Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2012/2013 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8781)

Żuczek 05.07.2012 16:41

:lol::lol::lol: Jak zobaczyłym te koszulki to padłem :D Nie no litości :haha:
Aż sobie muszę avatar zmienić

Ajax 05.07.2012 16:46

UUUUUU to będzie słodko dopiekać pyrkom.

-Cześć stary słyszałem że historyczne logo powróciło na Wasze koszulki:D

Ravers 05.07.2012 17:20

Z tego co wiem jeśli chcieliby oddać walkower po wygranej 4-0 lub wyższej to wtedy UEFA wyrzuciłaby ich z rozgrywek, były już kiedyś cwaniaki którzy próbowali podobnie :D

jaro1985r 05.07.2012 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1261737)
Hahahahaha o kurde na takie coś czekałem

- Wspaniały dzień dla wszystkich kibiców. Czuje się jakbym cegłą w ryj dostał i to dwa razy. Z dumą i tradycją wracamy do korzeni... jeszcze tylko tych kruków czy tam innych wron nam brakuje. Czy tylko mi się wydaje czy zarząd zaraz po przejęciu Lecha obiecywał że marka Amica na koszulkach Kolejorza nigdy nie zagości? – zastanawia się Karol.


HAHAHAHAHA

Piękny okres, teraz odbija się czkawką s....ionym ekipom Amici i Dyskopolonii Warszawa sprzedawanie się za garść srebrników :D Amica z swoją nazwą a Polonii nadchodzi definitywny koniec

Teqcontroller 05.07.2012 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1261633)
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/29464/lech_k..._2012_470.jpeg



To nie może być prawda :haha::haha::haha:


hahahahaha szacun :haha::haha::lol:

63.5 Kg 05.07.2012 19:46

Gowno i tak zawsze wyplynie na powierzchnie...:haha:

Jazon 05.07.2012 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1261633)
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/29464/lech_k..._2012_470.jpeg



To nie może być prawda :haha::haha::haha:


Akurat gdy mówi się w tym samym czasie o rzekomej sprzedaży polonijnej licencji na śląsk i odżywa cały ten temat owego niecnego procederu, władze Amiki decydują się na takie coś:) Coś pięknego:)

brylant17 05.07.2012 21:19

Amica Smart wygrała 2:0 w pierwszym meczu no cóż jest jeszcze rewanż :D

dynek.pl 05.07.2012 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1261789)
Amica Smart wygrała 2:0 w pierwszym meczu no cóż jest jeszcze rewanż :D

Nie pamiętam kiedy polska drużyna wygrała w pucharach z kimś z Azji dwoma bramkami także już to jest ogromny sukces naszej piłki :)

gypsy 06.07.2012 11:27

Myślę, że to nowe logo ma jakiś głębszy przekaz... Nie bez powodu napisali na koszulce amicaSMART. Będą mydlić przeciwnikom oczy, że niby boiskowa inteligencja... :D

Arked 06.07.2012 17:47

Ładnie błysnął ten Lovrencsics.

Blaszczu16 06.07.2012 19:09

Śląsk na TVP1 będzie z Czarnogórcami. Lepsze to niż nic. Jedyna ekipa, którą będę się naprawdę emocjonował w Europie. Co to była za radość jak świetnie zagrali z Dunde na wyjeździe. To były czasy... eh. Wisełko, dlaczego nie Ty?

wiślacki 06.07.2012 21:03

Kibice Wisły Śląska Lechii Unii w pucharach wspierają Śląska. Czy kupować sprzęt AGD pewnej firmy i czy pić piwo pewnej marki ?

Wojtas 06.07.2012 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1261920)
Śląsk na TVP1 będzie z Czarnogórcami. Lepsze to niż nic. Jedyna ekipa, którą będę się naprawdę emocjonował w Europie. Co to była za radość jak świetnie zagrali z Dunde na wyjeździe. To były czasy... eh. Wisełko, dlaczego nie Ty?




Polsat starcil mecze Polski druzyn ze sa teraz na Publicznej? jajca jakies.

ma ktos rozpiske co z reszta transmisji?

Blaszczu16 07.07.2012 05:52

Nie stracił, tylko mu się umowa skończyła. Z LM tak samo.

syryls 07.07.2012 10:40

Nie. LM i LE ma nPremium(enka) ale od 4 fazy elminacyjnej. Natomiast Do III fazy może kto chce transmitować. Ale Polsat nie chce bo zrobi smaczka dla widzów na nPremium, OS nie dostał oferty a nPremium nie chce bawić się w takie sprawy, więc pozostaje TVP. Jak nikt nie awansuje do IV fazy to będziemy oglądać Barce, Real itd na TVP(1 mecz LM) i mecze LE w nPremium

63624 12.07.2012 14:53

Zespół z krainy pyry awansował do 2 rundy eliminacji LE, teraz będą zwiedzać Kaukaz. ;)

syryls 15.07.2012 12:05

Moim zdaniem awansować do fazy grupowej Ligi Europejskiej jest zdecydowanie trudniej poprzez bezpośredni awans(od I czy II fazy do fazy grupowej) niż do Ligi Mistrzów. Lech i Legia powinny coś zdziałać w III, natomiast w IV to będzie trzeba liczyć na wielkie szczęście, o Ruchu nie pisze bo to może być następna kompromitacja w Europie. Natomiast drogą Śląska do LM to jak droga krzyżowa, w III rundzie to mają prawie że zerowe szanse żeby trafić na najgorszego przeciwnika czyli Helsinborgs z resztą mogą co najwyżej powąchać murawy.

blanco 15.07.2012 12:17

No przykro to stwierdzać , ale Śląsk może zapomnieć nawet o LE , jeśli w III rundzie trafią na taki Basel czy Anderlecht to nie będzie z nich co zbierać . Dlatego właśnie te punkty rankingowe są tak ważne , bo gdyby Lech zostałby mistrzem ( tfu) to miałby autostradę do LM , ale pewnie i tak wejdą do LE :/

rw88 15.07.2012 12:39

Moim zdaniem największą obawę można mieć o Śląsk. O ile transfer Patejuka uważam za ciekawy i naprawdę wartościowy, generalnie ich ofensywa jest względnie przyzwoita w polskich warunkach (Sobota, Mila, Patejuk, Diaz), o tyle to, jak wygląda defensywa zakrawa pod kpinę i bez dupy lania może to nie wystarczyć nawet na Czarnogórców - środek defensywy złożony z rezerwowego prawego obrońcy z Zagłębia Lublin, czyli Kowalczyka plus zapchajdziura Pawelec należy prawdopodobnie do najgorszych w lidze, taka prawda.

Przecież nawet jak weźmiemy beniaminka ze Szczecina, to Hernani z Nollem wyglądają solidniej, czy też Lacic z Wiluszem z raczej słabego Bełchatowa. Niby doszedł Grodzicki, ale o ile wiem w sparingach nie błyszczał. Nawet taki Jodłowiec byłby dla nich zbawienny w tym momencie. A szkoda, bo gdyby Śląsk na środku obrony miał zawodników wyróżniających się w tej lidze, do tego doszedłby napastnik klasy choćby Dwaliszwiliego, to sytuacja odwróciłaby się diametralnie. Nie da się jednak grać w eliminacjach LM bez obrony, a wszystko na to wskazuje że tak będzie w przypadku Śląska.

Ruch natomiast może mieć ciężko jak...przejdzie Macedończyków. Jeśli trafi na czołową drużynę z rozstawionych w III rundzie, to krzyż na drogę, czekać ich będzie ogromna walka o uniknięcie pogromu.

Blaszczu16 15.07.2012 14:14

Śląsk ma zagadkową obronę. Na papierze wygląda to kiepsko, ale na boisku może ambicją i walką o najważniejsze rozgrywki klubowe w Europie uda się zniwelować braki w umiejętnościach. Za to do bramki i linii pomocy nie można mieć zastrzeżeń. Kelemen jest w czołówce bramkarzy T-M Ekstraklasy. Pomoc wręcz niesamowita jak na polskie warunki: Sobota, Mila, Kaźmierczak, Cetnarski, Elsner no i wspomniany wyżej Patejuk. Nie wiem jak wygląda sytuacja z Ćwielongiem i Madejem, którzy też potrafią zagrać świetny mecz. Niestety, atak nie jest mocną stroną wrocławian. Diaz skłócony z Lenczykiem, Holender chyba bez formy, bo trener od dawna na niego nie stawia, no i zostaje w obwodzie jedynie Gikiewicz. Widziałem tego chłopaka w paru meczach i nie przekonuje, pisząc krótko.

Tak więc:

Bramkarz i pomoc na plus.
Obrona i atak na minus.

Wierzę jednak, że może się Śląskowi udać... udać awansować, bo mało kto w nich wierzy, a rywale mogą zlekceważyć wrocławian, co byłoby z korzyścią dla mistrza Polski. Losowanie póki co sprzyja, bo pierwszy mecz z Czarnogórcami rozegrany zostanie na wyjeździe, mam nadzieje, że ten układ nie zmieni się w 3. i 4. rundzie eliminacyjnej.

Blaszczu16 15.07.2012 14:15

Do usunięcia

Baala 15.07.2012 14:28

Największe szanse ma Lech by zaistnieć w pucharach, jak skończą wyjazdy do Azji to później powinno być z górki. Szczególnie, że jeszcze ktoś do nich ma przyjść w miarę rozgarnięty. Legia to nie wiadoma dla mnie. Łotyszy przejdą później nie wiadomo, niby skład podobny z zeszłej rundy, ale kilku kontuzjowanych i wyniki w sparingach kompromitujące. Ruch jak przejdzie Macedończyków (a niestety ale te drużyny są wyrównane) to odpada. Dwa lata temu jak grali z przeciętną Austrią Wiedeń mając na ławce Walda Fornalika to zebrali manto niebywałe. Teraz skład na podobnym poziomie, a trenera nie ma. Śląsk z kolei to będzie jechał na tym co zawsze, czyli stałych fragmentach gry bo nic innego nie ma do zaoferowania.

Blaszczu16 15.07.2012 15:35

Dla mnie to głupoty wypisujesz Baala, sory, ale się nie zgadzam z większością tekstu.

O Lechu

Dla mnie klub z Poznania, paradoksalnie ma najmniejsze szanse na sukces. Niby jest rozstawiony w trzech pierwszych rundach i najprawdopodobniej w 4., ale doznał tak wielu osłabień, że nie wiem czy zdoła przejść wszystkie nierozstawione przeszkody. Zawsze mnie zastanawiało, czemu wielu użytkowników pisze, że Lech ma najlepszy personalnie skład? Teraz, gdy odeszli: Stilić, Rudniev, Injać, Kriwiec, Kikut, Wojtkowiak. Na ich miejsce pozyskali tego nowego napastnika, Trałkę i kilku no name'ów. Z wypożyczenia wrócili Wilk i Kiełb.
Do Kazachstanu lecieli z zapasem dwóch bramek i nie musieli się na zbyt wysilać, ale na Boga, żeby zremisować z przedostatnim zespołem z Kazachstanu, który dostaje baty po 5-0? Z Chazarem będzie im o wiele trudniej.

O Legii

Legia, to mnie za bardzo nie interesuje. Z tego co śledzę i zdążyłem zauważyć, władze klubu rozpieprzają klub tak jak w naszej Wisełce, można napisać tylko: zamienił stryjek, siekierkę na kijek.

O Ruchu

Ruch akurat personalnie wygląda najlepiej spośród polskich zespołów grających w LE. Wymienili z korzyścią dla siebie Abotta i Grodzickiego na Sultesa i Sadloka, doszedł Panka i kilku z niższych lig. Wisła też dwa sezony z rzędu kompromitowała się w Europie, a potem o mały włos nie awansowała do LM. Wynik z Austrią nie ma w tym momencie żadnego znaczenia.

O Śląsku

Stałe fragmenty gry są największą bronią Śląska, ale bramki z akcji też potrafią strzelić. Można również liczyć na indywidualne akcje Soboty, Mili, Kaźmierczaka czy Patejuka. Jest kilku ludzi co mogą pociągnąć ten zespół.

muerte 15.07.2012 16:27

Skład Ruchu z meczu z Austrią sprzed dwóch lat:
Ruch: Krzysztof Pilarz - Krzysztof Nykiel, Rafał Grodzicki, Piotr Stawarczyk, Ariel Jakubowski - Wojciech Grzyb, Maciej Sadlok, Gabor Straka, Michał Pulkowski (69. Paweł Lisowski), Marcin Zając (80. Maciej Jankowski)- Sebastian Olszar (62. Grzegorz Bronowicki).

Pogrubioną czcionką, ci piłkarze, którzy grają obecnie w Ruchu.

mr_kwolf 15.07.2012 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1263284)
Dla mnie to głupoty wypisujesz Baala, sory, ale się nie zgadzam z większością tekstu.

O Lechu

Dla mnie klub z Poznania, paradoksalnie ma najmniejsze szanse na sukces. Niby jest rozstawiony w trzech pierwszych rundach i najprawdopodobniej w 4., ale doznał tak wielu osłabień, że nie wiem czy zdoła przejść wszystkie nierozstawione przeszkody. Zawsze mnie zastanawiało, czemu wielu użytkowników pisze, że Lech ma najlepszy personalnie skład? Teraz, gdy odeszli: Stilić, Rudniev, Injać, Kriwiec, Kikut, Wojtkowiak. Na ich miejsce pozyskali tego nowego napastnika, Trałkę i kilku no name'ów. Z wypożyczenia wrócili Wilk i Kiełb.
Do Kazachstanu lecieli z zapasem dwóch bramek i nie musieli się na zbyt wysilać, ale na Boga, żeby zremisować z przedostatnim zespołem z Kazachstanu, który dostaje baty po 5-0? Z Chazarem będzie im o wiele trudniej.

O Legii

Legia, to mnie za bardzo nie interesuje. Z tego co śledzę i zdążyłem zauważyć, władze klubu rozpieprzają klub tak jak w naszej Wisełce, można napisać tylko: zamienił stryjek, siekierkę na kijek.

O Ruchu

Ruch akurat personalnie wygląda najlepiej spośród polskich zespołów grających w LE. Wymienili z korzyścią dla siebie Abotta i Grodzickiego na Sultesa i Sadloka, doszedł Panka i kilku z niższych lig. Wisła też dwa sezony z rzędu kompromitowała się w Europie, a potem o mały włos nie awansowała do LM. Wynik z Austrią nie ma w tym momencie żadnego znaczenia.

O Śląsku

Stałe fragmenty gry są największą bronią Śląska, ale bramki z akcji też potrafią strzelić. Można również liczyć na indywidualne akcje Soboty, Mili, Kaźmierczaka czy Patejuka. Jest kilku ludzi co mogą pociągnąć ten zespół.

Chyba nie czytasz tego co piszesz. Sadlok ostatnie sezony miał dramatyczne. To tak jakby napisać, że my wymieniliśmy Bitona na Sikorskiego z korzyścia dla siebie.

Blaszczu16 15.07.2012 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1263292)
Chyba nie czytasz tego co piszesz. Sadlok ostatnie sezony miał dramatyczne. To tak jakby napisać, że my wymieniliśmy Bitona na Sikorskiego z korzyścia dla siebie.

Nie, to nie jest tak jakby napisać, że my wymieniliśmy Bitona na Sikorskiego z korzyścią dla nas. Wymiana zawodników w tylnej formacji nie jest tak odczuwalna jakby wymienić napastników.

Sadlok jest reprezentantem Polski, jest 6 lat młodszy od Grodzickiego, może się piłkarsko rozwinąć i będzie można go sprzedać w przyszłości za fajne pieniądze.

kacpaw91 15.07.2012 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1263296)
Nie, to nie jest tak jakby napisać, że my wymieniliśmy Bitona na Sikorskiego z korzyścią dla nas. Wymiana zawodników w tylnej formacji nie jest tak odczuwalna jakby wymienić napastników.

Raczej na odwrót. Drużynę buduje się od obrony.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1263296)
Sadlok jest reprezentantem Polski, jest 6 lat młodszy od Grodzickiego, może się piłkarsko rozwinąć i będzie można go sprzedać w przyszłości za fajne pieniądze.

Byłym, na Euro nie pojechał. Chociaż Fornalik w kadrze może oznaczać ew. powrót Sadloka. Owszem, jakiś potencjał ma (na polską ligę), chociaż ostatnio nie najlepiej się jego kariera rozwija. Jednak tak jak napisałem wyżej, wymiana obrony to dość duże ryzyko.

Bobek90 15.07.2012 19:43

Blaszczu16, to jakie bzdury tu prawisz to az przekracza wszelkie granice. Ty sie wogole pilka interesujesz?

Cytat:

Kelemen jest w czołówce bramkarzy T-M Ekstraklasy.
Co nie zmienia faktu ze od takiego Kuciaka jest gorszy o dwie klasy. A przeciesz Kuciak to tylko sredniak w skali europejskiej...

Cytat:

Pomoc wręcz niesamowita jak na polskie warunki: Sobota, Mila, Kaźmierczak, Cetnarski, Elsner no i wspomniany wyżej Patejuk.
A kto w tej pomocy jest taki niesamowity? Bo ja tu widze Mile, Kazmierzaka i... dalej nic, poziom podworkowy. Przy czym ani Mila ani Kazmierczak to nie poziom Meliksona, Murawskiego czy... Wolskiego (tak, tak).

Cytat:

Nie wiem jak wygląda sytuacja z Ćwielongiem i Madejem, którzy też potrafią zagrać świetny mecz.
Oczywiscie zawsze wtedy gdy rywal nie jest wymagajacy ;)

Cytat:

Zawsze mnie zastanawiało, czemu wielu użytkowników pisze, że Lech ma najlepszy personalnie skład? Teraz, gdy odeszli: Stilić, Rudniev, Injać, Kriwiec, Kikut, Wojtkowiak.
-Stilic to w Lechu kolego na lawce siedzial. Czlapal, czlapal, Lech przegrywal, przegrywal, Stilic poszedl na lawke i... Lech zaczal wygrywac. Stilic to tam od 2 lat panszczyzne odwalal.
-Kriwiec? Mowimy o tym Kriwcu? Toz to nawet najstarsi gorale nie pamietaja dobrego meczu w wykonaniu bialorusina. Czlowiek gral tam na takim poziomie, ze jego sprzedaz kibice uznali za... wzmocnienie.
-Injac tez bardzo srednio gral ostatnimi miesiacami. Jak dla mnie to poziom Tralki.
- Wojtkowiak i Kikut tak jak Injac. Bardzo srednio.

Jedyne prawdziwe oslabienie Lecha to Rudnevs. Jak sie zerknie na ich kadre to brakuje tam prawego obroncy i napastnika. Poza tym reszta pozycji wyglada bardzo solidnie jak na realia naszej ligi. No i... o transfery sie teraz tu rozchodzi. Jesli bedzie tak jak pisza gazety i Lech sprowadzi obronce i napastnika (w miare ogarnietych) to kadrowo beda naprawde mocni... w naszych realiach. Duzo mocniejsi od nas, od Ruchu czy Slaska. Jak nie kupia to... kadrowo nie bedzie juz rozowa, ale wciaz bedzie to level wyzej od Ruchu czy Slaska.


Cytat:

Legia, to mnie za bardzo nie interesuje. Z tego co śledzę i zdążyłem zauważyć, władze klubu rozpieprzają klub tak jak w naszej Wisełce, można napisać tylko: zamienił stryjek, siekierkę na kijek.
No nie bardzo. Po pierwsze, jak na razie, Legia sie nie oslabila. My tak (Biton). Po drugie ITI myslalo wiec zainwestowalo swego czasu w szkolenie. Zyro czy Wolski (o ile ich nie sprzedadza) gorsi raczej nie beda niz w poprzednim sezonie. Pewnie beda lepsi. Do tego zawsze maja szanse na jakiegos kolejnego mlodziaka ktory wniesie troche jakosci do skladu. Lukasik, Furman, Zurek, Jagiello... Niech tylko jeden wypali, a juz beda mieli dodatkowy "transfer".

Cytat:

Ruch akurat personalnie wygląda najlepiej spośród polskich zespołów grających w LE.
He he he (Gmoch).

Cytat:

Wymienili z korzyścią dla siebie Abotta i Grodzickiego na Sultesa i Sadloka, doszedł Panka i kilku z niższych lig.
Sadlok i Sultes, czyli dwoch sredniakow z Polonii. Nie ma to tamto, wzmocnienia jak ta lala!

Cytat:

Można również liczyć na indywidualne akcje Soboty, Mili, Kaźmierczaka czy Patejuka. Jest kilku ludzi co mogą pociągnąć ten zespół.
Ale to w europie nie przejdzie. Sobota czy Patejuk to za niski poziom techniczny by w europie robic inwidualne akcje. Zeby takowe robic to trzeba miech choc odrobine techniki, koordynacji i szybkosci.



--------------------------------------------------------------------------------
Jak dla mnie maksimum Slaska to jest 3 runda el. LM i pozniejsze odpadniecie w 4 rundzie el. LE. To jest ich maksimum.
Ruch jest w stanie awansowac do 3 rundy, i tam w zaleznosci od przeciwnika (ogorek lub nie) albo odpada albo walczy o awans do 4 rundy el. LE.
Legia z Lechem pilkarsko (sa rozstawieni) sa w stanie awansowac do 4 rundy el. LE. A tam, w zaleznosci od szczescia, przeciwnika, i dyspozycji meczowej moga odpasc, ale... i tez moga awansowac.

Marszałek 15.07.2012 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1261920)
Śląsk na TVP1 będzie z Czarnogórcami. Lepsze to niż nic. Jedyna ekipa, którą będę się naprawdę emocjonował w Europie. Co to była za radość jak świetnie zagrali z Dunde na wyjeździe. To były czasy... eh. Wisełko, dlaczego nie Ty?

z całym szacunkiem ale z Dundee to znowu tak łatwo nie było. Przypomnij sobie jak sprawa wyglądała w pierwszej połowie meczu rewanżowego ? Dundee wchodziło w obronę Sląska jak w masło, powinno być po meczu. Sląsk znów nie był wcale nie wiadomo o ile lepszym zespołem.

Z Czarnogórcami może być różnie. Tam jest teraz straszny upał, do tego oni są dość dobrze wyszkoleni technicznie, myśle ,że łatwo nie będzie. W każdym razie nie tak łatwo jak się wszystkim wydaje.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl