![]() |
Wilk - mogliśmy grać bez niego, sorry ale gówno robił w pierwszej połowie był przydatny ale później jak graliśmy swoje a Luboński nie miał sił to tylko "był". Garguła to wiadomo. Kjoto i Maor super, ale to rywal 4 półki niżej. Czemu Kjoto nie powołali na IO????
Genov załatwił sprawę ale z skuteczność nie najlepsza 50%. Boguski wraca do formy i w ofensywie mamy teraz w kim wybierać, Genkov jako taki Lisek, A Kjoto jako 10, wybierać i wybierać. Jaliens nie widoczny ale jaoś walczył po starcie piłki. |
Zapominamy o 1 połowie bo liczy sie wynik koncowy ale w nastepnych spotkaniach tak jak w 1 połowie grac nie mozemy. Jak w nastepnym meczu o stawke Sikorski bedzie grał zamiast Quioto to skonam.
|
Maor Melikson ojcem sukcesu, jeżeli utrzymamy go do końca okienka i będzie zdrowy to myślę, że szanse na mistrzostwo Polski są duże.
|
Melikson wygrał mecz. Recepta na ten sezon - modlić się żeby Maor był zdrowy. Na plus na pewno fakt że Romell Quioto przejawia chęć do gry kombinacyjnej, więc do grania mamy już 4 piłkarzy z przodu Romella, Genkova, Ilieva i Meliksona.
Mam nadzieję, że szybko zostanie zarzucony pomysł gry z Gargułą w środku i Sikorskim w ataku. Jaliens - kompromitujący występ...., o wiele lepie od niego wyglądał Bunoza na lewej. |
Patrząc momentami na Meliksona jest mi go tak po ludzku szkoda, szkoda, że on musi grać z takimi piłkarzami. Różnica pomiędzy Meliksonem, a resztą zawodników jest ogromna, nawet momentami nie miał z kim sklepać piłki, gdzie kol wiek nie poda to strata,ktoś mu odegra nie dokładnie, źle przyjmą, wywrócą się itd. Ja nie wiem co on sobie myśli na boisku kiedy po raz 10ty dobrze komuś zagrywa a ktoś po raz 10ty pierd kolejne akcje.
Powtarzam się po raz nty, że z takim Brożkiem to coś by z przodu jeszcze zagrał no ale teraz numer 23 ma kto inny... |
Cytat:
Dziś w 1. połowie: Pareiko - Jaliens, Chavez, Głowacki, Bunoza - Wilk, Garguła, Melikson, Iliev - Sikorski, Genkov A już niedługo powinno być tak: Pareiko, Jovanovic, Chavez, Głowacki, Frederiksen - Wilk (Sobol), Chrapek (Guła), Maor, Iliev - Quioto, Genkov Więc ja jestem optymistą. |
Jeśli nasza gra ma tak wyglądać jak w pierwszej połowie to czeka nas powtórka z poprzedniego sezonu! Druga zupełnie inna ale być może wynikało to z faktu,że amatorom z Lubonia brakowało sił.Cieszy Melikson ale on co mecz jest kilka razy poważnie faulowany i obawiam się ,że prędzej czy później złapie kontuzję...Quioto pokazał już w pierwszej akcji więcej niż Sikorski w całym meczu.Mam nadzieję,że Honduranin kiedy zyska więcej pewności siebie będzie świetnie uzupełniał się z Genkovem chyba,że Boguś zaskoczy.Cieszy jego bramka.Teraz czas na Bełchatów !
|
Dopiero po zejsciu Sikorskiego zrobila sie widoczna roznica, co mowi samo za siebie.Ciekawe czy gdyby gral do konca skonczylo by sie 0-0.
|
....a Bednarz przyznaj się do błędu Sikorski się nie nadaje weź Pawła za te parę stówek i znowu jesteśmy najlepsi we naszym grajdole. i oto przecież chodzi !!! LM to mrzonki
|
Cytat:
Dopóki poziom sił był po równo to i mecz był po równo. Wisła nie zademonstrowała ani wyższej klasy piłkarskiej w tym okresie, ani dominacji w posiadaniu piłki na połowie przeciwnika, ani nawet nie oddała strzału na bramkę. W momencie jak amatorzy siedli fizycznie zarysowała się przewaga i do końca meczu już Wisłą sobie strzelała grając na luzie bez przeciwnika. Tylko teraz zastanówmy się nasi zarabiają 200, 300 tysięcy euro. Tamci może po 10-15 tysięcy. Część pewnie pracuje, część studiuje. Dlatego ten mecz to nie jest dobry moment do oceny piłkarzy jak i gry zespołu. Możliwe, że Wisłą mecz miała w dupie w pierwszej połowie i olała, mnie się tak nie wydaje, mam swoje zdanie na ten temat ale ok, niech będzie. Czekam na mecze z przeciwnikami ligowymi, którzy trenują tyle samo co Wisła i nie padną po godzinie, bo są "profesjonalistami" i zobaczymy jak na tym tle będzie gra wyglądała. |
O 1 połowie to nie napisze bo troche lat straciłem a 2 połowa wygladała zdecydowanie lepiej. Od momentu wejscia Quioto nasza gra zaczeła lepiej wyglądac. Widac że ten młody Honduranin ma potęcjał i mam nadzieje że w kolejnym meczu z Bełchatowem zagra od 1 minuty meczu. Co do Sikorskiego. Na ławkę. Co do gry sa jeszcze mankamenty w naszej grze ale tez plusy zwłaszcza nasz Major Melikson który wraca do formy. Jest dobrze a może byc jeszcze lepiej.
|
Nie byłbym sobą gdybym nie bronił niemiłosiernie flekowanego .... tym razem
Sikorskiego. Trudno powiedzieć że zagrał dobry mecz. Chciałbym tylko zauważyć że cała Wisła grała w pierwszej połowie nijak. Próbuje sobie przypomnieć dobre akcje Genkowa i tylko jedno zgranie do Meliksona. Mimo wszystko częściej do gry wychodził Sikorski . Fakt że nic z tego nie wynikało (jedno dobre zgranie do Garguły). Jeśłi ktoś się śmiał z pudła Sikorskiego w tamtym sezonie powinien też równie wesoło reagować na dzisiejsze pudło Genkowa w lepszej sytuacji ... |
Fajne (wynikowo) rozpoczęcie sezonu, oby to pierwszy krok do zdobycia PP i powrotu na swoje (1) miejsce w Polsce.
|
Cytat:
|
I połowa - Wisła z wiosny, bez zmian.
II połowa - jak tamci osłabli całkiem fajnie, tyle, że nie do powtórzenia na poziomie ekstraklasy. Sikorski:lol:, dawać do składu tych gimnazjalistów. Obrona : Głowacki Ok, Bunoza ujdzie, reszta :-/ Mecz, który nie jest żadnym wykładnikiem. O dyspozycji będzie można powiedzieć po kilku kolejkach. |
Cytat:
|
To jest właśnie nasz podstawowy problem - nie umiemy grać przeciwko drużynie broniącej się duzą ilością zawodników, tak było w poprzednim sezonie (liczne 0:1 ze słabymi rywalami) i tak to też wyglądało dziś w 1. połowie. Zwykle dopiero jak strzelimy 1 bramkę, to to zaczyna być więcej miejsca i strzelamy kolejne.
|
Synek Valckxa jak zwykłe najsłabszy na boisku, Bunoza dno, Garguła dno, Sikorski dno, Iliev dno, Chavez strasznie niepewny, Wilk słabo. Genkow, gdyby nie bramki, to też słabo (jest to słaby zawodnik, ale dopóki będzie strzelał bramki, to będzie ok, bo o to w sumie chodzi). Quioto na plus - starał się, ale na jego ocenę trzeba poczekać.
Ten mecz pokazał, że nawet w starciu z amatorami trzeba liczyć jedynie na Meliksona, bo gdyby nie on, to byłoby ciężko nawet o dwie bramki. Mamy jednego piłkarza w ofensywnie zdolnego zrobić przewagę, stworzyć okazję kolegom. O innych parodystach nie chce wspominać. Maor nie ma normalnie z kim grać i to jest smutne. Jest to piłkarz, który marnuje się w Naszym Klubie i to niestety trzeba otwarcie stwierdzić. Pierwsza połowa była totalną masakrą. To była całkowita kompromitacja. Jeszcze większa niż spotkanie z Limanovią. Trzeba było czekać aż amatorzy opadną z sił, aby stworzyć okazje. Pierwszy strzał celny w wykonaniu Quioto dopiero w okolicach godziny gry. Zdecydowana większość tych piłkarzy, która grała w tym meczu nigdy nie powinna była założyć koszulki Wisły. Dla mnie jest skandalem wystawienie Żaliensa i Garguły. Po raz kolejny Probierz pokazał, że ma gdzieś zasady i szacunek. Z drugiej strony o takim człowieku co można innego napisać... |
na tle 3 ligowca jak dla mnie :
Wilk zupełnie ani w te ani we wte, podania celnego napewno nie zaliczył zupełnie nieprzydatny Iliev w pierwszej połowie tracił wszystko, przegrywał wszystko sikorski - wstyd, że ktoś wpadł na taki poroniony pomysł jak zatrudnienie go w Wiśle chwalić nie ma kogo grali z drużyna 3 a tak naprawdę 4 ligową gdyż w 3 nie zdążyli jeszcze zadebiutować, jak na tle 3/4 ligowca wypada się tak słabo jak w.w. trójka to już nie jest nawet śmieszne |
Cytat:
W 3 kolejnych sytuacjach Genkov powinien strzelić ...... Reasumując porównywanie gry Genkova z 2 połowy do Sikorskiego z 1 jest nieco mylące. Żeby było jasne uważam że powinni grać Genkov i Quioto |
Cytat:
|
Cytat:
I naucz się w końcu pisać! Nie "gdzie kol wiek", tylko "gdziekolwiek"! |
Drużyna wygrywa 5:0 czyli expected a tu takie jechanie z zespołem.
No dobra, to jest 3 liga. Jednakże wynik 5:0 całkowicie oddaje różnicę klas. To, że chłopaki z Lubońskiego grali dla siebie jeden z najważniejszych meczów w życiu, bo w końcu z 1 Wisłą w 1 składzie i na ambicji na dupach dojeździli 0:0 do przerwy o niczym nie świadczy. Nasi zagrali na luzie, w drugiej połowie jak przeciwnik się wypruł strzelili 5 goli. Niektórzy z was zapominają, że mecz trwa 90 minut i liczy się całokształt. Mam wrażenie, że niektórych malkontentów zadowoliłoby dopiero 10:0... Chociaż pewnie też nie. Co do Sikorskiego - fakt, nie zagrał dobrego meczu (jak cała drużyna w 1 połowie), ale niektórzy tutaj tylko czekali na jego podknięcie, żeby się po nim przejechać. Żal.pl. Ten mecz to nie jest ani dobry, ani zły prognostyk przed ligą. Mecz meczowi nierówny. Ale chłopaki przynajmniej złapali trochę pewności siebie przed pierwszą kolejką, więc dobrze, że sobie postrzelali. |
Cytat:
Niektorzy byliby zadowoleni gdyby 10:0 było po pierwszych 20 minutach, a potem kontrolowanie gry i unikanie kontuzji.:> Jak się dobrze zastanowić, mieliby rację... :mysli: Przeciez chodzi o to, że nie jest dobrze kiedy z III ligowcem męczymy sie do 60 minuty. A gdyby im w tym czasie coś wpadło? Dlatego lepiej zrobiło Pilzno z Ruchem. Bum, bum w pierwszych 20 minutach. Pokazanie kto tu rządzi, a potem można sobie pograc w pileczkę. Jeśli tego nie potrafimy z III ligowcem, to nie będziemy umieli tym bardziej w lidze |
Jeszcze liga się nie zaczeła a ja już mam dość ....Garguły. Myślałem , że w tym sezonie bedzie grzał raczej ławę i nie bedzie tak jak w poprzednim wkurzać mnie swoim plażowym graniem czyli udawaniem celnych podań i strzałow ale niestety jak widać nadal bedzie podnosił nam poziom andrenaliny. Genkow jak zawsze ładne nieprzypadkowe bramki, ruchliwy Quito, Melikson - ojciec podań. Niestety ale w środku pola mamy tylko jednego zawodnika a to za mało. Garguła odstawia kabaret i marnuje co się da, Wilk samym bieganiem to może zadowolić młodych zaczynajacych rozumienie futbolu. Pierwsze koty za płoty. O dziwo nieźle po wejściu Boguski.
|
Cytat:
Chciałbym po prostu aby ten chłopak cieszył się grą i grał na miarę swoich możliwości bo jak na ten moment wygląda to jakby wystawiano Ferrari w sztafecie Fiatów126p. Zastanawia mnie w nasz środek pola w czym on jest dobry ? w odbierze ? w rozgrywaniu ? czy może w niczym ? Nie chcę już nawet znęcać się nad Wilkiem i Gargułą... Gramy 2 napastników, Genkov z Sikorskim są tak kreatywni że jeden z drugim nie dograłby sobie dobrej piłki nawet w spotkaniu z A klasową drużyną. Najbardziej w tym wszystkim jednak rozwalający jest Jaliens. Po którejś nie udanej akcji Jaliensa komentator palnął coś w stylu: Widać że bok obrony to nie jest jego pozycja. Niestety nie widział o tym że Jaliens większość piłkarskiego życia spędzi grając na boku obrony. Przykre. Stopniowo od obejrzanego sparingu z Piastem uchodzi ze mnie optymizm, który miałem przed sezonem. Wyróżniłbym Arka Głowackiego, który tradycyjnie trzyma swój wysoki poziom. |
Panowie - na pociechę przypomnę wam, że kiedyś przyjechał do Krakowa pewien znany kataloński zespół, w którego szeregach grali zawodnicy o jednostkowej wartości przekraczającej wartość całej drużyny naszej Wisełki razem ze sztabem szkoleniowym i sprzętem. Pamiętacie jak się mecz zakończył ?
Pierwsza połowa była tragiczna, bo chłopaki z III ligi grali mecz życia/o życie itp. Każdy z nich chciał się wykazać. W naszej drużynie zamiast dwóch napastników mieliśmy jednego ( Genkov może zaliczyć ten mecz do udanych ), z dwóch bocznych obrońców mieliśmy jakieś do kupy 0,75 ( z przewagą po lewej stronie ), w związku z tym popatrzcie, że graliśmy w 8,25 na 11. Sądzę, że z krytycznymi opiniami musimy się wstrzymać do meczu z GKS ( chociaż zgadzam się w części z osobami, które twierdzą, że to może być już za późno ). |
przegraliby źle, wygrali źle. Chcecie oglądać 30 dokładnych podań zakonczonych bramką? - canal + sport godzina 21 dzisiaj. Zagrali drugą połowę całkiem poprawnie, grali z frajerami, 5-0 jest? JEST. Koniec kropka, dobry prognostyk przed ligą i tyle. ABG!!
|
Niektórzy będą się podniecać wynikiem, ale prawda taka, że jakby u nas nie było Meliksona, a ten zespół miał takie same przygotowania jak Wisła i byłby w stanie utrzymać kondycje przez 90 minut to skończyłoby się 0-0. Przecież połowa naszego składu technicznie to poziom właśnie III ligi. Z Wilkiem na czele. Lubie chłopaka ale oprócz waleczności on nie posiada nic. Łukasz G. następny, to jest dramat że takie coś u nas ma 10 na plecach. To właśnie środek pomocy jest dla mnie największym problemem w Wiśle od roku. Na parę słów też zasługuje mega hiper power technik Iliev który jest podobno doskonałym skrzydłowym z niewyobrażalnymi umiejetnosciami jak na lige. Dla mnie ten facet to nie porozumienie i juz odliczam dni do konca jego kontraktu.
Przy tak słabej pomocy to nawet środkowi obrońcy na bokach obrony nie robią na mnie wrażenia. Z pozytywów to Quioto widać że ma zmysła do gry kombinacyjnej i już od pierwszej kolejki powinien być partnerem Genkova. ps. Przez kilka miesięcy katowaliśmy młodych w sparingach, a jak przyszło zagrać z jakąś wioską poważny mecz to wyszli ci najbardziej doświadczeni. W lidze będzie tak samo ale niektórzy już uwierzyli, że 17-latkami będziemy podbijać ligę. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl