwic jechac - ehhh ci oszusci z pzpn nie tak sie z legia umawiali:P |
Ok, do naszej wspaniałej paczki do ćwierćfinalistów wieczorem dołączył Ruch.
1:1 z Koroną i w dogrywce dorzucił jeszcze dwa. Kiedy był ostatni mecz jak strzeliliśmy komuś 3 bramki ;) edit: to było z przymrużeniem oka bo z całym szacunkiem do Lubonia to .... |
Cytat:
|
Ufff, żydownia się pożegnała z pucharem.
Przynajmniej tego spotkania się nie trzeba już obawiać. http://www.youtube.com/watch?v=hZsJAQrC-Vs karny Udarevića i jego gest :rotfl::rotfl::rotfl: |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl